WVWWW
Heerenveen
Heerenveen - FeyenoordStatistieken, H2H & xG
WWWGG
Feyenoord
Head to Head
37 wedstrijden3.41
Avg Goals
65%
BTTS
86%
Over 1.5
68%
Over 2.5
43%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Heerenveen | Statistiek | Feyenoord |
|---|---|---|
| 1.73 | ⚽ Doelpunten | 3 |
| 1.18 | 🥅 Tegengoals | 1.09 |
| 1.63 | ⚡ xG | 2.25 |
| 14.6 | 🔫 Schoten | 20.1 |
| 5.5 | 🎯 Schoten op doel | 8.2 |
| 4.8 | 🚩 Corners | 6.3 |
| 36% | 🤝 BTTS | 64% |
| 55% | 📊 Over 2.5 % | 64% |
| 45% | 🧤 Clean sheet % | 36% |
| 36% | 🧤 Gescoord in beide helften | 45% |
| 51% | ⚽ Balbezit | 55% |
| 8.4 | 🟨 Overtredingen | 8.7 |
Heerenveen
11 gespeeld · 18 pts · #7
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVWWW | 2.40 |
| Thuis | VVGWW | 1.40 |
| Uit | GGWVW | 1.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 45% | 50% | 40% |
| Gem. goals | 2.91 | 2.16 | 3.8 |
| Voor | 1.73 | 1.33 | 2.2 |
| Tegen | 1.18 | 0.83 | 1.6 |
| BTTS | 36% | 17% | 60% |
| De '0' | 45% | 67% | 20% |
| Niet gescoord | 27% | 33% | 20% |
| xG | 1.63 | 1.56 | 1.71 |
| xG tegen | 1.65 | 1.59 | 1.71 |
Feyenoord
11 gespeeld · 25 pts · #1
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWWGG | 2.20 |
| Thuis | GGWWG | 1.80 |
| Uit | WWWWG | 2.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 64% | 40% | 83% |
| Gem. goals | 4.09 | 3.4 | 4.67 |
| Voor | 3 | 2.4 | 3.5 |
| Tegen | 1.09 | 1 | 1.17 |
| BTTS | 64% | 60% | 67% |
| De '0' | 36% | 40% | 33% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 2.25 | 2.45 | 2.08 |
| xG tegen | 1.28 | 1.06 | 1.46 |
Voorspellingen voor Heerenveen – Feyenoord
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Heerenveen wint FT Resultaat | 29% | 3.42 | 3.61 | +5.43 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 24% | 4.25 | 4.40 | +3.56 | Ja |
| Feyenoord wint FT Resultaat | 47% | 2.12 | 1.70 | -19.66 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 53% | 1.90 | 1.97 | +3.90 | Ja |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 71% | 1.41 | 1.22 | -13.64 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 96% | 1.04 | 1.00 | -3.90 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 87% | 1.14 | 1.12 | -2.09 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 68% | 1.47 | 1.40 | -4.66 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 47% | 2.15 | 2.01 | -6.43 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 28% | 3.62 | 3.20 | -11.55 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 4% | 25.64 | 11.60 | -54.76 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 13% | 7.95 | 6.39 | -19.61 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 32% | 3.13 | 2.87 | -8.45 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 53% | 1.87 | 1.83 | -2.19 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 72% | 1.38 | 1.37 | -0.87 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 68% | 1.46 | 1.36 | -6.89 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 32% | 3.17 | 2.77 | -12.63 | Nee |
| BTTS & Winst Heerenveen Combinatie | 19% | 5.19 | 6.00 | +15.50 | Ja |
| BTTS & Winst Feyenoord Combinatie | 30% | 3.38 | 2.73 | -19.27 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 82% | 1.22 | 1.18 | -3.12 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 72% | 1.39 | 1.32 | -4.83 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 60% | 1.66 | 1.86 | +12.16 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 48% | 2.09 | 2.07 | -0.85 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 36% | 2.77 | 2.52 | -9.03 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 18% | 5.59 | 3.49 | -37.53 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 28% | 3.58 | 2.88 | -19.65 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 40% | 2.52 | 2.09 | -17.03 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 52% | 1.92 | 1.72 | -10.39 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 64% | 1.56 | 1.41 | -9.90 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Heerenveen Clean Sheet Clean Sheet | 14% | 7.22 | – | – | Nee |
| Feyenoord Clean Sheet Clean Sheet | 22% | 4.63 | – | – | Nee |
| Heerenveen scoort eerst Eerste Goal | 42% | 2.36 | 2.38 | +0.91 | Ja |
| Feyenoord scoort eerst Eerste Goal | 55% | 1.83 | 1.55 | -15.37 | Nee |
| Heerenveen wint nil Win to Nil | 10% | 10.05 | 10.00 | -0.45 | Nee |
| Feyenoord wint nil Win to Nil | 18% | 5.65 | 4.00 | -29.24 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Feyenoord
Advies: Double chance : draw or Feyenoord
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
2.40
VORM LAATSTE 5
2.20
1.40
H2H LAATSTE 5
1.40
1.67
THUIS-/UIT PPG
2.67
1.63
XG (THUIS/UIT)
2.25
1.48
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.86
5.5
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
8.2
67%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
33%
33%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
67%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Heerenveen | Feyenoord | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 91% | 100% | 95.5% |
| Over 1.5 | 73% | 91% | 82% |
| Over 2.5 | 55% | 64% | 59.5% |
| Over 3.5 | 55% | 64% | 59.5% |
| Over 4.5 | 18% | 36% | 27% |
| BTTS | 36% | 64% | 50% |
| BTTS & Win | 19.3% | 29.6% | 24.5% |
| BTTS & Draw | 18% | 36% | 27% |
| BTTS & Over 2.5 | 58.5% | 58.5% | 58.5% |
| BTTS No & Over 2.5 | 18% | 18% | 18% |
Trends
- Heerenveen pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 12 punten (gemiddeld 2.4 per wedstrijd), BTTS viel maar 1 keer en er werd 12 keer gescoord.
- Heerenveen is de laatste 3 thuisduels ongeslagen.
- Heerenveen is al 3 wedstrijden op rij ongeslagen.
- Heerenveen hield in de laatste 5 duels 3 keer de nul en kreeg in die periode 4 goals tegen; dit seizoen staat de teller op 5 clean sheets.
- Heerenveen wil het goede gevoel vasthouden tegen Feyenoord, met in de laatste 5 duels slechts 1 nederlaag: 4 zeges en 0 gelijke spelen.
- In slechts 1 van Heerenveen's laatste 5 duels scoorden beide teams, terwijl ze 4 van die 5 wonnen; dit seizoen viel BTTS in 4/11 wedstrijden.
Trends
- Feyenoord pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 11 punten, gemiddeld 2.2 per wedstrijd, met BTTS in 3 van die 5 en 13 gemaakte goals.
- Feyenoord is buitenshuis al 6 wedstrijden ongeslagen en wil die reeks doortrekken.
- Feyenoord scoorde in elk van de laatste 6 uitwedstrijden; kan Heerenveen die serie doorbreken?
- Feyenoord is nu 11 wedstrijden op rij ongeslagen en won 3 van de laatste 5 duels.
- In de laatste 10 wedstrijden van Feyenoord vielen telkens 2 goals of meer.
- Feyenoord is in de laatste 5 wedstrijden richting dit duel met Heerenveen ongeslagen (3 zeges, 2 gelijke spelen) en maakte daarin 13 goals.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.4
V
V
G
W
W
Vorm – Uit
2.6
W
W
W
W
G
Heerenveen
Heerenveen
1 - 0
NEC
Heerenveen
4 - 0
Excelsior
Heerenveen
0 - 0
Telstar
Heerenveen
2 - 3
AZ
Heerenveen
0 - 2
PEC Zwolle
Feyenoord
PSV
1 - 1
Feyenoord
Telstar
3 - 4
Feyenoord
PEC Zwolle
0 - 7
Feyenoord
NEC
1 - 3
Feyenoord
SC Cambuur
2 - 5
Feyenoord
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Jacob Trenskow
xG 5.88
Goals 6
+0.12
Maxence Rivera
xG 4.13
Goals 2
-2.13
Nolhan Allan Courtens Mabeneyshi
xG 2.10
Goals 2
-0.10
xG vs Goals
Anis Hadj Moussa
xG 6.12
Goals 6
-0.12
Nacho Ferri
xG 5.38
Goals 5
-0.38
Gjivai Zechiël
xG 5.07
Goals 5
-0.07
Gaat Heerenveen scoren?
67%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Heerenveen scoort.
33%
clean sheet uit
Gaat Feyenoord scoren?
67%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Feyenoord scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Heerenveen | Feyenoord |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 91% | 100% |
| Over 1.5 | 73% | 91% |
| Over 2.5 | 55% | 64% |
| Over 3.5 | 55% | 64% |
| Over 4.5 | 18% | 36% |
| Niet gescoord | 9% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Heerenveen | Feyenoord |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 55% | 64% |
| Over 1.5 | 55% | 36% |
| Over 2.5 | 9% | 9% |
| Over 3.5 | 3% | 3% |
| Over 4.5 | 1% | 1% |
| Clean Sheets | 45% | 36% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
B. Klaverboer
0.82
Tg/Wedstrijd
9
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
T. Ernst
0.64
Tg/Wedstrijd
7
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Heerenveen | Feyenoord | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 83% | 67% | 75% |
| Over 7 | 67% | 67% | 67% |
| Over 8 | 50% | 67% | 59% |
| Over 9 | 50% | 67% | 59% |
| Over 10 | 50% | 67% | 59% |
| Over 11 | 50% | 33% | 42% |
| Over 12 | 17% | 33% | 25% |
| Over 13 | 17% | 33% | 25% |
| Over 14 | 0% | 17% | 9% |
Verwacht totaal: 4.82 + 6.27 = 11.1
Hoekschoppen analyse
Heerenveen
| Overall | 4.82 |
| Thuis | 5 |
| Uit | 4.6 |
Verwacht totaal
11.1
hoekschoppen
Feyenoord
| Overall | 6.27 |
| Thuis | 7.2 |
| Uit | 5.5 |
Blessures & schorsingen Heerenveen
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Feyenoord
Geen meldingen.
Topscorer – Heerenveen
J. Trenskow
6
Doelpunten
2
Assists
2
Schoten/W
1.1
SoD/W
Topscorer – Feyenoord
A. Hadj-Moussa
6
Doelpunten
2
Assists
2.3
Schoten/W
1.4
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Heerenveen | Feyenoord | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 14.64 | 20.09 | 17.37 |
| Schotconversie | 12% | 15% | 14% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.45 | 8.18 | 6.81 |
| Schoten naast per wedstrijd | 9.18 | 11.91 | 10.55 |
| Schoten per goal | 8.47 | 6.70 | 7.59 |
| Meer dan 10,5 schoten | 82% | 100% | 91% |
| Meer dan 11,5 schoten | 82% | 91% | 87% |
| Meer dan 12,5 schoten | 64% | 91% | 78% |
| Meer dan 13,5 schoten | 64% | 82% | 73% |
| Meer dan 14,5 schoten | 36% | 73% | 55% |
| Meer dan 15,5 schoten | 36% | 55% | 46% |
| Schoten op doel 3,5+ | 91% | 100% | 96% |
| Schoten op doel 4,5+ | 73% | 91% | 82% |
| Schoten op doel 5,5+ | 36% | 82% | 59% |
| Schoten op doel 6,5+ | 27% | 55% | 41% |
Schoten per speler
Heerenveen
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| M. Rivera | 2.7 | 1.3 | 10 |
| D. Vente | 2.1 | 0.7 | 11 |
| J. Trenskow | 2 | 1.1 | 11 |
| N. Courtens | 1.1 | 0.6 | 9 |
| L. Brouwers | 1 | — | 2 |
| L. Smans | 0.9 | 0.3 | 8 |
| R. Uldriķis | 0.8 | 0.4 | 5 |
| R. Meerveld | 0.7 | 0.3 | 11 |
Feyenoord
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| A. Ueda | 3.5 | 1.5 | 4 |
| S. Steijn | 2.8 | 2 | 5 |
| A. Hadj-Moussa | 2.3 | 1.4 | 10 |
| Nacho Ferri | 2.3 | 1.4 | 10 |
| G. Diarra | 2.2 | 0.9 | 9 |
| L. Valente | 2 | 1 | 11 |
| G. Zechiël | 1.6 | 1.1 | 11 |
| G. Read | 1.1 | 0.4 | 11 |
Schoten
Totaal schoten
14.6
20.1
Heerenveen
Feyenoord
Schoten op doel
5.5
8.2
Heerenveen
Feyenoord
Onderlinge resultaten Heerenveen - Feyenoord
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 11/01/2026 | Heerenveen - Feyenoord | 2-2 | ✓ | 4 |
| 17/12/2025 | Feyenoord - Heerenveen | 2-3 | ✓ | 5 |
| 13/09/2025 | Feyenoord - Heerenveen | 1-0 | ✗ | 1 |
| 18/05/2025 | Heerenveen - Feyenoord | 2-0 | ✗ | 2 |
| 23/11/2024 | Feyenoord - Heerenveen | 3-0 | ✗ | 3 |
| 17/03/2024 | Heerenveen - Feyenoord | 2-3 | ✓ | 5 |
| 16/09/2023 | Feyenoord - Heerenveen | 6-1 | ✓ | 7 |
| 01/03/2023 | Heerenveen - Feyenoord | 0-1 | ✗ | 1 |
| 12/02/2023 | Heerenveen - Feyenoord | 1-2 | ✓ | 3 |
| 13/08/2022 | Feyenoord - Heerenveen | 0-0 | ✗ | 0 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Feyenoord | 11 | 7 | 4 | 0 | 33 | 12 | +21 | 25 |
| 2 | Ajax | 11 | 7 | 3 | 1 | 30 | 13 | +17 | 24 |
| 3 | PSV | 11 | 7 | 2 | 2 | 35 | 13 | +22 | 23 |
| 4 | FC Twente | 11 | 7 | 2 | 2 | 28 | 10 | +18 | 23 |
| 5 | AZ | 11 | 6 | 2 | 3 | 20 | 13 | +7 | 20 |
| 6 | Fortuna Sittard | 11 | 5 | 4 | 2 | 18 | 18 | 0 | 19 |
| 7 | sc Heerenveen | 11 | 5 | 3 | 3 | 19 | 13 | +6 | 18 |
| 8 | FC Groningen | 11 | 4 | 3 | 4 | 26 | 24 | +2 | 15 |
| 9 | SC Cambuur | 11 | 4 | 3 | 4 | 23 | 22 | +1 | 15 |
| 10 | Go Ahead Eagles | 11 | 3 | 5 | 3 | 23 | 27 | -4 | 14 |
| 11 | Sparta Rotterdam | 11 | 3 | 3 | 5 | 20 | 26 | -6 | 12 |
| 12 | FC Utrecht | 11 | 3 | 3 | 5 | 19 | 31 | -12 | 12 |
| 13 | NEC | 11 | 2 | 5 | 4 | 17 | 19 | -2 | 11 |
| 14 | PEC Zwolle | 11 | 3 | 2 | 6 | 12 | 23 | -11 | 11 |
| 15 | Excelsior | 11 | 3 | 2 | 6 | 16 | 28 | -12 | 11 |
| 16 | Telstar | 11 | 2 | 3 | 6 | 16 | 23 | -7 | 9 |
| 17 | ADO Den Haag | 11 | 1 | 3 | 7 | 13 | 24 | -11 | 6 |
| 18 | Willem II | 11 | 0 | 2 | 9 | 10 | 39 | -29 | 2 |