GVVVV
Excelsior
Excelsior - Go Ahead EaglesStatistieken, H2H & xG
GGVWV
Go Ahead Eagles
Head to Head
18 wedstrijden2.56
Avg Goals
50%
BTTS
67%
Over 1.5
44%
Over 2.5
28%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Excelsior | Statistiek | Go Ahead Eagles |
|---|---|---|
| 1.45 | ⚽ Doelpunten | 2.09 |
| 2.55 | 🥅 Tegengoals | 2.45 |
| 1.11 | ⚡ xG | 1.69 |
| 9.7 | 🔫 Schoten | 15.2 |
| 3.5 | 🎯 Schoten op doel | 5.8 |
| 3.5 | 🚩 Corners | 5.7 |
| 55% | 🤝 BTTS | 91% |
| 91% | 📊 Over 2.5 % | 82% |
| 18% | 🧤 Clean sheet % | 0% |
| 45% | 🧤 Gescoord in beide helften | 45% |
| 42% | ⚽ Balbezit | 54% |
| 11.2 | 🟨 Overtredingen | 7.9 |
Excelsior
11 gespeeld · 11 pts · #15
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GVVVV | 0.20 |
| Thuis | VWVVV | 0.60 |
| Uit | WGGVV | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 27% | 20% | 33% |
| Gem. goals | 4 | 4.8 | 3.33 |
| Voor | 1.45 | 1 | 1.83 |
| Tegen | 2.55 | 3.8 | 1.5 |
| BTTS | 55% | 80% | 33% |
| De '0' | 18% | 0% | 33% |
| Niet gescoord | 27% | 20% | 33% |
| xG | 1.11 | 1.07 | 1.14 |
| xG tegen | 1.77 | 1.94 | 1.63 |
Go Ahead Eagles
11 gespeeld · 14 pts · #10
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GGVWV | 1.00 |
| Thuis | WWGGW | 2.20 |
| Uit | VGGVV | 0.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 27% | 60% | 0% |
| Gem. goals | 4.54 | 4.4 | 4.67 |
| Voor | 2.09 | 2.8 | 1.5 |
| Tegen | 2.45 | 1.6 | 3.17 |
| BTTS | 91% | 100% | 83% |
| De '0' | 0% | 0% | 0% |
| Niet gescoord | 9% | 0% | 17% |
| xG | 1.69 | 2 | 1.43 |
| xG tegen | 1.7 | 1.24 | 2.09 |
Voorspellingen voor Excelsior – Go Ahead Eagles
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Excelsior wint FT Resultaat | 31% | 3.26 | 2.70 | -17.22 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 27% | 3.66 | 3.70 | +0.97 | Ja |
| Go Ahead Eagles wint FT Resultaat | 42% | 2.38 | 2.35 | -1.18 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 58% | 1.73 | 1.28 | -25.82 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 69% | 1.44 | 1.46 | +1.24 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 93% | 1.08 | 1.00 | -7.12 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 78% | 1.27 | 1.12 | -12.15 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 54% | 1.87 | 1.47 | -21.24 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 31% | 3.19 | 2.17 | -32.08 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 16% | 6.42 | 3.90 | -39.24 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 7% | 14.04 | 11.60 | -17.41 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 22% | 4.64 | 5.44 | +17.29 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 46% | 2.15 | 2.63 | +22.08 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 69% | 1.46 | 1.64 | +12.67 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 84% | 1.18 | 1.27 | +7.21 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 58% | 1.73 | 1.40 | -18.86 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 42% | 2.38 | 2.77 | +16.46 | Ja |
| BTTS & Winst Excelsior Combinatie | 16% | 6.14 | 4.25 | -30.77 | Nee |
| BTTS & Winst Go Ahead Eagles Combinatie | 22% | 4.65 | 3.75 | -19.37 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 55% | 1.83 | 1.22 | -33.27 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 41% | 2.46 | 1.43 | -41.80 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 28% | 3.53 | 1.77 | -49.91 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 18% | 5.43 | 2.21 | -59.34 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 11% | 8.93 | 2.80 | -68.64 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 45% | 2.21 | 3.15 | +42.69 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 59% | 1.69 | 2.43 | +44.10 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 72% | 1.39 | 1.94 | +39.10 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 82% | 1.23 | 1.56 | +27.30 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 89% | 1.13 | 1.33 | +18.10 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Excelsior Clean Sheet Clean Sheet | 21% | 4.65 | – | – | Nee |
| Go Ahead Eagles Clean Sheet Clean Sheet | 28% | 3.61 | – | – | Nee |
| Excelsior scoort eerst Eerste Goal | 43% | 2.34 | 1.96 | -16.11 | Nee |
| Go Ahead Eagles scoort eerst Eerste Goal | 51% | 1.95 | 1.82 | -6.63 | Nee |
| Excelsior wint nil Win to Nil | 14% | 6.96 | 6.00 | -13.77 | Nee |
| Go Ahead Eagles wint nil Win to Nil | 21% | 4.87 | 5.00 | +2.75 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: GO Ahead Eagles
Advies: Combo Double chance : draw or GO Ahead Eagles and +1.5 goals
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
0%
WINSTKANS
50%
0.20
VORM LAATSTE 5
1.00
0.80
H2H LAATSTE 5
2.00
0.60
THUIS-/UIT PPG
0.50
1.11
XG (THUIS/UIT)
1.69
1.87
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.54
3.5
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
5.8
18%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
0%
100%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
83%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Excelsior | Go Ahead Eagles | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 91% | 100% | 95.5% |
| Over 2.5 | 91% | 82% | 86.5% |
| Over 3.5 | 55% | 82% | 68.5% |
| Over 4.5 | 18% | 55% | 36.5% |
| BTTS | 55% | 91% | 73% |
| BTTS & Win | 16.3% | 21.5% | 18.9% |
| BTTS & Draw | 18% | 45% | 31.5% |
| BTTS & Over 2.5 | 45% | 45% | 45% |
| BTTS No & Over 2.5 | 36% | 9% | 22.5% |
Trends
- Excelsior pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) slechts 1 punt, gemiddeld 0.2 punt per wedstrijd; BTTS viel maar in 2 van die wedstrijden en Excelsior scoorde 3 keer in die reeks.
- Excelsior wacht al 5 wedstrijden op een zege, met 1 gelijkspel en 4 nederlagen.
- Voorin loopt het stroef bij Excelsior: in 3 van de laatste 5 wedstrijden kwamen ze niet tot scoren.
- In slechts 2 van de laatste 5 wedstrijden van Excelsior scoorden beide teams, en Excelsior won er 0 van die 5; dit seizoen viel BTTS in 6/11 duels.
- Excelsior moet aanvallend beter voor een resultaat: ze scoorden niet in de laatste 3 wedstrijden, maakten in de laatste vijf duels 3 goals en komen dit seizoen uit op 1.45 goals per wedstrijd.
Trends
- Go Ahead Eagles pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 5 punten, gemiddeld 1 punt per wedstrijd, met BTTS in 4 van die wedstrijden en 8 goals in die reeks.
- In de laatste 11 wedstrijden van Go Ahead Eagles vielen er telkens 2 goals of meer.
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van Go Ahead Eagles scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS al in 10 duels (91% van alle wedstrijden) met Go Ahead Eagles.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
0.6
V
W
V
V
V
Vorm – Uit
0.4
V
G
G
V
V
Excelsior
Excelsior
0 - 9
FC Twente
Excelsior
1 - 5
FC Groningen
Excelsior
1 - 2
FC Utrecht
Excelsior
2 - 1
Sparta Rotterdam
Excelsior
1 - 2
PSV
Go Ahead Eagles
SC Cambuur
4 - 0
Go Ahead Eagles
PEC Zwolle
4 - 1
Go Ahead Eagles
NEC
1 - 1
Go Ahead Eagles
FC Utrecht
3 - 3
Go Ahead Eagles
AZ
5 - 2
Go Ahead Eagles
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Irakli Yegoian
xG 3.42
Goals 3
-0.42
Aymen Sliti
xG 3.23
Goals 3
-0.23
David Garden
xG 2.71
Goals 3
+0.29
xG vs Goals
Søren Tengstedt
xG 7.58
Goals 8
+0.42
Stefan Ingi Sigurdarson
xG 4.45
Goals 4
-0.45
Victor Edvardsen
xG 3.42
Goals 3
-0.42
Gaat Excelsior scoren?
80%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Excelsior scoort.
0%
clean sheet uit
Gaat Go Ahead Eagles scoren?
18%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Go Ahead Eagles scoort.
83%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Excelsior | Go Ahead Eagles |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 91% | 100% |
| Over 2.5 | 91% | 82% |
| Over 3.5 | 55% | 82% |
| Over 4.5 | 18% | 55% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Excelsior | Go Ahead Eagles |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 82% | 100% |
| Over 1.5 | 64% | 64% |
| Over 2.5 | 27% | 45% |
| Over 3.5 | 27% | 27% |
| Over 4.5 | 12% | 10% |
| Clean Sheets | 18% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
S. van Gassel
1.18
Tg/Wedstrijd
13
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
K. Haug
1.2
Tg/Wedstrijd
12
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Excelsior | Go Ahead Eagles | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 100% | 100% |
| Over 7 | 80% | 100% | 90% |
| Over 8 | 40% | 100% | 70% |
| Over 9 | 20% | 83% | 52% |
| Over 10 | 0% | 83% | 42% |
| Over 11 | 0% | 67% | 34% |
Verwacht totaal: 3.45 + 5.73 = 9.2
Hoekschoppen analyse
Excelsior
| Overall | 3.45 |
| Thuis | 3 |
| Uit | 3.83 |
Verwacht totaal
9.2
hoekschoppen
Go Ahead Eagles
| Overall | 5.73 |
| Thuis | 6.6 |
| Uit | 5 |
Blessures & schorsingen Excelsior
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Go Ahead Eagles
Geen meldingen.
Topscorer – Excelsior
D. Garden
3
Doelpunten
0
Assists
1
Schoten/W
0.4
SoD/W
Topscorer – Go Ahead Eagles
S. Tengstedt
8
Doelpunten
2
Assists
2.9
Schoten/W
1.5
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Excelsior | Go Ahead Eagles | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 9.73 | 15.18 | 12.46 |
| Schotconversie | 15% | 14% | 15% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.45 | 5.82 | 4.64 |
| Schoten naast per wedstrijd | 6.27 | 9.36 | 7.81 |
| Schoten per goal | 6.69 | 7.26 | 6.98 |
| Meer dan 10,5 schoten | 45% | 82% | 64% |
| Meer dan 11,5 schoten | 45% | 73% | 59% |
| Meer dan 12,5 schoten | 45% | 73% | 59% |
| Meer dan 13,5 schoten | 45% | 64% | 55% |
| Meer dan 14,5 schoten | 27% | 45% | 36% |
| Meer dan 15,5 schoten | 18% | 45% | 32% |
| Schoten op doel 3,5+ | 45% | 91% | 68% |
| Schoten op doel 4,5+ | 36% | 82% | 59% |
| Schoten op doel 5,5+ | 18% | 73% | 46% |
| Schoten op doel 6,5+ | 9% | 27% | 18% |
Schoten per speler
Excelsior
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| G. de Regt | 3 | 2 | 1 |
| I. Yegoian | 1.5 | 0.8 | 11 |
| A. Sliti | 1.3 | 0.6 | 11 |
| D. Garden | 1 | 0.4 | 10 |
| N. Naujoks | 0.8 | 0.5 | 4 |
| N. Groen | 0.7 | 0.4 | 7 |
| Mario Domínguez | 0.5 | — | 6 |
| C. Widell | 0.5 | 0.1 | 11 |
Go Ahead Eagles
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| S. Tengstedt | 2.9 | 1.5 | 11 |
| S. Sigurðarson | 2.5 | 0.7 | 11 |
| V. Edvardsen | 1.5 | 1 | 11 |
| M. Suray | 1.5 | 0.5 | 11 |
| T. Baeten | 1.1 | 0.4 | 11 |
| M. Meulensteen | 0.9 | 0.5 | 10 |
| E. Flataker | 0.9 | 0.4 | 7 |
| R. Margaret | 0.5 | 0.3 | 4 |
Schoten
Totaal schoten
9.7
15.2
Excelsior
Go Ahead Eagles
Schoten op doel
3.5
5.8
Excelsior
Go Ahead Eagles
Onderlinge resultaten Excelsior - Go Ahead Eagles
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 01/03/2026 | Excelsior - Go Ahead Eagles | 0-1 | ✗ | 1 |
| 26/10/2025 | Go Ahead Eagles - Excelsior | 2-0 | ✗ | 2 |
| 30/03/2024 | Go Ahead Eagles - Excelsior | 3-0 | ✗ | 3 |
| 16/12/2023 | Excelsior - Go Ahead Eagles | 1-1 | ✓ | 2 |
| 14/04/2023 | Excelsior - Go Ahead Eagles | 2-1 | ✓ | 3 |
| 29/10/2022 | Go Ahead Eagles - Excelsior | 3-1 | ✓ | 4 |
| 12/05/2021 | Excelsior - Go Ahead Eagles | 0-1 | ✗ | 1 |
| 31/10/2020 | Go Ahead Eagles - Excelsior | 0-0 | ✗ | 0 |
| 07/09/2019 | Go Ahead Eagles - Excelsior | 2-2 | ✓ | 4 |
| 22/01/2017 | Excelsior - Go Ahead Eagles | 1-1 | ✓ | 2 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Feyenoord | 11 | 7 | 4 | 0 | 33 | 12 | +21 | 25 |
| 2 | Ajax | 11 | 7 | 3 | 1 | 30 | 13 | +17 | 24 |
| 3 | PSV | 11 | 7 | 2 | 2 | 35 | 13 | +22 | 23 |
| 4 | FC Twente | 11 | 7 | 2 | 2 | 28 | 10 | +18 | 23 |
| 5 | AZ | 11 | 6 | 2 | 3 | 20 | 13 | +7 | 20 |
| 6 | Fortuna Sittard | 11 | 5 | 4 | 2 | 18 | 18 | 0 | 19 |
| 7 | sc Heerenveen | 11 | 5 | 3 | 3 | 19 | 13 | +6 | 18 |
| 8 | FC Groningen | 11 | 4 | 3 | 4 | 26 | 24 | +2 | 15 |
| 9 | SC Cambuur | 11 | 4 | 3 | 4 | 23 | 22 | +1 | 15 |
| 10 | Go Ahead Eagles | 11 | 3 | 5 | 3 | 23 | 27 | -4 | 14 |
| 11 | Sparta Rotterdam | 11 | 3 | 3 | 5 | 20 | 26 | -6 | 12 |
| 12 | FC Utrecht | 11 | 3 | 3 | 5 | 19 | 31 | -12 | 12 |
| 13 | NEC | 11 | 2 | 5 | 4 | 17 | 19 | -2 | 11 |
| 14 | PEC Zwolle | 11 | 3 | 2 | 6 | 12 | 23 | -11 | 11 |
| 15 | Excelsior | 11 | 3 | 2 | 6 | 16 | 28 | -12 | 11 |
| 16 | Telstar | 11 | 2 | 3 | 6 | 16 | 23 | -7 | 9 |
| 17 | ADO Den Haag | 11 | 1 | 3 | 7 | 13 | 24 | -11 | 6 |
| 18 | Willem II | 11 | 0 | 2 | 9 | 10 | 39 | -29 | 2 |