WGGWG
Fortuna Sittard
Fortuna Sittard - TelstarStatistieken, H2H & xG
VGVVW
Telstar
Head to Head
21 wedstrijden3.24
Avg Goals
52%
BTTS
90%
Over 1.5
57%
Over 2.5
38%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Fortuna Sittard | Statistiek | Telstar |
|---|---|---|
| 1.64 | ⚽ Doelpunten | 1.45 |
| 1.64 | 🥅 Tegengoals | 2.09 |
| 1.12 | ⚡ xG | 1.32 |
| 9.9 | 🔫 Schoten | 12.3 |
| 4.4 | 🎯 Schoten op doel | 3.5 |
| 2.6 | 🚩 Corners | 4.4 |
| 73% | 🤝 BTTS | 64% |
| 55% | 📊 Over 2.5 % | 73% |
| 18% | 🧤 Clean sheet % | 9% |
| 45% | 🧤 Gescoord in beide helften | 18% |
| 36% | ⚽ Balbezit | 45% |
| 10 | 🟨 Overtredingen | 10.3 |
Fortuna Sittard
11 gespeeld · 19 pts · #6
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGGWG | 1.80 |
| Thuis | WVVGW | 1.40 |
| Uit | WWWGG | 2.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 45% | 40% | 50% |
| Gem. goals | 3.28 | 3 | 3.5 |
| Voor | 1.64 | 1.2 | 2 |
| Tegen | 1.64 | 1.8 | 1.5 |
| BTTS | 73% | 60% | 83% |
| De '0' | 18% | 20% | 17% |
| Niet gescoord | 9% | 20% | 0% |
| xG | 1.12 | 1.18 | 1.07 |
| xG tegen | 2.13 | 2.19 | 2.08 |
Telstar
11 gespeeld · 9 pts · #16
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VGVVW | 0.80 |
| Thuis | VGGVW | 1.00 |
| Uit | WVGVV | 0.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 18% | 17% | 20% |
| Gem. goals | 3.54 | 4.83 | 2 |
| Voor | 1.45 | 2 | 0.8 |
| Tegen | 2.09 | 2.83 | 1.2 |
| BTTS | 64% | 83% | 40% |
| De '0' | 9% | 0% | 20% |
| Niet gescoord | 36% | 17% | 60% |
| xG | 1.32 | 1.71 | 0.85 |
| xG tegen | 1.94 | 1.6 | 2.34 |
Voorspellingen voor Fortuna Sittard – Telstar
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Fortuna Sittard wint FT Resultaat | 42% | 2.36 | 2.05 | -12.95 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 29% | 3.47 | 3.70 | +6.61 | Ja |
| Telstar wint FT Resultaat | 29% | 3.48 | 3.30 | -5.21 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 71% | 1.40 | 1.29 | -8.05 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 58% | 1.74 | 1.76 | +1.27 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 91% | 1.10 | 1.01 | -8.10 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 74% | 1.36 | 1.19 | -12.34 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 47% | 2.13 | 1.57 | -26.13 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 25% | 3.93 | 2.45 | -37.65 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 12% | 8.58 | 4.37 | -49.09 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 9% | 11.10 | 11.60 | +4.52 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 26% | 3.80 | 4.64 | +22.22 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 53% | 1.89 | 2.38 | +26.02 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 75% | 1.34 | 1.51 | +12.57 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 88% | 1.13 | 1.21 | +6.90 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 53% | 1.90 | 1.55 | -18.31 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 47% | 2.11 | 2.42 | +14.45 | Ja |
| BTTS & Winst Fortuna Sittard Combinatie | 19% | 5.20 | 3.50 | -32.66 | Nee |
| BTTS & Winst Telstar Combinatie | 14% | 7.32 | 5.47 | -25.28 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 46% | 2.17 | 1.14 | -47.45 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 32% | 3.09 | 1.30 | -57.88 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 21% | 4.72 | 1.77 | -62.48 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 13% | 7.75 | 1.94 | -74.97 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 7% | 13.51 | 2.50 | -81.50 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 54% | 1.86 | 4.40 | +137.16 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 68% | 1.48 | 2.90 | +96.04 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 79% | 1.27 | 2.20 | +73.36 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 87% | 1.15 | 1.76 | +53.30 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 93% | 1.08 | 1.44 | +33.34 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Fortuna Sittard Clean Sheet Clean Sheet | 32% | 3.10 | – | – | Nee |
| Telstar Clean Sheet Clean Sheet | 24% | 4.15 | – | – | Nee |
| Fortuna Sittard scoort eerst Eerste Goal | 51% | 1.95 | 1.71 | -12.11 | Nee |
| Telstar scoort eerst Eerste Goal | 41% | 2.45 | 2.22 | -9.42 | Nee |
| Fortuna Sittard wint nil Win to Nil | 23% | 4.31 | 4.00 | -7.10 | Nee |
| Telstar wint nil Win to Nil | 15% | 6.64 | 6.00 | -9.64 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Fortuna Sittard
Advies: Double chance : Fortuna Sittard or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
1.80
VORM LAATSTE 5
0.80
1.60
H2H LAATSTE 5
1.00
1.40
THUIS-/UIT PPG
0.80
1.12
XG (THUIS/UIT)
1.32
1.91
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.56
4.4
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
3.5
20%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
20%
40%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
40%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Fortuna Sittard | Telstar | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 91% | 95.5% |
| Over 1.5 | 82% | 73% | 77.5% |
| Over 2.5 | 55% | 73% | 64% |
| Over 3.5 | 55% | 64% | 59.5% |
| Over 4.5 | 27% | 27% | 27% |
| BTTS | 73% | 64% | 68.5% |
| BTTS & Win | 19.2% | 13.7% | 16.5% |
| BTTS & Draw | 36% | 18% | 27% |
| BTTS & Over 2.5 | 38.9% | 38.9% | 38.9% |
| BTTS No & Over 2.5 | 0% | 9% | 9% |
Trends
- Fortuna Sittard pakte 9 punten uit de laatste 5 duels (gemiddeld 1.8 per wedstrijd), met BTTS in 3 van die wedstrijden en 6 goals in totaal.
- Fortuna Sittard is de laatste 2 thuiswedstrijden ongeslagen.
- Telstar moet achterin top zijn, want Fortuna Sittard scoorde in de laatste 3 thuisduels en bleef dit seizoen in 1 thuiswedstrijd zonder goal.
- Fortuna Sittard is al 5 wedstrijden ongeslagen en won 2 van de laatste 5 duels.
- Fortuna Sittard is in de laatste 5 wedstrijden tegen Telstar ongeslagen (2 zeges, 3 gelijke spelen) en maakte daarin 6 goals.
- In 3 van de laatste 5 wedstrijden van Fortuna Sittard scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS in 8 duels (73% van alle wedstrijden) met Fortuna Sittard.
Trends
- Telstar pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 4 punten, gemiddeld 0.8 per wedstrijd, met BTTS in 4 van die wedstrijden en 11 goals in totaal.
- Doelpunten lijken in de lucht, want in de laatste 4 wedstrijden van Telstar vielen er telkens 3+ goals en in hun laatste 5 duels (thuis en uit) zelfs 23 goals in totaal.
- Telstar bleef dit seizoen in 4 wedstrijden droog (36%), maar maakte in de laatste 5 duels wel 11 goals.
- In de laatste 5 wedstrijden van Telstar was het 4 keer BTTS en dit seizoen viel BTTS al in 7 duels (64% van alle wedstrijden) met Telstar.
- Telstar lijkt vandaag te scoren, want het trof in de laatste 4 wedstrijden het net en maakte 11 goals in de laatste vijf duels.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.4
W
V
V
G
W
Vorm – Uit
0.8
W
V
G
V
V
Fortuna Sittard
Fortuna Sittard
1 - 0
Excelsior
Fortuna Sittard
1 - 1
FC Twente
Fortuna Sittard
1 - 5
Ajax
Fortuna Sittard
0 - 2
AZ
Fortuna Sittard
3 - 1
SC Cambuur
Telstar
Go Ahead Eagles
3 - 2
Telstar
AZ
1 - 0
Telstar
Heerenveen
0 - 0
Telstar
FC Twente
1 - 0
Telstar
NEC
1 - 2
Telstar
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Anthony Descotte
xG 4.50
Goals 5
+0.50
Mohammed Amine Ihattaren
xG 3.18
Goals 3
-0.18
Lequincio Zeefuik
xG 2.81
Goals 3
+0.19
xG vs Goals
Tyrone Owusu
xG 4.29
Goals 5
+0.71
Abdelnour Soualhia
xG 1.92
Goals 2
+0.08
Patrick Brouwer
xG 1.79
Goals 2
+0.21
Gaat Fortuna Sittard scoren?
80%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Fortuna Sittard scoort.
20%
clean sheet uit
Gaat Telstar scoren?
20%
clean sheet thuis
Lage kans
Er is een lage kans dat Telstar scoort.
40%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Fortuna Sittard | Telstar |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 91% |
| Over 1.5 | 82% | 73% |
| Over 2.5 | 55% | 73% |
| Over 3.5 | 55% | 64% |
| Over 4.5 | 27% | 27% |
| Niet gescoord | 0% | 9% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Fortuna Sittard | Telstar |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 82% | 91% |
| Over 1.5 | 55% | 64% |
| Over 2.5 | 9% | 36% |
| Over 3.5 | 9% | 18% |
| Over 4.5 | 3% | 6% |
| Clean Sheets | 18% | 9% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
M. Branderhorst
1.18
Tg/Wedstrijd
13
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
R. Koeman
1.27
Tg/Wedstrijd
14
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Fortuna Sittard | Telstar | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 80% | 90% |
| Over 7 | 100% | 60% | 80% |
| Over 8 | 100% | 60% | 80% |
| Over 9 | 100% | 60% | 80% |
| Over 10 | 100% | 60% | 80% |
| Over 11 | 80% | 40% | 60% |
| Over 12 | 60% | 40% | 50% |
| Over 13 | 40% | 40% | 40% |
| Over 14 | 20% | 20% | 20% |
Verwacht totaal: 2.55 + 4.36 = 6.9
Hoekschoppen analyse
Fortuna Sittard
| Overall | 2.55 |
| Thuis | 4.4 |
| Uit | 1 |
Verwacht totaal
6.9
hoekschoppen
Telstar
| Overall | 4.36 |
| Thuis | 5.5 |
| Uit | 3 |
Blessures & schorsingen Fortuna Sittard
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Telstar
Geen meldingen.
Topscorer – Fortuna Sittard
A. Descotte
5
Doelpunten
0
Assists
1.3
Schoten/W
1
SoD/W
Topscorer – Telstar
T. Owusu
5
Doelpunten
1
Assists
1.2
Schoten/W
0.5
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Fortuna Sittard | Telstar | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 9.91 | 12.27 | 11.09 |
| Schotconversie | 17% | 12% | 15% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.36 | 3.45 | 3.91 |
| Schoten naast per wedstrijd | 5.55 | 8.82 | 7.19 |
| Schoten per goal | 6.06 | 8.44 | 7.25 |
| Meer dan 10,5 schoten | 36% | 55% | 46% |
| Meer dan 11,5 schoten | 27% | 45% | 36% |
| Meer dan 12,5 schoten | 27% | 27% | 27% |
| Meer dan 13,5 schoten | 27% | 27% | 27% |
| Meer dan 14,5 schoten | 27% | 27% | 27% |
| Meer dan 15,5 schoten | 18% | 27% | 23% |
| Schoten op doel 3,5+ | 64% | 36% | 50% |
| Schoten op doel 4,5+ | 55% | 18% | 37% |
| Schoten op doel 5,5+ | 18% | 18% | 18% |
| Schoten op doel 6,5+ | 9% | 18% | 14% |
Schoten per speler
Fortuna Sittard
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| O. Romeny | 1.3 | 1 | 6 |
| A. Descotte | 1.3 | 1 | 10 |
| L. Zeefuik | 1.3 | 0.5 | 10 |
| Shiloh Kiesar ’t Z… | 1.2 | 0.7 | 10 |
| M. Ihattaren | 1.1 | 0.7 | 10 |
| É. Michut | 1 | 0.4 | 10 |
| P. Brittijn | 0.5 | 0.3 | 11 |
| Rodrigo Guth | 0.4 | 0.1 | 9 |
Telstar
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| N. Þórisson | 2.1 | 0.9 | 7 |
| S. Hetli | 2 | 0.5 | 2 |
| Rui Mendes | 1.3 | 0.6 | 9 |
| T. Owusu | 1.2 | 0.5 | 11 |
| A. Martha | 1 | 0.3 | 6 |
| A. Soualhia | 0.8 | 0.2 | 11 |
| M. Peersman | 0.7 | 0.3 | 11 |
| S. Valk | 0.7 | 0.2 | 9 |
Schoten
Totaal schoten
9.9
12.3
Fortuna Sittard
Telstar
Schoten op doel
4.4
3.5
Fortuna Sittard
Telstar
Onderlinge resultaten Fortuna Sittard - Telstar
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 08/03/2026 | Fortuna Sittard - Telstar | 1-4 | ✓ | 5 |
| 14/09/2025 | Telstar - Fortuna Sittard | 1-3 | ✓ | 4 |
| 16/02/2018 | Fortuna Sittard - Telstar | 1-1 | ✓ | 2 |
| 29/09/2017 | Telstar - Fortuna Sittard | 0-6 | ✗ | 6 |
| 20/01/2017 | Fortuna Sittard - Telstar | 1-1 | ✓ | 2 |
| 12/08/2016 | Telstar - Fortuna Sittard | 1-1 | ✓ | 2 |
| 15/02/2016 | Fortuna Sittard - Telstar | 0-3 | ✗ | 3 |
| 18/09/2015 | Telstar - Fortuna Sittard | 3-0 | ✗ | 3 |
| 09/02/2015 | Telstar - Fortuna Sittard | 3-0 | ✗ | 3 |
| 25/08/2014 | Fortuna Sittard - Telstar | 0-1 | ✗ | 1 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Feyenoord | 11 | 7 | 4 | 0 | 33 | 12 | +21 | 25 |
| 2 | Ajax | 11 | 7 | 3 | 1 | 30 | 13 | +17 | 24 |
| 3 | PSV | 11 | 7 | 2 | 2 | 35 | 13 | +22 | 23 |
| 4 | FC Twente | 11 | 7 | 2 | 2 | 28 | 10 | +18 | 23 |
| 5 | AZ | 11 | 6 | 2 | 3 | 20 | 13 | +7 | 20 |
| 6 | Fortuna Sittard | 11 | 5 | 4 | 2 | 18 | 18 | 0 | 19 |
| 7 | sc Heerenveen | 11 | 5 | 3 | 3 | 19 | 13 | +6 | 18 |
| 8 | FC Groningen | 11 | 4 | 3 | 4 | 26 | 24 | +2 | 15 |
| 9 | SC Cambuur | 11 | 4 | 3 | 4 | 23 | 22 | +1 | 15 |
| 10 | Go Ahead Eagles | 11 | 3 | 5 | 3 | 23 | 27 | -4 | 14 |
| 11 | Sparta Rotterdam | 11 | 3 | 3 | 5 | 20 | 26 | -6 | 12 |
| 12 | FC Utrecht | 11 | 3 | 3 | 5 | 19 | 31 | -12 | 12 |
| 13 | NEC | 11 | 2 | 5 | 4 | 17 | 19 | -2 | 11 |
| 14 | PEC Zwolle | 11 | 3 | 2 | 6 | 12 | 23 | -11 | 11 |
| 15 | Excelsior | 11 | 3 | 2 | 6 | 16 | 28 | -12 | 11 |
| 16 | Telstar | 11 | 2 | 3 | 6 | 16 | 23 | -7 | 9 |
| 17 | ADO Den Haag | 11 | 1 | 3 | 7 | 13 | 24 | -11 | 6 |
| 18 | Willem II | 11 | 0 | 2 | 9 | 10 | 39 | -29 | 2 |