VWWVV
Getafe
Getafe - Celta de VigoStatistieken, H2H & xG
GGVVG
Celta de Vigo
Head to Head
26 wedstrijden2.19
Avg Goals
50%
BTTS
69%
Over 1.5
38%
Over 2.5
19%
Over 3.5
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Getafe | Statistiek | Celta de Vigo |
|---|---|---|
| 0.9 | ⚽ Doelpunten | 1.1 |
| 1.4 | 🥅 Tegengoals | 0.9 |
| 1.06 | ⚡ xG | 1.09 |
| 8.3 | 🔫 Schoten | 8.2 |
| 2.3 | 🎯 Schoten op doel | 3.3 |
| 3.8 | 🚩 Corners | 3.7 |
| 50% | 🤝 BTTS | 50% |
| 50% | 📊 Over 2.5 % | 30% |
| 20% | 🧤 Clean sheet % | 40% |
| 10% | 🧤 Gescoord in beide helften | 20% |
| 47% | ⚽ Balbezit | 51% |
| 14.3 | 🟨 Overtredingen | 11.8 |
Getafe
10 wedstrijden (laatste 10) · 11 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWWVV | 1.20 |
| Thuis | WW | 3.00 |
| Uit | VGVVV | 0.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 30% | 100% | 13% |
| Gem. goals | 2.3 | 2.5 | 2.26 |
| Voor | 0.9 | 2 | 0.63 |
| Tegen | 1.4 | 0.5 | 1.63 |
| BTTS | 50% | 50% | 50% |
| De '0' | 20% | 50% | 13% |
| Niet gescoord | 40% | 0% | 50% |
| xG | 1.06 | 1.35 | 0.95 |
| xG tegen | 1.15 | 0.78 | 1.3 |
Celta de Vigo
10 wedstrijden (laatste 10) · 14 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GGVVG | 0.60 |
| Thuis | WWVV | 1.50 |
| Uit | GWGGG | 1.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 30% | 50% | 17% |
| Gem. goals | 2 | 1.75 | 2.16 |
| Voor | 1.1 | 0.75 | 1.33 |
| Tegen | 0.9 | 1 | 0.83 |
| BTTS | 50% | 25% | 67% |
| De '0' | 40% | 50% | 33% |
| Niet gescoord | 30% | 25% | 33% |
| xG | 1.09 | 1 | 1.15 |
| xG tegen | 1.49 | 1.3 | 1.62 |
Voorspellingen voor Getafe – Celta de Vigo
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Getafe wint FT Resultaat | 41% | 2.44 | 2.45 | +0.53 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 31% | 3.22 | 2.85 | -11.39 | Nee |
| Celta de Vigo wint FT Resultaat | 28% | 3.59 | 3.45 | -3.83 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 72% | 1.39 | 1.35 | -2.64 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 59% | 1.70 | 1.55 | -8.60 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 88% | 1.14 | 1.14 | +0.42 | Ja |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 67% | 1.49 | 1.61 | +7.76 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 39% | 2.57 | 3.20 | +24.54 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 19% | 5.28 | 5.75 | +8.96 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 8% | 12.92 | 11.00 | -14.86 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 12% | 8.40 | 4.70 | -44.02 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 33% | 3.02 | 2.29 | -24.27 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 61% | 1.64 | 1.36 | -16.93 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 81% | 1.23 | 1.07 | -13.28 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 92% | 1.08 | 1.03 | -4.97 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 46% | 2.16 | 2.15 | -0.60 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 54% | 1.86 | 1.67 | -10.21 | Nee |
| BTTS & Winst Getafe Combinatie | 16% | 6.33 | 6.75 | +6.58 | Ja |
| BTTS & Winst Celta de Vigo Combinatie | 11% | 8.87 | 9.00 | +1.43 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 55% | 1.83 | 1.53 | -16.31 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 41% | 2.46 | 1.90 | -22.67 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 28% | 3.53 | 2.70 | -23.59 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 18% | 5.43 | 3.25 | -40.20 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 11% | 8.93 | 4.55 | -49.04 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 45% | 2.21 | 2.30 | +4.19 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 59% | 1.69 | 1.78 | +5.55 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 72% | 1.39 | 1.47 | +5.40 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 82% | 1.23 | 1.27 | +3.63 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 89% | 1.13 | 1.15 | +2.12 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Getafe Clean Sheet Clean Sheet | 37% | 2.69 | 2.25 | -16.40 | Nee |
| Celta de Vigo Clean Sheet Clean Sheet | 29% | 3.51 | 2.75 | -21.56 | Nee |
| Getafe scoort eerst Eerste Goal | 50% | 2.00 | 1.98 | -1.00 | Nee |
| Celta de Vigo scoort eerst Eerste Goal | 39% | 2.54 | 2.45 | -3.47 | Nee |
| Getafe wint nil Win to Nil | 25% | 3.96 | 3.40 | -14.17 | Nee |
| Celta de Vigo wint nil Win to Nil | 17% | 6.02 | 4.75 | -21.11 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Getafe
Advies: Combo Double chance : Getafe or draw and -3.5 goals
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
1.20
VORM LAATSTE 5
0.60
1.40
H2H LAATSTE 5
1.40
3.00
THUIS-/UIT PPG
1.33
1.06
XG (THUIS/UIT)
1.09
1.15
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.49
2.3
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
3.3
50%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
33%
50%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
33%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Getafe | Celta de Vigo | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 80% | 85% |
| Over 1.5 | 60% | 60% | 60% |
| Over 2.5 | 50% | 30% | 40% |
| Over 3.5 | 20% | 20% | 20% |
| Over 4.5 | 10% | 10% | 10% |
| BTTS | 50% | 50% | 50% |
| BTTS & Win | 15.8% | 11.3% | 13.6% |
| BTTS & Draw | 10% | 30% | 20% |
| BTTS & Over 2.5 | 31.8% | 31.8% | 31.8% |
| BTTS No & Over 2.5 | 10% | 0% | 10% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
3
W
W
Vorm – Uit
1.4
G
W
G
G
G
Getafe
Getafe
1 - 0
Racing Santander
Getafe
3 - 1
FK Partizan
Getafe
1 - 0
Reading
Getafe
1 - 0
Osasuna
Getafe
3 - 1
Mallorca
Celta de Vigo
Real Sociedad
0 - 0
Celta de Vigo
Valencia
0 - 0
Celta de Vigo
Napoli
1 - 1
Celta de Vigo
Sassuolo
1 - 4
Celta de Vigo
SC Braga
2 - 2
Celta de Vigo
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Enes Ünal
xG 1.49
Goals 3
+1.51
Martín Satriano
xG 0.67
Goals 1
+0.33
Orel Mangala
xG 0.24
Goals 0
-0.24
xG vs Goals
Iago Aspas
xG 0.95
Goals 2
+1.05
Sergio Carreira
xG 0.16
Goals 0
-0.16
Marcos Alonso
xG 0.10
Goals 0
-0.10
Gaat Getafe scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Getafe scoort.
33%
clean sheet uit
Gaat Celta de Vigo scoren?
50%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Celta de Vigo scoort.
67%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Getafe | Celta de Vigo |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 80% |
| Over 1.5 | 60% | 60% |
| Over 2.5 | 50% | 30% |
| Over 3.5 | 20% | 20% |
| Over 4.5 | 10% | 10% |
| Niet gescoord | 10% | 20% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Getafe | Celta de Vigo |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 80% | 60% |
| Over 1.5 | 30% | 30% |
| Over 2.5 | 20% | 6% |
| Over 3.5 | 10% | 1% |
| Over 4.5 | 1% | 0% |
| Clean Sheets | 20% | 40% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
David Soria
0.88
Tg/Wedstrijd
7
Tegengoals
1
Clean Sheets
Keeper
I. Radu
0.5
Tg/Wedstrijd
4
Tegengoals
2
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Getafe | Celta de Vigo | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 50% | 67% | 59% |
| Over 7 | 50% | 67% | 59% |
| Over 8 | 50% | 50% | 50% |
| Over 9 | 50% | 33% | 42% |
| Over 10 | 50% | 17% | 34% |
| Over 11 | 50% | 17% | 34% |
| Over 12 | 50% | 17% | 34% |
| Over 13 | 50% | 17% | 34% |
Verwacht totaal: 3.75 + 3.7 = 7.5
Hoekschoppen analyse
Getafe
| Overall | 3.75 |
| Thuis | 4.5 |
| Uit | 3.5 |
Verwacht totaal
7.5
hoekschoppen
Celta de Vigo
| Overall | 3.7 |
| Thuis | 4 |
| Uit | 3.5 |
Blessures & schorsingen Getafe
JuanmiBlessure
C. UcheKnieblessure
A. AbqarTwijfelachtig: Blessure
A. GarciaTwijfelachtig: Blessure
M. MartinTwijfelachtig: Blessure
Blessures & schorsingen Celta de Vigo
A. FebasTwijfelachtig: Ribblessure
B. IglesiasTwijfelachtig: Spierblessure
Topscorer – Getafe
Enes Ünal
3
Doelpunten
0
Assists
1.4
Schoten/W
0.8
SoD/W
Topscorer – Celta de Vigo
Hugo González
6
Doelpunten
0
Assists
—
Schoten/W
—
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Getafe | Celta de Vigo | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 8.25 | 8.20 | 8.23 |
| Schotconversie | 12% | 13% | 13% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 2.25 | 3.30 | 2.78 |
| Schoten naast per wedstrijd | 6.00 | 4.90 | 5.45 |
| Schoten per goal | 8.25 | 7.45 | 7.85 |
| Meer dan 10,5 schoten | 38% | 20% | 29% |
| Meer dan 11,5 schoten | 25% | 20% | 23% |
| Meer dan 12,5 schoten | 0% | 10% | 5% |
| Meer dan 13,5 schoten | 0% | 10% | 5% |
| Meer dan 14,5 schoten | 0% | 10% | 5% |
| Meer dan 15,5 schoten | 0% | 10% | 5% |
| Schoten op doel 3,5+ | 25% | 30% | 28% |
| Schoten op doel 4,5+ | 13% | 30% | 22% |
| Schoten op doel 5,5+ | 0% | 20% | 10% |
| Schoten op doel 6,5+ | 0% | 0% | 0% |
Schoten per speler
Getafe
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Ramón Terrats | 1.7 | 0.3 | 7 |
| Enes Ünal | 1.4 | 0.8 | 5 |
| Martín Satriano | 0.9 | 0.3 | 7 |
| Andrés García | 0.7 | 0.2 | 6 |
| Johan Mojica | 0.5 | 0.3 | 4 |
| Orel Mangala | 0.3 | — | 6 |
| Kiko Femenía | 0.3 | 0.2 | 6 |
| Francho Serrano | 0.3 | — | 4 |
Celta de Vigo
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Iago Aspas | 0.8 | 0.4 | 5 |
| C. Starfelt | 0.7 | — | 3 |
| J. El Abdellaoui | 0.5 | 0.3 | 4 |
| Andrés Antañón | 0.5 | — | 2 |
| I. Moriba | 0.4 | — | 5 |
| Marcos Alonso | 0.4 | — | 5 |
| Javi Rueda | 0.3 | — | 6 |
| W. Swedberg | 0.3 | 0.3 | 6 |
Schoten
Totaal schoten
8.3
8.2
Getafe
Celta de Vigo
Schoten op doel
2.3
3.3
Getafe
Celta de Vigo
Onderlinge resultaten Getafe - Celta de Vigo
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 01/02/2026 | Getafe - Celta de Vigo | 0-0 | ✗ | 0 |
| 17/08/2025 | Celta de Vigo - Getafe | 0-2 | ✗ | 2 |
| 24/05/2025 | Getafe - Celta de Vigo | 1-2 | ✓ | 3 |
| 04/11/2024 | Celta de Vigo - Getafe | 1-0 | ✗ | 1 |
| 11/02/2024 | Getafe - Celta de Vigo | 3-2 | ✓ | 5 |
| 08/10/2023 | Celta de Vigo - Getafe | 2-2 | ✓ | 4 |
| 03/05/2023 | Getafe - Celta de Vigo | 1-0 | ✗ | 1 |
| 24/10/2022 | Celta de Vigo - Getafe | 1-1 | ✓ | 2 |
| 20/04/2022 | Celta de Vigo - Getafe | 0-2 | ✗ | 2 |
| 25/10/2021 | Getafe - Celta de Vigo | 0-3 | ✗ | 3 |