VGVGV
Málaga CF
Málaga CF - LevanteStatistieken, H2H & xG
VWVGW
Levante
Head to Head
20 wedstrijden2.25
Avg Goals
40%
BTTS
50%
Over 1.5
40%
Over 2.5
30%
Over 3.5
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Málaga CF | Statistiek | Levante |
|---|---|---|
| 1.5 | ⚽ Doelpunten | 1.5 |
| 1.9 | 🥅 Tegengoals | 1.3 |
| 1.32 | ⚡ xG | 1.27 |
| 11.7 | 🔫 Schoten | 10.1 |
| 4 | 🎯 Schoten op doel | 3.9 |
| 4.6 | 🚩 Corners | 5.4 |
| 70% | 🤝 BTTS | 60% |
| 70% | 📊 Over 2.5 % | 70% |
| 10% | 🧤 Clean sheet % | 20% |
| 20% | 🧤 Gescoord in beide helften | 33% |
| 52% | ⚽ Balbezit | 48% |
| 11 | 🟨 Overtredingen | 9.3 |
Málaga CF
10 wedstrijden (laatste 10) · 11 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VGVGV | 0.40 |
| Thuis | GGWGG | 1.40 |
| Uit | WVVV | 0.75 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 20% | 17% | 25% |
| Gem. goals | 3.4 | 3.67 | 3 |
| Voor | 1.5 | 2 | 0.75 |
| Tegen | 1.9 | 1.67 | 2.25 |
| BTTS | 70% | 83% | 50% |
| De '0' | 10% | 17% | 0% |
| Niet gescoord | 30% | 17% | 50% |
| xG | 1.32 | 1.54 | 1 |
| xG tegen | 1.3 | 1.02 | 1.72 |
Levante
10 wedstrijden (laatste 10) · 16 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWVGW | 1.40 |
| Thuis | WVWWW | 2.40 |
| Uit | VVWVG | 0.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 80% | 20% |
| Gem. goals | 2.8 | 3.4 | 2.2 |
| Voor | 1.5 | 2.2 | 0.8 |
| Tegen | 1.3 | 1.2 | 1.4 |
| BTTS | 60% | 80% | 40% |
| De '0' | 20% | 20% | 20% |
| Niet gescoord | 30% | 0% | 60% |
| xG | 1.27 | 1.47 | 1.12 |
| xG tegen | 1.5 | 1.23 | 1.7 |
Voorspellingen voor Málaga CF – Levante
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Málaga CF wint FT Resultaat | 19% | 5.41 | 2.37 | -56.16 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 47% | 2.15 | 3.30 | +53.45 | Ja |
| Levante wint FT Resultaat | 35% | 2.86 | 2.90 | +1.50 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 65% | 1.54 | 1.28 | -16.80 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 82% | 1.23 | 1.53 | +24.70 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 82% | 1.23 | 1.03 | -16.06 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 75% | 1.33 | 1.30 | -2.50 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 25% | 4.00 | 1.86 | -53.50 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 44% | 2.30 | 3.14 | +36.59 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 17% | 6.06 | 6.25 | +3.13 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 19% | 5.41 | 10.00 | +85.00 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 25% | 4.00 | 3.10 | -22.50 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 75% | 1.33 | 1.82 | +36.50 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 57% | 1.77 | 1.32 | -25.42 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 84% | 1.20 | 1.07 | -10.66 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 50% | 2.00 | 1.75 | -12.50 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 50% | 2.00 | 2.05 | +2.50 | Ja |
| BTTS & Winst Málaga CF Combinatie | 20% | 5.00 | 4.75 | -5.00 | Nee |
| BTTS & Winst Levante Combinatie | 40% | 2.50 | 5.90 | +136.00 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 83% | 1.21 | 1.32 | +9.43 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 73% | 1.37 | 1.55 | +13.31 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 62% | 1.63 | 1.93 | +18.69 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 49% | 2.03 | 2.50 | +23.00 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 37% | 2.68 | 3.42 | +27.57 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 17% | 5.85 | 3.00 | -48.70 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 27% | 3.72 | 2.23 | -40.01 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 39% | 2.60 | 1.81 | -30.31 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 51% | 1.97 | 1.45 | -26.34 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 63% | 1.59 | 1.27 | -20.37 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Málaga CF Clean Sheet Clean Sheet | 17% | 5.88 | 3.20 | -45.60 | Nee |
| Levante Clean Sheet Clean Sheet | 20% | 5.00 | 3.40 | -32.00 | Nee |
| Málaga CF wint nil Win to Nil | 3% | 32.26 | 4.40 | -86.36 | Nee |
| Levante wint nil Win to Nil | 7% | 14.29 | 5.00 | -65.00 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Levante
Advies: Double chance : draw or Levante
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
0.40
VORM LAATSTE 5
1.40
0.40
H2H LAATSTE 5
2.20
1.33
THUIS-/UIT PPG
0.80
1.32
XG (THUIS/UIT)
1.27
1.30
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.50
4.0
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
3.9
17%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
20%
67%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
60%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Málaga CF | Levante | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 90% | 90% |
| Over 1.5 | 90% | 70% | 80% |
| Over 2.5 | 70% | 70% | 70% |
| Over 3.5 | 50% | 20% | 35% |
| Over 4.5 | 20% | 10% | 15% |
| BTTS | 70% | 60% | 65% |
| BTTS & Win | 20% | 40% | 30% |
| BTTS & Draw | 40% | 0% | 40% |
| BTTS & Over 2.5 | 60% | 60% | 60% |
| BTTS No & Over 2.5 | 10% | 10% | 10% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.4
G
G
W
G
G
Vorm – Uit
0.8
V
V
W
V
G
Málaga CF
Málaga CF
1 - 1
Deportivo La Coruna
Málaga CF
2 - 2
Fulham
Málaga CF
4 - 2
Al-Arabi SC
Málaga CF
2 - 2
Al-Ittihad FC
Málaga CF
3 - 3
Leicester
Levante
Osasuna
0 - 0
Levante
Espanyol
3 - 0
Levante
Castellón
1 - 3
Levante
Villarreal
1 - 0
Levante
Real Betis
2 - 1
Levante
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Carlos Dotor
xG 0.23
Goals 1
+0.77
xG vs Goals
Jon Ander Olasagasti
xG 1.31
Goals 1
-0.31
Adrián de la Fuente
xG 1.20
Goals 1
-0.20
Iván Romero
xG 0.88
Goals 0
-0.88
Gaat Málaga CF scoren?
83%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Málaga CF scoort.
20%
clean sheet uit
Gaat Levante scoren?
17%
clean sheet thuis
Lage kans
Er is een lage kans dat Levante scoort.
40%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Málaga CF | Levante |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 90% |
| Over 1.5 | 90% | 70% |
| Over 2.5 | 70% | 70% |
| Over 3.5 | 50% | 20% |
| Over 4.5 | 20% | 10% |
| Niet gescoord | 10% | 10% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Málaga CF | Levante |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 80% |
| Over 1.5 | 70% | 40% |
| Over 2.5 | 20% | 10% |
| Over 3.5 | 10% | 4% |
| Over 4.5 | 4% | 1% |
| Clean Sheets | 10% | 20% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Alfonso Herrero
1.33
Tg/Wedstrijd
8
Tegengoals
1
Clean Sheets
Keeper
Mathew Ryan
0.8
Tg/Wedstrijd
4
Tegengoals
2
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Málaga CF | Levante | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 50% | 75% | 63% |
| Over 7 | 50% | 75% | 63% |
| Over 8 | 50% | 75% | 63% |
| Over 9 | 33% | 75% | 54% |
| Over 10 | 17% | 75% | 46% |
| Over 11 | 0% | 75% | 38% |
| Over 12 | 0% | 50% | 25% |
Verwacht totaal: 4.6 + 5.43 = 10
Hoekschoppen analyse
Málaga CF
| Overall | 4.6 |
| Thuis | 5.33 |
| Uit | 3.5 |
Verwacht totaal
10
hoekschoppen
Levante
| Overall | 5.43 |
| Thuis | 5.67 |
| Uit | 5.25 |
Blessures & schorsingen Málaga CF
F. CaleroRibblessure
M. DiarraKuitblessure
J. LobeteKnieblessure
D. MurilloBlessure
A. OchoaKnieblessure
A. NinoTwijfelachtig: Blessure
Blessures & schorsingen Levante
K. Etta EyongBlessure
A. PrimoSchouderblessure
Topscorer – Málaga CF
Chupete
4
Doelpunten
2
Assists
1
Schoten/W
0.4
SoD/W
Topscorer – Levante
Roger Brugué
4
Doelpunten
0
Assists
1.5
Schoten/W
0.5
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Málaga CF | Levante | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 11.70 | 10.14 | 10.92 |
| Schotconversie | 13% | 13% | 13% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.00 | 3.86 | 3.93 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7.70 | 6.29 | 7.00 |
| Schoten per goal | 7.80 | 7.89 | 7.85 |
| Meer dan 10,5 schoten | 70% | 56% | 63% |
| Meer dan 11,5 schoten | 60% | 28% | 44% |
| Meer dan 12,5 schoten | 50% | 28% | 39% |
| Meer dan 13,5 schoten | 40% | 28% | 34% |
| Meer dan 14,5 schoten | 10% | 28% | 19% |
| Meer dan 15,5 schoten | 10% | 14% | 12% |
| Schoten op doel 3,5+ | 40% | 43% | 42% |
| Schoten op doel 4,5+ | 40% | 43% | 42% |
| Schoten op doel 5,5+ | 30% | 28% | 29% |
| Schoten op doel 6,5+ | 20% | 28% | 24% |
Schoten per speler
Málaga CF
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Chupete | 1 | 0.4 | 8 |
| A. Nino | 1 | 1 | 3 |
| Rafa Rodriguez | 1 | — | 7 |
| David Larrubia | 0.8 | 0.4 | 8 |
| Juan Cruz | 0.5 | — | 4 |
| Diego Murillo | 0.5 | — | 2 |
| Joaquín Muñoz | 0.4 | 0.3 | 7 |
| Haitam Abaida | 0.3 | — | 3 |
Levante
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| C. Espi | 2 | 1 | 2 |
| Roger Brugué | 1.5 | 0.5 | 4 |
| Iván Romero | 1 | 0.4 | 8 |
| T. Abed | 1 | 0.5 | 2 |
| Adrián de la Fuente | 0.7 | 0.2 | 9 |
| Jon Ander Olasagasti | 0.6 | 0.4 | 9 |
| Etta Eyong | 0.5 | 0.2 | 6 |
| Thiago Fernández | 0.5 | — | 2 |
Schoten
Totaal schoten
11.7
10.1
Málaga CF
Levante
Schoten op doel
4
3.9
Málaga CF
Levante
Onderlinge resultaten Málaga CF - Levante
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 08/02/2025 | Málaga CF - Levante | 1-1 | ✓ | 2 |
| 27/11/2024 | Levante - Málaga CF | 4-2 | ✓ | 6 |
| 17/03/2023 | Málaga CF - Levante | 0-0 | ✗ | 0 |
| 04/12/2022 | Levante - Málaga CF | 1-0 | ✗ | 1 |
| 19/04/2018 | Levante - Málaga CF | 1-0 | ✗ | 1 |
| 01/12/2017 | Málaga CF - Levante | 0-0 | ✗ | 0 |
| 02/05/2016 | Málaga CF - Levante | 3-1 | ✓ | 4 |
| 30/12/2015 | Levante - Málaga CF | 0-1 | ✗ | 1 |
| 07/02/2015 | Levante - Málaga CF | 4-1 | ✓ | 5 |
| 13/01/2015 | Levante - Málaga CF | 3-2 | ✓ | 5 |