

| Bookmakers | Over | Under |
|---|---|---|
|
1.15 | 5.80 |
|
1.12 | 6.00 |
|
1.14 | 5.50 |
|
1.12 | 6.00 |
|
1.12 | 6.00 |
|
1.12 | 6.00 |
|
1.12 | 6.00 |
|
1.15 | 5.50 |
| Bookmakers | Over | Under |
|---|---|---|
|
1.65 | 2.30 |
|
1.62 | 2.28 |
|
1.63 | 2.23 |
|
1.62 | 2.30 |
|
1.62 | 2.28 |
|
1.62 | 2.30 |
|
1.62 | 2.30 |
|
1.65 | 2.20 |
| Bookmakers | Over | Under |
|---|---|---|
|
3.00 | 1.41 |
|
2.95 | 1.38 |
|
2.95 | 1.39 |
|
3.00 | 1.40 |
|
2.95 | 1.38 |
|
3.00 | 1.40 |
|
3.00 | 1.40 |
|
3.00 | 1.38 |
| Bookmakers | Over | Under |
|---|---|---|
|
6.20 | 1.14 |
|
6.25 | 1.11 |
|
6.00 | 1.12 |
|
6.25 | 1.11 |
|
6.25 | 1.11 |
|
6.25 | 1.11 |
|
6.25 | 1.11 |
|
6.40 | 1.12 |
| Bookmakers | Over | Under |
|---|---|---|
|
14.00 | 1.03 |
|
13.00 | 1.01 |
|
11.50 | 1.03 |
|
13.00 | 1.01 |
|
13.00 | 1.01 |
|
13.00 | 1.01 |
|
13.00 | 1.01 |
|
15.00 | 1.03 |
| Bookmakers | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
|
5.10 | 3.55 | 1.54 |
|
5.25 | 3.70 | 1.51 |
|
5.10 | 3.55 | 1.54 |
|
5.10 | 3.55 | 1.54 |
|
5.10 | 3.55 | 1.54 |
|
5.10 | 3.55 | 1.54 |
|
5.50 | 3.75 | 1.53 |
| Bookmakers | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
|
1.30 | 4.40 | 8.00 |
|
1.30 | 4.25 | 8.25 |
|
1.30 | 4.40 | 8.00 |
|
1.30 | 4.40 | 8.00 |
|
1.30 | 4.40 | 8.00 |
|
1.30 | 4.40 | 8.00 |
|
1.30 | 4.75 | 9.00 |
Maandagavond 7 september 2026 om 19:00 draait het in Getafe tegen Celta de Vigo om details: twee ploegen die vroeg in het seizoen nog zoeken naar ritme, maar waar de odds toch een richting aangeven.
Getafe pakte in de laatste 10 duels 11 punten (1,1 per wedstrijd), terwijl Celta de Vigo op 14 punten uit 10 staat (1,4 per wedstrijd). Op de ranglijst zitten ze dicht bij elkaar: Getafe Club de Fútbol is 15e met 3 punten uit 3, Real Club Celta de Vigo 17e met 2 punten uit 4. Opvallend: allebei hebben ze tot nu toe 1 keer gescoord en 4 tegengoals geïncasseerd.
De thuisploeg komt wel met stevige thuisresultaten: vijf zeges op rij in eigen huis, waaronder 1-0 tegen Osasuna en 3-1 tegen Mallorca. De uitploeg is buitenshuis lastig te kloppen met veel gelijke spelen, zoals 0-0 bij Real Sociedad en Valencia, plus een 1-4 zege bij Sassuolo.
Qua onderlinge ontmoetingen ligt het licht bij Getafe: in 26 keer won Getafe 10 keer, Celta de Vigo 7 keer en 9 keer eindigde het gelijk. In productie liggen de seizoenscijfers ook dicht bij elkaar: xG per match 1,07 voor Getafe en 1,01 voor Celta, met weinig schoten (8,3 vs 8,2) maar Celta wel vaker op doel (3,3 om 2,3).
Op 1X2 geven bookmakers een lichte voorkeur aan Getafe. De beste prijs voor de 1 ligt bij Tonybet op 2,49, terwijl de laagste quotering 2,38 is bij LeoVegas. Voor een gelijkspel loopt het tot 2,95 bij Unibet, en de uitzege van Celta de Vigo gaat tot 3,50 bij Unibet.
Het totaalbeeld leunt naar weinig goals: Under 2.5 staat rond 1,40 bij LeoVegas, terwijl Over 2.5 juist 3,20 haalt bij Bet365 en 2,95 bij Unibet (een duidelijk verschil). Beide teams scoren? Bet365 biedt 2,25 voor ‘Ja’ tegenover 2,38 bij Tonybet.
Bij correcte scores komen de laagste odds uit op 0-0 en 1-0 (beide 4,75) bij TOTO, met 1-1 op 5,00. Dat sluit aan bij de huidige cijfers en het voorzichtige odds-profiel van dit duel.