GVWWV
Real Betis
Real Betis - Real MadridUitslag, statistieken & xG
WWWWW
Real Madrid
Statistieken en doelpuntenmakers
Real Betis
81'
Troy Parrott
1 - 0
Rust (0 - 0)
Real Madrid
1.26
xG
2.38
42%
Balbezit
58%
10
Schoten
20
5
Schoten op doel
8
5
Schoten naast
12
6
Hoekschoppen
10
10
Overtredingen
13
1
Buitenspel
2
3
Gele kaarten
3
0
Rode kaarten
0
Head to Head
30 wedstrijden3.03
Avg Goals
60%
BTTS
73%
Over 1.5
57%
Over 2.5
33%
Over 3.5
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Real Betis | Statistiek | Real Madrid |
|---|---|---|
| 1.5 | ⚽ Doelpunten | 2.5 |
| 1 | 🥅 Tegengoals | 0.7 |
| 1.5 | ⚡ xG | 1.8 |
| 12.6 | 🔫 Schoten | 15.7 |
| 4.6 | 🎯 Schoten op doel | 6.1 |
| 4.1 | 🚩 Corners | 4.7 |
| 30% | 🤝 BTTS | 50% |
| 40% | 📊 Over 2.5 % | 70% |
| 50% | 🧤 Clean sheet % | 50% |
| 10% | 🧤 Gescoord in beide helften | 70% |
| 52% | ⚽ Balbezit | 60% |
| 10.9 | 🟨 Overtredingen | 9.1 |
Real Betis
10 wedstrijden (laatste 10) · 19 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GVWWV | 1.40 |
| Thuis | WWGW | 2.50 |
| Uit | VWVWV | 1.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 60% | 75% | 50% |
| Gem. goals | 2.5 | 2.5 | 2.5 |
| Voor | 1.5 | 2 | 1.17 |
| Tegen | 1 | 0.5 | 1.33 |
| BTTS | 30% | 25% | 33% |
| De '0' | 50% | 75% | 33% |
| Niet gescoord | 20% | 0% | 33% |
| xG | 1.5 | 1.56 | 1.46 |
| xG tegen | 1.31 | 1.13 | 1.44 |
Real Madrid
10 wedstrijden (laatste 10) · 28 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWWWW | 3.00 |
| Thuis | WWGWW | 2.60 |
| Uit | WWWWW | 3.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 90% | 80% | 100% |
| Gem. goals | 3.2 | 4.2 | 2.2 |
| Voor | 2.5 | 3.2 | 1.8 |
| Tegen | 0.7 | 1 | 0.4 |
| BTTS | 50% | 60% | 40% |
| De '0' | 50% | 40% | 60% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 1.8 | 1.97 | 1.63 |
| xG tegen | 1.12 | 0.98 | 1.25 |
Voorspellingen voor Real Betis – Real Madrid
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Real Betis wint FT Resultaat | 34% | 2.95 | 6.25 | +111.97 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 23% | 4.27 | 5.10 | +19.58 | Ja |
| Real Madrid wint FT Resultaat | 43% | 2.35 | 1.45 | -38.17 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 57% | 1.74 | 1.20 | -31.17 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 66% | 1.51 | 1.15 | -24.00 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 96% | 1.04 | 1.04 | +0.34 | Ja |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 89% | 1.13 | 1.07 | -5.19 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 70% | 1.42 | 1.36 | -4.41 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 49% | 2.03 | 1.95 | -4.14 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 30% | 3.34 | 2.98 | -10.69 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 4% | 28.41 | 10.00 | -64.80 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 11% | 8.78 | 6.15 | -29.95 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 30% | 3.37 | 3.20 | -4.93 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 51% | 1.97 | 1.89 | -3.91 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 70% | 1.43 | 1.35 | -5.46 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 71% | 1.41 | 1.53 | +8.31 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 29% | 3.42 | 2.50 | -26.98 | Nee |
| BTTS & Winst Real Betis Combinatie | 23% | 4.38 | 8.50 | +94.05 | Ja |
| BTTS & Winst Real Madrid Combinatie | 28% | 3.57 | 2.40 | -32.73 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 68% | 1.48 | 1.20 | -18.88 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 54% | 1.84 | 1.29 | -29.82 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 41% | 2.42 | 1.70 | -29.79 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 29% | 3.40 | 2.05 | -39.73 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 20% | 5.08 | 2.55 | -49.77 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 32% | 3.09 | 3.85 | +24.74 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 46% | 2.19 | 2.57 | +17.19 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 59% | 1.70 | 2.17 | +27.38 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 71% | 1.42 | 1.78 | +25.67 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 80% | 1.25 | 1.43 | +14.83 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Real Betis Clean Sheet Clean Sheet | 15% | 6.85 | 5.50 | -19.72 | Nee |
| Real Madrid Clean Sheet Clean Sheet | 18% | 5.52 | 2.60 | -52.87 | Nee |
| Real Betis scoort eerst Eerste Goal | 46% | 2.18 | 2.81 | +28.70 | Ja |
| Real Madrid scoort eerst Eerste Goal | 52% | 1.94 | 1.42 | -26.73 | Nee |
| Real Betis wint nil Win to Nil | 11% | 9.02 | 15.00 | +66.21 | Ja |
| Real Madrid wint nil Win to Nil | 15% | 6.84 | 3.00 | -56.17 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Real Madrid
Advies: Winner : Real Madrid
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
1.40
VORM LAATSTE 5
3.00
1.00
H2H LAATSTE 5
1.60
2.50
THUIS-/UIT PPG
3.00
1.50
XG (THUIS/UIT)
1.80
1.31
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.12
4.6
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
6.1
75%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
60%
50%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
60%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Real Betis | Real Madrid | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 40% | 80% | 60% |
| Over 2.5 | 40% | 70% | 55% |
| Over 3.5 | 40% | 40% | 40% |
| Over 4.5 | 10% | 20% | 15% |
| BTTS | 30% | 50% | 40% |
| BTTS & Win | 22.8% | 28% | 25.4% |
| BTTS & Draw | 10% | 10% | 10% |
| BTTS & Over 2.5 | 61.2% | 61.2% | 61.2% |
| BTTS No & Over 2.5 | 10% | 20% | 15% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2.5
W
W
G
W
Vorm – Uit
3
W
W
W
W
W
Real Betis
Real Betis
1 - 0
Real Sociedad
Real Betis
2 - 2
Bournemouth
Real Betis
1 - 0
Almeria
Real Betis
4 - 0
Lyon
Real Betis
2 - 1
Levante
Real Madrid
Espanyol
1 - 2
Real Madrid
FC Schalke 04
0 - 3
Real Madrid
Deportivo La Coruna
0 - 1
Real Madrid
Ferencvarosi TC
1 - 2
Real Madrid
Sevilla
0 - 1
Real Madrid
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Rodrigo Riquelme
xG 1.57
Goals 4
+2.43
Marc Bartra
xG 0.78
Goals 2
+1.22
Pablo Fornals
xG 0.27
Goals 2
+1.73
xG vs Goals
Kylian Mbappé
xG 7.75
Goals 6
-1.75
Jude Bellingham
xG 3.11
Goals 3
-0.11
Arda Güler
xG 1.08
Goals 1
-0.08
Gaat Real Betis scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Real Betis scoort.
60%
clean sheet uit
Gaat Real Madrid scoren?
75%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Real Madrid scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Real Betis | Real Madrid |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 40% | 80% |
| Over 2.5 | 40% | 70% |
| Over 3.5 | 40% | 40% |
| Over 4.5 | 10% | 20% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Real Betis | Real Madrid |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 50% | 50% |
| Over 1.5 | 20% | 20% |
| Over 2.5 | 10% | 3% |
| Over 3.5 | 10% | 1% |
| Over 4.5 | 0% | 0% |
| Clean Sheets | 50% | 50% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Álvaro Valles
0.83
Tg/Wedstrijd
5
Tegengoals
2
Clean Sheets
Keeper
Thibaut Courtois
0.67
Tg/Wedstrijd
4
Tegengoals
2
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Real Betis | Real Madrid | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 75% | 80% | 78% |
| Over 7 | 50% | 80% | 65% |
| Over 8 | 50% | 40% | 45% |
| Over 9 | 25% | 20% | 23% |
| Over 10 | 25% | 0% | 13% |
Verwacht totaal: 4.1 + 4.7 = 8.8
Hoekschoppen analyse
Real Betis
| Overall | 4.1 |
| Thuis | 4 |
| Uit | 4.17 |
Verwacht totaal
8.8
hoekschoppen
Real Madrid
| Overall | 4.7 |
| Thuis | 4.4 |
| Uit | 5 |
Blessures & schorsingen Real Betis
D. CeballosGebrek aan wedstrijdritme
D. CondeSchouderblessure
A. EzzalzouliZiek
G. Lo CelsoSpierblessure
A. RuibalKnieblessure
Blessures & schorsingen Real Madrid
R. AsencioSpierblessure
Eder MilitaoHamstringblessure
EndrickSpierblessure
F. MendyHeupblessure
T. PitarchKnieblessure
RodrygoKnieblessure
A. TchouameniSpierblessure
Topscorer – Real Betis
Rodrigo Riquelme
4
Doelpunten
0
Assists
0.6
Schoten/W
0.4
SoD/W
Topscorer – Real Madrid
Kylian Mbappé
6
Doelpunten
0
Assists
4.3
Schoten/W
2.7
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Real Betis | Real Madrid | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 12.60 | 15.70 | 14.15 |
| Schotconversie | 12% | 16% | 14% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.60 | 6.10 | 5.35 |
| Schoten naast per wedstrijd | 8.00 | 9.60 | 8.80 |
| Schoten per goal | 8.40 | 6.28 | 7.34 |
| Meer dan 10,5 schoten | 60% | 100% | 80% |
| Meer dan 11,5 schoten | 60% | 90% | 75% |
| Meer dan 12,5 schoten | 40% | 70% | 55% |
| Meer dan 13,5 schoten | 40% | 50% | 45% |
| Meer dan 14,5 schoten | 40% | 50% | 45% |
| Meer dan 15,5 schoten | 20% | 50% | 35% |
| Schoten op doel 3,5+ | 70% | 80% | 75% |
| Schoten op doel 4,5+ | 50% | 60% | 55% |
| Schoten op doel 5,5+ | 30% | 60% | 45% |
| Schoten op doel 6,5+ | 20% | 60% | 40% |
Schoten per speler
Real Betis
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Antony | 1.8 | 1 | 5 |
| Troy Parrott | 1.5 | — | 2 |
| Isco | 1 | 1 | 3 |
| Nelson Deossa | 0.8 | 0.2 | 6 |
| Pablo Fornals | 0.7 | — | 7 |
| Marc Bartra | 0.6 | 0.2 | 5 |
| Rodrigo Riquelme | 0.6 | 0.4 | 7 |
| Cucho Hernández | 0.5 | 0.3 | 4 |
Real Madrid
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Kylian Mbappé | 4.3 | 2.7 | 6 |
| Jude Bellingham | 1.8 | 1.2 | 5 |
| Thiago Pitarch | 1.5 | 0.5 | 2 |
| Vinícius Júnior | 1.2 | 0.6 | 5 |
| David Alaba | 1 | — | 1 |
| Denzel Dumfries | 0.7 | 0.3 | 3 |
| Carlos Espí | 0.5 | 0.5 | 2 |
| Federico Valverde | 0.4 | 0.3 | 7 |
Schoten
Totaal schoten
12.6
15.7
Real Betis
Real Madrid
Schoten op doel
4.6
6.1
Real Betis
Real Madrid
Onderlinge resultaten Real Betis - Real Madrid
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 24/04/2026 | Real Betis - Real Madrid | 1-1 | ✓ | 2 |
| 04/01/2026 | Real Madrid - Real Betis | 5-1 | ✓ | 6 |
| 01/03/2025 | Real Betis - Real Madrid | 2-1 | ✓ | 3 |
| 01/09/2024 | Real Madrid - Real Betis | 2-0 | ✗ | 2 |
| 25/05/2024 | Real Madrid - Real Betis | 0-0 | ✗ | 0 |
| 09/12/2023 | Real Betis - Real Madrid | 1-1 | ✓ | 2 |
| 05/03/2023 | Real Betis - Real Madrid | 0-0 | ✗ | 0 |
| 03/09/2022 | Real Madrid - Real Betis | 2-1 | ✓ | 3 |
| 20/05/2022 | Real Madrid - Real Betis | 0-0 | ✗ | 0 |
| 28/08/2021 | Real Betis - Real Madrid | 0-1 | ✗ | 1 |