VWVGW
Strasbourg
Strasbourg - MonacoStatistieken, H2H & xG
VGGWV
Monaco
Head to Head
18 wedstrijden3.33
Avg Goals
67%
BTTS
78%
Over 1.5
72%
Over 2.5
50%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Strasbourg | Statistiek | Monaco |
|---|---|---|
| 1.61 | ⚽ Doelpunten | 1.7 |
| 1.3 | 🥅 Tegengoals | 1.48 |
| 1.35 | ⚡ xG | 1.45 |
| 11.4 | 🔫 Schoten | 12.3 |
| 4.6 | 🎯 Schoten op doel | 4.3 |
| 4.2 | 🚩 Corners | 5 |
| 64% | 🤝 BTTS | 64% |
| 64% | 📊 Over 2.5 % | 64% |
| 27% | 🧤 Clean sheet % | 21% |
| 21% | 🧤 Gescoord in beide helften | 27% |
| 54% | ⚽ Balbezit | 54% |
| 11.3 | 🟨 Overtredingen | 13 |
Strasbourg
33 gespeeld · 50 pts · #8
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWVGW | 1.40 |
| Thuis | GGWVV | 1.00 |
| Uit | GWWGW | 2.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 42% | 50% | 35% |
| Gem. goals | 2.91 | 2.5 | 3.3 |
| Voor | 1.61 | 1.56 | 1.65 |
| Tegen | 1.3 | 0.94 | 1.65 |
| BTTS | 64% | 50% | 76% |
| De '0' | 27% | 44% | 12% |
| Niet gescoord | 18% | 19% | 18% |
| xG | 1.35 | 1.42 | 1.29 |
| xG tegen | 1.38 | 1.26 | 1.5 |
Monaco
33 gespeeld · 54 pts · #7
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VGGWV | 1.00 |
| Thuis | WWWGV | 2.00 |
| Uit | WWVGW | 2.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 48% | 59% | 38% |
| Gem. goals | 3.18 | 3.29 | 3.07 |
| Voor | 1.7 | 1.94 | 1.44 |
| Tegen | 1.48 | 1.35 | 1.63 |
| BTTS | 64% | 59% | 69% |
| De '0' | 21% | 29% | 13% |
| Niet gescoord | 21% | 12% | 31% |
| xG | 1.45 | 1.45 | 1.45 |
| xG tegen | 1.46 | 1.32 | 1.61 |
Voorspellingen voor Strasbourg – Monaco
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Strasbourg wint FT Resultaat | 37% | 2.74 | 2.73 | -0.28 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 27% | 3.67 | 3.82 | +4.13 | Ja |
| Monaco wint FT Resultaat | 36% | 2.76 | 2.58 | -6.57 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 64% | 1.57 | 1.25 | -20.26 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 63% | 1.58 | 1.40 | -11.14 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 93% | 1.07 | 1.02 | -4.98 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 79% | 1.26 | 1.11 | -12.05 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 55% | 1.83 | 1.44 | -21.22 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 32% | 3.09 | 2.15 | -30.40 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 16% | 6.12 | 3.50 | -42.81 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 7% | 14.62 | 19.00 | +29.96 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 21% | 4.81 | 5.50 | +14.24 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 45% | 2.21 | 2.60 | +17.75 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 68% | 1.48 | 1.67 | +12.94 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 84% | 1.20 | 1.25 | +4.58 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 59% | 1.69 | 1.40 | -17.10 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 41% | 2.45 | 2.80 | +14.20 | Ja |
| BTTS & Winst Strasbourg Combinatie | 19% | 5.14 | 4.33 | -15.69 | Nee |
| BTTS & Winst Monaco Combinatie | 19% | 5.18 | 3.25 | -37.21 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 79% | 1.27 | 1.25 | -1.37 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 68% | 1.47 | 1.49 | +1.02 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 56% | 1.80 | 2.32 | +28.76 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 43% | 2.33 | 2.40 | +2.96 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 32% | 3.17 | 3.20 | +0.80 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 21% | 4.74 | 3.28 | -30.79 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 32% | 3.11 | 2.38 | -23.36 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 45% | 2.25 | 1.83 | -18.57 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 57% | 1.75 | 1.48 | -15.49 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 69% | 1.46 | 1.26 | -13.69 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Strasbourg Clean Sheet Clean Sheet | 24% | 4.18 | 4.75 | +13.51 | Ja |
| Monaco Clean Sheet Clean Sheet | 24% | 4.21 | 4.00 | -5.09 | Nee |
| Strasbourg scoort eerst Eerste Goal | 47% | 2.11 | 2.00 | -5.40 | Nee |
| Monaco scoort eerst Eerste Goal | 47% | 2.13 | 1.73 | -18.69 | Nee |
| Strasbourg wint nil Win to Nil | 17% | 5.86 | 6.00 | +2.35 | Ja |
| Monaco wint nil Win to Nil | 17% | 5.92 | 5.00 | -15.55 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Strasbourg
Advies: Double chance : Strasbourg or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
35%
WINSTKANS
30%
1.40
VORM LAATSTE 5
1.00
0.80
H2H LAATSTE 5
2.00
1.69
THUIS-/UIT PPG
1.38
1.35
XG (THUIS/UIT)
1.45
2.00
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.34
4.6
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.3
44%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
13%
63%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
63%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Strasbourg | Monaco | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 91% | 94% | 92.5% |
| Over 1.5 | 76% | 73% | 74.5% |
| Over 2.5 | 64% | 64% | 64% |
| Over 3.5 | 33% | 52% | 42.5% |
| Over 4.5 | 24% | 21% | 22.5% |
| BTTS | 64% | 64% | 64% |
| BTTS & Win | 19.5% | 19.3% | 19.4% |
| BTTS & Draw | 15% | 12% | 13.5% |
| BTTS & Over 2.5 | 46.4% | 46.4% | 46.4% |
| BTTS No & Over 2.5 | 9% | 3% | 6% |
Trends
- Strasbourg pakte 7 punten uit de laatste 5 duels (1,4 punt per wedstrijd), met BTTS in 4 van die 5 en 7 goals in die reeks.
- Strasbourg is al 2 wedstrijden ongeslagen.
- In de laatste 7 wedstrijden van Strasbourg vielen telkens 2 goals of meer.
- In de laatste 5 duels van Strasbourg was het 4 keer BTTS, en dit seizoen gebeurde dat in 21 wedstrijden (64%) met Strasbourg.
- Strasbourg lijkt te gaan scoren: het team trof doel in de laatste 4 wedstrijden en maakte 7 goals in de laatste 5 duels.
Trends
- Monaco pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 5 punten, gemiddeld 1 punt per wedstrijd, met BTTS in 4 van die 5 en 7 goals in die reeks.
- Monaco is de laatste tijd graag op verplaatsing: de ploeg is al 2 uitduels op rij ongeslagen.
- Monaco scoort buitenshuis al 6 uitwedstrijden op rij; kan Strasbourg die reeks stoppen?
- In 4 van Monaco’s laatste 5 wedstrijden scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS in 21 duels (64% van alle wedstrijden) met Monaco.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1
G
G
W
V
V
Vorm – Uit
2
W
W
V
G
W
Strasbourg
Strasbourg
1 - 2
Toulouse
Strasbourg
0 - 3
Rennes
Strasbourg
3 - 1
Nice
Strasbourg
0 - 0
Paris
Strasbourg
1 - 1
Lens
Monaco
Metz
1 - 2
Monaco
Toulouse
2 - 2
Monaco
Paris
4 - 1
Monaco
Lyon
1 - 2
Monaco
PSG
1 - 3
Monaco
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Joaquín Panichelli
xG 14.87
Goals 16
+1.13
Martial Godo
xG 7.82
Goals 8
+0.18
Julio Enciso
xG 6.91
Goals 3
-3.91
xG vs Goals
Folarin Balogun
xG 13.57
Goals 13
-0.57
Ansu Fati
xG 9.54
Goals 10
+0.46
Maghnes Akliouche
xG 7.17
Goals 6
-1.17
Gaat Strasbourg scoren?
81%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Strasbourg scoort.
13%
clean sheet uit
Gaat Monaco scoren?
44%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Monaco scoort.
69%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Strasbourg | Monaco |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 91% | 94% |
| Over 1.5 | 76% | 73% |
| Over 2.5 | 64% | 64% |
| Over 3.5 | 33% | 52% |
| Over 4.5 | 24% | 21% |
| Niet gescoord | 9% | 6% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Strasbourg | Monaco |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 73% | 79% |
| Over 1.5 | 42% | 39% |
| Over 2.5 | 12% | 21% |
| Over 3.5 | 3% | 9% |
| Over 4.5 | 1% | 2% |
| Clean Sheets | 27% | 21% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
M. Penders
1.28
Tg/Wedstrijd
41
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
P. Köhn
1.42
Tg/Wedstrijd
27
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Strasbourg | Monaco | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 75% | 75% | 75% |
| Over 7 | 56% | 75% | 66% |
| Over 8 | 56% | 69% | 63% |
| Over 9 | 50% | 63% | 57% |
| Over 10 | 44% | 44% | 44% |
| Over 11 | 25% | 31% | 28% |
| Over 12 | 25% | 25% | 25% |
| Over 13 | 19% | 13% | 16% |
| Over 14 | 6% | 0% | 3% |
Verwacht totaal: 4.24 + 5.03 = 9.3
Hoekschoppen analyse
Strasbourg
| Overall | 4.24 |
| Thuis | 5 |
| Uit | 3.53 |
Verwacht totaal
9.3
hoekschoppen
Monaco
| Overall | 5.03 |
| Thuis | 4.94 |
| Uit | 5.13 |
Blessures & schorsingen Strasbourg
A. AnselminoKnieblessure
I. DoukoureBlessure
E. EmeghaSpierblessure
J. PanichelliKnieblessure
Blessures & schorsingen Monaco
S. IdumboSchouderblessure
T. MinaminoKnieblessure
K. OuattaraKnieblessure
M. SalisuKnieblessure
VandersonBovenbeenblessure
Caio HenriqueTwijfelachtig: Kuitblessure
Topscorer – Strasbourg
J. Panichelli
16
Doelpunten
1
Assists
1.9
Schoten/W
1.1
SoD/W
Topscorer – Monaco
F. Balogun
13
Doelpunten
4
Assists
2
Schoten/W
1.1
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Strasbourg | Monaco | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 11.36 | 12.27 | 11.82 |
| Schotconversie | 14% | 14% | 14% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.58 | 4.33 | 4.46 |
| Schoten naast per wedstrijd | 6.79 | 7.94 | 7.37 |
| Schoten per goal | 7.08 | 7.23 | 7.16 |
| Meer dan 10,5 schoten | 55% | 57% | 56% |
| Meer dan 11,5 schoten | 52% | 52% | 52% |
| Meer dan 12,5 schoten | 36% | 45% | 41% |
| Meer dan 13,5 schoten | 27% | 36% | 32% |
| Meer dan 14,5 schoten | 21% | 27% | 24% |
| Meer dan 15,5 schoten | 12% | 21% | 17% |
| Schoten op doel 3,5+ | 70% | 61% | 66% |
| Schoten op doel 4,5+ | 48% | 48% | 48% |
| Schoten op doel 5,5+ | 33% | 33% | 33% |
| Schoten op doel 6,5+ | 18% | 12% | 15% |
Schoten per speler
Strasbourg
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| J. Panichelli | 1.9 | 1.1 | 27 |
| J. Enciso | 1.6 | 0.8 | 26 |
| E. Emegha | 1.3 | 0.8 | 10 |
| M. Godo | 1 | 0.6 | 27 |
| Idrissa Sabaly | 1 | — | 1 |
| S. Nanasi | 0.8 | 0.5 | 18 |
| A. Ouattara | 0.7 | 0.4 | 27 |
| V. Barco | 0.7 | 0.4 | 26 |
Monaco
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| F. Balogun | 2 | 1.1 | 29 |
| Ansu Fati | 1.3 | 0.9 | 24 |
| M. Akliouche | 1.2 | 0.6 | 30 |
| T. Minamino | 1 | 0.5 | 15 |
| A. Golovin | 1 | 0.7 | 25 |
| S. Adingra | 0.9 | 0.4 | 13 |
| G. Ilenikhena | 0.9 | 0.5 | 15 |
| Pape Cabral | 0.8 | 0.5 | 4 |
Schoten
Totaal schoten
11.4
12.3
Strasbourg
Monaco
Schoten op doel
4.6
4.3
Strasbourg
Monaco
Onderlinge resultaten Strasbourg - Monaco
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 05/02/2026 | Strasbourg - Monaco | 3-1 | ✓ | 4 |
| 31/08/2025 | Monaco - Strasbourg | 3-2 | ✓ | 5 |
| 19/04/2025 | Monaco - Strasbourg | 0-0 | ✗ | 0 |
| 09/11/2024 | Strasbourg - Monaco | 1-3 | ✓ | 4 |
| 10/03/2024 | Strasbourg - Monaco | 0-1 | ✗ | 1 |
| 20/08/2023 | Monaco - Strasbourg | 3-0 | ✗ | 3 |
| 02/04/2023 | Monaco - Strasbourg | 4-3 | ✓ | 7 |
| 06/08/2022 | Strasbourg - Monaco | 1-2 | ✓ | 3 |
| 13/03/2022 | Strasbourg - Monaco | 1-0 | ✗ | 1 |
| 28/11/2021 | Monaco - Strasbourg | 1-1 | ✓ | 2 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | PSG | 33 | 24 | 4 | 5 | 73 | 27 | +46 | 76 |
| 2 | Lens | 33 | 21 | 4 | 8 | 62 | 35 | +27 | 67 |
| 3 | Lille | 33 | 18 | 7 | 8 | 52 | 35 | +17 | 61 |
| 4 | Lyon | 33 | 18 | 6 | 9 | 53 | 36 | +17 | 60 |
| 5 | Rennes | 33 | 17 | 8 | 8 | 58 | 47 | +11 | 59 |
| 6 | Marseille | 33 | 17 | 5 | 11 | 60 | 44 | +16 | 56 |
| 7 | AS Monaco | 33 | 16 | 6 | 11 | 56 | 49 | +7 | 54 |
| 8 | Strasbourg | 33 | 14 | 8 | 11 | 53 | 43 | +10 | 50 |
| 9 | Lorient | 33 | 11 | 12 | 10 | 48 | 49 | -1 | 45 |
| 10 | Toulouse | 33 | 12 | 8 | 13 | 47 | 46 | +1 | 44 |
| 11 | Paris FC | 33 | 10 | 11 | 12 | 45 | 49 | -4 | 41 |
| 12 | Brest | 33 | 10 | 8 | 15 | 42 | 54 | -12 | 38 |
| 13 | Angers | 33 | 9 | 8 | 16 | 28 | 47 | -19 | 35 |
| 14 | Le Havre | 33 | 6 | 14 | 13 | 30 | 44 | -14 | 32 |
| 15 | Auxerre | 33 | 7 | 10 | 16 | 32 | 44 | -12 | 31 |
| 16 | Nice | 33 | 7 | 10 | 16 | 37 | 60 | -23 | 31 |
| 17 | Nantes | 33 | 5 | 8 | 20 | 29 | 52 | -23 | 23 |
| 18 | Metz | 33 | 3 | 7 | 23 | 32 | 76 | -44 | 16 |
