GGGGV
Nice
Nice - MetzStatistieken, H2H & xG
VVGVV
Metz
Head to Head
15 wedstrijden2.47
Avg Goals
53%
BTTS
60%
Over 1.5
47%
Over 2.5
27%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Nice | Statistiek | Metz |
|---|---|---|
| 1.12 | ⚽ Doelpunten | 0.97 |
| 1.82 | 🥅 Tegengoals | 2.3 |
| 1.22 | ⚡ xG | 1.12 |
| 10.9 | 🔫 Schoten | 9.9 |
| 3.9 | 🎯 Schoten op doel | 3.2 |
| 4.9 | 🚩 Corners | 4.2 |
| 61% | 🤝 BTTS | 52% |
| 52% | 📊 Over 2.5 % | 64% |
| 15% | 🧤 Clean sheet % | 18% |
| 15% | 🧤 Gescoord in beide helften | 21% |
| 46% | ⚽ Balbezit | 49% |
| 12.4 | 🟨 Overtredingen | 11.3 |
Nice
33 gespeeld · 31 pts · #16
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GGGGV | 0.80 |
| Thuis | GVVGG | 0.60 |
| Uit | WVGGV | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 21% | 25% | 18% |
| Gem. goals | 2.94 | 2.88 | 3 |
| Voor | 1.12 | 1.19 | 1.06 |
| Tegen | 1.82 | 1.69 | 1.94 |
| BTTS | 61% | 56% | 65% |
| De '0' | 15% | 19% | 12% |
| Niet gescoord | 30% | 31% | 29% |
| xG | 1.22 | 1.33 | 1.12 |
| xG tegen | 1.68 | 1.57 | 1.77 |
Metz
33 gespeeld · 16 pts · #18
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVGVV | 0.20 |
| Thuis | VGVVV | 0.20 |
| Uit | VVGVG | 0.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 9% | 12% | 6% |
| Gem. goals | 3.27 | 2.76 | 3.81 |
| Voor | 0.97 | 0.88 | 1.06 |
| Tegen | 2.3 | 1.88 | 2.75 |
| BTTS | 52% | 47% | 56% |
| De '0' | 18% | 24% | 13% |
| Niet gescoord | 42% | 47% | 38% |
| xG | 1.12 | 1.34 | 0.88 |
| xG tegen | 1.69 | 1.39 | 2 |
Voorspellingen voor Nice – Metz
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Nice wint FT Resultaat | 46% | 2.17 | 1.48 | -31.88 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 30% | 3.37 | 4.64 | +37.87 | Ja |
| Metz wint FT Resultaat | 24% | 4.12 | 7.90 | +91.67 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 76% | 1.32 | 1.18 | -10.63 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 54% | 1.85 | 3.10 | +67.31 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 89% | 1.12 | 1.03 | -8.21 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 69% | 1.45 | 1.17 | -19.08 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 42% | 2.41 | 1.57 | -34.81 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 21% | 4.78 | 2.45 | -48.70 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 9% | 11.26 | 4.20 | -62.70 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 11% | 9.19 | 15.00 | +63.20 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 31% | 3.24 | 4.75 | +46.49 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 58% | 1.71 | 2.38 | +39.18 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 79% | 1.26 | 1.50 | +18.59 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 91% | 1.10 | 1.20 | +9.34 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 47% | 2.11 | 1.83 | -13.40 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 53% | 1.90 | 1.95 | +2.72 | Ja |
| BTTS & Winst Nice Combinatie | 18% | 5.52 | 2.88 | -47.81 | Nee |
| BTTS & Winst Metz Combinatie | 10% | 9.65 | 13.00 | +34.68 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 65% | 1.53 | 1.18 | -23.06 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 52% | 1.93 | 1.36 | -29.55 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 39% | 2.59 | 1.90 | -26.66 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 27% | 3.69 | 2.11 | -42.82 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 18% | 5.62 | 2.75 | -51.05 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 35% | 2.87 | 3.90 | +35.72 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 48% | 2.07 | 2.70 | +30.14 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 61% | 1.63 | 2.04 | +25.26 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 73% | 1.37 | 1.65 | +20.29 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 82% | 1.22 | 1.37 | +12.61 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Nice Clean Sheet Clean Sheet | 39% | 2.58 | 2.00 | -22.44 | Nee |
| Metz Clean Sheet Clean Sheet | 25% | 4.04 | 8.00 | +98.19 | Ja |
| Nice scoort eerst Eerste Goal | 54% | 1.86 | 1.36 | -26.83 | Nee |
| Metz scoort eerst Eerste Goal | 37% | 2.73 | 3.20 | +17.12 | Ja |
| Nice wint nil Win to Nil | 28% | 3.58 | 2.45 | -31.64 | Nee |
| Metz wint nil Win to Nil | 14% | 7.20 | 13.00 | +80.67 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Nice
Advies: Double chance : Nice or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
0.80
VORM LAATSTE 5
0.20
1.80
H2H LAATSTE 5
1.20
1.19
THUIS-/UIT PPG
0.38
1.22
XG (THUIS/UIT)
1.12
1.71
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.60
3.9
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
3.2
19%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
13%
44%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
75%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Nice | Metz | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 94% | 88% | 91% |
| Over 1.5 | 79% | 76% | 77.5% |
| Over 2.5 | 52% | 64% | 58% |
| Over 3.5 | 42% | 42% | 42% |
| Over 4.5 | 18% | 24% | 21% |
| BTTS | 61% | 52% | 56.5% |
| BTTS & Win | 18.1% | 10.4% | 14.3% |
| BTTS & Draw | 24% | 9% | 16.5% |
| BTTS & Over 2.5 | 33.4% | 33.4% | 33.4% |
| BTTS No & Over 2.5 | 6% | 18% | 12% |
Trends
- Nice pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 4 punten, gemiddeld 0.8 per wedstrijd; BTTS viel in 4 van die 5 en Nice scoorde 4 keer.
- Nice is thuis al 2 wedstrijden op rij ongeslagen.
- Nice verloor slechts 1 van de laatste 5 duels tegen Metz, met 0 zeges en 4 gelijke spelen.
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van Nice scoorden beide teams, en dit seizoen was er BTTS in 20 duels (61%) met Nice.
Trends
- Metz pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) slechts 1 punt, gemiddeld 0.2 punt per wedstrijd, met BTTS in 4 van die 5 en 7 goals voor Metz in die reeks.
- In de laatste 5 wedstrijden van Metz vielen telkens 3+ goals; in totaal waren dat 23 goals (thuis en uit) in die 5 duels.
- Metz wacht al 5 wedstrijden op een zege, met 1 gelijkspel en 4 nederlagen.
- Metz bleef dit seizoen in 14 wedstrijden droog (42%), maar maakte in de laatste 5 duels wel 7 goals.
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van Metz scoorden beide teams, en dit seizoen gebeurde dat in 17 duels (52%) met Metz.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
0.6
G
V
V
G
G
Vorm – Uit
0.4
V
V
G
V
G
Nice
Nice
1 - 1
Lens
Nice
1 - 1
Le Havre
Nice
0 - 4
PSG
Nice
0 - 4
Rennes
Nice
3 - 3
Lorient
Metz
Le Havre
4 - 4
Metz
Olympique Marseille
3 - 1
Metz
Rennes
0 - 0
Metz
Lens
3 - 0
Metz
PSG
3 - 0
Metz
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Sofiane Diop
xG 8.27
Goals 8
-0.27
Elye Wahi
xG 5.33
Goals 5
-0.33
Mohamed-Ali Cho
xG 5.02
Goals 4
-1.02
xG vs Goals
Gauthier Hein
xG 7.72
Goals 8
+0.28
Habib Diallo
xG 5.24
Goals 4
-1.24
H
Heorhii Tsitaishvili
xG 3.89
Goals 3
-0.89
Gaat Nice scoren?
69%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Nice scoort.
13%
clean sheet uit
Gaat Metz scoren?
19%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Metz scoort.
62%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Nice | Metz |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 94% | 88% |
| Over 1.5 | 79% | 76% |
| Over 2.5 | 52% | 64% |
| Over 3.5 | 42% | 42% |
| Over 4.5 | 18% | 24% |
| Niet gescoord | 6% | 12% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Nice | Metz |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 85% | 82% |
| Over 1.5 | 48% | 61% |
| Over 2.5 | 27% | 55% |
| Over 3.5 | 15% | 21% |
| Over 4.5 | 4% | 8% |
| Clean Sheets | 15% | 18% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Y. Diouf
1.8
Tg/Wedstrijd
45
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
J. Fischer
2.12
Tg/Wedstrijd
55
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Nice | Metz | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 94% | 81% | 88% |
| Over 7 | 81% | 69% | 75% |
| Over 8 | 75% | 50% | 63% |
| Over 9 | 69% | 44% | 57% |
| Over 10 | 56% | 25% | 41% |
| Over 11 | 44% | 19% | 32% |
| Over 12 | 38% | 19% | 29% |
| Over 13 | 31% | 13% | 22% |
| Over 14 | 19% | 13% | 16% |
Verwacht totaal: 4.94 + 4.24 = 9.2
Hoekschoppen analyse
Nice
| Overall | 4.94 |
| Thuis | 5.25 |
| Uit | 4.65 |
Verwacht totaal
9.2
hoekschoppen
Metz
| Overall | 4.24 |
| Thuis | 4.94 |
| Uit | 3.5 |
Blessures & schorsingen Nice
M. AbdelmonemBlessure
M. BardGeschorst (gele kaarten)
M. BombitoBeenblessure
E. PereiraEnkelblessure
Blessures & schorsingen Metz
J. MangondoKnieblessure
N. MbalaTwijfelachtig: Blessure
Topscorer – Nice
S. Diop
8
Doelpunten
2
Assists
1.1
Schoten/W
0.5
SoD/W
Topscorer – Metz
G. Hein
8
Doelpunten
7
Assists
0.9
Schoten/W
0.4
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Nice | Metz | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 10.91 | 9.88 | 10.40 |
| Schotconversie | 10% | 10% | 10% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.94 | 3.15 | 3.55 |
| Schoten naast per wedstrijd | 6.97 | 6.73 | 6.85 |
| Schoten per goal | 9.73 | 10.19 | 9.96 |
| Meer dan 10,5 schoten | 48% | 39% | 44% |
| Meer dan 11,5 schoten | 39% | 36% | 38% |
| Meer dan 12,5 schoten | 36% | 33% | 35% |
| Meer dan 13,5 schoten | 27% | 24% | 26% |
| Meer dan 14,5 schoten | 24% | 18% | 21% |
| Meer dan 15,5 schoten | 12% | 15% | 14% |
| Schoten op doel 3,5+ | 55% | 39% | 47% |
| Schoten op doel 4,5+ | 30% | 33% | 32% |
| Schoten op doel 5,5+ | 24% | 18% | 21% |
| Schoten op doel 6,5+ | 12% | 9% | 11% |
Schoten per speler
Nice
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| P. Rosario | 2 | 1 | 1 |
| E. Wahi | 1.4 | 1.2 | 13 |
| T. Moffi | 1.3 | 0.8 | 10 |
| S. Diop | 1.1 | 0.5 | 32 |
| M. Cho | 1 | 0.6 | 23 |
| J. Boga | 0.9 | 0.4 | 14 |
| K. Boudache | 0.8 | 0.2 | 12 |
| Tiago Gouveia | 0.7 | 0.3 | 15 |
Metz
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| H. Diallo | 1.1 | 0.5 | 25 |
| G. Kvilitaia | 1 | 0.8 | 9 |
| N. Mbala | 0.9 | 0.3 | 13 |
| G. Hein | 0.9 | 0.4 | 28 |
| B. Sarr | 0.8 | 0.3 | 11 |
| B. Traoré | 0.7 | 0.2 | 19 |
| K. Kouao | 0.7 | 0.4 | 27 |
| G. Tsitaishvili | 0.7 | 0.2 | 33 |
Schoten
Totaal schoten
10.9
9.9
Nice
Metz
Schoten op doel
3.9
3.2
Nice
Metz
Onderlinge resultaten Nice - Metz
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 09/11/2025 | Metz - Nice | 2-1 | ✓ | 3 |
| 27/01/2024 | Nice - Metz | 1-0 | ✗ | 1 |
| 07/10/2023 | Metz - Nice | 0-1 | ✗ | 1 |
| 23/01/2022 | Metz - Nice | 0-2 | ✗ | 2 |
| 27/11/2021 | Nice - Metz | 0-1 | ✗ | 1 |
| 21/02/2021 | Nice - Metz | 1-2 | ✓ | 3 |
| 09/01/2021 | Metz - Nice | 1-1 | ✓ | 2 |
| 07/12/2019 | Nice - Metz | 4-1 | ✓ | 5 |
| 27/01/2018 | Metz - Nice | 2-1 | ✓ | 3 |
| 02/12/2017 | Nice - Metz | 3-1 | ✓ | 4 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | PSG | 33 | 24 | 4 | 5 | 73 | 27 | +46 | 76 |
| 2 | Lens | 33 | 21 | 4 | 8 | 62 | 35 | +27 | 67 |
| 3 | Lille | 33 | 18 | 7 | 8 | 52 | 35 | +17 | 61 |
| 4 | Lyon | 33 | 18 | 6 | 9 | 53 | 36 | +17 | 60 |
| 5 | Rennes | 33 | 17 | 8 | 8 | 58 | 47 | +11 | 59 |
| 6 | Marseille | 33 | 17 | 5 | 11 | 60 | 44 | +16 | 56 |
| 7 | AS Monaco | 33 | 16 | 6 | 11 | 56 | 49 | +7 | 54 |
| 8 | Strasbourg | 33 | 14 | 8 | 11 | 53 | 43 | +10 | 50 |
| 9 | Lorient | 33 | 11 | 12 | 10 | 48 | 49 | -1 | 45 |
| 10 | Toulouse | 33 | 12 | 8 | 13 | 47 | 46 | +1 | 44 |
| 11 | Paris FC | 33 | 10 | 11 | 12 | 45 | 49 | -4 | 41 |
| 12 | Brest | 33 | 10 | 8 | 15 | 42 | 54 | -12 | 38 |
| 13 | Angers | 33 | 9 | 8 | 16 | 28 | 47 | -19 | 35 |
| 14 | Le Havre | 33 | 6 | 14 | 13 | 30 | 44 | -14 | 32 |
| 15 | Auxerre | 33 | 7 | 10 | 16 | 32 | 44 | -12 | 31 |
| 16 | Nice | 33 | 7 | 10 | 16 | 37 | 60 | -23 | 31 |
| 17 | Nantes | 33 | 5 | 8 | 20 | 29 | 52 | -23 | 23 |
| 18 | Metz | 33 | 3 | 7 | 23 | 32 | 76 | -44 | 16 |
