WWWWV
Lyon
Lyon - LensStatistieken, H2H & xG
WGGWV
Lens
Head to Head
19 wedstrijden2.63
Avg Goals
53%
BTTS
74%
Over 1.5
53%
Over 2.5
26%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Lyon | Statistiek | Lens |
|---|---|---|
| 1.61 | ⚽ Doelpunten | 1.88 |
| 1.09 | 🥅 Tegengoals | 1.06 |
| 1.43 | ⚡ xG | 1.8 |
| 12.2 | 🔫 Schoten | 16.5 |
| 4.7 | 🎯 Schoten op doel | 5.6 |
| 5.5 | 🚩 Corners | 6.2 |
| 52% | 🤝 BTTS | 52% |
| 55% | 📊 Over 2.5 % | 64% |
| 45% | 🧤 Clean sheet % | 33% |
| 33% | 🧤 Gescoord in beide helften | 42% |
| 55% | ⚽ Balbezit | 51% |
| 13.1 | 🟨 Overtredingen | 12.7 |
Lyon
33 gespeeld · 60 pts · #4
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWWWV | 2.40 |
| Thuis | GVWWW | 2.00 |
| Uit | VGGWV | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 55% | 75% | 35% |
| Gem. goals | 2.7 | 2.76 | 2.64 |
| Voor | 1.61 | 1.88 | 1.35 |
| Tegen | 1.09 | 0.88 | 1.29 |
| BTTS | 52% | 50% | 53% |
| De '0' | 45% | 50% | 41% |
| Niet gescoord | 15% | 0% | 29% |
| xG | 1.43 | 1.54 | 1.32 |
| xG tegen | 1.35 | 1.15 | 1.53 |
Lens
33 gespeeld · 67 pts · #2
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGGWV | 1.60 |
| Thuis | WWWWV | 2.40 |
| Uit | GVVGG | 0.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 64% | 82% | 44% |
| Gem. goals | 2.94 | 2.82 | 3.07 |
| Voor | 1.88 | 2.06 | 1.69 |
| Tegen | 1.06 | 0.76 | 1.38 |
| BTTS | 52% | 41% | 63% |
| De '0' | 33% | 47% | 19% |
| Niet gescoord | 18% | 12% | 25% |
| xG | 1.8 | 1.98 | 1.6 |
| xG tegen | 1.22 | 1.12 | 1.34 |
Voorspellingen voor Lyon – Lens
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Lyon wint FT Resultaat | 36% | 2.77 | 2.68 | -3.09 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 26% | 3.83 | 3.71 | -3.05 | Nee |
| Lens wint FT Resultaat | 38% | 2.65 | 2.68 | +1.06 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 62% | 1.61 | 1.25 | -22.14 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 64% | 1.57 | 1.91 | +21.93 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 94% | 1.06 | 1.03 | -2.87 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 82% | 1.22 | 1.17 | -3.72 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 59% | 1.68 | 1.57 | -6.79 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 37% | 2.70 | 2.40 | -11.22 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 20% | 5.06 | 4.20 | -16.92 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 6% | 17.54 | 15.00 | -14.50 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 18% | 5.65 | 4.60 | -18.53 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 41% | 2.46 | 2.30 | -6.55 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 63% | 1.59 | 1.50 | -5.49 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 80% | 1.25 | 1.20 | -3.74 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 63% | 1.59 | 1.50 | -5.88 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 37% | 2.68 | 2.33 | -13.20 | Nee |
| BTTS & Winst Lyon Combinatie | 21% | 4.81 | 3.00 | -37.69 | Nee |
| BTTS & Winst Lens Combinatie | 22% | 4.64 | 6.50 | +40.08 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 87% | 1.15 | 1.27 | +10.36 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 79% | 1.27 | 1.51 | +18.54 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 68% | 1.47 | 2.09 | +42.33 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 56% | 1.77 | 2.32 | +30.85 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 45% | 2.25 | 3.00 | +33.50 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 13% | 7.63 | 3.30 | -56.77 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 22% | 4.65 | 2.46 | -47.11 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 32% | 3.13 | 1.94 | -38.11 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 44% | 2.29 | 1.57 | -31.55 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 56% | 1.80 | 1.33 | -26.19 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Lyon Clean Sheet Clean Sheet | 21% | 4.74 | 3.20 | -32.49 | Nee |
| Lens Clean Sheet Clean Sheet | 22% | 4.57 | 5.25 | +14.77 | Ja |
| Lyon scoort eerst Eerste Goal | 47% | 2.12 | 1.57 | -26.05 | Nee |
| Lens scoort eerst Eerste Goal | 48% | 2.07 | 2.38 | +14.95 | Ja |
| Lyon wint nil Win to Nil | 15% | 6.50 | 3.60 | -44.59 | Nee |
| Lens wint nil Win to Nil | 16% | 6.19 | 7.00 | +13.10 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Lyon
Advies: Double chance : Lyon or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
35%
WINSTKANS
30%
2.40
VORM LAATSTE 5
1.60
1.00
H2H LAATSTE 5
1.60
2.31
THUIS-/UIT PPG
1.56
1.43
XG (THUIS/UIT)
1.80
1.55
XG TEGEN (THUIS/UIT)
0.99
4.7
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
5.6
50%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
19%
56%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
69%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Lyon | Lens | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 88% | 97% | 92.5% |
| Over 1.5 | 64% | 82% | 73% |
| Over 2.5 | 55% | 64% | 59.5% |
| Over 3.5 | 30% | 27% | 28.5% |
| Over 4.5 | 21% | 18% | 19.5% |
| BTTS | 52% | 52% | 52% |
| BTTS & Win | 20.8% | 21.6% | 21.2% |
| BTTS & Draw | 6% | 9% | 7.5% |
| BTTS & Over 2.5 | 50.7% | 50.7% | 50.7% |
| BTTS No & Over 2.5 | 6% | 18% | 12% |
Trends
- Lyon pakte 12 punten uit de laatste 5 duels (gemiddeld 2,4 per wedstrijd), met BTTS in 4 van die 5 en 12 goals in totaal.
- Lyon zit in bloedvorm in eigen huis met 3 thuiszeges op rij.
- Lyon zal erop mikken om opnieuw te scoren en zo hun reeks van goals in elke thuiswedstrijd dit seizoen voort te zetten.
- Lyon scoorde in de laatste 16 thuisduels en bleef dit seizoen in 0 thuiswedstrijd droog staan.
- De laatste 5 wedstrijden van Lyon eindigden allemaal met 2 goals of meer, dus een paar treffers liggen voor de hand.
- Lyon wil het goede gevoel vasthouden tegen Lens: in de laatste 5 duels verloren ze er maar 1, met 4 zeges en 0 gelijke spelen.
Trends
- Lens pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 8 punten, gemiddeld 1,6 per wedstrijd, met BTTS in 3 van die 5 en 8 goals gemaakt.
- Lens is de laatste tijd uit lastig te kloppen en is al 2 wedstrijden ongeslagen op vreemde bodem.
- Lens wil het goede gevoel vasthouden tegen Lyon: in de laatste 5 duels verloren ze er maar 1, met 2 zeges en 2 gelijke spelen.
- In 3 van de laatste 5 wedstrijden van Lens scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS in 17 duels (52% van alle wedstrijden) met Lens.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2
G
V
W
W
W
Vorm – Uit
0.6
G
V
V
G
G
Lyon
Lyon
4 - 2
Rennes
Lyon
3 - 2
Auxerre
Lyon
2 - 0
Lorient
Lyon
1 - 2
Monaco
Lyon
1 - 1
Paris
Lens
Nice
1 - 1
Lens
Brest
3 - 3
Lens
Lille
3 - 0
Lens
Lorient
2 - 1
Lens
Strasbourg
1 - 1
Lens
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Corentin Tolisso
xG 10.91
Goals 11
+0.09
Pavel Šulc
xG 9.14
Goals 10
+0.86
Endrick Felipe Moreira de Sousa
xG 7.63
Goals 5
-2.63
xG vs Goals
Odsonne Édouard
xG 12.47
Goals 12
-0.47
Florian Thauvin
xG 11.42
Goals 10
-1.42
Wesley Saïd
xG 10.53
Goals 10
-0.53
Gaat Lyon scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Lyon scoort.
19%
clean sheet uit
Gaat Lens scoren?
50%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Lens scoort.
75%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Lyon | Lens |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 88% | 97% |
| Over 1.5 | 64% | 82% |
| Over 2.5 | 55% | 64% |
| Over 3.5 | 30% | 27% |
| Over 4.5 | 21% | 18% |
| Niet gescoord | 12% | 3% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Lyon | Lens |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 55% | 67% |
| Over 1.5 | 36% | 27% |
| Over 2.5 | 18% | 12% |
| Over 3.5 | 3% | 2% |
| Over 4.5 | 1% | 0% |
| Clean Sheets | 45% | 33% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
D. Greif
1.18
Tg/Wedstrijd
33
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
R. Risser
1.06
Tg/Wedstrijd
35
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Lyon | Lens | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 88% | 75% | 82% |
| Over 7 | 75% | 56% | 66% |
| Over 8 | 69% | 50% | 60% |
| Over 9 | 50% | 44% | 47% |
| Over 10 | 31% | 25% | 28% |
| Over 11 | 25% | 19% | 22% |
| Over 12 | 19% | 13% | 16% |
| Over 13 | 0% | 6% | 3% |
| Over 14 | 0% | 6% | 3% |
Verwacht totaal: 5.45 + 6.15 = 11.6
Hoekschoppen analyse
Lyon
| Overall | 5.45 |
| Thuis | 5.69 |
| Uit | 5.24 |
Verwacht totaal
11.6
hoekschoppen
Lens
| Overall | 6.15 |
| Thuis | 6.76 |
| Uit | 5.5 |
Blessures & schorsingen Lyon
A. HamdaniBuiten de wedstrijdselectie
R. HimbertEnkelblessure
O. MangalaBovenbeenblessure
T. TessmannSpierblessure
Blessures & schorsingen Lens
J. GraditBovenbeenblessure
R. GurtnerSpierblessure
S. BaidooTwijfelachtig: Blessure
Topscorer – Lyon
C. Tolisso
11
Doelpunten
4
Assists
1.3
Schoten/W
0.9
SoD/W
Topscorer – Lens
O. Édouard
12
Doelpunten
3
Assists
1.7
Schoten/W
1.1
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Lyon | Lens | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 12.15 | 16.52 | 14.34 |
| Schotconversie | 13% | 11% | 12% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.70 | 5.61 | 5.16 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7.45 | 10.91 | 9.18 |
| Schoten per goal | 7.57 | 8.79 | 8.18 |
| Meer dan 10,5 schoten | 64% | 76% | 70% |
| Meer dan 11,5 schoten | 55% | 70% | 63% |
| Meer dan 12,5 schoten | 48% | 70% | 59% |
| Meer dan 13,5 schoten | 33% | 64% | 49% |
| Meer dan 14,5 schoten | 30% | 61% | 46% |
| Meer dan 15,5 schoten | 27% | 52% | 40% |
| Schoten op doel 3,5+ | 64% | 73% | 69% |
| Schoten op doel 4,5+ | 45% | 67% | 56% |
| Schoten op doel 5,5+ | 33% | 48% | 41% |
| Schoten op doel 6,5+ | 21% | 30% | 26% |
Schoten per speler
Lyon
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| G. Mikautadze | 4 | 2 | 2 |
| Endrick | 2.6 | 1.7 | 15 |
| C. Tolisso | 1.3 | 0.9 | 29 |
| M. Satriano | 1.2 | 0.6 | 11 |
| R. Himbert | 1.2 | 0.2 | 6 |
| P. Šulc | 1.2 | 0.7 | 26 |
| Afonso Moreira | 1.1 | 0.5 | 26 |
| R. Yaremchuk | 1.1 | 0.6 | 10 |
Lens
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| A. Diouf | 2 | 1 | 1 |
| F. Thauvin | 1.7 | 0.8 | 32 |
| O. Édouard | 1.7 | 1.1 | 29 |
| W. Saïd | 1.6 | 0.9 | 28 |
| M. Sangaré | 1.2 | 0.5 | 29 |
| M. Udol | 1.2 | 0.5 | 33 |
| R. Fofana | 1.1 | 0.5 | 25 |
| A. Sima | 1.1 | 0.5 | 20 |
Schoten
Totaal schoten
12.2
16.5
Lyon
Lens
Schoten op doel
4.7
5.6
Lyon
Lens
Onderlinge resultaten Lyon - Lens
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 05/03/2026 | Lyon - Lens | 2-2 | ✓ | 4 |
| 16/08/2025 | Lens - Lyon | 0-1 | ✗ | 1 |
| 04/05/2025 | Lyon - Lens | 1-2 | ✓ | 3 |
| 15/09/2024 | Lens - Lyon | 0-0 | ✗ | 0 |
| 03/03/2024 | Lyon - Lens | 0-3 | ✗ | 3 |
| 02/12/2023 | Lens - Lyon | 3-2 | ✓ | 5 |
| 12/02/2023 | Lyon - Lens | 2-1 | ✓ | 3 |
| 02/10/2022 | Lens - Lyon | 1-0 | ✗ | 1 |
| 19/02/2022 | Lens - Lyon | 1-1 | ✓ | 2 |
| 30/10/2021 | Lyon - Lens | 2-1 | ✓ | 3 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | PSG | 33 | 24 | 4 | 5 | 73 | 27 | +46 | 76 |
| 2 | Lens | 33 | 21 | 4 | 8 | 62 | 35 | +27 | 67 |
| 3 | Lille | 33 | 18 | 7 | 8 | 52 | 35 | +17 | 61 |
| 4 | Lyon | 33 | 18 | 6 | 9 | 53 | 36 | +17 | 60 |
| 5 | Rennes | 33 | 17 | 8 | 8 | 58 | 47 | +11 | 59 |
| 6 | Marseille | 33 | 17 | 5 | 11 | 60 | 44 | +16 | 56 |
| 7 | AS Monaco | 33 | 16 | 6 | 11 | 56 | 49 | +7 | 54 |
| 8 | Strasbourg | 33 | 14 | 8 | 11 | 53 | 43 | +10 | 50 |
| 9 | Lorient | 33 | 11 | 12 | 10 | 48 | 49 | -1 | 45 |
| 10 | Toulouse | 33 | 12 | 8 | 13 | 47 | 46 | +1 | 44 |
| 11 | Paris FC | 33 | 10 | 11 | 12 | 45 | 49 | -4 | 41 |
| 12 | Brest | 33 | 10 | 8 | 15 | 42 | 54 | -12 | 38 |
| 13 | Angers | 33 | 9 | 8 | 16 | 28 | 47 | -19 | 35 |
| 14 | Le Havre | 33 | 6 | 14 | 13 | 30 | 44 | -14 | 32 |
| 15 | Auxerre | 33 | 7 | 10 | 16 | 32 | 44 | -12 | 31 |
| 16 | Nice | 33 | 7 | 10 | 16 | 37 | 60 | -23 | 31 |
| 17 | Nantes | 33 | 5 | 8 | 20 | 29 | 52 | -23 | 23 |
| 18 | Metz | 33 | 3 | 7 | 23 | 32 | 76 | -44 | 16 |
