VVVWG
Newcastle United
Newcastle United - West Ham UnitedStatistieken, H2H & xG
WGWVV
West Ham United
Head to Head
32 wedstrijden3.16
Avg Goals
56%
BTTS
81%
Over 1.5
59%
Over 2.5
47%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Newcastle United | Statistiek | West Ham United |
|---|---|---|
| 1.39 | ⚽ Doelpunten | 1.17 |
| 1.44 | 🥅 Tegengoals | 1.72 |
| 1.55 | ⚡ xG | 1.2 |
| 13.1 | 🔫 Schoten | 10.4 |
| 4.6 | 🎯 Schoten op doel | 3.5 |
| 6 | 🚩 Corners | 5 |
| 67% | 🤝 BTTS | 53% |
| 64% | 📊 Over 2.5 % | 58% |
| 22% | 🧤 Clean sheet % | 17% |
| 25% | 🧤 Gescoord in beide helften | 11% |
| 52% | ⚽ Balbezit | 42% |
| 10.3 | 🟨 Overtredingen | 11.1 |
Newcastle United
36 gespeeld · 46 pts · #13
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVVWG | 0.80 |
| Thuis | VWVVW | 1.20 |
| Uit | VWVVG | 0.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 36% | 50% | 22% |
| Gem. goals | 2.83 | 3.44 | 2.22 |
| Voor | 1.39 | 1.83 | 0.94 |
| Tegen | 1.44 | 1.61 | 1.28 |
| BTTS | 67% | 78% | 56% |
| De '0' | 22% | 17% | 28% |
| Niet gescoord | 22% | 6% | 39% |
| xG | 1.55 | 1.67 | 1.43 |
| xG tegen | 1.41 | 1.39 | 1.43 |
West Ham United
36 gespeeld · 36 pts · #18
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGWVV | 1.40 |
| Thuis | GGWWV | 1.60 |
| Uit | VWVGV | 0.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 25% | 28% | 22% |
| Gem. goals | 2.89 | 3 | 2.78 |
| Voor | 1.17 | 1.33 | 1 |
| Tegen | 1.72 | 1.67 | 1.78 |
| BTTS | 53% | 61% | 44% |
| De '0' | 17% | 11% | 22% |
| Niet gescoord | 36% | 33% | 39% |
| xG | 1.2 | 1.23 | 1.17 |
| xG tegen | 1.73 | 1.6 | 1.86 |
Voorspellingen voor Newcastle United – West Ham United
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Newcastle United wint FT Resultaat | 48% | 2.09 | 1.98 | -5.20 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 26% | 3.80 | 3.99 | +4.95 | Ja |
| West Ham United wint FT Resultaat | 26% | 3.87 | 3.84 | -0.86 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 74% | 1.35 | 1.25 | -7.28 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 52% | 1.92 | 1.75 | -8.79 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 93% | 1.07 | 1.03 | -3.96 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 79% | 1.26 | 1.14 | -9.59 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 55% | 1.82 | 1.50 | -17.68 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 33% | 3.07 | 2.10 | -31.69 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 16% | 6.08 | 3.56 | -41.40 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 7% | 14.79 | 17.00 | +14.92 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 21% | 4.83 | 5.00 | +3.45 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 45% | 2.22 | 2.62 | +18.21 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 67% | 1.48 | 1.63 | +9.98 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 84% | 1.20 | 1.25 | +4.43 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 58% | 1.73 | 1.44 | -16.72 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 42% | 2.37 | 2.75 | +15.96 | Ja |
| BTTS & Winst Newcastle United Combinatie | 24% | 4.13 | 3.46 | -16.20 | Nee |
| BTTS & Winst West Ham United Combinatie | 14% | 7.11 | 4.62 | -35.00 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 88% | 1.14 | 1.16 | +1.50 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 79% | 1.26 | 1.27 | +0.84 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 69% | 1.45 | 1.51 | +4.34 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 58% | 1.74 | 1.94 | +11.55 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 46% | 2.19 | 2.41 | +9.90 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 13% | 8.00 | 4.40 | -45.00 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 21% | 4.85 | 3.14 | -35.32 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 31% | 3.24 | 2.37 | -26.77 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 43% | 2.35 | 1.88 | -20.10 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 54% | 1.84 | 1.54 | -16.22 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Newcastle United Clean Sheet Clean Sheet | 30% | 3.29 | 3.75 | +14.08 | Ja |
| West Ham United Clean Sheet Clean Sheet | 19% | 5.40 | 5.00 | -7.49 | Nee |
| Newcastle United scoort eerst Eerste Goal | 55% | 1.81 | 1.76 | -2.50 | Nee |
| West Ham United scoort eerst Eerste Goal | 39% | 2.56 | 2.10 | -18.10 | Nee |
| Newcastle United wint nil Win to Nil | 24% | 4.23 | 4.50 | +6.48 | Ja |
| West Ham United wint nil Win to Nil | 12% | 8.52 | 7.00 | -17.80 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Newcastle
Advies: Double chance : Newcastle or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
35%
WINSTKANS
30%
0.80
VORM LAATSTE 5
1.40
1.40
H2H LAATSTE 5
1.40
1.61
THUIS-/UIT PPG
0.94
1.55
XG (THUIS/UIT)
1.20
1.46
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.39
4.6
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
3.5
17%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
22%
78%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
56%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Newcastle United | West Ham United | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 89% | 94% | 91.5% |
| Over 1.5 | 75% | 86% | 80.5% |
| Over 2.5 | 64% | 58% | 61% |
| Over 3.5 | 33% | 28% | 30.5% |
| Over 4.5 | 17% | 14% | 15.5% |
| BTTS | 67% | 53% | 60% |
| BTTS & Win | 24.2% | 14.1% | 19.2% |
| BTTS & Draw | 8% | 19% | 13.5% |
| BTTS & Over 2.5 | 45.4% | 45.4% | 45.4% |
| BTTS No & Over 2.5 | 0% | 19% | 19% |
Trends
- Newcastle United pakte 4 punten uit de laatste 5 duels (0,8 punt per wedstrijd) en in 4 van die 5 wedstrijden vielen goals aan beide kanten (BTTS), terwijl ze in die reeks 6 keer scoorden.
- West Ham United moet vandaag scherp verdedigen, want Newcastle United scoorde in de laatste 6 thuiswedstrijden, al bleven ze dit seizoen in 1 thuisduel zonder goal.
- Newcastle United is in vorm en is nu 2 wedstrijden op rij ongeslagen.
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van Newcastle United scoorden beide teams, en dit seizoen was er BTTS in 24 duels (67% van alle wedstrijden) met Newcastle United.
Trends
- West Ham United pakte 7 punten uit de laatste 5 duels (thuis en uit), gemiddeld 1.4 punt per wedstrijd, met BTTS in slechts 1 van die wedstrijden en 6 goals in die reeks.
- West Ham United heeft het voorin lastig: in 3 van de laatste 5 wedstrijden kwamen ze niet tot scoren.
- West Ham United bleef dit seizoen in 13 wedstrijden droog staan (36%), en maakte in de laatste 5 duels slechts 6 goals.
- In slechts 1 van de laatste 5 wedstrijden van West Ham United scoorden beide teams, West Ham United won er 2, en over het hele seizoen viel BTTS in 19/36 duels.
- West Ham United moet aanvallend beter om hier iets te halen: ze scoorden niet in de laatste 2 wedstrijden, maakten 6 goals in de laatste 5 duels en komen dit seizoen uit op 1.17 goals per wedstrijd.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.2
V
W
V
V
W
Vorm – Uit
0.8
V
W
V
G
V
Newcastle United
Newcastle United
3 - 1
Brighton
Newcastle United
1 - 2
Bournemouth
Newcastle United
1 - 2
Sunderland
Newcastle United
2 - 1
Manchester United
Newcastle United
2 - 3
Everton
West Ham United
Brentford
3 - 0
West Ham United
Crystal Palace
0 - 0
West Ham United
Aston Villa
2 - 0
West Ham United
Fulham
0 - 1
West Ham United
Liverpool
5 - 2
West Ham United
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Bruno Guimarães
xG 8.87
Goals 9
+0.13
Harvey Barnes
xG 8.13
Goals 7
-1.13
Anthony Gordon
xG 7.73
Goals 6
-1.73
xG vs Goals
Jarrod Bowen
xG 10.82
Goals 8
-2.82
Crysencio Summerville
xG 6.74
Goals 5
-1.74
Callum Wilson
xG 6.48
Goals 6
-0.48
Gaat Newcastle United scoren?
94%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Newcastle United scoort.
22%
clean sheet uit
Gaat West Ham United scoren?
17%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat West Ham United scoort.
61%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Newcastle United | West Ham United |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 89% | 94% |
| Over 1.5 | 75% | 86% |
| Over 2.5 | 64% | 58% |
| Over 3.5 | 33% | 28% |
| Over 4.5 | 17% | 14% |
| Niet gescoord | 11% | 6% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Newcastle United | West Ham United |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 78% | 83% |
| Over 1.5 | 44% | 53% |
| Over 2.5 | 19% | 25% |
| Over 3.5 | 3% | 6% |
| Over 4.5 | 2% | 3% |
| Clean Sheets | 22% | 17% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
N. Pope
1.4
Tg/Wedstrijd
35
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
A. Areola
1.85
Tg/Wedstrijd
37
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Newcastle United | West Ham United | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 89% | 94% | 92% |
| Over 7 | 83% | 83% | 83% |
| Over 8 | 78% | 72% | 75% |
| Over 9 | 67% | 72% | 70% |
| Over 10 | 61% | 67% | 64% |
| Over 11 | 56% | 50% | 53% |
| Over 12 | 39% | 28% | 34% |
| Over 13 | 33% | 22% | 28% |
| Over 14 | 17% | 22% | 20% |
Verwacht totaal: 5.97 + 5 = 11
Hoekschoppen analyse
Newcastle United
| Overall | 5.97 |
| Thuis | 6.61 |
| Uit | 5.33 |
Verwacht totaal
11
hoekschoppen
West Ham United
| Overall | 5 |
| Thuis | 5.28 |
| Uit | 4.72 |
Blessures & schorsingen Newcastle United
E. KrafthKnieblessure
V. LivramentoBovenbeenblessure
L. MileyBeenbreuk
F. ScharEnkelblessure
JoelintonTwijfelachtig: Bovenbeenblessure
Blessures & schorsingen West Ham United
L. FabianskiRugblessure
A. TraoreTwijfelachtig: Spierblessure
Topscorer – Newcastle United
Bruno Guimarães
9
Doelpunten
5
Assists
1.2
Schoten/W
0.8
SoD/W
Topscorer – West Ham United
J. Bowen
8
Doelpunten
10
Assists
1.3
Schoten/W
0.7
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Newcastle United | West Ham United | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 13.06 | 10.36 | 11.71 |
| Schotconversie | 11% | 11% | 11% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.64 | 3.47 | 4.06 |
| Schoten naast per wedstrijd | 8.42 | 6.89 | 7.66 |
| Schoten per goal | 9.40 | 8.88 | 9.14 |
| Meer dan 10,5 schoten | 72% | 47% | 60% |
| Meer dan 11,5 schoten | 69% | 36% | 53% |
| Meer dan 12,5 schoten | 56% | 28% | 42% |
| Meer dan 13,5 schoten | 44% | 22% | 33% |
| Meer dan 14,5 schoten | 44% | 14% | 29% |
| Meer dan 15,5 schoten | 42% | 8% | 25% |
| Schoten op doel 3,5+ | 61% | 44% | 53% |
| Schoten op doel 4,5+ | 47% | 19% | 33% |
| Schoten op doel 5,5+ | 33% | 14% | 24% |
| Schoten op doel 6,5+ | 28% | 8% | 18% |
Schoten per speler
Newcastle United
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| A. Gordon | 1.4 | 0.8 | 26 |
| Bruno Guimarães | 1.2 | 0.8 | 27 |
| H. Barnes | 1.1 | 0.6 | 35 |
| J. Murphy | 0.9 | 0.4 | 31 |
| Joelinton | 0.9 | 0.4 | 27 |
| F. Schär | 0.8 | 0.3 | 16 |
| Y. Wissa | 0.8 | 0.3 | 17 |
| N. Woltemade | 0.7 | 0.4 | 31 |
West Ham United
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| V. Castellanos | 2 | 1 | 16 |
| J. Bowen | 1.3 | 0.7 | 36 |
| C. Summerville | 1.1 | 0.5 | 29 |
| N. Aguerd | 1 | — | 2 |
| Lucas Paquetá | 0.9 | 0.6 | 18 |
| N. Füllkrug | 0.9 | 0.4 | 8 |
| C. Wilson | 0.8 | 0.4 | 30 |
| K. Mavropanos | 0.7 | 0.3 | 29 |
Schoten
Totaal schoten
13.1
10.4
Newcastle United
West Ham United
Schoten op doel
4.6
3.5
Newcastle United
West Ham United
Onderlinge resultaten Newcastle United - West Ham United
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 02/11/2025 | West Ham United - Newcastle United | 3-1 | ✓ | 4 |
| 10/03/2025 | West Ham United - Newcastle United | 0-1 | ✗ | 1 |
| 25/11/2024 | Newcastle United - West Ham United | 0-2 | ✗ | 2 |
| 30/03/2024 | Newcastle United - West Ham United | 4-3 | ✓ | 7 |
| 08/10/2023 | West Ham United - Newcastle United | 2-2 | ✓ | 4 |
| 05/04/2023 | West Ham United - Newcastle United | 1-5 | ✓ | 6 |
| 04/02/2023 | Newcastle United - West Ham United | 1-1 | ✓ | 2 |
| 19/02/2022 | West Ham United - Newcastle United | 1-1 | ✓ | 2 |
| 15/08/2021 | Newcastle United - West Ham United | 2-4 | ✓ | 6 |
| 17/04/2021 | Newcastle United - West Ham United | 3-2 | ✓ | 5 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Arsenal | 36 | 24 | 7 | 5 | 68 | 26 | +42 | 79 |
| 2 | Manchester City | 36 | 23 | 8 | 5 | 75 | 32 | +43 | 77 |
| 3 | Manchester United | 36 | 18 | 11 | 7 | 63 | 48 | +15 | 65 |
| 4 | Liverpool | 36 | 17 | 8 | 11 | 60 | 48 | +12 | 59 |
| 5 | Aston Villa | 36 | 17 | 8 | 11 | 50 | 46 | +4 | 59 |
| 6 | Bournemouth | 36 | 13 | 16 | 7 | 56 | 52 | +4 | 55 |
| 7 | Brighton | 36 | 14 | 11 | 11 | 52 | 42 | +10 | 53 |
| 8 | Brentford | 36 | 14 | 9 | 13 | 52 | 49 | +3 | 51 |
| 9 | Chelsea | 36 | 13 | 10 | 13 | 55 | 49 | +6 | 49 |
| 10 | Everton | 36 | 13 | 10 | 13 | 46 | 46 | 0 | 49 |
| 11 | Fulham | 36 | 14 | 6 | 16 | 44 | 50 | -6 | 48 |
| 12 | Sunderland | 36 | 12 | 12 | 12 | 37 | 46 | -9 | 48 |
| 13 | Newcastle United | 36 | 13 | 7 | 16 | 50 | 52 | -2 | 46 |
| 14 | Leeds United | 36 | 10 | 14 | 12 | 48 | 53 | -5 | 44 |
| 15 | Crystal Palace | 36 | 11 | 11 | 14 | 38 | 47 | -9 | 44 |
| 16 | Nottingham Forest | 36 | 11 | 10 | 15 | 45 | 47 | -2 | 43 |
| 17 | Tottenham Hotspur | 36 | 9 | 11 | 16 | 46 | 55 | -9 | 38 |
| 18 | West Ham United | 36 | 9 | 9 | 18 | 42 | 62 | -20 | 36 |
| 19 | Burnley | 36 | 4 | 9 | 23 | 37 | 73 | -36 | 21 |
| 20 | Wolverhampton Wanderers | 36 | 3 | 9 | 24 | 25 | 66 | -41 | 18 |
