VVVGV
Wolverhampton Wanderers
Wolverhampton Wanderers - FulhamStatistieken, H2H & xG
VGWVV
Fulham
Head to Head
27 wedstrijden2.78
Avg Goals
48%
BTTS
74%
Over 1.5
52%
Over 2.5
26%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Wolverhampton Wanderers | Statistiek | Fulham |
|---|---|---|
| 0.69 | ⚽ Doelpunten | 1.22 |
| 1.83 | 🥅 Tegengoals | 1.39 |
| 1.11 | ⚡ xG | 1.38 |
| 9.5 | 🔫 Schoten | 12.5 |
| 3.2 | 🎯 Schoten op doel | 3.6 |
| 3.3 | 🚩 Corners | 4.9 |
| 42% | 🤝 BTTS | 53% |
| 47% | 📊 Over 2.5 % | 53% |
| 11% | 🧤 Clean sheet % | 22% |
| 6% | 🧤 Gescoord in beide helften | 14% |
| 43% | ⚽ Balbezit | 51% |
| 12.8 | 🟨 Overtredingen | 10.9 |
Wolverhampton Wanderers
36 gespeeld · 18 pts · #20
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVVGV | 0.20 |
| Thuis | GWWVG | 1.60 |
| Uit | VGVVV | 0.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 8% | 17% | 0% |
| Gem. goals | 2.52 | 2.83 | 2.22 |
| Voor | 0.69 | 1 | 0.39 |
| Tegen | 1.83 | 1.83 | 1.83 |
| BTTS | 42% | 50% | 33% |
| De '0' | 11% | 17% | 6% |
| Niet gescoord | 53% | 39% | 67% |
| xG | 1.11 | 1.18 | 1.05 |
| xG tegen | 1.62 | 1.48 | 1.77 |
Fulham
36 gespeeld · 48 pts · #11
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VGWVV | 0.80 |
| Thuis | WVWWV | 1.80 |
| Uit | WGVGV | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 39% | 56% | 22% |
| Gem. goals | 2.61 | 2.67 | 2.56 |
| Voor | 1.22 | 1.56 | 0.89 |
| Tegen | 1.39 | 1.11 | 1.67 |
| BTTS | 53% | 56% | 50% |
| De '0' | 22% | 28% | 17% |
| Niet gescoord | 31% | 17% | 44% |
| xG | 1.38 | 1.51 | 1.24 |
| xG tegen | 1.39 | 1.25 | 1.53 |
Voorspellingen voor Wolverhampton Wanderers – Fulham
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Wolverhampton Wanderers wint FT Resultaat | 34% | 2.95 | 3.72 | +26.23 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 30% | 3.36 | 4.05 | +20.45 | Ja |
| Fulham wint FT Resultaat | 36% | 2.75 | 2.00 | -27.35 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 64% | 1.57 | 1.25 | -20.41 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 66% | 1.51 | 1.20 | -20.72 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 90% | 1.11 | 1.03 | -7.01 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 72% | 1.39 | 1.20 | -13.59 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 45% | 2.23 | 1.66 | -25.40 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 24% | 4.22 | 2.75 | -34.88 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 11% | 9.50 | 5.00 | -47.35 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 10% | 10.29 | 13.00 | +26.36 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 28% | 3.57 | 4.00 | +11.96 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 55% | 1.82 | 2.10 | +15.63 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 76% | 1.31 | 1.40 | +6.85 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 89% | 1.12 | 1.15 | +2.89 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 52% | 1.94 | 1.62 | -16.35 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 48% | 2.07 | 2.25 | +8.82 | Ja |
| BTTS & Winst Wolverhampton Wanderers Combinatie | 15% | 6.52 | 6.30 | -3.36 | Nee |
| BTTS & Winst Fulham Combinatie | 16% | 6.14 | 3.59 | -41.55 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 46% | 2.17 | 1.20 | -44.68 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 32% | 3.09 | 1.41 | -54.32 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 21% | 4.72 | 1.93 | -59.08 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 13% | 7.75 | 2.17 | -72.01 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 7% | 13.51 | 2.88 | -78.69 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 54% | 1.86 | 3.70 | +99.43 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 68% | 1.48 | 2.60 | +75.76 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 79% | 1.27 | 1.99 | +56.81 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 87% | 1.15 | 1.58 | +37.62 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 93% | 1.08 | 1.32 | +22.23 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Wolverhampton Wanderers Clean Sheet Clean Sheet | 28% | 3.53 | 4.75 | +34.49 | Ja |
| Fulham Clean Sheet Clean Sheet | 30% | 3.36 | 2.88 | -14.28 | Nee |
| Wolverhampton Wanderers scoort eerst Eerste Goal | 45% | 2.23 | 2.39 | +7.31 | Ja |
| Fulham scoort eerst Eerste Goal | 47% | 2.14 | 1.66 | -22.48 | Nee |
| Wolverhampton Wanderers wint nil Win to Nil | 19% | 5.38 | 6.50 | +20.88 | Ja |
| Fulham wint nil Win to Nil | 20% | 4.99 | 3.55 | -28.83 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Fulham
Advies: Double chance : draw or Fulham
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
0.20
VORM LAATSTE 5
0.80
1.20
H2H LAATSTE 5
1.80
0.72
THUIS-/UIT PPG
0.89
1.11
XG (THUIS/UIT)
1.38
1.54
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.55
3.2
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
3.6
17%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
17%
50%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
50%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Wolverhampton Wanderers | Fulham | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 94% | 94% | 94% |
| Over 1.5 | 78% | 69% | 73.5% |
| Over 2.5 | 47% | 53% | 50% |
| Over 3.5 | 25% | 25% | 25% |
| Over 4.5 | 8% | 8% | 8% |
| BTTS | 42% | 53% | 47.5% |
| BTTS & Win | 15.3% | 16.3% | 15.8% |
| BTTS & Draw | 19% | 11% | 15% |
| BTTS & Over 2.5 | 37.5% | 37.5% | 37.5% |
| BTTS No & Over 2.5 | 19% | 8% | 13.5% |
Trends
- Wolverhampton Wanderers pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) slechts 1 punt (gemiddeld 0.2 per wedstrijd), BTTS viel maar 1 keer en ze scoorden in totaal 1 keer.
- Wolverhampton Wanderers wacht al 5 wedstrijden op een zege, met 1 gelijkspel en 4 nederlagen.
- Voorin loopt het stroef bij Wolverhampton Wanderers: in 4 van de laatste 5 wedstrijden kwamen ze niet tot scoren.
- Wolverhampton Wanderers bleef dit seizoen in 19 wedstrijden droog (53%) en scoorde in de laatste 5 duels slechts 1 goals.
- In slechts 1 van de laatste 5 wedstrijden van Wolverhampton Wanderers scoorden beide teams en in die reeks wonnen ze 0 keer; over het hele seizoen viel BTTS in 15/36 duels.
Trends
- Fulham pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 4 punten (0.8 ppg), BTTS viel in 0 van die wedstrijden en zelf scoorden ze daarin 1 keer.
- Fulham heeft het voorin lastig: in 4 van de laatste 5 wedstrijden kwamen ze niet tot scoren.
- In slechts 0 van Fulhams laatste 5 duels scoorden beide teams, ze wonnen 1 van die 5 en over het hele seizoen viel BTTS in 19/36 wedstrijden.
- Fulham moet aanvallend beter voor een resultaat: ze scoorden niet in de laatste 2 duels, maakten in de laatste 5 wedstrijden 1 goal en staan dit seizoen op 1.22 goals per wedstrijd.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.6
G
W
W
V
G
Vorm – Uit
1
W
G
V
G
V
Wolverhampton Wanderers
Wolverhampton Wanderers
1 - 1
Sunderland
Wolverhampton Wanderers
0 - 1
Tottenham Hotspur
Wolverhampton Wanderers
2 - 1
Liverpool
Wolverhampton Wanderers
2 - 0
Aston Villa
Wolverhampton Wanderers
2 - 2
Arsenal
Fulham
Arsenal
3 - 0
Fulham
Brentford
0 - 0
Fulham
Liverpool
2 - 0
Fulham
Nottingham Forest
0 - 0
Fulham
Sunderland
1 - 3
Fulham
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Jørgen Strand Larsen
xG 5.57
Goals 4
-1.57
Tolu Arokodare
xG 4.87
Goals 3
-1.87
Rodrigo Gomes
xG 3.02
Goals 3
-0.02
xG vs Goals
Harry Wilson
xG 11.27
Goals 10
-1.27
Raúl Jiménez
xG 10.13
Goals 9
-1.13
Alex Iwobi
xG 4.88
Goals 4
-0.88
Gaat Wolverhampton Wanderers scoren?
61%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Wolverhampton Wanderers scoort.
17%
clean sheet uit
Gaat Fulham scoren?
17%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Fulham scoort.
56%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Wolverhampton Wanderers | Fulham |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 94% | 94% |
| Over 1.5 | 78% | 69% |
| Over 2.5 | 47% | 53% |
| Over 3.5 | 25% | 25% |
| Over 4.5 | 8% | 8% |
| Niet gescoord | 6% | 6% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Wolverhampton Wanderers | Fulham |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 89% | 78% |
| Over 1.5 | 56% | 39% |
| Over 2.5 | 31% | 17% |
| Over 3.5 | 8% | 3% |
| Over 4.5 | 4% | 1% |
| Clean Sheets | 11% | 22% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
José Sá
1.67
Tg/Wedstrijd
35
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
B. Leno
1.39
Tg/Wedstrijd
50
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Wolverhampton Wanderers | Fulham | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 72% | 100% | 86% |
| Over 7 | 56% | 78% | 67% |
| Over 8 | 56% | 72% | 64% |
| Over 9 | 44% | 56% | 50% |
| Over 10 | 28% | 22% | 25% |
| Over 11 | 17% | 22% | 20% |
| Over 12 | 11% | 11% | 11% |
| Over 13 | 0% | 11% | 6% |
| Over 14 | 0% | 6% | 3% |
Verwacht totaal: 3.31 + 4.86 = 8.2
Hoekschoppen analyse
Wolverhampton Wanderers
| Overall | 3.31 |
| Thuis | 3.11 |
| Uit | 3.5 |
Verwacht totaal
8.2
hoekschoppen
Fulham
| Overall | 4.86 |
| Thuis | 5.44 |
| Uit | 4.28 |
Blessures & schorsingen Wolverhampton Wanderers
L. ChiwomeKnieblessure
E. GonzalezKnieblessure
S. JohnstoneLichte blessure (tikje gehad)
J. SaEnkelblessure
Blessures & schorsingen Fulham
J. AndersenRode kaart (geschorst)
A. IwobiBlessure
R. JimenezGeschorst
R. SessegnonHamstringblessure
Topscorer – Wolverhampton Wanderers
Rodrigo Gomes
3
Doelpunten
0
Assists
0.7
Schoten/W
0.3
SoD/W
Topscorer – Fulham
H. Wilson
10
Doelpunten
6
Assists
1.4
Schoten/W
0.7
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Wolverhampton Wanderers | Fulham | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 9.53 | 12.50 | 11.02 |
| Schotconversie | 7% | 10% | 9% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.22 | 3.58 | 3.40 |
| Schoten naast per wedstrijd | 6.31 | 8.92 | 7.62 |
| Schoten per goal | 13.72 | 10.23 | 11.98 |
| Meer dan 10,5 schoten | 42% | 72% | 57% |
| Meer dan 11,5 schoten | 28% | 61% | 45% |
| Meer dan 12,5 schoten | 22% | 44% | 33% |
| Meer dan 13,5 schoten | 17% | 33% | 25% |
| Meer dan 14,5 schoten | 14% | 22% | 18% |
| Meer dan 15,5 schoten | 11% | 22% | 17% |
| Schoten op doel 3,5+ | 33% | 57% | 45% |
| Schoten op doel 4,5+ | 17% | 31% | 24% |
| Schoten op doel 5,5+ | 17% | 17% | 17% |
| Schoten op doel 6,5+ | 14% | 0% | 7% |
Schoten per speler
Wolverhampton Wanderers
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| M. Mane | 1.2 | 0.6 | 25 |
| T. Arokodare | 1.2 | 0.5 | 31 |
| M. Munetsi | 0.9 | 0.5 | 13 |
| A. Armstrong | 0.8 | 0.4 | 12 |
| Y. Mosquera | 0.8 | 0.2 | 25 |
| J. Strand Larsen | 0.7 | 0.3 | 22 |
| Rodrigo Gomes | 0.7 | 0.3 | 20 |
| J. Bellegarde | 0.6 | 0.3 | 25 |
Fulham
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| R. Jiménez | 1.5 | 0.6 | 34 |
| H. Wilson | 1.4 | 0.7 | 34 |
| Rodrigo Muniz | 1 | 0.2 | 19 |
| S. Chukwueze | 0.8 | 0.3 | 22 |
| Kevin | 0.8 | 0.4 | 24 |
| Joshua King | 0.7 | 0.3 | 30 |
| A. Iwobi | 0.7 | 0.4 | 27 |
| E. Smith Rowe | 0.7 | 0.3 | 35 |
Schoten
Totaal schoten
9.5
12.5
Wolverhampton Wanderers
Fulham
Schoten op doel
3.2
3.6
Wolverhampton Wanderers
Fulham
Onderlinge resultaten Wolverhampton Wanderers - Fulham
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 01/11/2025 | Fulham - Wolverhampton Wanderers | 3-0 | ✗ | 3 |
| 25/02/2025 | Wolverhampton Wanderers - Fulham | 1-2 | ✓ | 3 |
| 23/11/2024 | Fulham - Wolverhampton Wanderers | 1-4 | ✓ | 5 |
| 09/03/2024 | Wolverhampton Wanderers - Fulham | 2-1 | ✓ | 3 |
| 27/11/2023 | Fulham - Wolverhampton Wanderers | 3-2 | ✓ | 5 |
| 24/02/2023 | Fulham - Wolverhampton Wanderers | 1-1 | ✓ | 2 |
| 13/08/2022 | Wolverhampton Wanderers - Fulham | 0-0 | ✗ | 0 |
| 09/04/2021 | Fulham - Wolverhampton Wanderers | 0-1 | ✗ | 1 |
| 04/10/2020 | Wolverhampton Wanderers - Fulham | 1-0 | ✗ | 1 |
| 04/05/2019 | Wolverhampton Wanderers - Fulham | 1-0 | ✗ | 1 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Arsenal | 36 | 24 | 7 | 5 | 68 | 26 | +42 | 79 |
| 2 | Manchester City | 36 | 23 | 8 | 5 | 75 | 32 | +43 | 77 |
| 3 | Manchester United | 36 | 18 | 11 | 7 | 63 | 48 | +15 | 65 |
| 4 | Liverpool | 36 | 17 | 8 | 11 | 60 | 48 | +12 | 59 |
| 5 | Aston Villa | 36 | 17 | 8 | 11 | 50 | 46 | +4 | 59 |
| 6 | Bournemouth | 36 | 13 | 16 | 7 | 56 | 52 | +4 | 55 |
| 7 | Brighton | 36 | 14 | 11 | 11 | 52 | 42 | +10 | 53 |
| 8 | Brentford | 36 | 14 | 9 | 13 | 52 | 49 | +3 | 51 |
| 9 | Chelsea | 36 | 13 | 10 | 13 | 55 | 49 | +6 | 49 |
| 10 | Everton | 36 | 13 | 10 | 13 | 46 | 46 | 0 | 49 |
| 11 | Fulham | 36 | 14 | 6 | 16 | 44 | 50 | -6 | 48 |
| 12 | Sunderland | 36 | 12 | 12 | 12 | 37 | 46 | -9 | 48 |
| 13 | Newcastle United | 36 | 13 | 7 | 16 | 50 | 52 | -2 | 46 |
| 14 | Leeds United | 36 | 10 | 14 | 12 | 48 | 53 | -5 | 44 |
| 15 | Crystal Palace | 36 | 11 | 11 | 14 | 38 | 47 | -9 | 44 |
| 16 | Nottingham Forest | 36 | 11 | 10 | 15 | 45 | 47 | -2 | 43 |
| 17 | Tottenham Hotspur | 36 | 9 | 11 | 16 | 46 | 55 | -9 | 38 |
| 18 | West Ham United | 36 | 9 | 9 | 18 | 42 | 62 | -20 | 36 |
| 19 | Burnley | 36 | 4 | 9 | 23 | 37 | 73 | -36 | 21 |
| 20 | Wolverhampton Wanderers | 36 | 3 | 9 | 24 | 25 | 66 | -41 | 18 |
