VWWWG
Manchester United
Manchester United - Nottingham ForestStatistieken, H2H & xG
GWWWG
Nottingham Forest
Head to Head
10 wedstrijden2.9
Avg Goals
40%
BTTS
80%
Over 1.5
60%
Over 2.5
30%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Manchester United | Statistiek | Nottingham Forest |
|---|---|---|
| 1.75 | ⚽ Doelpunten | 1.25 |
| 1.33 | 🥅 Tegengoals | 1.31 |
| 1.72 | ⚡ xG | 1.44 |
| 15.4 | 🔫 Schoten | 12.5 |
| 5.6 | 🎯 Schoten op doel | 4.1 |
| 4.8 | 🚩 Corners | 5.2 |
| 72% | 🤝 BTTS | 44% |
| 61% | 📊 Over 2.5 % | 53% |
| 19% | 🧤 Clean sheet % | 25% |
| 31% | 🧤 Gescoord in beide helften | 19% |
| 52% | ⚽ Balbezit | 47% |
| 10.3 | 🟨 Overtredingen | 10.9 |
Manchester United
36 gespeeld · 65 pts · #3
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWWWG | 2.00 |
| Thuis | WWVWW | 2.40 |
| Uit | WVGWG | 1.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 67% | 33% |
| Gem. goals | 3.08 | 3.22 | 2.94 |
| Voor | 1.75 | 2 | 1.5 |
| Tegen | 1.33 | 1.22 | 1.44 |
| BTTS | 72% | 67% | 78% |
| De '0' | 19% | 22% | 17% |
| Niet gescoord | 11% | 11% | 11% |
| xG | 1.72 | 1.95 | 1.49 |
| xG tegen | 1.36 | 1.27 | 1.44 |
Nottingham Forest
36 gespeeld · 43 pts · #16
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GWWWG | 2.20 |
| Thuis | VGGWG | 1.20 |
| Uit | VGWWW | 2.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 31% | 22% | 39% |
| Gem. goals | 2.56 | 2.28 | 2.83 |
| Voor | 1.25 | 1.06 | 1.44 |
| Tegen | 1.31 | 1.22 | 1.39 |
| BTTS | 44% | 44% | 44% |
| De '0' | 25% | 22% | 28% |
| Niet gescoord | 39% | 50% | 28% |
| xG | 1.44 | 1.66 | 1.22 |
| xG tegen | 1.48 | 1.34 | 1.62 |
Voorspellingen voor Manchester United – Nottingham Forest
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Manchester United wint FT Resultaat | 53% | 1.90 | 1.64 | -13.75 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 24% | 4.13 | 4.78 | +15.80 | Ja |
| Nottingham Forest wint FT Resultaat | 23% | 4.31 | 5.13 | +18.93 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 77% | 1.30 | 1.22 | -6.28 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 47% | 2.11 | 2.25 | +6.67 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 95% | 1.06 | 1.03 | -2.48 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 83% | 1.20 | 1.18 | -1.87 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 61% | 1.64 | 1.57 | -4.48 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 39% | 2.60 | 2.36 | -9.12 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 21% | 4.77 | 4.60 | -3.58 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 5% | 18.80 | 15.00 | -20.20 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 17% | 5.94 | 4.60 | -22.54 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 39% | 2.55 | 2.25 | -11.89 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 61% | 1.63 | 1.50 | -7.77 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 79% | 1.27 | 1.20 | -5.15 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 61% | 1.63 | 1.65 | +1.10 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 39% | 2.58 | 2.20 | -14.80 | Nee |
| BTTS & Winst Manchester United Combinatie | 29% | 3.51 | 2.98 | -15.01 | Nee |
| BTTS & Winst Nottingham Forest Combinatie | 14% | 7.23 | 7.93 | +9.75 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 73% | 1.37 | 1.13 | -17.40 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 61% | 1.64 | 1.28 | -22.18 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 48% | 2.09 | 1.71 | -18.26 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 36% | 2.82 | 1.92 | -31.84 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 25% | 4.03 | 2.45 | -39.24 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 27% | 3.72 | 4.50 | +21.05 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 39% | 2.55 | 3.05 | +19.56 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 52% | 1.92 | 2.25 | +17.45 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 65% | 1.55 | 1.79 | +15.46 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 75% | 1.33 | 1.46 | +9.79 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Manchester United Clean Sheet Clean Sheet | 29% | 3.40 | 2.62 | -23.00 | Nee |
| Nottingham Forest Clean Sheet Clean Sheet | 15% | 6.82 | 6.00 | -12.04 | Nee |
| Manchester United scoort eerst Eerste Goal | 58% | 1.71 | 1.49 | -12.98 | Nee |
| Nottingham Forest scoort eerst Eerste Goal | 37% | 2.68 | 2.74 | +2.20 | Ja |
| Manchester United wint nil Win to Nil | 24% | 4.15 | 3.00 | -27.80 | Nee |
| Nottingham Forest wint nil Win to Nil | 9% | 10.71 | 9.00 | -15.95 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Nottingham Forest
Advies: Double chance : draw or Nottingham Forest
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
2.00
VORM LAATSTE 5
2.20
0.80
H2H LAATSTE 5
2.00
2.17
THUIS-/UIT PPG
1.33
1.72
XG (THUIS/UIT)
1.44
1.73
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.86
5.6
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.1
22%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
28%
56%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
61%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Manchester United | Nottingham Forest | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 97% | 92% | 94.5% |
| Over 1.5 | 83% | 81% | 82% |
| Over 2.5 | 61% | 53% | 57% |
| Over 3.5 | 36% | 25% | 30.5% |
| Over 4.5 | 19% | 6% | 12.5% |
| BTTS | 72% | 44% | 58% |
| BTTS & Win | 28.5% | 13.8% | 21.2% |
| BTTS & Draw | 28% | 19% | 23.5% |
| BTTS & Over 2.5 | 50.1% | 50.1% | 50.1% |
| BTTS No & Over 2.5 | 3% | 22% | 12.5% |
Trends
- Manchester United pakte 10 punten uit de laatste 5 duels (thuis en uit), gemiddeld 2 punten per wedstrijd, met BTTS in 3 van die 5 en 7 goals in die reeks.
- Nottingham Forest moet achterin top zijn om Manchester United af te stoppen, want de thuisploeg scoorde in de laatste 12 thuisduels en bleef dit seizoen in 2 thuiswedstrijden droog staan.
- Manchester United is in vorm met 4 wedstrijden op rij zonder nederlaag en won 3 van de laatste 5 duels.
- Manchester United wil doorpakken tegen Nottingham Forest: in de laatste 5 wedstrijden verloren ze er maar 1, met 3 zeges en 1 gelijkspel.
- In de laatste 5 wedstrijden van Manchester United viel BTTS 3 keer, en dit seizoen gebeurde dat in 26 duels (72% van alle wedstrijden) met Manchester United.
Trends
- Nottingham Forest pakte 11 punten uit de laatste 5 duels (2,2 per wedstrijd), BTTS viel in 4 daarvan en ze maakten 14 goals.
- Nottingham Forest voelt zich uit de voeten, met een ongeslagen reeks van 4 uitwedstrijden.
- Nottingham Forest scoorde in elk van de laatste 9 uitwedstrijden; kan Manchester United die reeks stoppen?
- Nottingham Forest is al 8 duels ongeslagen en won 3 van de laatste 5 wedstrijden.
- De laatste 6 wedstrijden van Nottingham Forest eindigden telkens met 2 goals of meer, dus er lijkt opnieuw wat te vallen.
- Nottingham Forest is in de laatste 5 duels richting dit treffen met Manchester United ongeslagen (3 zeges, 2 gelijke spelen) en maakte daarin 14 goals.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2.4
W
W
V
W
W
Vorm – Uit
2
V
G
W
W
W
Manchester United
Manchester United
3 - 2
Liverpool
Manchester United
2 - 1
Brentford
Manchester United
1 - 2
Leeds United
Manchester United
3 - 1
Aston Villa
Manchester United
2 - 1
Crystal Palace
Nottingham Forest
Chelsea
1 - 3
Nottingham Forest
Sunderland
0 - 5
Nottingham Forest
Tottenham Hotspur
0 - 3
Nottingham Forest
Manchester City
2 - 2
Nottingham Forest
Brighton
2 - 1
Nottingham Forest
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Benjamin Šeško
xG 12.44
Goals 11
-1.44
Matheus Cunha
xG 12.31
Goals 9
-3.31
Bryan Mbeumo
xG 11.22
Goals 9
-2.22
xG vs Goals
Morgan Gibbs-White
xG 13.47
Goals 13
-0.47
Igor Jesus Maciel da Cruz
xG 8.15
Goals 6
-2.15
Elliot Anderson
xG 5.23
Goals 4
-1.23
Gaat Manchester United scoren?
89%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Manchester United scoort.
28%
clean sheet uit
Gaat Nottingham Forest scoren?
22%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Nottingham Forest scoort.
72%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Manchester United | Nottingham Forest |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 97% | 92% |
| Over 1.5 | 83% | 81% |
| Over 2.5 | 61% | 53% |
| Over 3.5 | 36% | 25% |
| Over 4.5 | 19% | 6% |
| Niet gescoord | 3% | 8% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Manchester United | Nottingham Forest |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 81% | 75% |
| Over 1.5 | 42% | 39% |
| Over 2.5 | 8% | 17% |
| Over 3.5 | 3% | 4% |
| Over 4.5 | 1% | 1% |
| Clean Sheets | 19% | 25% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
S. Lammens
1.23
Tg/Wedstrijd
37
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
M. Sels
1.21
Tg/Wedstrijd
35
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Manchester United | Nottingham Forest | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 89% | 89% | 89% |
| Over 7 | 67% | 83% | 75% |
| Over 8 | 56% | 72% | 64% |
| Over 9 | 50% | 50% | 50% |
| Over 10 | 33% | 44% | 39% |
| Over 11 | 33% | 22% | 28% |
| Over 12 | 17% | 17% | 17% |
| Over 13 | 11% | 17% | 14% |
| Over 14 | 11% | 11% | 11% |
Verwacht totaal: 4.75 + 5.17 = 9.9
Hoekschoppen analyse
Manchester United
| Overall | 4.75 |
| Thuis | 5.17 |
| Uit | 4.33 |
Verwacht totaal
9.9
hoekschoppen
Nottingham Forest
| Overall | 5.17 |
| Thuis | 6 |
| Uit | 4.33 |
Blessures & schorsingen Manchester United
M. de LigtRugblessure
B. SeskoTwijfelachtig: Beenblessure
M. UgarteTwijfelachtig: Rugblessure
Blessures & schorsingen Nottingham Forest
W. BolyKnieblessure
C. Hudson-OdoiBlessure
John VictorKnieblessure
N. SavonaKnieblessure
Z. AbbottTwijfelachtig: Hersenschudding
O. AinaTwijfelachtig: Blessure
M. Gibbs-WhiteTwijfelachtig: Hoofdblessure
MurilloTwijfelachtig: Spierblessure
Topscorer – Manchester United
B. Šeško
11
Doelpunten
1
Assists
1.7
Schoten/W
1.1
SoD/W
Topscorer – Nottingham Forest
M. Gibbs-White
13
Doelpunten
4
Assists
1.5
Schoten/W
0.8
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Manchester United | Nottingham Forest | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 15.44 | 12.50 | 13.97 |
| Schotconversie | 11% | 10% | 11% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.58 | 4.08 | 4.83 |
| Schoten naast per wedstrijd | 9.86 | 8.42 | 9.14 |
| Schoten per goal | 8.83 | 10.00 | 9.42 |
| Meer dan 10,5 schoten | 83% | 56% | 70% |
| Meer dan 11,5 schoten | 69% | 47% | 58% |
| Meer dan 12,5 schoten | 64% | 42% | 53% |
| Meer dan 13,5 schoten | 57% | 36% | 47% |
| Meer dan 14,5 schoten | 47% | 33% | 40% |
| Meer dan 15,5 schoten | 36% | 25% | 31% |
| Schoten op doel 3,5+ | 75% | 57% | 66% |
| Schoten op doel 4,5+ | 64% | 39% | 52% |
| Schoten op doel 5,5+ | 57% | 31% | 44% |
| Schoten op doel 6,5+ | 28% | 11% | 20% |
Schoten per speler
Manchester United
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Matheus Cunha | 1.8 | 1.1 | 32 |
| B. Mbeumo | 1.7 | 1 | 31 |
| B. Šeško | 1.7 | 1.1 | 30 |
| Bruno Fernandes | 1.5 | 0.7 | 33 |
| S. Lacey | 1.5 | 0.5 | 2 |
| A. Diallo | 1.2 | 0.7 | 30 |
| Casemiro | 1.1 | 0.5 | 33 |
| J. Zirkzee | 0.8 | 0.3 | 22 |
Nottingham Forest
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| M. Gibbs-White | 1.5 | 0.8 | 35 |
| C. Wood | 1.5 | 0.6 | 13 |
| Igor Jesus | 1.1 | 0.6 | 35 |
| L. Lucca | 1 | 0.3 | 4 |
| T. Awoniyi | 0.8 | 0.5 | 15 |
| N. Williams | 0.7 | 0.5 | 35 |
| E. Anderson | 0.7 | 0.3 | 36 |
| C. Hudson-Odoi | 0.7 | 0.3 | 30 |
Schoten
Totaal schoten
15.4
12.5
Manchester United
Nottingham Forest
Schoten op doel
5.6
4.1
Manchester United
Nottingham Forest
Onderlinge resultaten Manchester United - Nottingham Forest
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 01/11/2025 | Nottingham Forest - Manchester United | 2-2 | ✓ | 4 |
| 01/04/2025 | Nottingham Forest - Manchester United | 1-0 | ✗ | 1 |
| 07/12/2024 | Manchester United - Nottingham Forest | 2-3 | ✓ | 5 |
| 28/02/2024 | Nottingham Forest - Manchester United | 0-1 | ✗ | 1 |
| 30/12/2023 | Nottingham Forest - Manchester United | 2-1 | ✓ | 3 |
| 26/08/2023 | Manchester United - Nottingham Forest | 3-2 | ✓ | 5 |
| 16/04/2023 | Nottingham Forest - Manchester United | 0-2 | ✗ | 2 |
| 01/02/2023 | Manchester United - Nottingham Forest | 2-0 | ✗ | 2 |
| 25/01/2023 | Nottingham Forest - Manchester United | 0-3 | ✗ | 3 |
| 27/12/2022 | Manchester United - Nottingham Forest | 3-0 | ✗ | 3 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Arsenal | 36 | 24 | 7 | 5 | 68 | 26 | +42 | 79 |
| 2 | Manchester City | 36 | 23 | 8 | 5 | 75 | 32 | +43 | 77 |
| 3 | Manchester United | 36 | 18 | 11 | 7 | 63 | 48 | +15 | 65 |
| 4 | Liverpool | 36 | 17 | 8 | 11 | 60 | 48 | +12 | 59 |
| 5 | Aston Villa | 36 | 17 | 8 | 11 | 50 | 46 | +4 | 59 |
| 6 | Bournemouth | 36 | 13 | 16 | 7 | 56 | 52 | +4 | 55 |
| 7 | Brighton | 36 | 14 | 11 | 11 | 52 | 42 | +10 | 53 |
| 8 | Brentford | 36 | 14 | 9 | 13 | 52 | 49 | +3 | 51 |
| 9 | Chelsea | 36 | 13 | 10 | 13 | 55 | 49 | +6 | 49 |
| 10 | Everton | 36 | 13 | 10 | 13 | 46 | 46 | 0 | 49 |
| 11 | Fulham | 36 | 14 | 6 | 16 | 44 | 50 | -6 | 48 |
| 12 | Sunderland | 36 | 12 | 12 | 12 | 37 | 46 | -9 | 48 |
| 13 | Newcastle United | 36 | 13 | 7 | 16 | 50 | 52 | -2 | 46 |
| 14 | Leeds United | 36 | 10 | 14 | 12 | 48 | 53 | -5 | 44 |
| 15 | Crystal Palace | 36 | 11 | 11 | 14 | 38 | 47 | -9 | 44 |
| 16 | Nottingham Forest | 36 | 11 | 10 | 15 | 45 | 47 | -2 | 43 |
| 17 | Tottenham Hotspur | 36 | 9 | 11 | 16 | 46 | 55 | -9 | 38 |
| 18 | West Ham United | 36 | 9 | 9 | 18 | 42 | 62 | -20 | 36 |
| 19 | Burnley | 36 | 4 | 9 | 23 | 37 | 73 | -36 | 21 |
| 20 | Wolverhampton Wanderers | 36 | 3 | 9 | 24 | 25 | 66 | -41 | 18 |
