WVVGV
Angers SCO
Angers SCO - NiceStatistieken, H2H & xG
WWVWW
Nice
Head to Head
20 wedstrijden2.35
Avg Goals
50%
BTTS
75%
Over 1.5
45%
Over 2.5
15%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Angers SCO | Statistiek | Nice |
|---|---|---|
| 1 | ⚽ Doelpunten | 1.44 |
| 1.89 | 🥅 Tegengoals | 1.33 |
| 1.28 | ⚡ xG | 1.4 |
| 12.3 | 🔫 Schoten | 12.1 |
| 3.1 | 🎯 Schoten op doel | 4 |
| 6 | 🚩 Corners | 5.7 |
| 44% | 🤝 BTTS | 67% |
| 44% | 📊 Over 2.5 % | 67% |
| 33% | 🧤 Clean sheet % | 11% |
| 33% | 🧤 Gescoord in beide helften | 33% |
| 48% | ⚽ Balbezit | 53% |
| 10.6 | 🟨 Overtredingen | 9.9 |
Angers SCO
9 gespeeld · 8 pts · #15
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVVGV | 0.80 |
| Thuis | VVWVG | 0.80 |
| Uit | WGVV | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 22% | 20% | 25% |
| Gem. goals | 2.89 | 2.8 | 3 |
| Voor | 1 | 1 | 1 |
| Tegen | 1.89 | 1.8 | 2 |
| BTTS | 44% | 40% | 50% |
| De '0' | 33% | 40% | 25% |
| Niet gescoord | 44% | 40% | 50% |
| xG | 1.28 | 1.44 | 1.09 |
| xG tegen | 1.85 | 1.72 | 2.01 |
Nice
9 gespeeld · 14 pts · #8
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWVWW | 2.40 |
| Thuis | GGWWW | 2.20 |
| Uit | VVVW | 0.75 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 44% | 60% | 25% |
| Gem. goals | 2.77 | 3 | 2.5 |
| Voor | 1.44 | 2 | 0.75 |
| Tegen | 1.33 | 1 | 1.75 |
| BTTS | 67% | 80% | 50% |
| De '0' | 11% | 20% | 0% |
| Niet gescoord | 33% | 20% | 50% |
| xG | 1.4 | 1.35 | 1.47 |
| xG tegen | 1.48 | 1.53 | 1.41 |
Voorspellingen voor Angers SCO – Nice
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Angers SCO wint FT Resultaat | 35% | 2.90 | 3.20 | +10.47 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 27% | 3.74 | 3.70 | -1.16 | Nee |
| Nice wint FT Resultaat | 39% | 2.58 | 2.02 | -21.70 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 61% | 1.63 | 1.22 | -25.29 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 65% | 1.53 | 1.33 | -12.91 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 94% | 1.07 | 1.02 | -4.44 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 81% | 1.24 | 1.20 | -3.23 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 57% | 1.76 | 1.76 | +0.00 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 34% | 2.91 | 2.85 | -1.90 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 18% | 5.61 | 5.50 | -1.88 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 6% | 15.85 | 13.00 | -17.97 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 19% | 5.17 | 4.33 | -16.17 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 43% | 2.32 | 2.15 | -7.16 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 66% | 1.52 | 1.45 | -4.91 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 82% | 1.22 | 1.16 | -4.69 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 61% | 1.65 | 1.62 | -1.56 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 39% | 2.55 | 2.25 | -11.72 | Nee |
| BTTS & Winst Angers SCO Combinatie | 19% | 5.22 | 6.03 | +15.47 | Ja |
| BTTS & Winst Nice Combinatie | 21% | 4.71 | 3.70 | -21.52 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 95% | 1.06 | 1.25 | +18.25 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 90% | 1.11 | 1.45 | +30.50 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 83% | 1.20 | 1.85 | +54.29 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 75% | 1.34 | 2.30 | +72.04 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 65% | 1.55 | 2.90 | +87.63 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 5% | 18.52 | 3.40 | -81.64 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 10% | 10.00 | 2.48 | -75.20 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 17% | 6.02 | 1.96 | -67.46 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 25% | 3.97 | 1.58 | -60.18 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 35% | 2.83 | 1.35 | -52.35 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Angers SCO Clean Sheet Clean Sheet | 22% | 4.61 | – | – | Nee |
| Nice Clean Sheet Clean Sheet | 24% | 4.19 | – | – | Nee |
| Angers SCO scoort eerst Eerste Goal | 46% | 2.18 | 2.28 | +4.65 | Ja |
| Nice scoort eerst Eerste Goal | 49% | 2.04 | 1.69 | -17.36 | Nee |
| Angers SCO wint nil Win to Nil | 15% | 6.50 | 6.50 | -0.07 | Nee |
| Nice wint nil Win to Nil | 18% | 5.70 | 3.80 | -33.29 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Nice
Advies: Double chance : draw or Nice
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
0.80
VORM LAATSTE 5
2.40
0.80
H2H LAATSTE 5
2.00
0.80
THUIS-/UIT PPG
0.75
1.28
XG (THUIS/UIT)
1.40
1.89
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.68
3.1
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.0
40%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
11%
40%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
75%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Angers SCO | Nice | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 78% | 89% | 83.5% |
| Over 1.5 | 78% | 78% | 78% |
| Over 2.5 | 44% | 67% | 55.5% |
| Over 3.5 | 33% | 11% | 22% |
| Over 4.5 | 22% | 11% | 16.5% |
| BTTS | 44% | 67% | 55.5% |
| BTTS & Win | 19.2% | 21.2% | 20.2% |
| BTTS & Draw | 0% | 11% | 11% |
| BTTS & Over 2.5 | 48.3% | 48.3% | 48.3% |
| BTTS No & Over 2.5 | 0% | 11% | 11% |
Trends
- Angers SCO pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 4 punten, gemiddeld 0.8 per wedstrijd, met BTTS in slechts 2 van die 5 en 5 goals in totaal.
- Aanvallend loopt het stroef bij Angers SCO: in 2 van de laatste 5 wedstrijden kwamen ze niet tot scoren.
- Angers SCO bleef dit seizoen in 4 wedstrijden droog (44%) en maakte in de laatste 5 duels slechts 5 goals.
- Bij Angers SCO viel BTTS in maar 2 van de laatste 5 wedstrijden en ze wonnen er 1 van die 5, terwijl BTTS dit seizoen op 4/9 duels staat.
- Angers SCO moet aanvallend een tandje bijzetten: ze scoorden niet in de laatste 2 wedstrijden, maakten 5 goals in de laatste 5 duels en zitten dit seizoen op 1 goals per game.
Trends
- Nice pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 12 punten, gemiddeld 2.4 per wedstrijd, met BTTS in 5 van die 5 en 12 goals voor.
- Nice is in vorm en is nu 2 wedstrijden ongeslagen.
- In de laatste 5 wedstrijden van Nice vielen telkens 3+ goals en in totaal 19 goals (thuis en uit); doet Angers SCO vandaag mee?
- Nice wil de lijn doortrekken tegen Angers SCO: in de laatste 5 duels verloren ze er maar 1, met 4 zeges en 0 gelijke spelen.
- In de laatste 5 wedstrijden van Nice scoorden beide teams telkens, en dit seizoen eindigden 6/9 duels in BTTS (67%).
- Nice lijkt vandaag weer te scoren: ze vonden het net in de laatste 5 wedstrijden en maakten daarin 12 goals.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
0.8
V
V
W
V
G
Vorm – Uit
0.75
V
V
V
W
Angers SCO
Angers SCO
0 - 0
Lorient
Angers SCO
2 - 5
Olympique Marseille
Angers SCO
2 - 0
Troyes
Angers SCO
1 - 2
Rennes
Angers SCO
0 - 2
Lille
Nice
Brest
1 - 2
Nice
Lyon
2 - 1
Nice
Auxerre
1 - 0
Nice
Paris
3 - 0
Nice
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Prosper Peter
xG 2.30
Goals 2
-0.30
Mohamed Amine Sbai
xG 2.14
Goals 1
-1.14
Amine El Ouazzani
xG 2.13
Goals 2
-0.13
xG vs Goals
Elye Wahi
xG 5.25
Goals 6
+0.75
Jonathan Clauss
xG 2.68
Goals 2
-0.68
Mohamed Amoura
xG 2.23
Goals 2
-0.23
Gaat Angers SCO scoren?
60%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Angers SCO scoort.
11%
clean sheet uit
Gaat Nice scoren?
40%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Nice scoort.
50%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Angers SCO | Nice |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 78% | 89% |
| Over 1.5 | 78% | 78% |
| Over 2.5 | 44% | 67% |
| Over 3.5 | 33% | 11% |
| Over 4.5 | 22% | 11% |
| Niet gescoord | 22% | 11% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Angers SCO | Nice |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 67% | 89% |
| Over 1.5 | 56% | 33% |
| Over 2.5 | 22% | 11% |
| Over 3.5 | 22% | 5% |
| Over 4.5 | 4% | 1% |
| Clean Sheets | 33% | 11% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Anthony Lopes
1.11
Tg/Wedstrijd
10
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
Y. Diouf
1
Tg/Wedstrijd
9
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Angers SCO | Nice | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 75% | 88% |
| Over 7 | 80% | 75% | 78% |
| Over 8 | 80% | 75% | 78% |
| Over 9 | 80% | 75% | 78% |
| Over 10 | 80% | 25% | 53% |
| Over 11 | 60% | 0% | 30% |
| Over 12 | 60% | 0% | 30% |
| Over 13 | 20% | 0% | 10% |
| Over 14 | 20% | 0% | 10% |
Verwacht totaal: 6 + 5.67 = 11.7
Hoekschoppen analyse
Angers SCO
| Overall | 6 |
| Thuis | 6 |
| Uit | 6 |
Verwacht totaal
11.7
hoekschoppen
Nice
| Overall | 5.67 |
| Thuis | 4.6 |
| Uit | 7 |
Blessures & schorsingen Angers SCO
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Nice
Geen meldingen.
Topscorer – Angers SCO
A. El Ouazzani
2
Doelpunten
2
Assists
1.1
Schoten/W
0.5
SoD/W
Topscorer – Nice
E. Wahi
6
Doelpunten
2
Assists
2.1
Schoten/W
1.3
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Angers SCO | Nice | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 12.33 | 12.11 | 12.22 |
| Schotconversie | 8% | 12% | 10% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.11 | 4.00 | 3.55 |
| Schoten naast per wedstrijd | 9.22 | 8.11 | 8.67 |
| Schoten per goal | 12.33 | 8.38 | 10.36 |
| Meer dan 10,5 schoten | 56% | 67% | 62% |
| Meer dan 11,5 schoten | 44% | 56% | 50% |
| Meer dan 12,5 schoten | 33% | 33% | 33% |
| Meer dan 13,5 schoten | 33% | 33% | 33% |
| Meer dan 14,5 schoten | 33% | 22% | 28% |
| Meer dan 15,5 schoten | 22% | 22% | 22% |
| Schoten op doel 3,5+ | 22% | 67% | 45% |
| Schoten op doel 4,5+ | 22% | 33% | 28% |
| Schoten op doel 5,5+ | 11% | 22% | 17% |
| Schoten op doel 6,5+ | 0% | 11% | 6% |
Schoten per speler
Angers SCO
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| J. Ekomié | 2 | — | 1 |
| A. Sbaï | 1.6 | 0.6 | 9 |
| P. Peter | 1.3 | 0.7 | 9 |
| A. El Ouazzani | 1.1 | 0.5 | 8 |
| J. Allevinah | 1 | 0.6 | 9 |
| U. Simbakoli | 1 | 0.1 | 7 |
| Djibirin Harouna | 0.9 | 0.3 | 8 |
| A. Bermont | 0.7 | — | 6 |
Nice
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| E. Wahi | 2.1 | 1.3 | 8 |
| M. Amoura | 1.9 | 0.6 | 7 |
| J. Clauss | 1.6 | 0.8 | 9 |
| Z. Diallo | 1 | — | 1 |
| A. Witsel | 0.9 | 0.3 | 7 |
| H. Boudaoui | 0.8 | — | 5 |
| S. Diop | 0.7 | 0.3 | 9 |
| A. Seidu | 0.7 | — | 3 |
Schoten
Totaal schoten
12.3
12.1
Angers SCO
Nice
Schoten op doel
3.1
4
Angers SCO
Nice
Onderlinge resultaten Angers SCO - Nice
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 14/03/2026 | Angers SCO - Nice | 0-2 | ✗ | 2 |
| 07/12/2025 | Nice - Angers SCO | 0-1 | ✗ | 1 |
| 20/04/2025 | Nice - Angers SCO | 2-1 | ✓ | 3 |
| 01/09/2024 | Angers SCO - Nice | 1-4 | ✓ | 5 |
| 02/04/2023 | Angers SCO - Nice | 1-1 | ✓ | 2 |
| 18/09/2022 | Nice - Angers SCO | 0-1 | ✗ | 1 |
| 20/02/2022 | Nice - Angers SCO | 1-0 | ✗ | 1 |
| 31/10/2021 | Angers SCO - Nice | 1-2 | ✓ | 3 |
| 07/02/2021 | Nice - Angers SCO | 3-0 | ✗ | 3 |
| 01/11/2020 | Angers SCO - Nice | 0-3 | ✗ | 3 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | PSG | 9 | 6 | 2 | 1 | 21 | 10 | +11 | 20 |
| 2 | Lille | 9 | 5 | 3 | 1 | 12 | 6 | +6 | 18 |
| 3 | Lyon | 9 | 5 | 2 | 2 | 15 | 7 | +8 | 17 |
| 4 | Paris FC | 9 | 5 | 2 | 2 | 16 | 10 | +6 | 17 |
| 5 | Rennes | 9 | 5 | 1 | 3 | 20 | 19 | +1 | 16 |
| 6 | Marseille | 9 | 5 | 0 | 4 | 20 | 13 | +7 | 15 |
| 7 | AS Monaco | 9 | 4 | 3 | 2 | 12 | 10 | +2 | 15 |
| 8 | Nice | 9 | 4 | 2 | 3 | 13 | 12 | +1 | 14 |
| 9 | Lens | 9 | 4 | 1 | 4 | 16 | 13 | +3 | 13 |
| 10 | Toulouse | 10 | 3 | 4 | 3 | 15 | 14 | +1 | 13 |
| 11 | Brest | 9 | 3 | 3 | 3 | 16 | 12 | +4 | 12 |
| 12 | Lorient | 9 | 3 | 3 | 3 | 7 | 8 | -1 | 12 |
| 13 | Strasbourg | 10 | 3 | 1 | 6 | 18 | 22 | -4 | 10 |
| 14 | Auxerre | 9 | 3 | 1 | 5 | 13 | 23 | -10 | 10 |
| 15 | Angers | 9 | 2 | 2 | 5 | 9 | 17 | -8 | 8 |
| 16 | Espérance Sportive Troyes Aube Champagne | 9 | 2 | 2 | 5 | 7 | 16 | -9 | 8 |
| 17 | Le Mans FC | 9 | 1 | 4 | 4 | 11 | 18 | -7 | 7 |
| 18 | Le Havre | 9 | 0 | 2 | 7 | 9 | 20 | -11 | 2 |