VWWWV
Lens
Lens - Olympique MarseilleStatistieken, H2H & xG
VWWWW
Olympique Marseille
Head to Head
19 wedstrijden2.53
Avg Goals
53%
BTTS
63%
Over 1.5
53%
Over 2.5
32%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Lens | Statistiek | Olympique Marseille |
|---|---|---|
| 1.78 | ⚽ Doelpunten | 2.22 |
| 1.44 | 🥅 Tegengoals | 1.44 |
| 1.49 | ⚡ xG | 1.56 |
| 12.9 | 🔫 Schoten | 12.9 |
| 5.3 | 🎯 Schoten op doel | 4.7 |
| 6 | 🚩 Corners | 4.3 |
| 78% | 🤝 BTTS | 44% |
| 78% | 📊 Over 2.5 % | 56% |
| 0% | 🧤 Clean sheet % | 33% |
| 44% | 🧤 Gescoord in beide helften | 33% |
| 51% | ⚽ Balbezit | 56% |
| 12.4 | 🟨 Overtredingen | 11.6 |
Lens
9 gespeeld · 13 pts · #9
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWWWV | 1.80 |
| Thuis | WVWW | 2.25 |
| Uit | VGVWV | 0.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 44% | 75% | 20% |
| Gem. goals | 3.22 | 3.5 | 3 |
| Voor | 1.78 | 2.25 | 1.4 |
| Tegen | 1.44 | 1.25 | 1.6 |
| BTTS | 78% | 75% | 80% |
| De '0' | 0% | 0% | 0% |
| Niet gescoord | 22% | 25% | 20% |
| xG | 1.49 | 1.65 | 1.37 |
| xG tegen | 1.33 | 1.03 | 1.57 |
Olympique Marseille
9 gespeeld · 15 pts · #6
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWWWW | 2.40 |
| Thuis | WVVWW | 1.80 |
| Uit | VVWW | 1.50 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 56% | 60% | 50% |
| Gem. goals | 3.66 | 4.2 | 3 |
| Voor | 2.22 | 2.6 | 1.75 |
| Tegen | 1.44 | 1.6 | 1.25 |
| BTTS | 44% | 60% | 25% |
| De '0' | 33% | 40% | 25% |
| Niet gescoord | 22% | 0% | 50% |
| xG | 1.56 | 1.55 | 1.56 |
| xG tegen | 1.79 | 2 | 1.54 |
Voorspellingen voor Lens – Olympique Marseille
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Lens wint FT Resultaat | 41% | 2.44 | 2.15 | -11.72 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 26% | 3.83 | 3.96 | +3.37 | Ja |
| Olympique Marseille wint FT Resultaat | 33% | 3.05 | 2.90 | -4.77 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 67% | 1.49 | 1.19 | -20.08 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 59% | 1.70 | 1.65 | -2.75 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 94% | 1.06 | 1.01 | -4.85 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 82% | 1.22 | 1.13 | -7.28 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 59% | 1.69 | 1.46 | -13.86 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 37% | 2.73 | 2.20 | -19.46 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 19% | 5.13 | 3.62 | -29.48 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 6% | 17.27 | 11.60 | -32.84 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 18% | 5.57 | 5.50 | -1.28 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 41% | 2.44 | 2.47 | +1.27 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 63% | 1.58 | 1.65 | +4.59 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 81% | 1.24 | 1.25 | +0.65 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 62% | 1.61 | 1.44 | -10.33 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 38% | 2.65 | 2.62 | -1.15 | Nee |
| BTTS & Winst Lens Combinatie | 23% | 4.34 | 3.52 | -18.90 | Nee |
| BTTS & Winst Olympique Marseille Combinatie | 19% | 5.29 | 4.26 | -19.44 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 88% | 1.14 | 1.26 | +10.25 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 79% | 1.26 | 1.49 | +18.31 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 69% | 1.45 | 1.85 | +27.83 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 58% | 1.74 | 2.46 | +41.45 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 46% | 2.19 | 2.90 | +32.24 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 13% | 8.00 | 3.30 | -58.75 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 21% | 4.85 | 2.40 | -50.56 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 31% | 3.24 | 1.90 | -41.29 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 43% | 2.35 | 1.53 | -34.98 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 54% | 1.84 | 1.33 | -27.65 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Lens Clean Sheet Clean Sheet | 24% | 4.20 | – | – | Nee |
| Olympique Marseille Clean Sheet Clean Sheet | 20% | 5.07 | – | – | Nee |
| Lens scoort eerst Eerste Goal | 51% | 1.98 | 1.80 | -8.92 | Nee |
| Olympique Marseille scoort eerst Eerste Goal | 45% | 2.24 | 2.05 | -8.37 | Nee |
| Lens wint nil Win to Nil | 18% | 5.55 | 4.80 | -13.51 | Nee |
| Olympique Marseille wint nil Win to Nil | 14% | 7.18 | 6.00 | -16.46 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Marseille
Advies: Double chance : draw or Marseille
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
1.80
VORM LAATSTE 5
2.40
1.20
H2H LAATSTE 5
1.80
2.25
THUIS-/UIT PPG
1.50
1.49
XG (THUIS/UIT)
1.56
1.49
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.63
5.3
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.7
0%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
25%
75%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
25%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Lens | Olympique Marseille | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 78% | 89% | 83.5% |
| Over 2.5 | 78% | 56% | 67% |
| Over 3.5 | 33% | 44% | 38.5% |
| Over 4.5 | 11% | 33% | 22% |
| BTTS | 78% | 44% | 61% |
| BTTS & Win | 23% | 18.9% | 21% |
| BTTS & Draw | 11% | 0% | 11% |
| BTTS & Over 2.5 | 50.2% | 50.2% | 50.2% |
| BTTS No & Over 2.5 | 0% | 11% | 11% |
Trends
- Lens pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 9 punten, gemiddeld 1.8 per wedstrijd; in 4 van die 5 viel BTTS en Lens scoorde 8 keer.
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van Lens scoorden beide teams, en dit seizoen was er BTTS in 7 duels (78%) met Lens.
Trends
- Olympique Marseille pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 12 punten, gemiddeld 2.4 per wedstrijd, met BTTS in 3 van die 5 en 14 goals gemaakt.
- Olympique Marseille is buitenshuis al 2 wedstrijden ongeslagen.
- Olympique Marseille zit in de lift met 4 duels op rij zonder nederlaag en 4 zeges in de laatste 5 wedstrijden.
- In de laatste 5 wedstrijden van Olympique Marseille vielen er telkens 2 goals of meer.
- Olympique Marseille wil tegen Lens doordenderen: in de laatste 5 duels verloren ze er maar 1, met 4 zeges en 0 gelijke spelen.
- In 3 van de laatste 5 wedstrijden van Olympique Marseille scoorden beide teams, en dit seizoen gebeurde dat in 4 duels (44% van alle wedstrijden) met Olympique Marseille.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2.25
W
V
W
W
Vorm – Uit
1.5
V
V
W
W
Lens
Lens
2 - 1
Paris
Lens
2 - 1
Lyon
Lens
0 - 1
Lorient
Lens
5 - 2
Auxerre
Olympique Marseille
Angers SCO
2 - 5
Olympique Marseille
Troyes
0 - 2
Olympique Marseille
Rennes
1 - 0
Olympique Marseille
Monaco
2 - 0
Olympique Marseille
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Florian Thauvin
xG 4.34
Goals 4
-0.34
Rayan Fofana
xG 2.29
Goals 2
-0.29
Franjo Ivanović
xG 1.80
Goals 2
+0.20
xG vs Goals
Amine Gouiri
xG 5.15
Goals 6
+0.85
Amine Harit
xG 2.62
Goals 3
+0.38
Igor Paixão
xG 2.55
Goals 2
-0.55
Gaat Lens scoren?
75%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Lens scoort.
25%
clean sheet uit
Gaat Olympique Marseille scoren?
0%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Olympique Marseille scoort.
50%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Lens | Olympique Marseille |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 78% | 89% |
| Over 2.5 | 78% | 56% |
| Over 3.5 | 33% | 44% |
| Over 4.5 | 11% | 33% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Lens | Olympique Marseille |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 67% |
| Over 1.5 | 44% | 56% |
| Over 2.5 | 18% | 22% |
| Over 3.5 | 6% | 6% |
| Over 4.5 | 2% | 2% |
| Clean Sheets | 0% | 33% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
R. Risser
1.11
Tg/Wedstrijd
10
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
J. de Lange
0.89
Tg/Wedstrijd
8
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Lens | Olympique Marseille | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 100% | 100% |
| Over 7 | 75% | 75% | 75% |
| Over 8 | 50% | 50% | 50% |
| Over 9 | 50% | 25% | 38% |
| Over 10 | 50% | 25% | 38% |
| Over 11 | 0% | 25% | 13% |
Verwacht totaal: 6 + 4.33 = 10.3
Hoekschoppen analyse
Lens
| Overall | 6 |
| Thuis | 6.25 |
| Uit | 5.8 |
Verwacht totaal
10.3
hoekschoppen
Olympique Marseille
| Overall | 4.33 |
| Thuis | 3.8 |
| Uit | 5 |
Blessures & schorsingen Lens
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Olympique Marseille
Geen meldingen.
Topscorer – Lens
F. Thauvin
4
Doelpunten
7
Assists
2
Schoten/W
1.3
SoD/W
Topscorer – Olympique Marseille
A. Gouiri
6
Doelpunten
3
Assists
1.9
Schoten/W
1.1
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Lens | Olympique Marseille | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 12.89 | 12.89 | 12.89 |
| Schotconversie | 14% | 17% | 16% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.33 | 4.67 | 5.00 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7.56 | 8.22 | 7.89 |
| Schoten per goal | 7.25 | 5.80 | 6.53 |
| Meer dan 10,5 schoten | 78% | 89% | 84% |
| Meer dan 11,5 schoten | 78% | 78% | 78% |
| Meer dan 12,5 schoten | 56% | 67% | 62% |
| Meer dan 13,5 schoten | 44% | 33% | 39% |
| Meer dan 14,5 schoten | 44% | 11% | 28% |
| Meer dan 15,5 schoten | 33% | 11% | 22% |
| Schoten op doel 3,5+ | 67% | 67% | 67% |
| Schoten op doel 4,5+ | 56% | 56% | 56% |
| Schoten op doel 5,5+ | 56% | 22% | 39% |
| Schoten op doel 6,5+ | 33% | 22% | 28% |
Schoten per speler
Lens
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| F. Thauvin | 2 | 1.3 | 9 |
| A. Sima | 1.4 | 0.6 | 5 |
| F. Sotoca | 1.3 | 0.5 | 6 |
| O. Édouard | 1.2 | 0.5 | 6 |
| A. Bulatović | 1.1 | 0.4 | 8 |
| T. Hazard | 1 | 0.4 | 7 |
| M. Udol | 0.8 | 0.4 | 8 |
| M. Soares | 0.8 | 0.3 | 4 |
Olympique Marseille
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Igor Paixão | 2 | 0.8 | 8 |
| A. Gouiri | 1.9 | 1.1 | 9 |
| P. Højbjerg | 1.6 | 0.7 | 7 |
| T. Weah | 1.1 | 0.4 | 8 |
| A. Gomes | 0.9 | 0.3 | 9 |
| H. Abdelli | 0.9 | 0.3 | 9 |
| K. Abdallah | 0.8 | 0.3 | 8 |
| A. Harit | 0.7 | 0.6 | 9 |
Schoten
Totaal schoten
12.9
12.9
Lens
Olympique Marseille
Schoten op doel
5.3
4.7
Lens
Olympique Marseille
Onderlinge resultaten Lens - Olympique Marseille
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 24/01/2026 | Olympique Marseille - Lens | 3-1 | ✓ | 4 |
| 25/10/2025 | Lens - Olympique Marseille | 2-1 | ✓ | 3 |
| 08/03/2025 | Olympique Marseille - Lens | 0-1 | ✗ | 1 |
| 23/11/2024 | Lens - Olympique Marseille | 1-3 | ✓ | 4 |
| 28/04/2024 | Olympique Marseille - Lens | 2-1 | ✓ | 3 |
| 12/11/2023 | Lens - Olympique Marseille | 1-0 | ✗ | 1 |
| 06/05/2023 | Lens - Olympique Marseille | 2-1 | ✓ | 3 |
| 22/10/2022 | Olympique Marseille - Lens | 0-1 | ✗ | 1 |
| 22/01/2022 | Lens - Olympique Marseille | 0-2 | ✗ | 2 |
| 26/09/2021 | Olympique Marseille - Lens | 2-3 | ✓ | 5 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | PSG | 9 | 6 | 2 | 1 | 21 | 10 | +11 | 20 |
| 2 | Lille | 9 | 5 | 3 | 1 | 12 | 6 | +6 | 18 |
| 3 | Lyon | 9 | 5 | 2 | 2 | 15 | 7 | +8 | 17 |
| 4 | Paris FC | 9 | 5 | 2 | 2 | 16 | 10 | +6 | 17 |
| 5 | Rennes | 9 | 5 | 1 | 3 | 20 | 19 | +1 | 16 |
| 6 | Marseille | 9 | 5 | 0 | 4 | 20 | 13 | +7 | 15 |
| 7 | AS Monaco | 9 | 4 | 3 | 2 | 12 | 10 | +2 | 15 |
| 8 | Nice | 9 | 4 | 2 | 3 | 13 | 12 | +1 | 14 |
| 9 | Lens | 9 | 4 | 1 | 4 | 16 | 13 | +3 | 13 |
| 10 | Toulouse | 10 | 3 | 4 | 3 | 15 | 14 | +1 | 13 |
| 11 | Brest | 9 | 3 | 3 | 3 | 16 | 12 | +4 | 12 |
| 12 | Lorient | 9 | 3 | 3 | 3 | 7 | 8 | -1 | 12 |
| 13 | Strasbourg | 10 | 3 | 1 | 6 | 18 | 22 | -4 | 10 |
| 14 | Auxerre | 9 | 3 | 1 | 5 | 13 | 23 | -10 | 10 |
| 15 | Angers | 9 | 2 | 2 | 5 | 9 | 17 | -8 | 8 |
| 16 | Espérance Sportive Troyes Aube Champagne | 9 | 2 | 2 | 5 | 7 | 16 | -9 | 8 |
| 17 | Le Mans FC | 9 | 1 | 4 | 4 | 11 | 18 | -7 | 7 |
| 18 | Le Havre | 9 | 0 | 2 | 7 | 9 | 20 | -11 | 2 |