VVWWV
Hoffenheim
Hoffenheim - Schalke 04Statistieken, H2H & xG
GVVGV
Schalke 04
Head to Head
30 wedstrijden3.23
Avg Goals
60%
BTTS
90%
Over 1.5
57%
Over 2.5
40%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Hoffenheim | Statistiek | Schalke 04 |
|---|---|---|
| 1.75 | ⚽ Doelpunten | 0.5 |
| 2 | 🥅 Tegengoals | 1.13 |
| 1.96 | ⚡ xG | 1.08 |
| 17.9 | 🔫 Schoten | 9.5 |
| 5 | 🎯 Schoten op doel | 2.9 |
| 6.1 | 🚩 Corners | 3.3 |
| 75% | 🤝 BTTS | 25% |
| 88% | 📊 Over 2.5 % | 38% |
| 13% | 🧤 Clean sheet % | 38% |
| 63% | 🧤 Gescoord in beide helften | 13% |
| 56% | ⚽ Balbezit | 40% |
| 13 | 🟨 Overtredingen | 10.5 |
Hoffenheim
8 gespeeld · 9 pts · #13
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVWWV | 1.20 |
| Thuis | VWVW | 1.50 |
| Uit | VVWV | 0.75 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 38% | 50% | 25% |
| Gem. goals | 3.75 | 4 | 3.5 |
| Voor | 1.75 | 2.25 | 1.25 |
| Tegen | 2 | 1.75 | 2.25 |
| BTTS | 75% | 75% | 75% |
| De '0' | 13% | 25% | 0% |
| Niet gescoord | 13% | 0% | 25% |
| xG | 1.96 | 2.05 | 1.86 |
| xG tegen | 1.43 | 1.32 | 1.54 |
Schalke 04
8 gespeeld · 6 pts · #17
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GVVGV | 0.40 |
| Thuis | GGVV | 0.50 |
| Uit | VWVG | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 13% | 0% | 25% |
| Gem. goals | 1.63 | 0.75 | 2.5 |
| Voor | 0.5 | — | 1 |
| Tegen | 1.13 | 0.75 | 1.5 |
| BTTS | 25% | 0% | 50% |
| De '0' | 38% | 50% | 25% |
| Niet gescoord | 75% | 100% | 50% |
| xG | 1.08 | 0.88 | 1.29 |
| xG tegen | 1.87 | 1.72 | 2.03 |
Voorspellingen voor Hoffenheim – Schalke 04
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Hoffenheim wint FT Resultaat | 54% | 1.86 | 1.51 | -18.84 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 23% | 4.31 | 4.45 | +3.17 | Ja |
| Schalke 04 wint FT Resultaat | 23% | 4.34 | 4.65 | +7.25 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 77% | 1.30 | 1.17 | -9.98 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 46% | 2.16 | 2.19 | +1.29 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 96% | 1.05 | 1.01 | -3.51 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 86% | 1.17 | 1.13 | -3.28 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 65% | 1.54 | 1.48 | -3.95 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 43% | 2.33 | 2.23 | -4.33 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 25% | 4.08 | 3.90 | -4.37 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 4% | 22.37 | 11.60 | -48.15 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 14% | 6.94 | 5.75 | -17.14 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 35% | 2.85 | 2.53 | -11.20 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 57% | 1.75 | 1.60 | -8.64 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 75% | 1.32 | 1.22 | -7.91 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 64% | 1.56 | 1.55 | -0.47 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 36% | 2.79 | 2.40 | -14.11 | Nee |
| BTTS & Winst Hoffenheim Combinatie | 31% | 3.24 | 2.82 | -12.86 | Nee |
| BTTS & Winst Schalke 04 Combinatie | 15% | 6.85 | 7.33 | +7.02 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 82% | 1.22 | 1.22 | +0.16 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 72% | 1.39 | 1.45 | +4.54 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 60% | 1.66 | 1.79 | +7.94 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 48% | 2.09 | 2.20 | +5.38 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 36% | 2.77 | 2.80 | +1.08 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 18% | 5.59 | 3.50 | -37.35 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 28% | 3.58 | 2.50 | -30.25 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 40% | 2.52 | 1.96 | -22.19 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 52% | 1.92 | 1.57 | -18.20 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 64% | 1.56 | 1.36 | -13.10 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Hoffenheim Clean Sheet Clean Sheet | 27% | 3.66 | – | – | Nee |
| Schalke 04 Clean Sheet Clean Sheet | 13% | 7.73 | – | – | Nee |
| Hoffenheim scoort eerst Eerste Goal | 59% | 1.69 | 1.49 | -12.09 | Nee |
| Schalke 04 scoort eerst Eerste Goal | 38% | 2.67 | 2.63 | -1.38 | Nee |
| Hoffenheim wint nil Win to Nil | 23% | 4.38 | 3.30 | -24.60 | Nee |
| Schalke 04 wint nil Win to Nil | 8% | 11.81 | 10.00 | -15.35 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: 1899 Hoffenheim
Advies: Double chance : 1899 Hoffenheim or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
1.20
VORM LAATSTE 5
0.40
2.40
H2H LAATSTE 5
0.60
1.50
THUIS-/UIT PPG
1.00
1.96
XG (THUIS/UIT)
1.08
1.39
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.46
5.0
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
2.9
25%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
25%
100%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
75%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Hoffenheim | Schalke 04 | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 63% | 81.5% |
| Over 1.5 | 100% | 50% | 75% |
| Over 2.5 | 88% | 38% | 63% |
| Over 3.5 | 50% | 13% | 31.5% |
| Over 4.5 | 38% | 0% | 38% |
| BTTS | 75% | 25% | 50% |
| BTTS & Win | 30.9% | 14.6% | 22.8% |
| BTTS & Over 2.5 | 53.9% | 53.9% | 53.9% |
| BTTS No & Over 2.5 | 13% | 13% | 13% |
Trends
- Hoffenheim pakte 6 punten uit de laatste 5 duels (thuis en uit), goed voor gemiddeld 1.2 punt per wedstrijd; in 3 van die 5 viel BTTS en Hoffenheim scoorde 8 keer.
- Hoffenheim kan met vertrouwen richting doel kijken, want het scoorde dit seizoen in elke thuiswedstrijd.
- Er lijken goals in de lucht te hangen: Hoffenheim zag in de laatste 8 wedstrijden telkens 2 goals of meer vallen.
- In de laatste 5 wedstrijden van Hoffenheim was het 3 keer BTTS, en dit seizoen gebeurde dat in 6 duels (75% van alle wedstrijden) met Hoffenheim.
Trends
- Schalke 04 pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) slechts 2 punten (gemiddeld 0.4 per wedstrijd), BTTS viel maar 1 keer en ze scoorden in totaal 1 keer.
- Schalke 04 wacht al 5 wedstrijden op een zege, met 2 gelijke spelen en 3 nederlagen.
- Voorin loopt het stroef bij Schalke 04: in 4 van de laatste 5 wedstrijden kwamen ze niet tot scoren.
- Schalke 04 bleef dit seizoen in 6 wedstrijden droog staan (75%) en maakte in de laatste 5 duels slechts 1 goals.
- In slechts 1 van de laatste 5 wedstrijden van Schalke 04 scoorden beide teams en ze wonnen geen van die 5; dit seizoen staat BTTS op 2/8.
- Schalke 04 moet aanvallend een tandje bijzetten: ze scoorden niet in de laatste 3 wedstrijden, maakten in de laatste 5 duels 1 keer en staan dit seizoen op 0.5 goals per wedstrijd.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.5
V
W
V
W
Vorm – Uit
1
V
W
V
G
Hoffenheim
Hoffenheim
3 - 0
Bayer Leverkusen
Hoffenheim
2 - 3
Hamburger SV
Hoffenheim
2 - 1
Stuttgart
Hoffenheim
2 - 3
Borussia Dortmund
Schalke 04
Köln
0 - 0
Schalke 04
Freiburg
2 - 1
Schalke 04
Union Berlin
1 - 3
Schalke 04
Augsburg
3 - 0
Schalke 04
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Adam Hložek
xG 3.12
Goals 2
-1.12
Bambasé Conté
xG 2.05
Goals 2
-0.05
Adam Daghim
xG 1.94
Goals 2
+0.06
xG vs Goals
Adil Aouchiche
xG 1.53
Goals 1
-0.53
Robin Gosens
xG 0.91
Goals 1
+0.09
Maximilian Wöber
xG 0.80
Goals 1
+0.20
Gaat Hoffenheim scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Hoffenheim scoort.
25%
clean sheet uit
Gaat Schalke 04 scoren?
25%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Schalke 04 scoort.
50%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Hoffenheim | Schalke 04 |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 63% |
| Over 1.5 | 100% | 50% |
| Over 2.5 | 88% | 38% |
| Over 3.5 | 50% | 13% |
| Over 4.5 | 38% | 0% |
| Niet gescoord | 0% | 37% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Hoffenheim | Schalke 04 |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 88% | 63% |
| Over 1.5 | 63% | 38% |
| Over 2.5 | 50% | 13% |
| Over 3.5 | 14% | 3% |
| Over 4.5 | 5% | 1% |
| Clean Sheets | 13% | 38% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
O. Baumann
1.75
Tg/Wedstrijd
14
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
L. Karius
0.88
Tg/Wedstrijd
7
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Hoffenheim | Schalke 04 | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 100% | 100% |
| Over 7 | 100% | 100% | 100% |
| Over 8 | 75% | 100% | 88% |
| Over 9 | 75% | 50% | 63% |
| Over 10 | 50% | 50% | 50% |
| Over 11 | 50% | 25% | 38% |
| Over 12 | 25% | 25% | 25% |
| Over 13 | 0% | 25% | 13% |
Verwacht totaal: 6.13 + 3.25 = 9.4
Hoekschoppen analyse
Hoffenheim
| Overall | 6.13 |
| Thuis | 6.75 |
| Uit | 5.5 |
Verwacht totaal
9.4
hoekschoppen
Schalke 04
| Overall | 3.25 |
| Thuis | 2.75 |
| Uit | 3.75 |
Blessures & schorsingen Hoffenheim
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Schalke 04
Geen meldingen.
Topscorer – Hoffenheim
A. Hložek
2
Doelpunten
1
Assists
2.4
Schoten/W
1.1
SoD/W
Topscorer – Schalke 04
M. Wöber
1
Doelpunten
0
Assists
0.2
Schoten/W
0.2
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Hoffenheim | Schalke 04 | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 17.88 | 9.50 | 13.69 |
| Schotconversie | 10% | 5% | 8% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.00 | 2.88 | 3.94 |
| Schoten naast per wedstrijd | 12.88 | 6.63 | 9.76 |
| Schoten per goal | 10.21 | 19.00 | 14.61 |
| Meer dan 10,5 schoten | 100% | 38% | 69% |
| Meer dan 11,5 schoten | 100% | 25% | 63% |
| Meer dan 12,5 schoten | 100% | 25% | 63% |
| Meer dan 13,5 schoten | 100% | 13% | 57% |
| Meer dan 14,5 schoten | 88% | 13% | 51% |
| Meer dan 15,5 schoten | 75% | 13% | 44% |
| Schoten op doel 3,5+ | 75% | 25% | 50% |
| Schoten op doel 4,5+ | 50% | 25% | 38% |
| Schoten op doel 5,5+ | 50% | 13% | 32% |
| Schoten op doel 6,5+ | 25% | 13% | 19% |
Schoten per speler
Hoffenheim
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| A. Hložek | 2.4 | 1.1 | 8 |
| F. Asllani | 2.3 | 0.7 | 6 |
| A. Prass | 1.7 | 1.3 | 3 |
| P. Wimmer | 1.3 | 0.3 | 4 |
| T. Lemperle | 1.2 | 0.7 | 6 |
| O. Kabak | 1.1 | 0.3 | 8 |
| W. Burger | 1 | 0.3 | 7 |
| B. Conté | 1 | 0.4 | 7 |
Schalke 04
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| A. Aouchiche | 1.4 | 0.6 | 8 |
| J. Adamu | 1.3 | 0.7 | 6 |
| M. Sylla | 1 | 0.5 | 4 |
| S. El-Faouzi | 0.9 | 0.4 | 7 |
| R. Gosens | 0.7 | 0.1 | 7 |
| J. Dina Ebimbe | 0.7 | 0.1 | 7 |
| K. Karaman | 0.7 | 0.3 | 6 |
| D. Ljubičić | 0.5 | 0.3 | 4 |
Schoten
Totaal schoten
17.9
9.5
Hoffenheim
Schalke 04
Schoten op doel
5
2.9
Hoffenheim
Schalke 04
Onderlinge resultaten Hoffenheim - Schalke 04
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 09/04/2023 | Hoffenheim - Schalke 04 | 2-0 | ✗ | 2 |
| 18/10/2022 | Hoffenheim - Schalke 04 | 5-1 | ✓ | 6 |
| 14/10/2022 | Schalke 04 - Hoffenheim | 0-3 | ✗ | 3 |
| 08/05/2021 | Hoffenheim - Schalke 04 | 4-2 | ✓ | 6 |
| 09/01/2021 | Schalke 04 - Hoffenheim | 4-0 | ✗ | 4 |
| 07/03/2020 | Schalke 04 - Hoffenheim | 1-1 | ✓ | 2 |
| 20/10/2019 | Hoffenheim - Schalke 04 | 2-0 | ✗ | 2 |
| 20/04/2019 | Schalke 04 - Hoffenheim | 2-5 | ✓ | 7 |
| 01/12/2018 | Hoffenheim - Schalke 04 | 1-1 | ✓ | 2 |
| 17/02/2018 | Schalke 04 - Hoffenheim | 2-1 | ✓ | 3 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Bayern München | 8 | 5 | 3 | 0 | 27 | 8 | +19 | 18 |
| 2 | Borussia Dortmund | 8 | 5 | 3 | 0 | 14 | 6 | +8 | 18 |
| 3 | SC Freiburg | 8 | 5 | 1 | 2 | 18 | 10 | +8 | 16 |
| 4 | RB Leipzig | 8 | 5 | 0 | 3 | 22 | 11 | +11 | 15 |
| 5 | Werder Bremen | 8 | 4 | 3 | 1 | 17 | 14 | +3 | 15 |
| 6 | Bayer 04 Leverkusen | 8 | 4 | 1 | 3 | 18 | 16 | +2 | 13 |
| 7 | SV 07 Elversberg | 8 | 4 | 1 | 3 | 16 | 16 | 0 | 13 |
| 8 | Hamburger SV | 9 | 4 | 0 | 5 | 10 | 20 | -10 | 12 |
| 9 | Eintracht Frankfurt | 8 | 3 | 2 | 3 | 13 | 18 | -5 | 11 |
| 10 | Mainz 05 | 8 | 3 | 1 | 4 | 17 | 17 | 0 | 10 |
| 11 | FC Augsburg | 8 | 2 | 3 | 3 | 18 | 15 | +3 | 9 |
| 12 | VfB Stuttgart | 8 | 3 | 0 | 5 | 14 | 15 | -1 | 9 |
| 13 | Hoffenheim | 8 | 3 | 0 | 5 | 14 | 16 | -2 | 9 |
| 14 | SC Paderborn 07 | 8 | 2 | 3 | 3 | 6 | 9 | -3 | 9 |
| 15 | FC Köln | 8 | 2 | 3 | 3 | 9 | 12 | -3 | 9 |
| 16 | Union Berlin | 8 | 1 | 4 | 3 | 7 | 19 | -12 | 7 |
| 17 | FC Schalke 04 | 8 | 1 | 3 | 4 | 4 | 9 | -5 | 6 |
| 18 | Borussia Mönchengladbach | 9 | 1 | 1 | 7 | 12 | 25 | -13 | 4 |