GWVVW
Freiburg
Freiburg - Union BerlinStatistieken, H2H & xG
VWGGG
Union Berlin
Head to Head
17 wedstrijden2.47
Avg Goals
53%
BTTS
65%
Over 1.5
53%
Over 2.5
29%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Freiburg | Statistiek | Union Berlin |
|---|---|---|
| 2.25 | ⚽ Doelpunten | 0.88 |
| 1.25 | 🥅 Tegengoals | 2.38 |
| 1.58 | ⚡ xG | 1.28 |
| 15.4 | 🔫 Schoten | 11 |
| 4.8 | 🎯 Schoten op doel | 3.6 |
| 4.8 | 🚩 Corners | 3.4 |
| 75% | 🤝 BTTS | 50% |
| 88% | 📊 Over 2.5 % | 50% |
| 25% | 🧤 Clean sheet % | 25% |
| 50% | 🧤 Gescoord in beide helften | 13% |
| 51% | ⚽ Balbezit | 42% |
| 9.6 | 🟨 Overtredingen | 11 |
Freiburg
8 gespeeld · 16 pts · #3
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GWVVW | 1.40 |
| Thuis | WWWV | 2.25 |
| Uit | WGVW | 1.75 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 63% | 75% | 50% |
| Gem. goals | 3.5 | 4.25 | 2.75 |
| Voor | 2.25 | 3 | 1.5 |
| Tegen | 1.25 | 1.25 | 1.25 |
| BTTS | 75% | 75% | 75% |
| De '0' | 25% | 25% | 25% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 1.58 | 1.69 | 1.48 |
| xG tegen | 1.21 | 1.06 | 1.36 |
Union Berlin
8 gespeeld · 7 pts · #16
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWGGG | 1.20 |
| Thuis | GVWGG | 1.20 |
| Uit | VVG | 0.33 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 13% | 20% | 0% |
| Gem. goals | 3.26 | 2.6 | 4.33 |
| Voor | 0.88 | 1.2 | 0.33 |
| Tegen | 2.38 | 1.4 | 4 |
| BTTS | 50% | 60% | 33% |
| De '0' | 25% | 40% | 0% |
| Niet gescoord | 38% | 20% | 67% |
| xG | 1.28 | 1.71 | 0.56 |
| xG tegen | 1.9 | 1.4 | 2.75 |
Voorspellingen voor Freiburg – Union Berlin
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Freiburg wint FT Resultaat | 66% | 1.51 | 1.40 | -7.09 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 22% | 4.47 | 4.60 | +2.96 | Ja |
| Union Berlin wint FT Resultaat | 11% | 8.89 | 5.70 | -35.87 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 89% | 1.13 | 1.09 | -3.26 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 34% | 2.97 | 2.53 | -14.92 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 92% | 1.09 | 1.01 | -7.21 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 75% | 1.34 | 1.17 | -12.38 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 49% | 2.04 | 1.61 | -21.06 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 27% | 3.68 | 2.63 | -28.57 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 13% | 7.84 | 4.15 | -47.05 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 8% | 12.30 | 11.60 | -5.69 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 25% | 3.98 | 4.80 | +20.53 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 51% | 1.96 | 2.32 | +18.25 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 73% | 1.37 | 1.47 | +7.07 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 87% | 1.15 | 1.18 | +2.94 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 43% | 2.30 | 1.67 | -27.37 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 57% | 1.77 | 2.10 | +18.66 | Ja |
| BTTS & Winst Freiburg Combinatie | 24% | 4.15 | 2.90 | -30.14 | Nee |
| BTTS & Winst Union Berlin Combinatie | 5% | 19.42 | 10.25 | -47.21 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 45% | 2.24 | 1.28 | -42.91 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 31% | 3.22 | 1.56 | -51.48 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 20% | 4.98 | 2.03 | -59.20 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 12% | 8.26 | 2.45 | -70.36 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 7% | 14.71 | 3.42 | -76.74 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 55% | 1.81 | 3.00 | +66.20 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 69% | 1.45 | 2.24 | +54.34 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 80% | 1.25 | 1.78 | +42.22 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 88% | 1.14 | 1.43 | +25.70 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 93% | 1.07 | 1.28 | +19.30 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Freiburg Clean Sheet Clean Sheet | 50% | 1.98 | – | – | Nee |
| Union Berlin Clean Sheet Clean Sheet | 14% | 7.03 | – | – | Nee |
| Freiburg scoort eerst Eerste Goal | 69% | 1.46 | 1.44 | -1.07 | Nee |
| Union Berlin scoort eerst Eerste Goal | 24% | 4.15 | 2.96 | -28.66 | Nee |
| Freiburg wint nil Win to Nil | 42% | 2.37 | 2.70 | +14.15 | Ja |
| Union Berlin wint nil Win to Nil | 6% | 16.40 | 10.00 | -39.02 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: SC Freiburg
Advies: Combo Winner : SC Freiburg and +1.5 goals
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
35%
WINSTKANS
30%
1.40
VORM LAATSTE 5
1.20
0.40
H2H LAATSTE 5
2.20
2.25
THUIS-/UIT PPG
0.33
1.58
XG (THUIS/UIT)
1.28
1.48
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.54
4.8
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
3.6
25%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
25%
100%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
67%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Freiburg | Union Berlin | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 88% | 94% |
| Over 1.5 | 88% | 75% | 81.5% |
| Over 2.5 | 88% | 50% | 69% |
| Over 3.5 | 50% | 50% | 50% |
| Over 4.5 | 25% | 25% | 25% |
| BTTS | 75% | 50% | 62.5% |
| BTTS & Win | 24.1% | 5.2% | 14.7% |
| BTTS & Draw | 13% | 38% | 25.5% |
| BTTS & Over 2.5 | 33% | 33% | 33% |
| BTTS No & Over 2.5 | 13% | 25% | 19% |
Trends
- Freiburg pakte 7 punten uit de laatste 5 duels (1.4 per wedstrijd), met BTTS in 5 van die wedstrijden en 8 goals in die reeks.
- Freiburg zal erop vertrouwen vandaag te scoren, want het trof dit seizoen in elke thuiswedstrijd raak.
- Doelpunten lijken in de lucht, want de laatste 6 wedstrijden van Freiburg eindigden telkens met 3 of meer goals en in de laatste 5 duels vielen er in totaal 17 goals.
- In elk van Freiburgs laatste 5 wedstrijden scoorden beide teams, en dit seizoen eindigde 6/8 duels in BTTS (75%).
- Freiburg lijkt ook nu weer te scoren, met goals in de laatste 8 wedstrijden en 8 treffers in de laatste vijf duels.
Trends
- Union Berlin pakte 6 punten uit de laatste 5 duels (gemiddeld 1.2 per wedstrijd) en in slechts 2 van die 5 wedstrijden vielen goals aan beide kanten, met 3 goals voor Union Berlin in die reeks.
- Union Berlin is al 4 wedstrijden ongeslagen, maar won slechts 1 van de laatste 5 duels.
- Union Berlin verloor maar 1 van de laatste 5 wedstrijden richting Freiburg, met 1 zege en 3 gelijke spelen.
- Voorin hapert het bij Union Berlin: in 2 van de laatste 5 duels kwamen ze niet tot scoren.
- Union Berlin bleef dit seizoen in 3 wedstrijden droog staan (38%) en maakte in de laatste 5 duels slechts 3 goals.
- In slechts 2 van de laatste 5 wedstrijden van Union Berlin scoorden beide teams, Union Berlin won 1 van die 5 duels en BTTS viel dit seizoen in 4/8 wedstrijden.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2.25
W
W
W
V
Vorm – Uit
0.33
V
V
G
Freiburg
Freiburg
1 - 3
Bayern München
Freiburg
2 - 1
Schalke 04
Freiburg
5 - 0
Borussia M'gladbach
Freiburg
4 - 1
Werder Bremen
Union Berlin
Augsburg
1 - 1
Union Berlin
Bayern München
7 - 0
Union Berlin
Bayer Leverkusen
4 - 0
Union Berlin
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Igor Matanovic
xG 4.77
Goals 4
-0.77
Yuito Suzuki
xG 3.35
Goals 4
+0.65
Maximilian Eggestein
xG 2.76
Goals 3
+0.24
xG vs Goals
Tim Skarke
xG 2.28
Goals 2
-0.28
Janik Haberer
xG 1.87
Goals 2
+0.13
Livan Burcu
xG 1.04
Goals 1
-0.04
Gaat Freiburg scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Freiburg scoort.
25%
clean sheet uit
Gaat Union Berlin scoren?
25%
clean sheet thuis
Lage kans
Er is een lage kans dat Union Berlin scoort.
33%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Freiburg | Union Berlin |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 88% |
| Over 1.5 | 88% | 75% |
| Over 2.5 | 88% | 50% |
| Over 3.5 | 50% | 50% |
| Over 4.5 | 25% | 25% |
| Niet gescoord | 0% | 12% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Freiburg | Union Berlin |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 75% | 75% |
| Over 1.5 | 38% | 50% |
| Over 2.5 | 13% | 50% |
| Over 3.5 | 4% | 25% |
| Over 4.5 | 1% | 9% |
| Clean Sheets | 25% | 25% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
M. Backhaus
0.75
Tg/Wedstrijd
6
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
F. Rønnow
2
Tg/Wedstrijd
14
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Freiburg | Union Berlin | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 67% | 84% |
| Over 7 | 100% | 67% | 84% |
| Over 8 | 75% | 67% | 71% |
| Over 9 | 50% | 67% | 59% |
| Over 10 | 50% | 67% | 59% |
| Over 11 | 0% | 33% | 17% |
Verwacht totaal: 4.75 + 3.38 = 8.1
Hoekschoppen analyse
Freiburg
| Overall | 4.75 |
| Thuis | 6 |
| Uit | 3.5 |
Verwacht totaal
8.1
hoekschoppen
Union Berlin
| Overall | 3.38 |
| Thuis | 4.6 |
| Uit | 1.33 |
Blessures & schorsingen Freiburg
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Union Berlin
Geen meldingen.
Topscorer – Freiburg
Y. Suzuki
4
Doelpunten
0
Assists
1.1
Schoten/W
0.7
SoD/W
Topscorer – Union Berlin
T. Skarke
2
Doelpunten
1
Assists
1.3
Schoten/W
0.9
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Freiburg | Union Berlin | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 15.38 | 11.00 | 13.19 |
| Schotconversie | 15% | 8% | 12% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.75 | 3.63 | 4.19 |
| Schoten naast per wedstrijd | 10.63 | 7.38 | 9.01 |
| Schoten per goal | 6.83 | 12.57 | 9.70 |
| Meer dan 10,5 schoten | 75% | 50% | 63% |
| Meer dan 11,5 schoten | 63% | 38% | 51% |
| Meer dan 12,5 schoten | 63% | 38% | 51% |
| Meer dan 13,5 schoten | 63% | 38% | 51% |
| Meer dan 14,5 schoten | 63% | 38% | 51% |
| Meer dan 15,5 schoten | 63% | 38% | 51% |
| Schoten op doel 3,5+ | 75% | 38% | 57% |
| Schoten op doel 4,5+ | 50% | 38% | 44% |
| Schoten op doel 5,5+ | 25% | 38% | 32% |
| Schoten op doel 6,5+ | 25% | 25% | 25% |
Schoten per speler
Freiburg
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| I. Matanović | 2.6 | 1.6 | 8 |
| M. Ginter | 1.4 | 0.3 | 8 |
| D. Scherhant | 1.3 | 0.6 | 8 |
| Y. Engelhardt | 1.1 | 0.4 | 7 |
| Y. Suzuki | 1.1 | 0.7 | 7 |
| M. Eggestein | 1.1 | 0.6 | 8 |
| Cyriaque Kalou Irié | 1 | 0.2 | 6 |
| J. Beste | 0.9 | 0.1 | 8 |
Union Berlin
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| T. Skarke | 1.3 | 0.9 | 8 |
| Jeong Woo-Yeong | 1 | 0.1 | 8 |
| J. Haberer | 1 | 0.5 | 8 |
| M. LjubiÄiÄ | 1 | 0.7 | 3 |
| T. Rothe | 0.9 | 0.4 | 7 |
| F. Uduokhai | 0.8 | 0.2 | 6 |
| Livan Burcu | 0.7 | 0.3 | 7 |
| J. Juranović | 0.7 | 0.7 | 3 |
Schoten
Totaal schoten
15.4
11
Freiburg
Union Berlin
Schoten op doel
4.8
3.6
Freiburg
Union Berlin
Onderlinge resultaten Freiburg - Union Berlin
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 15/03/2026 | Freiburg - Union Berlin | 0-1 | ✗ | 1 |
| 01/11/2025 | Union Berlin - Freiburg | 0-0 | ✗ | 0 |
| 30/03/2025 | Freiburg - Union Berlin | 1-2 | ✓ | 3 |
| 08/11/2024 | Union Berlin - Freiburg | 0-0 | ✗ | 0 |
| 18/05/2024 | Union Berlin - Freiburg | 2-1 | ✓ | 3 |
| 13/01/2024 | Freiburg - Union Berlin | 0-0 | ✗ | 0 |
| 13/05/2023 | Union Berlin - Freiburg | 4-2 | ✓ | 6 |
| 13/11/2022 | Freiburg - Union Berlin | 4-1 | ✓ | 5 |
| 07/05/2022 | Freiburg - Union Berlin | 1-4 | ✓ | 5 |
| 15/12/2021 | Union Berlin - Freiburg | 0-0 | ✗ | 0 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Bayern München | 8 | 5 | 3 | 0 | 27 | 8 | +19 | 18 |
| 2 | Borussia Dortmund | 8 | 5 | 3 | 0 | 14 | 6 | +8 | 18 |
| 3 | SC Freiburg | 8 | 5 | 1 | 2 | 18 | 10 | +8 | 16 |
| 4 | RB Leipzig | 8 | 5 | 0 | 3 | 22 | 11 | +11 | 15 |
| 5 | Werder Bremen | 8 | 4 | 3 | 1 | 17 | 14 | +3 | 15 |
| 6 | Bayer 04 Leverkusen | 8 | 4 | 1 | 3 | 18 | 16 | +2 | 13 |
| 7 | SV 07 Elversberg | 8 | 4 | 1 | 3 | 16 | 16 | 0 | 13 |
| 8 | Hamburger SV | 9 | 4 | 0 | 5 | 10 | 20 | -10 | 12 |
| 9 | Eintracht Frankfurt | 8 | 3 | 2 | 3 | 13 | 18 | -5 | 11 |
| 10 | Mainz 05 | 8 | 3 | 1 | 4 | 17 | 17 | 0 | 10 |
| 11 | FC Augsburg | 8 | 2 | 3 | 3 | 18 | 15 | +3 | 9 |
| 12 | VfB Stuttgart | 8 | 3 | 0 | 5 | 14 | 15 | -1 | 9 |
| 13 | Hoffenheim | 8 | 3 | 0 | 5 | 14 | 16 | -2 | 9 |
| 14 | SC Paderborn 07 | 8 | 2 | 3 | 3 | 6 | 9 | -3 | 9 |
| 15 | FC Köln | 8 | 2 | 3 | 3 | 9 | 12 | -3 | 9 |
| 16 | Union Berlin | 8 | 1 | 4 | 3 | 7 | 19 | -12 | 7 |
| 17 | FC Schalke 04 | 8 | 1 | 3 | 4 | 4 | 9 | -5 | 6 |
| 18 | Borussia Mönchengladbach | 9 | 1 | 1 | 7 | 12 | 25 | -13 | 4 |