VWWGV
FC Utrecht
FC Utrecht - NECStatistieken, H2H & xG
GGGGV
NEC
Head to Head
22 wedstrijden2.27
Avg Goals
36%
BTTS
64%
Over 1.5
50%
Over 2.5
23%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| FC Utrecht | Statistiek | NEC |
|---|---|---|
| 1.73 | ⚽ Doelpunten | 1.55 |
| 2.82 | 🥅 Tegengoals | 1.73 |
| 1.47 | ⚡ xG | 1.83 |
| 13.9 | 🔫 Schoten | 16.4 |
| 4.5 | 🎯 Schoten op doel | 4.4 |
| 4.6 | 🚩 Corners | 6.4 |
| 91% | 🤝 BTTS | 82% |
| 91% | 📊 Over 2.5 % | 73% |
| 27% | 🧤 Gescoord in beide helften | 36% |
| 48% | ⚽ Balbezit | 60% |
| 16.2 | 🟨 Overtredingen | 10.7 |
FC Utrecht
11 gespeeld · 12 pts · #12
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWWGV | 1.40 |
| Thuis | VVGWG | 1.00 |
| Uit | GWVWV | 1.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 27% | 20% | 33% |
| Gem. goals | 4.55 | 4.8 | 4.34 |
| Voor | 1.73 | 1.8 | 1.67 |
| Tegen | 2.82 | 3 | 2.67 |
| BTTS | 91% | 100% | 83% |
| De '0' | 0% | 0% | 0% |
| Niet gescoord | 9% | 0% | 17% |
| xG | 1.47 | 1.52 | 1.43 |
| xG tegen | 1.88 | 1.88 | 1.88 |
NEC
11 gespeeld · 11 pts · #13
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GGGGV | 0.80 |
| Thuis | VGGGG | 0.80 |
| Uit | WWVGV | 1.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 18% | 0% | 40% |
| Gem. goals | 3.28 | 3.5 | 3 |
| Voor | 1.55 | 1.5 | 1.6 |
| Tegen | 1.73 | 2 | 1.4 |
| BTTS | 82% | 100% | 60% |
| De '0' | 0% | 0% | 0% |
| Niet gescoord | 18% | 0% | 40% |
| xG | 1.83 | 2.15 | 1.45 |
| xG tegen | 1.2 | 1.16 | 1.25 |
Voorspellingen voor FC Utrecht – NEC
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| FC Utrecht wint FT Resultaat | 35% | 2.85 | 2.38 | -16.58 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 27% | 3.77 | 3.65 | -3.28 | Nee |
| NEC wint FT Resultaat | 38% | 2.60 | 2.62 | +0.74 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 62% | 1.62 | 1.42 | -12.60 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 65% | 1.54 | 1.53 | -0.63 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 94% | 1.06 | 1.00 | -6.08 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 81% | 1.23 | 1.13 | -8.18 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 58% | 1.73 | 1.50 | -13.36 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 35% | 2.83 | 2.23 | -21.15 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 19% | 5.39 | 3.68 | -31.77 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 6% | 16.45 | 11.60 | -29.47 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 19% | 5.34 | 5.61 | +5.13 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 42% | 2.37 | 2.59 | +9.40 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 65% | 1.55 | 1.67 | +7.95 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 81% | 1.23 | 1.28 | +4.27 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 62% | 1.63 | 1.44 | -11.44 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 39% | 2.60 | 2.62 | +0.87 | Ja |
| BTTS & Winst FC Utrecht Combinatie | 20% | 5.08 | 3.83 | -24.55 | Nee |
| BTTS & Winst NEC Combinatie | 21% | 4.68 | 4.02 | -14.05 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 76% | 1.31 | 1.15 | -12.49 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 64% | 1.55 | 1.32 | -14.99 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 52% | 1.93 | 1.84 | -4.87 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 39% | 2.55 | 1.99 | -21.99 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 28% | 3.56 | 2.56 | -28.06 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 24% | 4.18 | 4.20 | +0.38 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 36% | 2.81 | 2.88 | +2.53 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 48% | 2.07 | 2.15 | +3.84 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 61% | 1.64 | 1.71 | +3.97 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 72% | 1.39 | 1.41 | +1.38 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| FC Utrecht Clean Sheet Clean Sheet | 21% | 4.67 | – | – | Nee |
| NEC Clean Sheet Clean Sheet | 23% | 4.32 | – | – | Nee |
| FC Utrecht scoort eerst Eerste Goal | 46% | 2.16 | 1.85 | -14.34 | Nee |
| NEC scoort eerst Eerste Goal | 49% | 2.05 | 1.92 | -6.50 | Nee |
| FC Utrecht wint nil Win to Nil | 15% | 6.52 | 5.00 | -23.26 | Nee |
| NEC wint nil Win to Nil | 17% | 5.86 | 5.80 | -0.98 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Utrecht
Advies: Double chance : Utrecht or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
1.40
VORM LAATSTE 5
0.80
2.40
H2H LAATSTE 5
0.60
1.00
THUIS-/UIT PPG
1.40
1.47
XG (THUIS/UIT)
1.83
1.54
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.08
4.5
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.4
80%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
60%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | FC Utrecht | NEC | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 91% | 95.5% |
| Over 2.5 | 91% | 73% | 82% |
| Over 3.5 | 64% | 55% | 59.5% |
| Over 4.5 | 55% | 9% | 32% |
| BTTS | 91% | 82% | 86.5% |
| BTTS & Win | 19.7% | 21.4% | 20.5% |
| BTTS & Draw | 27% | 45% | 36% |
| BTTS & Over 2.5 | 49.2% | 49.2% | 49.2% |
| BTTS No & Over 2.5 | 9% | 9% | 9% |
Trends
- FC Utrecht pakte 7 punten uit de laatste 5 duels (1,4 punt per wedstrijd), met BTTS in 4 van die wedstrijden en 8 goals in die reeks.
- FC Utrecht is thuis al 3 wedstrijden ongeslagen.
- FC Utrecht zal vertrouwen hebben om te scoren en wil de reeks voortzetten waarin het dit seizoen in elke thuiswedstrijd scoorde.
- FC Utrecht scoorde in de laatste 5 thuisduels en bleef dit seizoen in 0 thuiswedstrijd droog staan.
- In de laatste 11 wedstrijden van FC Utrecht vielen er telkens 2 goals of meer.
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van FC Utrecht scoorden beide teams, en dit seizoen was er in 10 duels (91% van alle wedstrijden) met FC Utrecht sprake van BTTS.
Trends
- NEC pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 4 punten, gemiddeld 0.8 punt per wedstrijd, met BTTS in 4 van die wedstrijden en 6 goals in die reeks.
- NEC wil tegen FC Utrecht het momentum vasthouden na slechts 1 nederlaag in de laatste 5 wedstrijden, met 0 zeges en 4 gelijke spelen.
- In de laatste 5 wedstrijden van NEC vielen in 4 duels goals aan beide kanten, en dit seizoen eindigden 9 NEC-wedstrijden (82% van alle wedstrijden) in BTTS.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1
V
V
G
W
G
Vorm – Uit
1.4
W
W
V
G
V
FC Utrecht
FC Utrecht
1 - 1
PEC Zwolle
FC Utrecht
3 - 1
Willem II
FC Utrecht
3 - 3
Go Ahead Eagles
FC Utrecht
1 - 6
PSV
FC Utrecht
1 - 4
AZ
NEC
Heerenveen
1 - 0
NEC
Ajax
1 - 1
NEC
SC Cambuur
3 - 0
NEC
PEC Zwolle
1 - 3
NEC
Willem II
1 - 4
NEC
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Ángel Alarcón Galiot
xG 4.61
Goals 4
-0.61
Artem Stepanov
xG 3.96
Goals 5
+1.04
Yoann Cathline
xG 3.32
Goals 3
-0.32
xG vs Goals
Tjaronn Chery
xG 4.72
Goals 4
-0.72
Kaj Sierhuis
xG 2.37
Goals 2
-0.37
Noé Lebreton
xG 2.28
Goals 2
-0.28
Gaat FC Utrecht scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat FC Utrecht scoort.
0%
clean sheet uit
Gaat NEC scoren?
0%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat NEC scoort.
60%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | FC Utrecht | NEC |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 91% |
| Over 2.5 | 91% | 73% |
| Over 3.5 | 64% | 55% |
| Over 4.5 | 55% | 9% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | FC Utrecht | NEC |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 64% | 55% |
| Over 2.5 | 55% | 18% |
| Over 3.5 | 36% | 10% |
| Over 4.5 | 16% | 3% |
| Clean Sheets | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
V. Barkas
3.29
Tg/Wedstrijd
23
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
G. Crettaz
0.67
Tg/Wedstrijd
6
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | FC Utrecht | NEC | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 80% | 90% |
| Over 7 | 100% | 80% | 90% |
| Over 8 | 100% | 60% | 80% |
| Over 9 | 80% | 40% | 60% |
| Over 10 | 60% | 40% | 50% |
| Over 11 | 60% | 40% | 50% |
| Over 12 | 20% | 20% | 20% |
Verwacht totaal: 4.55 + 6.36 = 10.9
Hoekschoppen analyse
FC Utrecht
| Overall | 4.55 |
| Thuis | 4.8 |
| Uit | 4.33 |
Verwacht totaal
10.9
hoekschoppen
NEC
| Overall | 6.36 |
| Thuis | 7.5 |
| Uit | 5 |
Blessures & schorsingen FC Utrecht
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen NEC
Geen meldingen.
Topscorer – FC Utrecht
Artem Stepanov
5
Doelpunten
0
Assists
1
Schoten/W
0.8
SoD/W
Topscorer – NEC
T. Chery
4
Doelpunten
2
Assists
2.4
Schoten/W
1.3
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | FC Utrecht | NEC | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 13.91 | 16.36 | 15.14 |
| Schotconversie | 12% | 9% | 11% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.45 | 4.36 | 4.41 |
| Schoten naast per wedstrijd | 9.45 | 12.00 | 10.73 |
| Schoten per goal | 8.05 | 10.59 | 9.32 |
| Meer dan 10,5 schoten | 73% | 73% | 73% |
| Meer dan 11,5 schoten | 73% | 64% | 69% |
| Meer dan 12,5 schoten | 64% | 55% | 60% |
| Meer dan 13,5 schoten | 64% | 55% | 60% |
| Meer dan 14,5 schoten | 55% | 55% | 55% |
| Meer dan 15,5 schoten | 45% | 55% | 50% |
| Schoten op doel 3,5+ | 73% | 55% | 64% |
| Schoten op doel 4,5+ | 64% | 36% | 50% |
| Schoten op doel 5,5+ | 36% | 27% | 32% |
| Schoten op doel 6,5+ | 9% | 27% | 18% |
Schoten per speler
FC Utrecht
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Ángel Alarcón | 2.1 | 1 | 11 |
| Y. Cathline | 1.5 | 0.4 | 11 |
| M. Eerdhuijzen | 1.5 | 0.5 | 2 |
| N. Amrabat | 1.5 | — | 2 |
| A. Blake | 1.3 | 0.5 | 11 |
| M. Broholm | 1.2 | 0.2 | 5 |
| D. de Wit | 1.2 | 0.8 | 11 |
| O. Agougil | 1 | 0.3 | 4 |
NEC
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| T. Chery | 2.4 | 1.3 | 9 |
| K. Sierhuis | 2.1 | 0.6 | 7 |
| S. Ouaissa | 2 | — | 1 |
| A. Kaplan | 1.8 | 0.3 | 4 |
| N. Lebreton | 1.5 | 0.4 | 11 |
| B. Linssen | 1.4 | 0.4 | 10 |
| Clement Bischoff | 1.3 | 0.2 | 9 |
| Kevin Kers | 1.3 | 0.3 | 7 |
Schoten
Totaal schoten
13.9
16.4
FC Utrecht
NEC
Schoten op doel
4.5
4.4
FC Utrecht
NEC
Onderlinge resultaten FC Utrecht - NEC
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 11/02/2026 | NEC - FC Utrecht | 1-3 | ✓ | 4 |
| 02/11/2025 | FC Utrecht - NEC | 1-0 | ✗ | 1 |
| 15/03/2025 | FC Utrecht - NEC | 0-1 | ✗ | 1 |
| 24/11/2024 | NEC - FC Utrecht | 1-2 | ✓ | 3 |
| 17/03/2024 | FC Utrecht - NEC | 1-0 | ✗ | 1 |
| 12/10/2023 | NEC - FC Utrecht | 1-2 | ✓ | 3 |
| 23/09/2023 | NEC - FC Utrecht | 3-0 | ✗ | 3 |
| 12/03/2023 | NEC - FC Utrecht | 2-2 | ✓ | 4 |
| 16/09/2022 | FC Utrecht - NEC | 0-0 | ✗ | 0 |
| 29/04/2022 | FC Utrecht - NEC | 1-0 | ✗ | 1 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Feyenoord | 11 | 7 | 4 | 0 | 33 | 12 | +21 | 25 |
| 2 | Ajax | 11 | 7 | 3 | 1 | 30 | 13 | +17 | 24 |
| 3 | PSV | 11 | 7 | 2 | 2 | 35 | 13 | +22 | 23 |
| 4 | FC Twente | 11 | 7 | 2 | 2 | 28 | 10 | +18 | 23 |
| 5 | AZ | 11 | 6 | 2 | 3 | 20 | 13 | +7 | 20 |
| 6 | Fortuna Sittard | 11 | 5 | 4 | 2 | 18 | 18 | 0 | 19 |
| 7 | sc Heerenveen | 11 | 5 | 3 | 3 | 19 | 13 | +6 | 18 |
| 8 | FC Groningen | 11 | 4 | 3 | 4 | 26 | 24 | +2 | 15 |
| 9 | SC Cambuur | 11 | 4 | 3 | 4 | 23 | 22 | +1 | 15 |
| 10 | Go Ahead Eagles | 11 | 3 | 5 | 3 | 23 | 27 | -4 | 14 |
| 11 | Sparta Rotterdam | 11 | 3 | 3 | 5 | 20 | 26 | -6 | 12 |
| 12 | FC Utrecht | 11 | 3 | 3 | 5 | 19 | 31 | -12 | 12 |
| 13 | NEC | 11 | 2 | 5 | 4 | 17 | 19 | -2 | 11 |
| 14 | PEC Zwolle | 11 | 3 | 2 | 6 | 12 | 23 | -11 | 11 |
| 15 | Excelsior | 11 | 3 | 2 | 6 | 16 | 28 | -12 | 11 |
| 16 | Telstar | 11 | 2 | 3 | 6 | 16 | 23 | -7 | 9 |
| 17 | ADO Den Haag | 11 | 1 | 3 | 7 | 13 | 24 | -11 | 6 |
| 18 | Willem II | 11 | 0 | 2 | 9 | 10 | 39 | -29 | 2 |