GWGWW
SC Cambuur
SC Cambuur - PSVStatistieken, H2H & xG
VWVGW
PSV
Head to Head
10 wedstrijden4.2
Avg Goals
60%
BTTS
90%
Over 1.5
90%
Over 2.5
50%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| SC Cambuur | Statistiek | PSV |
|---|---|---|
| 2.09 | ⚽ Doelpunten | 3.18 |
| 2 | 🥅 Tegengoals | 1.18 |
| 1.4 | ⚡ xG | 2.27 |
| 12.7 | 🔫 Schoten | 19.7 |
| 5.2 | 🎯 Schoten op doel | 7.3 |
| 4.1 | 🚩 Corners | 6.9 |
| 64% | 🤝 BTTS | 82% |
| 82% | 📊 Over 2.5 % | 82% |
| 27% | 🧤 Clean sheet % | 18% |
| 27% | 🧤 Gescoord in beide helften | 64% |
| 47% | ⚽ Balbezit | 61% |
| 11.9 | 🟨 Overtredingen | 9.5 |
SC Cambuur
11 gespeeld · 15 pts · #9
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GWGWW | 2.20 |
| Thuis | VVWGW | 1.40 |
| Uit | VGGWW | 1.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 36% | 33% | 40% |
| Gem. goals | 4.09 | 4.5 | 3.6 |
| Voor | 2.09 | 2 | 2.2 |
| Tegen | 2 | 2.5 | 1.4 |
| BTTS | 64% | 50% | 80% |
| De '0' | 27% | 33% | 20% |
| Niet gescoord | 9% | 17% | 0% |
| xG | 1.4 | 1.28 | 1.54 |
| xG tegen | 1.49 | 1.5 | 1.48 |
PSV
11 gespeeld · 23 pts · #3
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWVGW | 1.40 |
| Thuis | WWWGW | 2.60 |
| Uit | WWWVV | 1.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 64% | 67% | 60% |
| Gem. goals | 4.36 | 4.33 | 4.4 |
| Voor | 3.18 | 3.5 | 2.8 |
| Tegen | 1.18 | 0.83 | 1.6 |
| BTTS | 82% | 67% | 100% |
| De '0' | 18% | 33% | 0% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 2.27 | 2.46 | 2.04 |
| xG tegen | 1.18 | 1.1 | 1.29 |
Voorspellingen voor SC Cambuur – PSV
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| SC Cambuur wint FT Resultaat | 24% | 4.10 | 5.90 | +43.86 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 24% | 4.14 | 5.75 | +38.95 | Ja |
| PSV wint FT Resultaat | 51% | 1.94 | 1.30 | -33.11 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 49% | 2.06 | 1.10 | -46.60 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 76% | 1.32 | 1.08 | -18.33 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 95% | 1.05 | 1.00 | -5.04 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 84% | 1.19 | 1.05 | -11.81 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 62% | 1.61 | 1.25 | -22.28 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 40% | 2.50 | 1.70 | -32.10 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 22% | 4.53 | 2.59 | -42.79 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 5% | 19.84 | 11.60 | -41.54 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 16% | 6.25 | 8.50 | +36.09 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 38% | 2.64 | 3.91 | +47.88 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 60% | 1.67 | 2.17 | +30.33 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 78% | 1.28 | 1.43 | +11.41 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 63% | 1.59 | 1.40 | -12.18 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 37% | 2.68 | 2.70 | +0.64 | Ja |
| BTTS & Winst SC Cambuur Combinatie | 15% | 6.73 | 8.43 | +25.19 | Ja |
| BTTS & Winst PSV Combinatie | 29% | 3.48 | 2.17 | -37.61 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 74% | 1.35 | 1.12 | -16.90 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 62% | 1.61 | 1.26 | -21.88 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 49% | 2.04 | 1.56 | -23.40 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 37% | 2.72 | 1.75 | -35.77 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 26% | 3.86 | 2.19 | -43.28 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 26% | 3.88 | 4.75 | +22.55 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 38% | 2.63 | 3.20 | +21.60 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 51% | 1.96 | 2.37 | +20.63 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 63% | 1.58 | 2.03 | +28.50 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 74% | 1.35 | 1.64 | +21.52 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| SC Cambuur Clean Sheet Clean Sheet | 15% | 6.86 | – | – | Nee |
| PSV Clean Sheet Clean Sheet | 28% | 3.60 | – | – | Nee |
| SC Cambuur scoort eerst Eerste Goal | 38% | 2.60 | 2.87 | +10.21 | Ja |
| PSV scoort eerst Eerste Goal | 58% | 1.74 | 1.38 | -20.51 | Nee |
| SC Cambuur wint nil Win to Nil | 10% | 10.50 | 19.00 | +81.03 | Ja |
| PSV wint nil Win to Nil | 23% | 4.40 | 3.25 | -26.21 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: PSV Eindhoven
Advies: Combo Double chance : draw or PSV Eindhoven and +1.5 goals
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
2.20
VORM LAATSTE 5
1.40
0.60
H2H LAATSTE 5
2.40
1.17
THUIS-/UIT PPG
1.80
1.40
XG (THUIS/UIT)
2.27
1.08
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.25
5.2
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
7.3
33%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
18%
100%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
100%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | SC Cambuur | PSV | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 91% | 100% | 95.5% |
| Over 2.5 | 82% | 82% | 82% |
| Over 3.5 | 73% | 64% | 68.5% |
| Over 4.5 | 27% | 45% | 36% |
| BTTS | 64% | 82% | 73% |
| BTTS & Win | 14.9% | 28.8% | 21.9% |
| BTTS & Draw | 27% | 18% | 22.5% |
| BTTS & Over 2.5 | 51.8% | 51.8% | 51.8% |
| BTTS No & Over 2.5 | 27% | 9% | 18% |
Trends
- SC Cambuur pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 11 punten, gemiddeld 2.2 per wedstrijd, met BTTS in 3 van die 5 en 14 goals in totaal.
- SC Cambuur is de laatste 3 thuisduels ongeslagen.
- PSV moet achterin scherp zijn, want SC Cambuur scoorde in de laatste 5 thuiswedstrijden en bleef dit seizoen in 1 thuisduel zonder goal.
- SC Cambuur zit in de flow met 7 wedstrijden op rij zonder nederlaag en 3 zeges in de laatste 5 duels.
- Doelpunten liggen op de loer: de laatste 3 wedstrijden van SC Cambuur eindigden met 3 of meer goals en in de laatste 5 duels (thuis en uit) vielen er samen 18.
- SC Cambuur is in de laatste 5 wedstrijden ongeslagen richting PSV (3 winst, 2 gelijk) en maakte daarin 14 goals.
Trends
- PSV pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 7 punten (gemiddeld 1.4 per wedstrijd), BTTS viel in 3 van die potjes en PSV maakte 13 goals.
- PSV scoorde in zijn laatste 5 uitwedstrijden; de vraag is of SC Cambuur die reeks kan stoppen.
- PSV zit in een goede flow en is nu 2 wedstrijden op rij ongeslagen.
- Een paar goals liggen voor de hand, want in de laatste 11 wedstrijden van PSV vielen er telkens 2 goals of meer.
- In de laatste 5 wedstrijden van PSV was het 3 keer BTTS, en dit seizoen eindigden 9 duels (82% van alle wedstrijden) met PSV in BTTS.
- PSV lijkt ook vandaag te scoren: het trof doel in de laatste 11 wedstrijden en maakte 13 goals in de laatste vijf duels.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.4
V
V
W
G
W
Vorm – Uit
1.8
W
W
W
V
V
SC Cambuur
SC Cambuur
4 - 0
Go Ahead Eagles
SC Cambuur
2 - 2
AZ
SC Cambuur
3 - 0
NEC
SC Cambuur
1 - 4
FC Twente
SC Cambuur
2 - 5
Feyenoord
PSV
ADO Den Haag
2 - 1
PSV
FC Twente
3 - 2
PSV
Ajax
1 - 3
PSV
FC Utrecht
1 - 6
PSV
Excelsior
1 - 2
PSV
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Rafik el Arguioui
xG 6.58
Goals 6
-0.58
Ilyes Hamache
xG 4.60
Goals 5
+0.40
Nicolas Binder
xG 4.10
Goals 5
+0.90
xG vs Goals
Guus Til
xG 6.00
Goals 7
+1.00
Sven Mijnans
xG 5.54
Goals 6
+0.46
Ricardo Pepi
xG 4.01
Goals 4
-0.01
Gaat SC Cambuur scoren?
83%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat SC Cambuur scoort.
18%
clean sheet uit
Gaat PSV scoren?
33%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat PSV scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | SC Cambuur | PSV |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 91% | 100% |
| Over 2.5 | 82% | 82% |
| Over 3.5 | 73% | 64% |
| Over 4.5 | 27% | 45% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | SC Cambuur | PSV |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 73% | 82% |
| Over 1.5 | 55% | 27% |
| Over 2.5 | 36% | 9% |
| Over 3.5 | 27% | 3% |
| Over 4.5 | 5% | 1% |
| Clean Sheets | 27% | 18% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
T. Jansen
1.73
Tg/Wedstrijd
19
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
M. Kovář
1.09
Tg/Wedstrijd
12
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | SC Cambuur | PSV | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 83% | 60% | 72% |
| Over 7 | 83% | 60% | 72% |
| Over 8 | 83% | 40% | 62% |
| Over 9 | 33% | 40% | 37% |
| Over 10 | 33% | 40% | 37% |
| Over 11 | 17% | 20% | 19% |
| Over 12 | 17% | 20% | 19% |
Verwacht totaal: 4.09 + 6.91 = 11
Hoekschoppen analyse
SC Cambuur
| Overall | 4.09 |
| Thuis | 4 |
| Uit | 4.2 |
Verwacht totaal
11
hoekschoppen
PSV
| Overall | 6.91 |
| Thuis | 8 |
| Uit | 5.6 |
Blessures & schorsingen SC Cambuur
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen PSV
Geen meldingen.
Topscorer – SC Cambuur
R. El Arguioui
6
Doelpunten
1
Assists
2.7
Schoten/W
1.4
SoD/W
Topscorer – PSV
G. Til
7
Doelpunten
1
Assists
1.9
Schoten/W
1
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | SC Cambuur | PSV | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 12.73 | 19.73 | 16.23 |
| Schotconversie | 16% | 16% | 16% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.18 | 7.27 | 6.23 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7.55 | 12.45 | 10.00 |
| Schoten per goal | 6.09 | 6.20 | 6.15 |
| Meer dan 10,5 schoten | 64% | 100% | 82% |
| Meer dan 11,5 schoten | 45% | 91% | 68% |
| Meer dan 12,5 schoten | 45% | 91% | 68% |
| Meer dan 13,5 schoten | 36% | 82% | 59% |
| Meer dan 14,5 schoten | 36% | 82% | 59% |
| Meer dan 15,5 schoten | 27% | 73% | 50% |
| Schoten op doel 3,5+ | 64% | 91% | 78% |
| Schoten op doel 4,5+ | 45% | 73% | 59% |
| Schoten op doel 5,5+ | 45% | 64% | 55% |
| Schoten op doel 6,5+ | 36% | 45% | 41% |
Schoten per speler
SC Cambuur
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| R. El Arguioui | 2.7 | 1.4 | 11 |
| J. Çeka | 1.8 | 1 | 5 |
| I. Hamache | 1.3 | 0.9 | 11 |
| N. Binder | 1.2 | 0.7 | 9 |
| M. Maertens | 0.9 | 0.1 | 7 |
| Iwan Henstra | 0.8 | 0.3 | 9 |
| D. Bouah | 0.8 | — | 8 |
| F. Kvam | 0.7 | 0.4 | 7 |
PSV
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| R. Pepi | 2.4 | 1 | 8 |
| S. Mijnans | 2.2 | 1.1 | 9 |
| G. Til | 1.9 | 1 | 11 |
| R. van Bommel | 1.8 | 0.7 | 10 |
| I. Perišić | 1.5 | 0.6 | 10 |
| M. Hansen | 1.5 | 1 | 2 |
| K. Sano | 1.3 | 0.5 | 10 |
| D. Man | 1 | 0.4 | 5 |
Schoten
Totaal schoten
12.7
19.7
SC Cambuur
PSV
Schoten op doel
5.2
7.3
SC Cambuur
PSV
Onderlinge resultaten SC Cambuur - PSV
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 12/03/2023 | PSV - SC Cambuur | 5-2 | ✓ | 7 |
| 01/10/2022 | SC Cambuur - PSV | 3-0 | ✗ | 3 |
| 23/04/2022 | SC Cambuur - PSV | 1-2 | ✓ | 3 |
| 21/08/2021 | PSV - SC Cambuur | 4-1 | ✓ | 5 |
| 01/05/2016 | PSV - SC Cambuur | 6-2 | ✓ | 8 |
| 12/09/2015 | SC Cambuur - PSV | 0-6 | ✗ | 6 |
| 24/01/2015 | SC Cambuur - PSV | 1-2 | ✓ | 3 |
| 21/09/2014 | PSV - SC Cambuur | 4-0 | ✗ | 4 |
| 05/02/2014 | SC Cambuur - PSV | 1-2 | ✓ | 3 |
| 31/08/2013 | PSV - SC Cambuur | 0-0 | ✗ | 0 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Feyenoord | 11 | 7 | 4 | 0 | 33 | 12 | +21 | 25 |
| 2 | Ajax | 11 | 7 | 3 | 1 | 30 | 13 | +17 | 24 |
| 3 | PSV | 11 | 7 | 2 | 2 | 35 | 13 | +22 | 23 |
| 4 | FC Twente | 11 | 7 | 2 | 2 | 28 | 10 | +18 | 23 |
| 5 | AZ | 11 | 6 | 2 | 3 | 20 | 13 | +7 | 20 |
| 6 | Fortuna Sittard | 11 | 5 | 4 | 2 | 18 | 18 | 0 | 19 |
| 7 | sc Heerenveen | 11 | 5 | 3 | 3 | 19 | 13 | +6 | 18 |
| 8 | FC Groningen | 11 | 4 | 3 | 4 | 26 | 24 | +2 | 15 |
| 9 | SC Cambuur | 11 | 4 | 3 | 4 | 23 | 22 | +1 | 15 |
| 10 | Go Ahead Eagles | 11 | 3 | 5 | 3 | 23 | 27 | -4 | 14 |
| 11 | Sparta Rotterdam | 11 | 3 | 3 | 5 | 20 | 26 | -6 | 12 |
| 12 | FC Utrecht | 11 | 3 | 3 | 5 | 19 | 31 | -12 | 12 |
| 13 | NEC | 11 | 2 | 5 | 4 | 17 | 19 | -2 | 11 |
| 14 | PEC Zwolle | 11 | 3 | 2 | 6 | 12 | 23 | -11 | 11 |
| 15 | Excelsior | 11 | 3 | 2 | 6 | 16 | 28 | -12 | 11 |
| 16 | Telstar | 11 | 2 | 3 | 6 | 16 | 23 | -7 | 9 |
| 17 | ADO Den Haag | 11 | 1 | 3 | 7 | 13 | 24 | -11 | 6 |
| 18 | Willem II | 11 | 0 | 2 | 9 | 10 | 39 | -29 | 2 |