VWVVW
Stuttgart
Stuttgart - Werder BremenStatistieken, H2H & xG
WGGWW
Werder Bremen
Head to Head
34 wedstrijden3.53
Avg Goals
68%
BTTS
94%
Over 1.5
59%
Over 2.5
47%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Stuttgart | Statistiek | Werder Bremen |
|---|---|---|
| 1.75 | ⚽ Doelpunten | 2.13 |
| 1.88 | 🥅 Tegengoals | 1.75 |
| 1.82 | ⚡ xG | 1.68 |
| 16.6 | 🔫 Schoten | 14.8 |
| 5.9 | 🎯 Schoten op doel | 6.6 |
| 6.1 | 🚩 Corners | 4.5 |
| 63% | 🤝 BTTS | 88% |
| 63% | 📊 Over 2.5 % | 75% |
| 13% | 🧤 Clean sheet % | 13% |
| 50% | 🧤 Gescoord in beide helften | 25% |
| 54% | ⚽ Balbezit | 46% |
| 10 | 🟨 Overtredingen | 10.9 |
Stuttgart
8 gespeeld · 9 pts · #12
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWVVW | 1.20 |
| Thuis | WVV | 1.00 |
| Uit | VVWVW | 1.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 38% | 33% | 40% |
| Gem. goals | 3.63 | 3.67 | 3.6 |
| Voor | 1.75 | 2 | 1.6 |
| Tegen | 1.88 | 1.67 | 2 |
| BTTS | 63% | 67% | 60% |
| De '0' | 13% | 0% | 20% |
| Niet gescoord | 25% | 33% | 20% |
| xG | 1.82 | 1.87 | 1.79 |
| xG tegen | 1.96 | 1.52 | 2.23 |
Werder Bremen
8 gespeeld · 15 pts · #5
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGGWW | 2.20 |
| Thuis | WWGW | 2.50 |
| Uit | VGGW | 1.25 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 75% | 25% |
| Gem. goals | 3.88 | 3.75 | 4 |
| Voor | 2.13 | 2.5 | 1.75 |
| Tegen | 1.75 | 1.25 | 2.25 |
| BTTS | 88% | 75% | 100% |
| De '0' | 13% | 25% | 0% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 1.68 | 1.97 | 1.4 |
| xG tegen | 1.84 | 1.51 | 2.18 |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Werder Bremen
Advies: Double chance : draw or Werder Bremen
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
1.20
VORM LAATSTE 5
2.20
1.00
H2H LAATSTE 5
1.60
1.00
THUIS-/UIT PPG
1.25
1.82
XG (THUIS/UIT)
1.68
1.67
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.94
5.9
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
6.6
13%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
13%
67%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
75%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Stuttgart | Werder Bremen | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 75% | 100% | 87.5% |
| Over 2.5 | 63% | 75% | 69% |
| Over 3.5 | 50% | 75% | 62.5% |
| Over 4.5 | 50% | 38% | 44% |
| BTTS | 63% | 88% | 75.5% |
| BTTS & Win | 29.2% | 17.5% | 23.4% |
| BTTS & Draw | 0% | 38% | 38% |
| BTTS & Over 2.5 | 55.7% | 55.7% | 55.7% |
Trends
- Stuttgart pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 6 punten, gemiddeld 1.2 per wedstrijd, met BTTS in slechts 2 van die 5 en 8 goals in die reeks.
- Stuttgart hapert voorin: in 2 van de laatste 5 wedstrijden kwamen ze niet tot scoren, dus wordt het afwachten of de trainer vandaag tactisch ingrijpt of een extra spits brengt.
- Bij Stuttgart eindigden slechts 2 van de laatste 5 duels in BTTS en wonnen ze 2 van die 5; over het hele seizoen staat BTTS op 5/8 wedstrijden.
Trends
- Werder Bremen pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 11 punten, gemiddeld 2.2 per wedstrijd; in 4 van die 5 viel BTTS en Werder Bremen scoorde 12 keer.
- Werder Bremen voelt zich op verplaatsing prima en is al 3 uitduels ongeslagen.
- Werder Bremen zit in de lift met 7 wedstrijden op rij zonder nederlaag en won 3 van de laatste 5 duels.
- Doelpunten lijken in de lucht, want de laatste 8 wedstrijden van Werder Bremen eindigden telkens met 2 goals of meer.
- Werder Bremen is in de laatste 5 duels richting dit treffen met Stuttgart ongeslagen (3 zeges, 2 gelijke spelen) en maakte daarin 12 goals.
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van Werder Bremen scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS al in 7 duels (88% van alle wedstrijden) met Werder Bremen.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1
W
V
V
Vorm – Uit
1.25
V
G
G
W
Stuttgart
Stuttgart
2 - 3
Borussia M'gladbach
Stuttgart
0 - 1
Borussia Dortmund
Stuttgart
4 - 1
Köln
Werder Bremen
Mainz 05
2 - 3
Werder Bremen
Borussia Dortmund
2 - 2
Werder Bremen
Köln
1 - 1
Werder Bremen
Freiburg
4 - 1
Werder Bremen
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Ermedin Demirović
xG 5.12
Goals 5
-0.12
B
Bilal El Khannous
xG 2.07
Goals 2
-0.07
Josha Vagnoman
xG 1.92
Goals 2
+0.08
xG vs Goals
Niclas Füllkrug
xG 8.04
Goals 9
+0.96
Marco Grüll
xG 2.40
Goals 2
-0.40
Ludovit Reis
xG 2.15
Goals 2
-0.15
Gaat Stuttgart scoren?
67%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Stuttgart scoort.
13%
clean sheet uit
Gaat Werder Bremen scoren?
13%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Werder Bremen scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Stuttgart | Werder Bremen |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 75% | 100% |
| Over 2.5 | 63% | 75% |
| Over 3.5 | 50% | 75% |
| Over 4.5 | 50% | 38% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Stuttgart | Werder Bremen |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 88% | 88% |
| Over 1.5 | 50% | 63% |
| Over 2.5 | 25% | 13% |
| Over 3.5 | 13% | 13% |
| Over 4.5 | 4% | 3% |
| Clean Sheets | 13% | 13% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
F. Bredlow
2.25
Tg/Wedstrijd
9
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
K. Hein
1.5
Tg/Wedstrijd
12
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Stuttgart | Werder Bremen | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 100% | 100% |
| Over 7 | 100% | 100% | 100% |
| Over 8 | 67% | 100% | 84% |
| Over 9 | 67% | 100% | 84% |
| Over 10 | 67% | 100% | 84% |
| Over 11 | 33% | 75% | 54% |
| Over 12 | 33% | 25% | 29% |
| Over 13 | 33% | 0% | 17% |
| Over 14 | 33% | 0% | 17% |
Verwacht totaal: 6.13 + 4.5 = 10.6
Hoekschoppen analyse
Stuttgart
| Overall | 6.13 |
| Thuis | 7.33 |
| Uit | 5.4 |
Verwacht totaal
10.6
hoekschoppen
Werder Bremen
| Overall | 4.5 |
| Thuis | 4.25 |
| Uit | 4.75 |
Blessures & schorsingen Stuttgart
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Werder Bremen
Geen meldingen.
Topscorer – Stuttgart
E. Demirović
5
Doelpunten
0
Assists
2.6
Schoten/W
1.6
SoD/W
Topscorer – Werder Bremen
N. Füllkrug
9
Doelpunten
0
Assists
3.4
Schoten/W
2.4
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Stuttgart | Werder Bremen | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 16.63 | 14.75 | 15.69 |
| Schotconversie | 11% | 14% | 13% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.88 | 6.63 | 6.26 |
| Schoten naast per wedstrijd | 10.75 | 8.13 | 9.44 |
| Schoten per goal | 9.50 | 6.94 | 8.22 |
| Meer dan 10,5 schoten | 100% | 88% | 94% |
| Meer dan 11,5 schoten | 88% | 75% | 82% |
| Meer dan 12,5 schoten | 75% | 63% | 69% |
| Meer dan 13,5 schoten | 75% | 63% | 69% |
| Meer dan 14,5 schoten | 75% | 50% | 63% |
| Meer dan 15,5 schoten | 50% | 50% | 50% |
| Schoten op doel 3,5+ | 100% | 88% | 94% |
| Schoten op doel 4,5+ | 88% | 63% | 76% |
| Schoten op doel 5,5+ | 38% | 50% | 44% |
| Schoten op doel 6,5+ | 38% | 50% | 44% |
Schoten per speler
Stuttgart
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| E. Demirović | 2.6 | 1.6 | 8 |
| Tiago Tomás | 2 | 1 | 1 |
| D. Pejčinović | 1.5 | 0.3 | 8 |
| J. Vagnoman | 1.3 | 0.7 | 6 |
| D. Undav | 1.1 | 0.5 | 8 |
| Finn Jeltsch | 1.1 | 0.3 | 8 |
| G. Prömel | 1 | 0.5 | 8 |
| B. El Khannouss | 1 | 0.6 | 8 |
Werder Bremen
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| N. Füllkrug | 3.4 | 2.4 | 8 |
| M. Grüll | 1.5 | 0.6 | 8 |
| Chuky San José | 1.4 | 0.9 | 8 |
| L. Reis | 1.3 | 0.5 | 8 |
| E. Dinkçi | 1.3 | 0.4 | 8 |
| M. Weiser | 1.2 | 0.7 | 6 |
| O. Wójcik | 0.8 | 0.3 | 4 |
| M. Friedl | 0.5 | — | 8 |
Schoten
Totaal schoten
16.6
14.8
Stuttgart
Werder Bremen
Schoten op doel
5.9
6.6
Stuttgart
Werder Bremen
Onderlinge resultaten Stuttgart - Werder Bremen
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 26/04/2026 | Stuttgart - Werder Bremen | 1-1 | ✓ | 2 |
| 14/12/2025 | Werder Bremen - Stuttgart | 0-4 | ✗ | 4 |
| 13/04/2025 | Stuttgart - Werder Bremen | 1-2 | ✓ | 3 |
| 30/11/2024 | Werder Bremen - Stuttgart | 2-2 | ✓ | 4 |
| 21/04/2024 | Werder Bremen - Stuttgart | 2-1 | ✓ | 3 |
| 02/12/2023 | Stuttgart - Werder Bremen | 2-0 | ✗ | 2 |
| 05/02/2023 | Stuttgart - Werder Bremen | 0-2 | ✗ | 2 |
| 13/08/2022 | Werder Bremen - Stuttgart | 2-2 | ✓ | 4 |
| 04/04/2021 | Stuttgart - Werder Bremen | 1-0 | ✗ | 1 |
| 06/12/2020 | Werder Bremen - Stuttgart | 1-2 | ✓ | 3 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Bayern München | 8 | 5 | 3 | 0 | 27 | 8 | +19 | 18 |
| 2 | Borussia Dortmund | 8 | 5 | 3 | 0 | 14 | 6 | +8 | 18 |
| 3 | SC Freiburg | 8 | 5 | 1 | 2 | 18 | 10 | +8 | 16 |
| 4 | RB Leipzig | 8 | 5 | 0 | 3 | 22 | 11 | +11 | 15 |
| 5 | Werder Bremen | 8 | 4 | 3 | 1 | 17 | 14 | +3 | 15 |
| 6 | Bayer 04 Leverkusen | 8 | 4 | 1 | 3 | 18 | 16 | +2 | 13 |
| 7 | SV 07 Elversberg | 8 | 4 | 1 | 3 | 16 | 16 | 0 | 13 |
| 8 | Hamburger SV | 9 | 4 | 0 | 5 | 10 | 20 | -10 | 12 |
| 9 | Eintracht Frankfurt | 8 | 3 | 2 | 3 | 13 | 18 | -5 | 11 |
| 10 | Mainz 05 | 8 | 3 | 1 | 4 | 17 | 17 | 0 | 10 |
| 11 | FC Augsburg | 8 | 2 | 3 | 3 | 18 | 15 | +3 | 9 |
| 12 | VfB Stuttgart | 8 | 3 | 0 | 5 | 14 | 15 | -1 | 9 |
| 13 | Hoffenheim | 8 | 3 | 0 | 5 | 14 | 16 | -2 | 9 |
| 14 | SC Paderborn 07 | 8 | 2 | 3 | 3 | 6 | 9 | -3 | 9 |
| 15 | FC Köln | 8 | 2 | 3 | 3 | 9 | 12 | -3 | 9 |
| 16 | Union Berlin | 8 | 1 | 4 | 3 | 7 | 19 | -12 | 7 |
| 17 | FC Schalke 04 | 8 | 1 | 3 | 4 | 4 | 9 | -5 | 6 |
| 18 | Borussia Mönchengladbach | 9 | 1 | 1 | 7 | 12 | 25 | -13 | 4 |