WVWVV
Mainz 05
Mainz 05 - Bayern MünchenUitslag, statistieken & xG
WGWWG
Bayern München
Statistieken en doelpuntenmakers
Mainz 05
90+2'
Phillip Tietz
1 - 2
Rust (0 - 1)
Bayern München
14'
Joshua Kimmich
57'
Lennart Karl
1.13
xG
2.78
31%
Balbezit
69%
11
Schoten
26
1
Schoten op doel
9
10
Schoten naast
17
7
Hoekschoppen
8
8
Overtredingen
8
3
Buitenspel
1
0
Gele kaarten
1
0
Rode kaarten
0
Head to Head
38 wedstrijden4.08
Avg Goals
66%
BTTS
97%
Over 1.5
89%
Over 2.5
58%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Mainz 05 | Statistiek | Bayern München |
|---|---|---|
| 2.13 | ⚽ Doelpunten | 3.38 |
| 2.13 | 🥅 Tegengoals | 1 |
| 1.88 | ⚡ xG | 2.73 |
| 16.8 | 🔫 Schoten | 23.3 |
| 5.8 | 🎯 Schoten op doel | 9.5 |
| 5.8 | 🚩 Corners | 8.6 |
| 63% | 🤝 BTTS | 75% |
| 75% | 📊 Over 2.5 % | 88% |
| 38% | 🧤 Clean sheet % | 25% |
| 50% | 🧤 Gescoord in beide helften | 75% |
| 51% | ⚽ Balbezit | 66% |
| 14 | 🟨 Overtredingen | 10.6 |
Mainz 05
8 gespeeld · 10 pts · #10
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVWVV | 1.20 |
| Thuis | GVVV | 0.25 |
| Uit | WWWV | 2.25 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 38% | 0% | 75% |
| Gem. goals | 4.26 | 4 | 4.5 |
| Voor | 2.13 | 1.5 | 2.75 |
| Tegen | 2.13 | 2.5 | 1.75 |
| BTTS | 63% | 75% | 50% |
| De '0' | 38% | 25% | 50% |
| Niet gescoord | 13% | 25% | 0% |
| xG | 1.88 | 2.19 | 1.57 |
| xG tegen | 1.42 | 1.49 | 1.35 |
Bayern München
8 gespeeld · 18 pts · #1
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGWWG | 2.20 |
| Thuis | WWWG | 2.50 |
| Uit | GWGW | 2.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 63% | 75% | 50% |
| Gem. goals | 4.38 | 6 | 2.75 |
| Voor | 3.38 | 5 | 1.75 |
| Tegen | 1 | 1 | 1 |
| BTTS | 75% | 75% | 75% |
| De '0' | 25% | 25% | 25% |
| Niet gescoord | 13% | 0% | 25% |
| xG | 2.73 | 2.84 | 2.62 |
| xG tegen | 1.02 | 1.07 | 0.97 |
Voorspellingen voor Mainz 05 – Bayern München
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Mainz 05 wint FT Resultaat | 31% | 3.21 | 7.75 | +141.28 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 21% | 4.76 | 6.50 | +36.47 | Ja |
| Bayern München wint FT Resultaat | 48% | 2.09 | 1.33 | -36.33 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 52% | 1.92 | 3.75 | +95.49 | Ja |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 69% | 1.45 | 1.09 | -24.93 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 98% | 1.02 | 1.00 | -2.12 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 93% | 1.08 | 1.03 | -4.25 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 79% | 1.26 | 1.22 | -3.36 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 61% | 1.65 | 1.57 | -4.58 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 41% | 2.42 | 2.25 | -6.94 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 2% | 47.17 | 11.60 | -75.41 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 7% | 14.20 | 9.00 | -36.64 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 21% | 4.81 | 4.33 | -9.98 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 39% | 2.55 | 2.25 | -11.76 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 59% | 1.71 | 1.57 | -7.94 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 77% | 1.29 | 1.44 | +11.22 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 23% | 4.39 | 2.60 | -40.81 | Nee |
| BTTS & Winst Mainz 05 Combinatie | 24% | 4.25 | 11.25 | +164.94 | Ja |
| BTTS & Winst Bayern München Combinatie | 35% | 2.87 | 2.02 | -29.68 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 98% | 1.02 | 1.16 | +13.91 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 96% | 1.04 | 1.33 | +28.08 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 93% | 1.08 | 1.80 | +67.40 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 88% | 1.13 | 2.02 | +78.16 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 82% | 1.23 | 2.55 | +107.82 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 2% | 55.56 | 4.00 | -92.80 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 4% | 27.03 | 2.83 | -89.53 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 7% | 14.29 | 2.14 | -85.02 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 12% | 8.47 | 1.71 | -79.82 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 19% | 5.41 | 1.44 | -73.36 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Mainz 05 Clean Sheet Clean Sheet | 10% | 10.30 | – | – | Nee |
| Bayern München Clean Sheet Clean Sheet | 15% | 6.59 | – | – | Nee |
| Mainz 05 scoort eerst Eerste Goal | 44% | 2.27 | 3.23 | +42.12 | Ja |
| Bayern München scoort eerst Eerste Goal | 55% | 1.83 | 1.33 | -27.51 | Nee |
| Mainz 05 wint nil Win to Nil | 8% | 13.19 | 23.00 | +74.43 | Ja |
| Bayern München wint nil Win to Nil | 13% | 7.66 | 2.70 | -64.73 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Bayern München
Advies: Combo Winner : Bayern München and +1.5 goals
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
0%
WINSTKANS
50%
1.20
VORM LAATSTE 5
2.20
0.80
H2H LAATSTE 5
2.00
0.25
THUIS-/UIT PPG
2.00
1.88
XG (THUIS/UIT)
2.73
1.46
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.26
5.8
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
9.5
25%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
25%
75%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
75%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Mainz 05 | Bayern München | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 88% | 88% | 88% |
| Over 1.5 | 75% | 88% | 81.5% |
| Over 2.5 | 75% | 88% | 81.5% |
| Over 3.5 | 75% | 75% | 75% |
| Over 4.5 | 63% | 38% | 50.5% |
| BTTS | 63% | 75% | 69% |
| BTTS & Win | 23.6% | 34.8% | 29.2% |
| BTTS & Draw | 0% | 25% | 25% |
| BTTS & Over 2.5 | 70.1% | 70.1% | 70.1% |
| BTTS No & Over 2.5 | 13% | 13% | 13% |
Trends
- Mainz 05 pakte 6 punten uit de laatste 5 duels (thuis en uit), gemiddeld 1.2 punt per wedstrijd; BTTS viel in 4 van die wedstrijden en Mainz 05 scoorde 11 keer in de laatste 5 duels.
- Bayern München moet achterin top zijn om Mainz 05 van scoren te houden, want de thuisploeg scoorde in de laatste 3 thuiswedstrijden en bleef dit seizoen in 1 thuisduel droog staan.
- In de laatste 5 wedstrijden van Mainz 05 eindigden er 4 met BTTS, en dit seizoen viel BTTS in 5 duels (63% van alle wedstrijden) met Mainz 05.
- Mainz 05 lijkt ook vandaag te scoren: de ploeg trof in de laatste 7 wedstrijden het net en maakte 11 goals in de laatste vijf duels.
Trends
- Bayern München pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 11 punten (gemiddeld 2.2 per wedstrijd), BTTS viel in 4 van die wedstrijden en ze maakten 20 goals.
- Bayern München is buitenshuis al 4 wedstrijden op rij ongeslagen.
- Bayern München zit in de lift met 8 duels op rij zonder nederlaag en won 3 van de laatste 5 wedstrijden.
- De laatste 6 wedstrijden van Bayern München eindigden telkens met 3+ goals en in hun laatste 5 duels (thuis en uit) vielen er in totaal 26 goals; doet Mainz 05 vandaag mee?
- Bayern München is in aanloop naar dit duel met Mainz 05 al 5 wedstrijden ongeslagen (3 zeges, 2 gelijke spelen) en scoorde daarin 20 keer.
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van Bayern München scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS in 6 duels (75% van alle wedstrijden) met Bayern München.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
0.25
G
V
V
V
Vorm – Uit
2
G
W
G
W
Mainz 05
Mainz 05
2 - 3
Werder Bremen
Mainz 05
3 - 4
Bayer Leverkusen
Mainz 05
1 - 3
Eintracht Frankfurt
Mainz 05
0 - 0
Paderborn
Bayern München
Freiburg
1 - 3
Bayern München
Augsburg
2 - 2
Bayern München
Elversberg
1 - 2
Bayern München
Schalke 04
0 - 0
Bayern München
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Phillip Tietz
xG 5.30
Goals 5
-0.30
Sheraldo Becker
xG 2.92
Goals 2
-0.92
Anthony Caci
xG 2.52
Goals 3
+0.48
xG vs Goals
Michael Olise
xG 6.61
Goals 6
-0.61
Harry Kane
xG 4.91
Goals 4
-0.91
Luis Díaz
xG 4.02
Goals 4
-0.02
Gaat Mainz 05 scoren?
75%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Mainz 05 scoort.
25%
clean sheet uit
Gaat Bayern München scoren?
25%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Bayern München scoort.
75%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Mainz 05 | Bayern München |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 88% | 88% |
| Over 1.5 | 75% | 88% |
| Over 2.5 | 75% | 88% |
| Over 3.5 | 75% | 75% |
| Over 4.5 | 63% | 38% |
| Niet gescoord | 12% | 12% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Mainz 05 | Bayern München |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 63% | 75% |
| Over 1.5 | 63% | 25% |
| Over 2.5 | 63% | 8% |
| Over 3.5 | 25% | 2% |
| Over 4.5 | 7% | 0% |
| Clean Sheets | 38% | 25% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
A. Schwolow
1.4
Tg/Wedstrijd
7
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
M. Neuer
0.25
Tg/Wedstrijd
1
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Mainz 05 | Bayern München | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 100% | 100% |
| Over 7 | 75% | 100% | 88% |
| Over 8 | 75% | 100% | 88% |
| Over 9 | 50% | 100% | 75% |
| Over 10 | 50% | 100% | 75% |
| Over 11 | 50% | 50% | 50% |
| Over 12 | 25% | 25% | 25% |
| Over 13 | 0% | 25% | 13% |
Verwacht totaal: 5.75 + 8.63 = 14.4
Hoekschoppen analyse
Mainz 05
| Overall | 5.75 |
| Thuis | 6.25 |
| Uit | 5.25 |
Verwacht totaal
14.4
hoekschoppen
Bayern München
| Overall | 8.63 |
| Thuis | 8.5 |
| Uit | 8.75 |
Blessures & schorsingen Mainz 05
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Bayern München
Geen meldingen.
Topscorer – Mainz 05
P. Tietz
5
Doelpunten
0
Assists
3.1
Schoten/W
1.5
SoD/W
Topscorer – Bayern München
M. Olise
6
Doelpunten
3
Assists
3.8
Schoten/W
2.3
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Mainz 05 | Bayern München | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 16.75 | 23.25 | 20.00 |
| Schotconversie | 13% | 15% | 14% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.75 | 9.50 | 7.63 |
| Schoten naast per wedstrijd | 11.00 | 13.75 | 12.38 |
| Schoten per goal | 7.88 | 6.89 | 7.39 |
| Meer dan 10,5 schoten | 75% | 100% | 88% |
| Meer dan 11,5 schoten | 75% | 100% | 88% |
| Meer dan 12,5 schoten | 75% | 100% | 88% |
| Meer dan 13,5 schoten | 75% | 100% | 88% |
| Meer dan 14,5 schoten | 75% | 100% | 88% |
| Meer dan 15,5 schoten | 75% | 88% | 82% |
| Schoten op doel 3,5+ | 88% | 100% | 94% |
| Schoten op doel 4,5+ | 75% | 100% | 88% |
| Schoten op doel 5,5+ | 50% | 75% | 63% |
| Schoten op doel 6,5+ | 38% | 63% | 51% |
Schoten per speler
Mainz 05
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| P. Tietz | 3.1 | 1.5 | 8 |
| S. Becker | 2.1 | 1.3 | 8 |
| N. Amiri | 1.1 | 0.4 | 8 |
| D. Kohr | 1 | 1 | 1 |
| Lee Jae-Sung | 1 | 0.4 | 7 |
| K. Potulski | 1 | 0.1 | 8 |
| P. Mwene | 0.9 | 0.4 | 8 |
| R. Königsdörffer | 0.9 | 0.3 | 8 |
Bayern München
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| M. Olise | 3.8 | 2.3 | 8 |
| H. Kane | 3.1 | 1.3 | 8 |
| I. Saibari | 2.5 | 1.1 | 8 |
| L. Díaz | 2.2 | 1.5 | 6 |
| K. Laimer | 1.4 | 0.8 | 5 |
| D. Upamecano | 1.1 | 0.8 | 8 |
| L. Karl | 1 | 0.4 | 7 |
| S. Gnabry | 1 | 0.4 | 5 |
Schoten
Totaal schoten
16.8
23.3
Mainz 05
Bayern München
Schoten op doel
5.8
9.5
Mainz 05
Bayern München
Onderlinge resultaten Mainz 05 - Bayern München
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 25/04/2026 | Mainz 05 - Bayern München | 3-4 | ✓ | 7 |
| 14/12/2025 | Bayern München - Mainz 05 | 2-2 | ✓ | 4 |
| 26/04/2025 | Bayern München - Mainz 05 | 3-0 | ✗ | 3 |
| 14/12/2024 | Mainz 05 - Bayern München | 2-1 | ✓ | 3 |
| 30/10/2024 | Mainz 05 - Bayern München | 0-4 | ✗ | 4 |
| 09/03/2024 | Bayern München - Mainz 05 | 8-1 | ✓ | 9 |
| 21/10/2023 | Mainz 05 - Bayern München | 1-3 | ✓ | 4 |
| 22/04/2023 | Mainz 05 - Bayern München | 3-1 | ✓ | 4 |
| 01/02/2023 | Mainz 05 - Bayern München | 0-4 | ✗ | 4 |
| 29/10/2022 | Bayern München - Mainz 05 | 6-2 | ✓ | 8 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Bayern München | 8 | 5 | 3 | 0 | 27 | 8 | +19 | 18 |
| 2 | Borussia Dortmund | 8 | 5 | 3 | 0 | 14 | 6 | +8 | 18 |
| 3 | SC Freiburg | 8 | 5 | 1 | 2 | 18 | 10 | +8 | 16 |
| 4 | RB Leipzig | 8 | 5 | 0 | 3 | 22 | 11 | +11 | 15 |
| 5 | Werder Bremen | 8 | 4 | 3 | 1 | 17 | 14 | +3 | 15 |
| 6 | Bayer 04 Leverkusen | 8 | 4 | 1 | 3 | 18 | 16 | +2 | 13 |
| 7 | SV 07 Elversberg | 8 | 4 | 1 | 3 | 16 | 16 | 0 | 13 |
| 8 | Hamburger SV | 9 | 4 | 0 | 5 | 10 | 20 | -10 | 12 |
| 9 | Eintracht Frankfurt | 8 | 3 | 2 | 3 | 13 | 18 | -5 | 11 |
| 10 | Mainz 05 | 8 | 3 | 1 | 4 | 17 | 17 | 0 | 10 |
| 11 | FC Augsburg | 8 | 2 | 3 | 3 | 18 | 15 | +3 | 9 |
| 12 | VfB Stuttgart | 8 | 3 | 0 | 5 | 14 | 15 | -1 | 9 |
| 13 | Hoffenheim | 8 | 3 | 0 | 5 | 14 | 16 | -2 | 9 |
| 14 | SC Paderborn 07 | 8 | 2 | 3 | 3 | 6 | 9 | -3 | 9 |
| 15 | FC Köln | 8 | 2 | 3 | 3 | 9 | 12 | -3 | 9 |
| 16 | Union Berlin | 8 | 1 | 4 | 3 | 7 | 19 | -12 | 7 |
| 17 | FC Schalke 04 | 8 | 1 | 3 | 4 | 4 | 9 | -5 | 6 |
| 18 | Borussia Mönchengladbach | 9 | 1 | 1 | 7 | 12 | 25 | -13 | 4 |