GVWWG
Lorient
Lorient - BrestStatistieken, H2H & xG
VVWGV
Brest
Head to Head
24 wedstrijden2.88
Avg Goals
50%
BTTS
79%
Over 1.5
58%
Over 2.5
29%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Lorient | Statistiek | Brest |
|---|---|---|
| 0.88 | ⚽ Doelpunten | 1.75 |
| 0.75 | 🥅 Tegengoals | 1.5 |
| 1.11 | ⚡ xG | 1.74 |
| 9.8 | 🔫 Schoten | 17 |
| 3.1 | 🎯 Schoten op doel | 5.9 |
| 3.1 | 🚩 Corners | 4.6 |
| 38% | 🤝 BTTS | 88% |
| 38% | 📊 Over 2.5 % | 75% |
| 63% | 🧤 Clean sheet % | 0% |
| 0% | 🧤 Gescoord in beide helften | 50% |
| 47% | ⚽ Balbezit | 46% |
| 9.1 | 🟨 Overtredingen | 14 |
Lorient
8 gespeeld · 12 pts · #10
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GVWWG | 1.60 |
| Thuis | VGWW | 1.75 |
| Uit | GWVG | 1.25 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 38% | 50% | 25% |
| Gem. goals | 1.63 | 2.25 | 1 |
| Voor | 0.88 | 1.25 | 0.5 |
| Tegen | 0.75 | 1 | 0.5 |
| BTTS | 38% | 50% | 25% |
| De '0' | 63% | 50% | 75% |
| Niet gescoord | 25% | 0% | 50% |
| xG | 1.11 | 1.21 | 1.01 |
| xG tegen | 1.5 | 1.5 | 1.49 |
Brest
8 gespeeld · 9 pts · #14
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVWGV | 0.80 |
| Thuis | GVWV | 1.00 |
| Uit | GWVG | 1.25 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 25% | 25% | 25% |
| Gem. goals | 3.25 | 3.5 | 3 |
| Voor | 1.75 | 2 | 1.5 |
| Tegen | 1.5 | 1.5 | 1.5 |
| BTTS | 88% | 75% | 100% |
| De '0' | 0% | 0% | 0% |
| Niet gescoord | 13% | 25% | 0% |
| xG | 1.74 | 1.93 | 1.56 |
| xG tegen | 1.35 | 1.11 | 1.58 |
Voorspellingen voor Lorient – Brest
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Lorient wint FT Resultaat | 31% | 3.23 | 2.40 | -25.67 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 27% | 3.68 | 3.25 | -11.71 | Nee |
| Brest wint FT Resultaat | 42% | 2.39 | 2.95 | +23.50 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 58% | 1.72 | 1.27 | -26.16 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 69% | 1.45 | 1.50 | +3.54 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 93% | 1.07 | 1.04 | -3.25 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 79% | 1.27 | 1.32 | +4.10 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 54% | 1.85 | 2.07 | +12.15 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 32% | 3.14 | 3.48 | +10.87 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 16% | 6.26 | 6.67 | +6.59 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 7% | 14.35 | 7.90 | -44.94 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 21% | 4.73 | 3.04 | -35.73 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 46% | 2.18 | 1.77 | -18.90 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 68% | 1.47 | 1.29 | -12.10 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 84% | 1.19 | 1.05 | -11.78 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 58% | 1.71 | 1.85 | +8.13 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 42% | 2.41 | 1.90 | -21.05 | Nee |
| BTTS & Winst Lorient Combinatie | 17% | 6.02 | 4.93 | -18.11 | Nee |
| BTTS & Winst Brest Combinatie | 22% | 4.62 | 6.03 | +30.49 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 55% | 1.83 | 1.43 | -21.78 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 41% | 2.46 | 1.80 | -26.74 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 28% | 3.53 | 2.06 | -41.70 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 18% | 5.43 | 2.93 | -46.09 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 11% | 8.93 | 3.32 | -62.82 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 45% | 2.21 | 2.68 | +21.40 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 59% | 1.69 | 2.01 | +19.19 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 72% | 1.39 | 1.61 | +15.44 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 82% | 1.23 | 1.33 | +8.53 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 89% | 1.13 | 1.16 | +3.01 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Lorient Clean Sheet Clean Sheet | 21% | 4.69 | – | – | Nee |
| Brest Clean Sheet Clean Sheet | 27% | 3.68 | – | – | Nee |
| Lorient scoort eerst Eerste Goal | 43% | 2.32 | 1.95 | -15.96 | Nee |
| Brest scoort eerst Eerste Goal | 51% | 1.96 | 2.15 | +9.86 | Ja |
| Lorient wint nil Win to Nil | 14% | 6.96 | 4.00 | -42.54 | Nee |
| Brest wint nil Win to Nil | 20% | 4.95 | 4.80 | -2.95 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Stade Brestois 29
Advies: Double chance : draw or Stade Brestois 29
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
1.60
VORM LAATSTE 5
0.80
0.40
H2H LAATSTE 5
2.20
1.75
THUIS-/UIT PPG
1.25
1.11
XG (THUIS/UIT)
1.74
1.50
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.45
3.1
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
5.9
50%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
0%
50%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
75%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Lorient | Brest | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 75% | 100% | 87.5% |
| Over 1.5 | 38% | 88% | 63% |
| Over 2.5 | 38% | 75% | 56.5% |
| Over 3.5 | 13% | 38% | 25.5% |
| Over 4.5 | 0% | 13% | 13% |
| BTTS | 38% | 88% | 63% |
| BTTS & Win | 16.6% | 21.6% | 19.1% |
| BTTS & Draw | 13% | 38% | 25.5% |
| BTTS & Over 2.5 | 45.6% | 45.6% | 45.6% |
Trends
- Lorient pakte 8 punten uit de laatste 5 duels (thuis en uit), gemiddeld 1.6 per wedstrijd; BTTS viel slechts in 2 van die wedstrijden en Lorient scoorde 5 keer in die reeks.
- Lorient is de laatste 3 thuiswedstrijden ongeslagen.
- Lorient zal vertrouwen putten uit het feit dat het dit seizoen in elke thuiswedstrijd heeft gescoord en wil die reeks vandaag doortrekken.
- Lorient is al 3 wedstrijden op rij ongeslagen.
- Lorient hield 3 keer de nul in de laatste 5 duels en kreeg in die periode 4 goals tegen; dit seizoen staat de teller op 5 clean sheets.
- Tegen Brest wil Lorient het momentum vasthouden: in de laatste 5 wedstrijden verloren ze er maar 1, met 2 zeges en 2 gelijke spelen.
Trends
- Brest pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 4 punten, gemiddeld 0.8 punt per wedstrijd, met BTTS in 4 van die wedstrijden en 8 goals in die reeks.
- In de laatste 4 wedstrijden van Brest vielen telkens 2 goals of meer, dus een paar doelpunten ligt voor de hand.
- In 4 van de laatste 5 duels van Brest scoorden beide teams, en dit seizoen was er BTTS in 7 wedstrijden (88% van alle wedstrijden) met Brest.
- Brest lijkt ook nu te scoren: het trof doel in de laatste 4 duels en maakte 8 goals in de laatste 5 wedstrijden.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.75
V
G
W
W
Vorm – Uit
1.25
G
W
V
G
Lorient
Lorient
1 - 0
Monaco
Lorient
1 - 0
Paris
Lorient
2 - 2
Toulouse
Lorient
1 - 2
Troyes
Brest
Lille
1 - 1
Brest
Auxerre
2 - 1
Brest
Le Havre
1 - 2
Brest
Le Mans
2 - 2
Brest
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Mamadou Koné
xG 1.67
Goals 1
-0.67
Jean-Victor Makengo
xG 1.35
Goals 1
-0.35
Gabin Bernardeau
xG 1.22
Goals 1
-0.22
xG vs Goals
Kamory Doumbia
xG 3.50
Goals 4
+0.50
Pathé Mboup
xG 3.44
Goals 2
-1.44
Ludovic Ajorque
xG 3.26
Goals 3
-0.26
Gaat Lorient scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Lorient scoort.
0%
clean sheet uit
Gaat Brest scoren?
50%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Brest scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Lorient | Brest |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 75% | 100% |
| Over 1.5 | 38% | 88% |
| Over 2.5 | 38% | 75% |
| Over 3.5 | 13% | 38% |
| Over 4.5 | 0% | 13% |
| Niet gescoord | 25% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Lorient | Brest |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 38% | 100% |
| Over 1.5 | 38% | 50% |
| Over 2.5 | 4% | 19% |
| Over 3.5 | 1% | 7% |
| Over 4.5 | 0% | 2% |
| Clean Sheets | 63% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Y. Mvogo
0.75
Tg/Wedstrijd
6
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
E. Selvik
1.25
Tg/Wedstrijd
10
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Lorient | Brest | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 100% | 100% |
| Over 7 | 25% | 75% | 50% |
| Over 8 | 25% | 75% | 50% |
| Over 9 | 25% | 75% | 50% |
| Over 10 | 25% | 50% | 38% |
| Over 11 | 25% | 0% | 13% |
Verwacht totaal: 3.13 + 4.63 = 7.8
Hoekschoppen analyse
Lorient
| Overall | 3.13 |
| Thuis | 3 |
| Uit | 3.25 |
Verwacht totaal
7.8
hoekschoppen
Brest
| Overall | 4.63 |
| Thuis | 4.25 |
| Uit | 5 |
Blessures & schorsingen Lorient
B. FadigaSpierblessure
P. KatserisSpierblessure
Blessures & schorsingen Brest
B. ChardonnetKuitblessure
R. Le GuenBeenbreuk
G. VersiniTwijfelachtig: Beenblessure
Topscorer – Lorient
J. Makengo
1
Doelpunten
0
Assists
1.1
Schoten/W
0.5
SoD/W
Topscorer – Brest
K. Doumbia
4
Doelpunten
1
Assists
1.3
Schoten/W
0.8
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Lorient | Brest | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 9.75 | 17.00 | 13.38 |
| Schotconversie | 9% | 10% | 10% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.13 | 5.88 | 4.51 |
| Schoten naast per wedstrijd | 6.63 | 11.13 | 8.88 |
| Schoten per goal | 11.14 | 9.71 | 10.43 |
| Meer dan 10,5 schoten | 13% | 75% | 44% |
| Meer dan 11,5 schoten | 13% | 75% | 44% |
| Meer dan 12,5 schoten | 13% | 75% | 44% |
| Meer dan 13,5 schoten | 13% | 63% | 38% |
| Meer dan 14,5 schoten | 13% | 63% | 38% |
| Meer dan 15,5 schoten | 0% | 63% | 32% |
| Schoten op doel 3,5+ | 25% | 75% | 50% |
| Schoten op doel 4,5+ | 25% | 63% | 44% |
| Schoten op doel 5,5+ | 13% | 63% | 38% |
| Schoten op doel 6,5+ | 0% | 63% | 32% |
Schoten per speler
Lorient
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| M. Kone | 1.4 | 0.9 | 8 |
| S. Touré | 1.3 | 0.3 | 3 |
| J. Makengo | 1.1 | 0.5 | 8 |
| N. Cadiou | 1 | 0.1 | 8 |
| I. Baldé | 0.8 | 0.2 | 6 |
| M. Talbi | 0.8 | 0.4 | 8 |
| G. Bernardeau | 0.6 | 0.3 | 8 |
| A. Tosin | 0.5 | — | 2 |
Brest
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| P. Mboup | 2.6 | 1.5 | 8 |
| L. Ajorque | 2.1 | 0.9 | 8 |
| R. Le Guen | 1.8 | — | 5 |
| N. Edjouma | 1.3 | 0.3 | 3 |
| K. Doumbia | 1.3 | 0.8 | 8 |
| Mama Baldé | 1 | 0.4 | 7 |
| M. Diambou | 1 | 0.4 | 5 |
| A. Camblan | 1 | — | 1 |
Schoten
Totaal schoten
9.8
17
Lorient
Brest
Schoten op doel
3.1
5.9
Lorient
Brest
Onderlinge resultaten Lorient - Brest
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 07/02/2026 | Brest - Lorient | 2-0 | ✗ | 2 |
| 19/10/2025 | Lorient - Brest | 3-3 | ✓ | 6 |
| 20/07/2024 | Lorient - Brest | 1-1 | ✓ | 2 |
| 31/03/2024 | Lorient - Brest | 0-1 | ✗ | 1 |
| 20/12/2023 | Brest - Lorient | 4-0 | ✗ | 4 |
| 07/05/2023 | Lorient - Brest | 2-1 | ✓ | 3 |
| 09/10/2022 | Brest - Lorient | 1-2 | ✓ | 3 |
| 16/07/2022 | Brest - Lorient | 1-0 | ✗ | 1 |
| 27/02/2022 | Brest - Lorient | 0-1 | ✗ | 1 |
| 07/11/2021 | Lorient - Brest | 1-2 | ✓ | 3 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | PSG | 9 | 6 | 2 | 1 | 21 | 10 | +11 | 20 |
| 2 | Lille | 9 | 5 | 3 | 1 | 12 | 6 | +6 | 18 |
| 3 | Lyon | 9 | 5 | 2 | 2 | 15 | 7 | +8 | 17 |
| 4 | Paris FC | 9 | 5 | 2 | 2 | 16 | 10 | +6 | 17 |
| 5 | Rennes | 9 | 5 | 1 | 3 | 20 | 19 | +1 | 16 |
| 6 | Marseille | 9 | 5 | 0 | 4 | 20 | 13 | +7 | 15 |
| 7 | AS Monaco | 9 | 4 | 3 | 2 | 12 | 10 | +2 | 15 |
| 8 | Nice | 9 | 4 | 2 | 3 | 13 | 12 | +1 | 14 |
| 9 | Lens | 9 | 4 | 1 | 4 | 16 | 13 | +3 | 13 |
| 10 | Lorient | 8 | 3 | 3 | 2 | 7 | 6 | +1 | 12 |
| 11 | Toulouse | 9 | 2 | 4 | 3 | 12 | 13 | -1 | 10 |
| 12 | Strasbourg | 9 | 3 | 1 | 5 | 17 | 19 | -2 | 10 |
| 13 | Auxerre | 9 | 3 | 1 | 5 | 13 | 23 | -10 | 10 |
| 14 | Brest | 8 | 2 | 3 | 3 | 14 | 12 | +2 | 9 |
| 15 | Angers | 9 | 2 | 2 | 5 | 9 | 17 | -8 | 8 |
| 16 | Espérance Sportive Troyes Aube Champagne | 9 | 2 | 2 | 5 | 7 | 16 | -9 | 8 |
| 17 | Le Mans FC | 9 | 1 | 4 | 4 | 11 | 18 | -7 | 7 |
| 18 | Le Havre | 9 | 0 | 2 | 7 | 9 | 20 | -11 | 2 |