VGWWV
Gil Vicente
Gil Vicente - Vitória GuimarãesStatistieken, H2H & xG
GVGVW
Vitória Guimarães
Head to Head
23 wedstrijden2.74
Avg Goals
57%
BTTS
65%
Over 1.5
61%
Over 2.5
43%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Gil Vicente | Statistiek | Vitória Guimarães |
|---|---|---|
| 0.89 | ⚽ Doelpunten | 1.11 |
| 0.78 | 🥅 Tegengoals | 1.11 |
| 1.36 | ⚡ xG | 1.8 |
| 13 | 🔫 Schoten | 17.7 |
| 3.6 | 🎯 Schoten op doel | 4.6 |
| 3.2 | 🚩 Corners | 5.8 |
| 33% | 🤝 BTTS | 33% |
| 22% | 📊 Over 2.5 % | 33% |
| 44% | 🧤 Clean sheet % | 33% |
| 0% | 🧤 Gescoord in beide helften | 11% |
| 51% | ⚽ Balbezit | 54% |
| 13.6 | 🟨 Overtredingen | 15.7 |
Gil Vicente
9 gespeeld · 14 pts · #7
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VGWWV | 1.40 |
| Thuis | WWVGV | 1.40 |
| Uit | GVWW | 1.75 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 44% | 40% | 50% |
| Gem. goals | 1.67 | 1.4 | 2 |
| Voor | 0.89 | 0.8 | 1 |
| Tegen | 0.78 | 0.6 | 1 |
| BTTS | 33% | 20% | 50% |
| De '0' | 44% | 40% | 50% |
| Niet gescoord | 33% | 40% | 25% |
| xG | 1.36 | 1.7 | 0.93 |
| xG tegen | 1.23 | 1.01 | 1.51 |
Vitória Guimarães
9 gespeeld · 8 pts · #13
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GVGVW | 1.00 |
| Thuis | VWGGW | 1.60 |
| Uit | VVVV | — |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 22% | 40% | 0% |
| Gem. goals | 2.22 | 1.8 | 2.75 |
| Voor | 1.11 | 1.4 | 0.75 |
| Tegen | 1.11 | 0.4 | 2 |
| BTTS | 33% | 20% | 50% |
| De '0' | 33% | 60% | 0% |
| Niet gescoord | 44% | 40% | 50% |
| xG | 1.8 | 2.23 | 1.26 |
| xG tegen | 1.03 | 0.78 | 1.34 |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Vitória SC
Advies: Double chance : draw or Vitória SC
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
1.40
VORM LAATSTE 5
1.00
0.20
H2H LAATSTE 5
2.60
1.40
THUIS-/UIT PPG
0.00
1.36
XG (THUIS/UIT)
1.80
1.81
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.21
3.6
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.6
40%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
33%
0%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
50%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Gil Vicente | Vitória Guimarães | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 89% | 89% | 89% |
| Over 1.5 | 44% | 56% | 50% |
| Over 2.5 | 22% | 33% | 27.5% |
| Over 3.5 | 11% | 22% | 16.5% |
| Over 4.5 | 0% | 22% | 22% |
| BTTS | 33% | 33% | 33% |
| BTTS & Win | 22.9% | 14.5% | 18.7% |
| BTTS & Draw | 11% | 11% | 11% |
| BTTS & Over 2.5 | 44.4% | 44.4% | 44.4% |
| BTTS No & Over 2.5 | 0% | 11% | 11% |
Trends
- Gil Vicente pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 7 punten, gemiddeld 1.4 per wedstrijd; in 3 van die 5 viel BTTS en Gil Vicente scoorde 5 keer.
- Bij Gil Vicente eindigden 3 van de laatste 5 wedstrijden in BTTS; dit seizoen gebeurde dat in 3 duels, goed voor 33% van alle wedstrijden.
Trends
- Vitória Guimarães pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 5 punten, gemiddeld 1 punt per wedstrijd, BTTS viel maar in 2 van die 5 en ze maakten 7 goals.
- In de laatste 4 wedstrijden van Vitória Guimarães vielen er telkens 2 goals of meer.
- Vitória Guimarães kwam in 2 van de laatste 5 duels niet tot scoren; kiest de trainer vandaag voor een andere aanpak of een extra spits?
- Vitória Guimarães bleef dit seizoen in 4 wedstrijden droog staan (44%) en in de laatste 5 duels kwamen ze tot slechts 7 goals.
- In slechts 2 van de laatste 5 duels van Vitória Guimarães scoorden beide teams en ze wonnen 1 van die 5; over het hele seizoen viel BTTS in 3/9 wedstrijden.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.4
W
W
V
G
V
Vorm – Uit
0
V
V
V
V
Gil Vicente
Gil Vicente
0 - 1
Porto
Gil Vicente
1 - 1
CS Marítimo
Gil Vicente
0 - 1
Academico Viseu
Gil Vicente
2 - 0
Casa Pia
Gil Vicente
1 - 0
Rio Ave FC
Vitória Guimarães
Benfica
2 - 0
Vitória Guimarães
Academico Viseu
2 - 1
Vitória Guimarães
Sporting Braga
1 - 0
Vitória Guimarães
Sporting CP
3 - 2
Vitória Guimarães
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Héctor Hernández Marrero
xG 3.07
Goals 3
-0.07
W
Walace dos Santos França
xG 1.64
Goals 2
+0.36
Gil Pinto Martins
xG 1.58
Goals 1
-0.58
xG vs Goals
Arnel Jakupovic
xG 2.29
Goals 2
-0.29
Gustavo da Silva Cunha
xG 2.26
Goals 1
-1.26
Alioune Ndoye
xG 1.91
Goals 1
-0.91
Gaat Gil Vicente scoren?
60%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Gil Vicente scoort.
33%
clean sheet uit
Gaat Vitória Guimarães scoren?
40%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Vitória Guimarães scoort.
50%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Gil Vicente | Vitória Guimarães |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 89% | 89% |
| Over 1.5 | 44% | 56% |
| Over 2.5 | 22% | 33% |
| Over 3.5 | 11% | 22% |
| Over 4.5 | 0% | 22% |
| Niet gescoord | 11% | 11% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Gil Vicente | Vitória Guimarães |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 56% | 67% |
| Over 1.5 | 11% | 33% |
| Over 2.5 | 11% | 11% |
| Over 3.5 | 1% | 3% |
| Over 4.5 | 0% | 1% |
| Clean Sheets | 44% | 33% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Lucão
0.67
Tg/Wedstrijd
6
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
O. Zych
1.25
Tg/Wedstrijd
10
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Gil Vicente | Vitória Guimarães | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 50% | 75% |
| Over 7 | 40% | 50% | 45% |
| Over 8 | 20% | 50% | 35% |
| Over 9 | 20% | 50% | 35% |
| Over 10 | 20% | 50% | 35% |
| Over 11 | 0% | 50% | 25% |
| Over 12 | 0% | 25% | 13% |
| Over 13 | 0% | 25% | 13% |
| Over 14 | 0% | 25% | 13% |
Verwacht totaal: 3.22 + 5.78 = 9
Hoekschoppen analyse
Gil Vicente
| Overall | 3.22 |
| Thuis | 4.4 |
| Uit | 1.75 |
Verwacht totaal
9
hoekschoppen
Vitória Guimarães
| Overall | 5.78 |
| Thuis | 7 |
| Uit | 4.25 |
Blessures & schorsingen Gil Vicente
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Vitória Guimarães
Geen meldingen.
Topscorer – Gil Vicente
Héctor Hernández
3
Doelpunten
1
Assists
1.9
Schoten/W
0.9
SoD/W
Topscorer – Vitória Guimarães
A. Jakupovic
2
Doelpunten
0
Assists
2.4
Schoten/W
1
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Gil Vicente | Vitória Guimarães | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 13.00 | 17.67 | 15.34 |
| Schotconversie | 7% | 6% | 7% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.56 | 4.56 | 4.06 |
| Schoten naast per wedstrijd | 9.44 | 13.11 | 11.27 |
| Schoten per goal | 14.63 | 15.90 | 15.27 |
| Meer dan 10,5 schoten | 44% | 78% | 61% |
| Meer dan 11,5 schoten | 44% | 78% | 61% |
| Meer dan 12,5 schoten | 44% | 67% | 56% |
| Meer dan 13,5 schoten | 22% | 67% | 45% |
| Meer dan 14,5 schoten | 22% | 67% | 45% |
| Meer dan 15,5 schoten | 22% | 67% | 45% |
| Schoten op doel 3,5+ | 56% | 56% | 56% |
| Schoten op doel 4,5+ | 22% | 56% | 39% |
| Schoten op doel 5,5+ | 11% | 33% | 22% |
| Schoten op doel 6,5+ | 11% | 33% | 22% |
Schoten per speler
Gil Vicente
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Héctor Hernández | 1.9 | 0.9 | 7 |
| Walace | 1.7 | 0.7 | 3 |
| Murilo | 1.3 | 0.4 | 8 |
| Santi García | 1 | 0.3 | 7 |
| Carlos Eduardo | 1 | 0.5 | 2 |
| Gil Pinto Martins | 1 | 0.4 | 9 |
| M. Kaba | 0.9 | 0.1 | 7 |
| A. Lausen | 0.8 | 0.3 | 9 |
Vitória Guimarães
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Gustavo | 2.8 | 0.9 | 8 |
| A. Ndoye | 2.4 | 0.6 | 7 |
| A. Jakupovic | 2.4 | 1 | 5 |
| Samu | 1.4 | 0.7 | 9 |
| Y. Mosquera | 1 | 1 | 1 |
| Miguel Nogueira | 1 | — | 8 |
| O. Camara | 1 | 0.7 | 9 |
| João Mendes | 0.9 | 0.3 | 9 |
Schoten
Totaal schoten
13
17.7
Gil Vicente
Vitória Guimarães
Schoten op doel
3.6
4.6
Gil Vicente
Vitória Guimarães
Onderlinge resultaten Gil Vicente - Vitória Guimarães
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 18/04/2026 | Gil Vicente - Vitória Guimarães | 0-1 | ✗ | 1 |
| 08/12/2025 | Vitória Guimarães - Gil Vicente | 0-0 | ✗ | 0 |
| 11/04/2025 | Gil Vicente - Vitória Guimarães | 0-1 | ✗ | 1 |
| 02/12/2024 | Vitória Guimarães - Gil Vicente | 4-0 | ✗ | 4 |
| 08/02/2024 | Vitória Guimarães - Gil Vicente | 3-1 | ✓ | 4 |
| 28/01/2024 | Gil Vicente - Vitória Guimarães | 1-0 | ✗ | 1 |
| 19/08/2023 | Vitória Guimarães - Gil Vicente | 2-1 | ✓ | 3 |
| 21/05/2023 | Vitória Guimarães - Gil Vicente | 1-0 | ✗ | 1 |
| 16/01/2023 | Gil Vicente - Vitória Guimarães | 2-1 | ✓ | 3 |
| 15/05/2022 | Vitória Guimarães - Gil Vicente | 5-0 | ✗ | 5 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Porto | 10 | 10 | 0 | 0 | 25 | 4 | +21 | 30 |
| 2 | SL Benfica | 9 | 7 | 1 | 1 | 26 | 8 | +18 | 22 |
| 3 | Sporting Clube de Portugal | 10 | 6 | 3 | 1 | 23 | 11 | +12 | 21 |
| 4 | CD Santa Clara | 10 | 6 | 3 | 1 | 15 | 6 | +9 | 21 |
| 5 | FC Arouca | 10 | 6 | 2 | 2 | 13 | 7 | +6 | 20 |
| 6 | Academico de Viseu FC | 10 | 6 | 2 | 2 | 15 | 12 | +3 | 20 |
| 7 | Gil Vicente FC | 9 | 4 | 2 | 3 | 8 | 7 | +1 | 14 |
| 8 | Sporting Braga | 10 | 4 | 2 | 4 | 12 | 11 | +1 | 14 |
| 9 | Moreirense FC | 10 | 4 | 2 | 4 | 13 | 17 | -4 | 14 |
| 10 | Alverca | 9 | 3 | 2 | 4 | 13 | 13 | 0 | 11 |
| 11 | FC Famalicão | 10 | 2 | 4 | 4 | 14 | 14 | 0 | 10 |
| 12 | Estrela Amadora | 10 | 2 | 4 | 4 | 15 | 19 | -4 | 10 |
| 13 | Vitória Guimarães SC | 9 | 2 | 2 | 5 | 10 | 10 | 0 | 8 |
| 14 | CS Marítimo Funchal | 10 | 2 | 2 | 6 | 9 | 21 | -12 | 8 |
| 15 | CD Nacional Funchal | 10 | 2 | 1 | 7 | 10 | 19 | -9 | 7 |
| 16 | Casa Pia AC | 10 | 2 | 1 | 7 | 5 | 19 | -14 | 7 |
| 17 | Rio Ave FC | 10 | 2 | 1 | 7 | 9 | 23 | -14 | 7 |
| 18 | GD Estoril Praia | 10 | 0 | 2 | 8 | 5 | 19 | -14 | 2 |