WWVWW
Benfica
Benfica - AlvercaStatistieken, H2H & xG
VWWWV
Alverca
Head to Head
2 wedstrijden3
Avg Goals
100%
BTTS
100%
Over 1.5
100%
Over 2.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Benfica | Statistiek | Alverca |
|---|---|---|
| 2.89 | ⚽ Doelpunten | 1.44 |
| 0.89 | 🥅 Tegengoals | 1.44 |
| 2.14 | ⚡ xG | 1.25 |
| 19.2 | 🔫 Schoten | 11.9 |
| 6.4 | 🎯 Schoten op doel | 3.8 |
| 7.2 | 🚩 Corners | 4.6 |
| 56% | 🤝 BTTS | 67% |
| 89% | 📊 Over 2.5 % | 56% |
| 44% | 🧤 Clean sheet % | 11% |
| 78% | 🧤 Gescoord in beide helften | 11% |
| 63% | ⚽ Balbezit | 41% |
| 12.4 | 🟨 Overtredingen | 14 |
Benfica
9 gespeeld · 22 pts · #2
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWVWW | 2.40 |
| Thuis | GWWW | 2.50 |
| Uit | WWWVW | 2.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 78% | 75% | 80% |
| Gem. goals | 3.78 | 3.25 | 4.2 |
| Voor | 2.89 | 2.25 | 3.4 |
| Tegen | 0.89 | 1 | 0.8 |
| BTTS | 56% | 75% | 40% |
| De '0' | 44% | 25% | 60% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 2.14 | 2.55 | 1.81 |
| xG tegen | 0.88 | 0.65 | 1.06 |
Alverca
9 gespeeld · 11 pts · #10
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWWWV | 1.80 |
| Thuis | GGVWV | 1.00 |
| Uit | VVWW | 1.50 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 33% | 20% | 50% |
| Gem. goals | 2.88 | 2.2 | 3.75 |
| Voor | 1.44 | 1 | 2 |
| Tegen | 1.44 | 1.2 | 1.75 |
| BTTS | 67% | 60% | 75% |
| De '0' | 11% | 20% | 0% |
| Niet gescoord | 22% | 20% | 25% |
| xG | 1.25 | 1.19 | 1.32 |
| xG tegen | 1.41 | 1.44 | 1.39 |
Voorspellingen voor Benfica – Alverca
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Benfica wint FT Resultaat | 62% | 1.62 | 1.08 | -33.51 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 21% | 4.77 | 9.40 | +97.16 | Ja |
| Alverca wint FT Resultaat | 17% | 5.73 | 18.00 | +214.23 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 83% | 1.21 | 1.06 | -12.51 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 38% | 2.60 | 6.50 | +149.80 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 96% | 1.04 | 1.00 | -4.06 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 87% | 1.15 | 1.06 | -8.19 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 67% | 1.50 | 1.24 | -17.19 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 45% | 2.22 | 1.79 | -19.41 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 26% | 3.80 | 2.55 | -32.91 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 4% | 24.63 | 11.60 | -52.90 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 13% | 7.47 | 7.75 | +3.77 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 33% | 3.01 | 3.34 | +10.95 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 55% | 1.82 | 2.04 | +12.16 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 74% | 1.36 | 1.48 | +9.06 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 63% | 1.60 | 1.91 | +19.42 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 37% | 2.67 | 1.72 | -35.54 | Nee |
| BTTS & Winst Benfica Combinatie | 34% | 2.91 | 2.31 | -20.65 | Nee |
| BTTS & Winst Alverca Combinatie | 11% | 8.88 | 24.33 | +173.96 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 98% | 1.02 | 1.16 | +13.91 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 96% | 1.04 | 1.51 | +45.41 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 93% | 1.08 | 1.80 | +67.40 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 88% | 1.13 | 1.97 | +73.75 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 82% | 1.23 | 2.48 | +102.12 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 2% | 55.56 | 3.57 | -93.57 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 4% | 27.03 | 2.24 | -91.71 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 7% | 14.29 | 2.12 | -85.16 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 12% | 8.47 | 1.68 | -80.18 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 19% | 5.41 | 1.41 | -73.92 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Benfica Clean Sheet Clean Sheet | 31% | 3.20 | – | – | Nee |
| Alverca Clean Sheet Clean Sheet | 10% | 9.75 | – | – | Nee |
| Benfica scoort eerst Eerste Goal | 64% | 1.56 | 1.17 | -25.00 | Nee |
| Alverca scoort eerst Eerste Goal | 33% | 3.06 | 4.75 | +55.33 | Ja |
| Benfica wint nil Win to Nil | 27% | 3.67 | 1.91 | -48.01 | Nee |
| Alverca wint nil Win to Nil | 6% | 16.13 | 41.00 | +154.25 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Benfica
Advies: Double chance : Benfica or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
2.40
VORM LAATSTE 5
1.80
3.00
H2H LAATSTE 5
0.00
2.50
THUIS-/UIT PPG
1.50
2.14
XG (THUIS/UIT)
1.25
1.18
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.40
6.4
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
3.8
25%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
11%
75%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
75%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Benfica | Alverca | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 78% | 89% |
| Over 2.5 | 89% | 56% | 72.5% |
| Over 3.5 | 56% | 44% | 50% |
| Over 4.5 | 11% | 11% | 11% |
| BTTS | 56% | 67% | 61.5% |
| BTTS & Win | 34.4% | 11.3% | 22.9% |
| BTTS & Draw | 11% | 22% | 16.5% |
| BTTS & Over 2.5 | 53.2% | 53.2% | 53.2% |
| BTTS No & Over 2.5 | 33% | 0% | 33% |
Trends
- Benfica pakte 12 punten uit de laatste 5 duels (thuis en uit), gemiddeld 2.4 per wedstrijd, met BTTS in 3 van die wedstrijden en 12 goals in totaal.
- Benfica is thuis in bloedvorm met 3 thuiszeges op rij.
- Benfica is al 4 thuiswedstrijden op rij ongeslagen.
- Benfica zal vertrouwen putten uit het feit dat het dit seizoen in elke thuiswedstrijd heeft gescoord en wil die reeks vandaag doortrekken.
- Benfica is nu 2 wedstrijden op rij ongeslagen.
- In de laatste 9 wedstrijden van Benfica vielen er telkens 2 goals of meer.
Trends
- Alverca pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 9 punten, gemiddeld 1.8 per wedstrijd; BTTS viel in 3 van die 5 en Alverca scoorde 9 keer.
- Alverca is de laatste 2 uitwedstrijden ongeslagen.
- In 3 van Alverca’s laatste 5 wedstrijden scoorden beide teams, en dit seizoen was er BTTS in 6 duels (67% van alle wedstrijden) met Alverca.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2.5
G
W
W
W
Vorm – Uit
1.5
V
V
W
W
Benfica
Benfica
2 - 0
Vitória Guimarães
Benfica
3 - 1
Gil Vicente
Benfica
2 - 1
GD Estoril Praia
Benfica
2 - 2
Academico Viseu
Alverca
Famalicão
1 - 4
Alverca
CD Nacional
1 - 3
Alverca
Sporting CP
3 - 1
Alverca
Porto
2 - 0
Alverca
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
E
Evangelos Pavlidis
xG 7.75
Goals 9
+1.25
Gianluca Prestianni Gross
xG 6.14
Goals 6
-0.14
Leandro Barreiro
xG 2.11
Goals 2
-0.11
xG vs Goals
Dawda Camara
xG 2.77
Goals 3
+0.23
Vivaldo Leandro Semedo Moura Sousa
xG 2.48
Goals 3
+0.52
Francisco Jorge Tavares Oliveira
xG 2.38
Goals 2
-0.38
Gaat Benfica scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Benfica scoort.
11%
clean sheet uit
Gaat Alverca scoren?
25%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Alverca scoort.
75%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Benfica | Alverca |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 78% |
| Over 2.5 | 89% | 56% |
| Over 3.5 | 56% | 44% |
| Over 4.5 | 11% | 11% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Benfica | Alverca |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 56% | 89% |
| Over 1.5 | 22% | 44% |
| Over 2.5 | 11% | 11% |
| Over 3.5 | 1% | 6% |
| Over 4.5 | 0% | 2% |
| Clean Sheets | 44% | 11% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Samuel Soares
0.78
Tg/Wedstrijd
7
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
Matheus Mendes
0.78
Tg/Wedstrijd
7
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Benfica | Alverca | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 75% | 88% |
| Over 7 | 100% | 50% | 75% |
| Over 8 | 100% | 50% | 75% |
| Over 9 | 75% | 50% | 63% |
| Over 10 | 75% | 50% | 63% |
| Over 11 | 75% | 25% | 50% |
| Over 12 | 50% | 25% | 38% |
| Over 13 | 50% | 25% | 38% |
| Over 14 | 25% | 25% | 25% |
Verwacht totaal: 7.22 + 4.56 = 11.8
Hoekschoppen analyse
Benfica
| Overall | 7.22 |
| Thuis | 11 |
| Uit | 4.2 |
Verwacht totaal
11.8
hoekschoppen
Alverca
| Overall | 4.56 |
| Thuis | 5 |
| Uit | 4 |
Blessures & schorsingen Benfica
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Alverca
Geen meldingen.
Topscorer – Benfica
V. Pavlidis
9
Doelpunten
3
Assists
2.7
Schoten/W
1.6
SoD/W
Topscorer – Alverca
D. Camara
3
Doelpunten
0
Assists
1.8
Schoten/W
1.2
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Benfica | Alverca | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 19.22 | 11.89 | 15.56 |
| Schotconversie | 15% | 12% | 14% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 6.44 | 3.78 | 5.11 |
| Schoten naast per wedstrijd | 12.78 | 8.11 | 10.45 |
| Schoten per goal | 6.65 | 8.23 | 7.44 |
| Meer dan 10,5 schoten | 100% | 44% | 72% |
| Meer dan 11,5 schoten | 89% | 44% | 67% |
| Meer dan 12,5 schoten | 78% | 44% | 61% |
| Meer dan 13,5 schoten | 78% | 44% | 61% |
| Meer dan 14,5 schoten | 78% | 22% | 50% |
| Meer dan 15,5 schoten | 78% | 11% | 45% |
| Schoten op doel 3,5+ | 78% | 56% | 67% |
| Schoten op doel 4,5+ | 78% | 44% | 61% |
| Schoten op doel 5,5+ | 56% | 22% | 39% |
| Schoten op doel 6,5+ | 44% | 11% | 28% |
Schoten per speler
Benfica
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| G. Prestianni | 2.9 | 1.4 | 9 |
| V. Pavlidis | 2.7 | 1.6 | 9 |
| João Palhinha | 1.6 | 0.3 | 7 |
| L. Barreiro | 1.1 | 0.6 | 8 |
| J. Kamiński | 1 | — | 1 |
| A. Schjelderup | 1 | 0.3 | 9 |
| C. Echeverri | 1 | 1 | 2 |
| Rafa | 0.9 | 0.4 | 9 |
Alverca
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Chiquinho | 2 | 0.7 | 7 |
| D. Camara | 1.8 | 1.2 | 5 |
| Figueiredo | 1.3 | 0.6 | 9 |
| Ian Luccas | 1.3 | 0.3 | 7 |
| Matheus França | 1 | 0.5 | 4 |
| D. Gui | 1 | 0.3 | 8 |
| Vivaldo Semedo | 0.9 | 0.5 | 8 |
| Zoubdi | 0.8 | 0.2 | 5 |
Schoten
Totaal schoten
19.2
11.9
Benfica
Alverca
Schoten op doel
6.4
3.8
Benfica
Alverca
Onderlinge resultaten Benfica - Alverca
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 08/02/2026 | Benfica - Alverca | 2-1 | ✓ | 3 |
| 31/08/2025 | Alverca - Benfica | 1-2 | ✓ | 3 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Porto | 10 | 10 | 0 | 0 | 25 | 4 | +21 | 30 |
| 2 | SL Benfica | 9 | 7 | 1 | 1 | 26 | 8 | +18 | 22 |
| 3 | Sporting Clube de Portugal | 10 | 6 | 3 | 1 | 23 | 11 | +12 | 21 |
| 4 | CD Santa Clara | 10 | 6 | 3 | 1 | 15 | 6 | +9 | 21 |
| 5 | FC Arouca | 10 | 6 | 2 | 2 | 13 | 7 | +6 | 20 |
| 6 | Academico de Viseu FC | 10 | 6 | 2 | 2 | 15 | 12 | +3 | 20 |
| 7 | Gil Vicente FC | 9 | 4 | 2 | 3 | 8 | 7 | +1 | 14 |
| 8 | Sporting Braga | 10 | 4 | 2 | 4 | 12 | 11 | +1 | 14 |
| 9 | Moreirense FC | 10 | 4 | 2 | 4 | 13 | 17 | -4 | 14 |
| 10 | Alverca | 9 | 3 | 2 | 4 | 13 | 13 | 0 | 11 |
| 11 | FC Famalicão | 10 | 2 | 4 | 4 | 14 | 14 | 0 | 10 |
| 12 | Estrela Amadora | 10 | 2 | 4 | 4 | 15 | 19 | -4 | 10 |
| 13 | Vitória Guimarães SC | 9 | 2 | 2 | 5 | 10 | 10 | 0 | 8 |
| 14 | CS Marítimo Funchal | 10 | 2 | 2 | 6 | 9 | 21 | -12 | 8 |
| 15 | CD Nacional Funchal | 10 | 2 | 1 | 7 | 10 | 19 | -9 | 7 |
| 16 | Casa Pia AC | 10 | 2 | 1 | 7 | 5 | 19 | -14 | 7 |
| 17 | Rio Ave FC | 10 | 2 | 1 | 7 | 9 | 23 | -14 | 7 |
| 18 | GD Estoril Praia | 10 | 0 | 2 | 8 | 5 | 19 | -14 | 2 |