VVWWW
Olympique Marseille

Olympique Marseille - ToulouseStatistieken, H2H & xG

GWGWG
Toulouse
⚔️

Head to Head

32 wedstrijden
Olympique Marseille
(53%)
32
Wedstrijden
Toulouse
(3%)
53%
44%
17 Winsten
14 Gelijke Spelen
(44%)
1 Winsten
De onderlinge resultaten tussen Olympique Marseille en Toulouse laten zien dat Olympique Marseille in de afgelopen 32 ontmoetingen 17 keer heeft gewonnen, Toulouse 1 keer en dat er 14 keer een gelijkspel was. Olympique Marseille scoorde 61 doelpunten en Toulouse 28.
2.78
Avg Goals
59%
BTTS
72%
Over 1.5
47%
Over 2.5
38%
Over 3.5
📐

Statistieken

Seizoensgemiddelde per wedstrijd
Olympique Marseille Statistiek Toulouse
2.25 ⚽ Doelpunten 1.5
1.63 🥅 Tegengoals 1.38
1.59 ⚡ xG 1.42
12.9 🔫 Schoten 12.8
4.9 🎯 Schoten op doel 4.4
4.4 🚩 Corners 4.1
50% 🤝 BTTS 50%
63% 📊 Over 2.5 % 63%
25% 🧤 Clean sheet % 25%
38% 🧤 Gescoord in beide helften 13%
57% ⚽ Balbezit 52%
11.3 🟨 Overtredingen 16

Olympique Marseille

8 gespeeld · 12 pts · #9
VormResultatenPPG
Totaal VVWWW 1.80
Thuis WVVW 1.50
Uit VVWW 1.50
TotaalThuisUit
Winst %50%50%50%
Gem. goals3.884.753
Voor2.252.751.75
Tegen1.6321.25
BTTS50%75%25%
De '0'25%25%25%
Niet gescoord25%0%50%
xG1.591.621.56
xG tegen1.782.021.54

Toulouse

8 gespeeld · 10 pts · #11
VormResultatenPPG
Totaal GWGWG 1.80
Thuis VVWG 1.00
Uit GGGW 1.50
TotaalThuisUit
Winst %25%25%25%
Gem. goals2.8823.75
Voor1.50.752.25
Tegen1.381.251.5
BTTS50%25%75%
De '0'25%25%25%
Niet gescoord38%75%0%
xG1.421.711.14
xG tegen1.451.321.58
🔮

Voorspellingen voor Olympique Marseille – Toulouse

MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Olympique Marseille wint
FT Resultaat
42%2.371.88-20.53Nee
Gelijkspel
FT Resultaat
26%3.783.90+3.27Ja
Toulouse wint
FT Resultaat
31%3.203.60+12.50Ja
Dubbele Kans 1X
Double Chance
69%1.451.25-14.06Nee
Dubbele Kans X2
Double Chance
58%1.731.94+12.00Ja
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Over 0.5
Goals Over/Under
94%1.071.00-6.25Nee
Over 1.5
Goals Over/Under
81%1.241.15-7.13Nee
Over 2.5
Goals Over/Under
57%1.751.54-12.20Nee
Over 3.5
Goals Over/Under
35%2.892.39-17.31Nee
Over 4.5
Goals Over/Under
18%5.563.96-28.84Nee
Under 0.5
Goals Over/Under
6%16.0017.00+6.25Ja
Under 1.5
Goals Over/Under
19%5.205.25+1.01Ja
Under 2.5
Goals Over/Under
43%2.332.48+6.62Ja
Under 3.5
Goals Over/Under
65%1.531.62+5.95Ja
Under 4.5
Goals Over/Under
82%1.221.25+2.54Ja
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
BTTS Ja
Beide Teams Scoren
61%1.651.48-10.31Nee
BTTS Nee
Beide Teams Scoren
39%2.542.40-5.44Nee
BTTS & Winst Olympique Marseille
Combinatie
23%4.373.20-26.85Nee
BTTS & Winst Toulouse
Combinatie
18%5.715.53-3.11Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Corners Over 7.533%3.061.31-57.16Nee
Corners Over 8.521%4.811.53-68.18Nee
Corners Over 9.512%8.132.03-75.03Nee
Corners Over 10.57%14.932.67-82.11Nee
Corners Over 11.53%29.413.58-87.83Nee
Corners Under 7.567%1.492.92+96.52Ja
Corners Under 8.579%1.262.19+73.45Ja
Corners Under 9.588%1.141.70+49.09Ja
Corners Under 10.593%1.071.39+29.69Ja
Corners Under 11.597%1.041.24+19.78Ja
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Olympique Marseille Clean Sheet
Clean Sheet
26%3.90––Nee
Toulouse Clean Sheet
Clean Sheet
20%5.00––Nee
Olympique Marseille scoort eerst
Eerste Goal
51%1.951.65-15.19Nee
Toulouse scoort eerst
Eerste Goal
44%2.302.28-0.82Nee
Olympique Marseille wint nil
Win to Nil
19%5.153.80-26.23Nee
Toulouse wint nil
Win to Nil
14%7.288.00+9.88Ja
🤖

AI voorspelling

Verwachte winnaar: Marseille
Advies: Combo Double chance : Marseille or draw and +1.5 goals
45%
WINSTKANS
10%
1.80
VORM LAATSTE 5
1.80
2.20
H2H LAATSTE 5
0.40
1.50
THUIS-/UIT PPG
1.50
1.59
XG (THUIS/UIT)
1.42
1.47
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.39
4.9
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.4
25%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
25%
100%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
100%
📊

Over 2.5 & BTTS Voorspellingen

Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata
Match GoalsOlympique MarseilleToulouseGemiddeld
Over 0.5 100% 88% 94%
Over 1.5 88% 75% 81.5%
Over 2.5 63% 63% 63%
Over 3.5 50% 50% 50%
Over 4.5 38% 13% 25.5%
BTTS 50% 50% 50%
BTTS & Win 22.9% 17.5% 20.2%
BTTS & Draw 0% 38% 38%
BTTS & Over 2.5 48.2% 48.2% 48.2%
BTTS No & Over 2.5 13% 13% 13%
📈

Huidige vorm - Wie wint?

Vorm – Thuis
1.5
W V V W
⚖ Beide teams zijn gelijkwaardig Toulouse is 0% beter in PPG
Vorm – Uit
1.5
G G G W

Olympique Marseille

Olympique Marseille 4 - 3 Le Havre
Olympique Marseille 1 - 2 PSG
Olympique Marseille 2 - 3 Paris
Olympique Marseille 4 - 0 Strasbourg

Toulouse

Le Mans 0 - 3 Toulouse
Monaco 2 - 2 Toulouse
Lorient 2 - 2 Toulouse
Brest 2 - 2 Toulouse
⚡

Expected Goals (xG)

xG Voor
xG Tegen

xG vs Goals

Olympique Marseille
Amine Gouiri
xG 4.42 Goals 5 +0.58
Igor Paixão
xG 2.45 Goals 2 -0.45
Himad Abdelli
xG 2.38 Goals 3 +0.62

xG vs Goals

Toulouse
Casper Tengstedt
xG 4.67 Goals 5 +0.33
Thomas Jørgensen
xG 2.41 Goals 2 -0.41
Jacen Russell-Rowe
xG 2.36 Goals 2 -0.36
⚽

Gaat Olympique Marseille scoren?

100%
gescoord thuis
🟢
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Olympique Marseille scoort.
25%
clean sheet uit
⚽

Gaat Toulouse scoren?

25%
clean sheet thuis
🟢
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Toulouse scoort.
100%
gescoord uit
⚽

Goals gescoord

2.25 Doelpunten / Wedstrijd
1.5 Doelpunten / Wedstrijd
Goals/wedstrijd Olympique Marseille Toulouse
Over 0.5 100% 88%
Over 1.5 88% 75%
Over 2.5 63% 63%
Over 3.5 50% 50%
Over 4.5 38% 13%
Niet gescoord 0% 12%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
🥅

Tegengoals

1.63 Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.38 Tegendoelpunten / Wedstrijd
DP Tegen/W Olympique Marseille Toulouse
Over 0.5 75% 75%
Over 1.5 63% 63%
Over 2.5 25% 16%
Over 3.5 8% 5%
Over 4.5 3% 1%
Clean Sheets 25% 25%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen

Goals per 15 min

Olympique Marseille

Goals per 15 min

Toulouse

Keeper

Olympique Marseille
J. de Lange
J. de Lange
1
Tg/Wedstrijd
8
Tegengoals
0
Clean Sheets

Keeper

Toulouse
G. Restes
G. Restes
1.14
Tg/Wedstrijd
8
Tegengoals
0
Clean Sheets
🚩

Hoekschoppen Over/Under

Seizoen percentages
Corners Olympique Marseille Toulouse Gemiddeld
Over 6 100% 75% 88%
Over 7 50% 50% 50%
Over 8 50% 25% 38%
Over 9 25% 0% 13%
Verwacht totaal: 4.38 + 4.13 = 8.5
🚩

Hoekschoppen analyse

Olympique Marseille
Overall4.38
Thuis3.75
Uit5
Verwacht totaal
8.5
hoekschoppen
Toulouse
Overall4.13
Thuis5.5
Uit2.75
🚑

Blessures & schorsingen Olympique Marseille

  • D. CorneliusHeupblessure
🚑

Blessures & schorsingen Toulouse

  • R. MessaliBovenbeenblessure
⭐

Topscorer – Olympique Marseille

A. Gouiri
A. Gouiri
5
Doelpunten
2
Assists
1.8
Schoten/W
1.1
SoD/W
⭐

Topscorer – Toulouse

C. Tengstedt
C. Tengstedt
5
Doelpunten
1
Assists
3.2
Schoten/W
1.3
SoD/W

Topscorers

Olympique Marseille
A. Gouiri 5
H. Abdelli 3
A. Harit 2
Igor Paixão 2
A. Gomes 1
T. Weah 1
P. Højbjerg 1
C. Egan-Riley 1

Topscorers

Toulouse
C. Tengstedt 5
J. Russell-Rowe 2
T. Jørgensen 2
A. Dønnum 1
C. Tapé 1
S. Oppong 1

Assists

Olympique Marseille
Emerson 3
T. Weah 2
A. Gouiri 2
A. Harit 1
A. Gomes 1
T. Nnadi 1

Assists

Toulouse
C. Cásseres 5
A. Dønnum 1
Y. Gboho 1
C. Tengstedt 1
T. Jørgensen 1
🔫

Schoten per team

Statistiek Olympique Marseille Toulouse Gemiddelde
Schoten per wedstrijd 12.88 12.75 12.82
Schotconversie 17% 12% 15%
Schoten op doel per wedstrijd 4.88 4.38 4.63
Schoten naast per wedstrijd 8.00 8.38 8.19
Schoten per goal 5.72 8.50 7.11
Meer dan 10,5 schoten 88% 63% 76%
Meer dan 11,5 schoten 75% 63% 69%
Meer dan 12,5 schoten 63% 63% 63%
Meer dan 13,5 schoten 38% 38% 38%
Meer dan 14,5 schoten 13% 25% 19%
Meer dan 15,5 schoten 13% 25% 19%
Schoten op doel 3,5+ 75% 63% 69%
Schoten op doel 4,5+ 63% 38% 51%
Schoten op doel 5,5+ 25% 13% 19%
Schoten op doel 6,5+ 25% 13% 19%
🔫

Schoten per speler

Olympique Marseille

Speler Sch/W SoD/W W
Igor Paixão 2 0.9 7
P. Højbjerg 1.8 0.8 6
A. Gouiri 1.8 1.1 8
A. Gomes 1 0.4 8
H. Abdelli 0.9 0.4 8
T. Weah 0.9 0.4 7
K. Abdallah 0.8 0.3 8
A. Harit 0.6 0.5 8

Toulouse

Speler Sch/W SoD/W W
C. Tengstedt 3.2 1.3 6
T. Jørgensen 1.5 0.8 8
J. Russell-Rowe 1.4 0.9 8
Y. Azizi 1.2 0.2 6
Y. Gboho 1 — 2
S. Hidalgo 0.9 0.7 7
R. Nicolaisen 0.8 — 5
Julián Vignolo 0.8 0.3 4
🔫

Schoten

Totaal schoten
12.9
12.8
Olympique Marseille Toulouse
Schoten op doel
4.9
4.4
Olympique Marseille Toulouse
📋

Onderlinge resultaten Olympique Marseille - Toulouse

DatumUitslagBTTSGoals
07/03/2026 Toulouse - Olympique Marseille 0-1 ✗ 1
04/03/2026 Olympique Marseille - Toulouse 2-2 ✓ 4
29/11/2025 Olympique Marseille - Toulouse 2-2 ✓ 4
06/04/2025 Olympique Marseille - Toulouse 3-2 ✓ 5
31/08/2024 Toulouse - Olympique Marseille 1-3 ✓ 4
21/04/2024 Toulouse - Olympique Marseille 2-2 ✓ 4
17/09/2023 Olympique Marseille - Toulouse 0-0 ✗ 0
19/02/2023 Toulouse - Olympique Marseille 2-3 ✓ 5
29/12/2022 Olympique Marseille - Toulouse 6-1 ✓ 7
08/02/2020 Olympique Marseille - Toulouse 1-0 ✗ 1
🏆

Competitiestand

#TeamPWDLGFGAGDPts
1PSG96212110+1120
2Lille9531126+618
3Rennes95132019+116
4AS Monaco8431117+415
5Lyon8422137+614
6Paris FC8422139+414
7Nice94231312+114
8Lens94141613+313
9Marseille84041813+512
10Lorient833276+112
11Toulouse82421211+110
12Auxerre83141218-610
13Brest82331412+29
14Angers8224915-68
15Le Mans FC81431116-57
16Strasbourg82151218-67
17Espérance Sportive Troyes Aube Champagne8125516-115
18Le Havre9027920-112