WWWWW
Academico Viseu
Academico Viseu - Rio Ave FCUitslag, statistieken & xG
VGVWV
Rio Ave FC
Statistieken en doelpuntenmakers
Academico Viseu
69'
Soufiane Messeguem
77'
André Clóvis
2 - 1
Rust (0 - 1)
Rio Ave FC
38'
Miguel Patricío
1.47
xG
1.48
45%
Balbezit
55%
13
Schoten
12
5
Schoten op doel
5
8
Schoten naast
7
5
Hoekschoppen
6
8
Overtredingen
12
1
Buitenspel
3
1
Gele kaarten
2
0
Rode kaarten
1
Head to Head
3 wedstrijden2.33
Avg Goals
33%
BTTS
67%
Over 1.5
67%
Over 2.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Academico Viseu | Statistiek | Rio Ave FC |
|---|---|---|
| 1.44 | ⚽ Doelpunten | 0.89 |
| 1.22 | 🥅 Tegengoals | 2.33 |
| 1.06 | ⚡ xG | 0.91 |
| 9.8 | 🔫 Schoten | 7.6 |
| 3.3 | 🎯 Schoten op doel | 3 |
| 2.3 | 🚩 Corners | 3.8 |
| 56% | 🤝 BTTS | 22% |
| 67% | 📊 Over 2.5 % | 56% |
| 22% | 🧤 Clean sheet % | 11% |
| 22% | 🧤 Gescoord in beide helften | 33% |
| 45% | ⚽ Balbezit | 46% |
| 13.8 | 🟨 Overtredingen | 10.2 |
Academico Viseu
9 gespeeld · 17 pts · #6
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWWWW | 3.00 |
| Thuis | VVWW | 1.50 |
| Uit | GGWWW | 2.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 56% | 50% | 60% |
| Gem. goals | 2.66 | 2.5 | 2.8 |
| Voor | 1.44 | 1 | 1.8 |
| Tegen | 1.22 | 1.5 | 1 |
| BTTS | 56% | 50% | 60% |
| De '0' | 22% | 0% | 40% |
| Niet gescoord | 22% | 50% | 0% |
| xG | 1.06 | 1.19 | 0.95 |
| xG tegen | 2 | 1.48 | 2.42 |
Rio Ave FC
9 gespeeld · 7 pts · #16
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VGVWV | 0.80 |
| Thuis | VVGWV | 0.80 |
| Uit | VWVV | 0.75 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 22% | 20% | 25% |
| Gem. goals | 3.22 | 4.2 | 2 |
| Voor | 0.89 | 1.2 | 0.5 |
| Tegen | 2.33 | 3 | 1.5 |
| BTTS | 22% | 40% | 0% |
| De '0' | 11% | 0% | 25% |
| Niet gescoord | 67% | 60% | 75% |
| xG | 0.91 | 1.07 | 0.71 |
| xG tegen | 1.75 | 1.61 | 1.92 |
Voorspellingen voor Academico Viseu – Rio Ave FC
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Academico Viseu wint FT Resultaat | 46% | 2.15 | 1.85 | -14.00 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 30% | 3.31 | 3.60 | +8.88 | Ja |
| Rio Ave FC wint FT Resultaat | 23% | 4.30 | 3.58 | -16.69 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 77% | 1.30 | 1.25 | -4.09 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 54% | 1.87 | 1.90 | +1.69 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 88% | 1.13 | 1.03 | -9.13 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 67% | 1.49 | 1.24 | -16.81 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 39% | 2.55 | 1.91 | -25.24 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 19% | 5.23 | 3.38 | -35.37 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 8% | 12.77 | 6.60 | -48.32 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 12% | 8.49 | 9.50 | +11.91 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 33% | 3.04 | 3.34 | +9.92 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 61% | 1.64 | 1.91 | +16.24 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 81% | 1.24 | 1.33 | +7.57 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 92% | 1.08 | 1.06 | -2.30 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 45% | 2.22 | 1.75 | -20.99 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 55% | 1.82 | 1.92 | +5.32 | Ja |
| BTTS & Winst Academico Viseu Combinatie | 17% | 5.80 | 3.80 | -34.45 | Nee |
| BTTS & Winst Rio Ave FC Combinatie | 9% | 10.60 | 8.00 | -24.56 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 17% | 5.99 | 1.31 | -78.12 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 9% | 11.24 | 1.56 | -86.12 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 4% | 22.73 | 1.94 | -91.46 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 2% | 50.00 | 2.44 | -95.12 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 1% | 100.00 | 3.34 | -96.66 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 83% | 1.20 | 3.00 | +149.90 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 91% | 1.10 | 2.25 | +104.98 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 96% | 1.05 | 1.77 | +69.21 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 98% | 1.02 | 1.47 | +44.06 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 99% | 1.01 | 1.24 | +22.76 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Academico Viseu Clean Sheet Clean Sheet | 41% | 2.44 | – | – | Nee |
| Rio Ave FC Clean Sheet Clean Sheet | 26% | 3.90 | – | – | Nee |
| Academico Viseu scoort eerst Eerste Goal | 54% | 1.85 | 1.61 | -12.90 | Nee |
| Rio Ave FC scoort eerst Eerste Goal | 35% | 2.82 | 2.49 | -11.85 | Nee |
| Academico Viseu wint nil Win to Nil | 29% | 3.42 | 3.10 | -9.38 | Nee |
| Rio Ave FC wint nil Win to Nil | 14% | 7.23 | 7.00 | -3.14 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Academico Viseu
Advies: Double chance : Academico Viseu or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
3.00
VORM LAATSTE 5
0.80
0.75
H2H LAATSTE 5
2.25
1.50
THUIS-/UIT PPG
0.75
1.06
XG (THUIS/UIT)
0.91
1.88
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.46
3.3
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
3.0
22%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
25%
75%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
25%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Academico Viseu | Rio Ave FC | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 78% | 78% | 78% |
| Over 2.5 | 67% | 56% | 61.5% |
| Over 3.5 | 22% | 56% | 39% |
| Over 4.5 | 0% | 22% | 22% |
| BTTS | 56% | 22% | 39% |
| BTTS & Win | 17.3% | 9.4% | 13.4% |
| BTTS & Draw | 22% | 11% | 16.5% |
| BTTS & Over 2.5 | 31.1% | 31.1% | 31.1% |
| BTTS No & Over 2.5 | 11% | 33% | 22% |
Trends
- Academico Viseu pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 15 punten, gemiddeld 3 per wedstrijd, met BTTS in 3 van die 5 en 9 goals in totaal.
- Academico Viseu zit in bloedvorm met 5 duels op rij zonder nederlaag en zelfs 5 zeges uit de laatste 5 wedstrijden.
- Bij Academico Viseu vielen in de laatste 4 wedstrijden telkens 2 goals of meer.
- Academico Viseu is in de laatste 5 duels richting dit treffen met Rio Ave FC ongeslagen met 5 zeges en 0 gelijke spelen, en maakte daarin 9 goals.
- In de laatste 5 wedstrijden van Academico Viseu was er in 3 duels BTTS; dit seizoen gebeurde dat in 5 wedstrijden (56% van alle wedstrijden) met Academico Viseu.
- Academico Viseu lijkt ook nu te scoren: in de laatste 5 duels vonden ze telkens het net en in die reeks maakten ze 9 goals.
Trends
- Rio Ave FC pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 4 punten (gemiddeld 0.8 per wedstrijd), BTTS viel maar in 2 van die wedstrijden en ze maakten 6 goals.
- Rio Ave FC heeft het voorin lastig: in 3 van de laatste 5 wedstrijden kwamen ze niet tot scoren.
- Rio Ave FC bleef dit seizoen in 6 wedstrijden droog (67%) en maakte in de laatste 5 duels slechts 6 goals.
- Bij Rio Ave FC eindigden slechts 2 van de laatste 5 wedstrijden in BTTS en ze wonnen er 1; dit seizoen viel BTTS in 2/9 duels.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.5
V
V
W
W
Vorm – Uit
0.75
V
W
V
V
Academico Viseu
Academico Viseu
2 - 1
GD Estoril Praia
Academico Viseu
2 - 1
Vitória Guimarães
Academico Viseu
0 - 3
Porto
Academico Viseu
0 - 1
Santa Clara
Rio Ave FC
Alverca
1 - 0
Rio Ave FC
Santa Clara
4 - 0
Rio Ave FC
GD Estoril Praia
0 - 2
Rio Ave FC
Gil Vicente
1 - 0
Rio Ave FC
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
André Clovis
xG 4.16
Goals 4
-0.16
João Guilherme de Sousa Crispim
xG 3.07
Goals 3
-0.07
Soufiane Messeguem
xG 1.88
Goals 2
+0.12
xG vs Goals
Jalen Aleix Miller Blesa
xG 2.90
Goals 3
+0.10
Diogo Bezerra de Oliveira
xG 1.57
Goals 1
-0.57
Tamble Ulisses Folgado Monteiro
xG 1.15
Goals 1
-0.15
Gaat Academico Viseu scoren?
50%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Academico Viseu scoort.
25%
clean sheet uit
Gaat Rio Ave FC scoren?
22%
clean sheet thuis
Lage kans
Er is een lage kans dat Rio Ave FC scoort.
25%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Academico Viseu | Rio Ave FC |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 78% | 78% |
| Over 2.5 | 67% | 56% |
| Over 3.5 | 22% | 56% |
| Over 4.5 | 0% | 22% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Academico Viseu | Rio Ave FC |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 78% | 89% |
| Over 1.5 | 33% | 67% |
| Over 2.5 | 11% | 44% |
| Over 3.5 | 4% | 33% |
| Over 4.5 | 1% | 9% |
| Clean Sheets | 22% | 11% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Ewerton
1
Tg/Wedstrijd
9
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
E. van der Gouw
2.33
Tg/Wedstrijd
14
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Academico Viseu | Rio Ave FC | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 50% | 100% | 75% |
| Over 7 | 25% | 75% | 50% |
| Over 8 | 25% | 75% | 50% |
| Over 9 | 25% | 50% | 38% |
| Over 10 | 25% | 25% | 25% |
| Over 11 | 25% | 0% | 13% |
Verwacht totaal: 2.33 + 3.78 = 6.1
Hoekschoppen analyse
Academico Viseu
| Overall | 2.33 |
| Thuis | 2.75 |
| Uit | 2 |
Verwacht totaal
6.1
hoekschoppen
Rio Ave FC
| Overall | 3.78 |
| Thuis | 4.8 |
| Uit | 2.5 |
Blessures & schorsingen Academico Viseu
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Rio Ave FC
Geen meldingen.
Topscorer – Academico Viseu
André Clóvis
4
Doelpunten
0
Assists
2.3
Schoten/W
1
SoD/W
Topscorer – Rio Ave FC
J. Blesa
3
Doelpunten
1
Assists
1.1
Schoten/W
0.9
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Academico Viseu | Rio Ave FC | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 9.78 | 7.56 | 8.67 |
| Schotconversie | 15% | 12% | 14% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.33 | 3.00 | 3.17 |
| Schoten naast per wedstrijd | 6.44 | 4.56 | 5.50 |
| Schoten per goal | 6.77 | 8.50 | 7.64 |
| Meer dan 10,5 schoten | 33% | 33% | 33% |
| Meer dan 11,5 schoten | 22% | 11% | 17% |
| Meer dan 12,5 schoten | 11% | 11% | 11% |
| Meer dan 13,5 schoten | 11% | 0% | 6% |
| Meer dan 14,5 schoten | 11% | 0% | 6% |
| Meer dan 15,5 schoten | 0% | 0% | 0% |
| Schoten op doel 3,5+ | 56% | 22% | 39% |
| Schoten op doel 4,5+ | 22% | 22% | 22% |
| Schoten op doel 5,5+ | 22% | 22% | 22% |
| Schoten op doel 6,5+ | 0% | 11% | 6% |
Schoten per speler
Academico Viseu
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| André Clóvis | 2.3 | 1 | 9 |
| João Guilherme | 1.9 | 0.6 | 9 |
| Rúben Pereira | 1.5 | 1 | 2 |
| L. Gohi | 0.8 | 0.4 | 9 |
| S. Messeguem | 0.7 | 0.4 | 9 |
| M. Bouldini | 0.5 | 0.5 | 4 |
| C. Kahraman | 0.4 | 0.2 | 9 |
| Alejandro Mestanza | 0.4 | — | 9 |
Rio Ave FC
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Diogo Bezerra | 1.1 | 0.6 | 9 |
| J. Blesa | 1.1 | 0.9 | 9 |
| M. Sellouki | 0.7 | 0.3 | 6 |
| Tamble Monteiro | 0.7 | 0.3 | 9 |
| R. Galčík | 0.4 | 0.2 | 9 |
| G. Liavas | 0.4 | — | 7 |
| S. Clemmensen | 0.4 | 0.2 | 5 |
| D. Špikić | 0.3 | — | 6 |
Schoten
Totaal schoten
9.8
7.6
Academico Viseu
Rio Ave FC
Schoten op doel
3.3
3
Academico Viseu
Rio Ave FC
Onderlinge resultaten Academico Viseu - Rio Ave FC
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 22/07/2023 | Rio Ave FC - Academico Viseu | 3-0 | ✗ | 3 |
| 18/03/2022 | Academico Viseu - Rio Ave FC | 0-1 | ✗ | 1 |
| 31/10/2021 | Rio Ave FC - Academico Viseu | 1-2 | ✓ | 3 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Porto | 10 | 10 | 0 | 0 | 25 | 4 | +21 | 30 |
| 2 | SL Benfica | 9 | 7 | 1 | 1 | 26 | 8 | +18 | 22 |
| 3 | Sporting Clube de Portugal | 10 | 6 | 3 | 1 | 23 | 11 | +12 | 21 |
| 4 | FC Arouca | 10 | 6 | 2 | 2 | 13 | 7 | +6 | 20 |
| 5 | CD Santa Clara | 9 | 5 | 3 | 1 | 13 | 6 | +7 | 18 |
| 6 | Academico de Viseu FC | 9 | 5 | 2 | 2 | 13 | 11 | +2 | 17 |
| 7 | Gil Vicente FC | 9 | 4 | 2 | 3 | 8 | 7 | +1 | 14 |
| 8 | Moreirense FC | 10 | 4 | 2 | 4 | 13 | 17 | -4 | 14 |
| 9 | Alverca | 9 | 3 | 2 | 4 | 13 | 13 | 0 | 11 |
| 10 | Sporting Braga | 9 | 3 | 2 | 4 | 9 | 11 | -2 | 11 |
| 11 | FC Famalicão | 9 | 2 | 4 | 3 | 14 | 11 | +3 | 10 |
| 12 | Estrela Amadora | 10 | 2 | 4 | 4 | 15 | 19 | -4 | 10 |
| 13 | Vitória Guimarães SC | 9 | 2 | 2 | 5 | 10 | 10 | 0 | 8 |
| 14 | CS Marítimo Funchal | 9 | 2 | 2 | 5 | 9 | 19 | -10 | 8 |
| 15 | CD Nacional Funchal | 10 | 2 | 1 | 7 | 10 | 19 | -9 | 7 |
| 16 | Rio Ave FC | 9 | 2 | 1 | 6 | 8 | 21 | -13 | 7 |
| 17 | Casa Pia AC | 10 | 2 | 1 | 7 | 5 | 19 | -14 | 7 |
| 18 | GD Estoril Praia | 10 | 0 | 2 | 8 | 5 | 19 | -14 | 2 |