VVGVV
CS Marítimo
CS Marítimo - Santa ClaraUitslag, statistieken & xG
WWGWV
Santa Clara
Statistieken en doelpuntenmakers
CS Marítimo
0 - 2
Rust (0 - 1)
Santa Clara
36'
Tiago Ribeiro
60'
Vinicius lopes
1.87
xG
1.26
52%
Balbezit
48%
17
Schoten
11
6
Schoten op doel
5
11
Schoten naast
6
5
Hoekschoppen
2
17
Overtredingen
18
0
Buitenspel
4
3
Gele kaarten
3
0
Rode kaarten
0
Head to Head
12 wedstrijden2.58
Avg Goals
58%
BTTS
67%
Over 1.5
58%
Over 2.5
33%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| CS Marítimo | Statistiek | Santa Clara |
|---|---|---|
| 1 | ⚽ Doelpunten | 1.44 |
| 2.11 | 🥅 Tegengoals | 0.67 |
| 1.11 | ⚡ xG | 1.37 |
| 10 | 🔫 Schoten | 13.2 |
| 3.1 | 🎯 Schoten op doel | 3.8 |
| 3.1 | 🚩 Corners | 3.9 |
| 67% | 🤝 BTTS | 44% |
| 78% | 📊 Over 2.5 % | 44% |
| 11% | 🧤 Clean sheet % | 56% |
| 11% | 🧤 Gescoord in beide helften | 11% |
| 44% | ⚽ Balbezit | 46% |
| 14.9 | 🟨 Overtredingen | 13.7 |
CS Marítimo
9 gespeeld · 8 pts · #14
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVGVV | 0.20 |
| Thuis | WGVV | 1.00 |
| Uit | WVVGV | 0.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 22% | 25% | 20% |
| Gem. goals | 3.11 | 2.75 | 3.4 |
| Voor | 1 | 1 | 1 |
| Tegen | 2.11 | 1.75 | 2.4 |
| BTTS | 67% | 50% | 80% |
| De '0' | 11% | 25% | 0% |
| Niet gescoord | 22% | 25% | 20% |
| xG | 1.11 | 1.11 | 1.12 |
| xG tegen | 1.62 | 1.58 | 1.65 |
Santa Clara
9 gespeeld · 18 pts · #5
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWGWV | 2.00 |
| Thuis | GWWGV | 1.60 |
| Uit | WGWW | 2.50 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 56% | 40% | 75% |
| Gem. goals | 2.11 | 2.4 | 1.75 |
| Voor | 1.44 | 1.6 | 1.25 |
| Tegen | 0.67 | 0.8 | 0.5 |
| BTTS | 44% | 40% | 50% |
| De '0' | 56% | 60% | 50% |
| Niet gescoord | 11% | 20% | 0% |
| xG | 1.37 | 1.47 | 1.26 |
| xG tegen | 1.06 | 1.16 | 0.93 |
Voorspellingen voor CS Marítimo – Santa Clara
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| CS Marítimo wint FT Resultaat | 29% | 3.50 | 3.15 | -9.98 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 30% | 3.34 | 3.10 | -7.27 | Nee |
| Santa Clara wint FT Resultaat | 42% | 2.41 | 2.25 | -6.60 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 58% | 1.71 | 1.65 | -3.49 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 71% | 1.40 | 1.24 | -11.44 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 90% | 1.12 | 1.08 | -3.16 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 71% | 1.42 | 1.48 | +4.35 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 43% | 2.32 | 2.40 | +3.46 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 22% | 4.51 | 4.99 | +10.73 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 10% | 10.40 | 11.00 | +5.82 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 10% | 9.68 | 6.46 | -33.27 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 29% | 3.39 | 2.78 | -18.02 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 57% | 1.76 | 1.53 | -12.96 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 78% | 1.29 | 1.19 | -7.41 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 90% | 1.11 | 1.04 | -6.00 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 50% | 2.01 | 2.00 | -0.71 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 50% | 1.99 | 1.80 | -9.36 | Nee |
| BTTS & Winst CS Marítimo Combinatie | 13% | 7.94 | 7.70 | -2.98 | Nee |
| BTTS & Winst Santa Clara Combinatie | 17% | 5.73 | 5.57 | -2.75 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 33% | 3.06 | 1.43 | -53.24 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 21% | 4.81 | 1.80 | -62.56 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 12% | 8.13 | 2.31 | -71.59 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 7% | 14.93 | 3.14 | -78.96 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 3% | 29.41 | 4.55 | -84.53 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 67% | 1.49 | 2.48 | +66.90 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 79% | 1.26 | 1.88 | +48.90 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 88% | 1.14 | 1.54 | +35.06 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 93% | 1.07 | 1.33 | +24.09 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 97% | 1.04 | 1.17 | +13.02 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| CS Marítimo Clean Sheet Clean Sheet | 26% | 3.80 | – | – | Nee |
| Santa Clara Clean Sheet Clean Sheet | 34% | 2.91 | – | – | Nee |
| CS Marítimo scoort eerst Eerste Goal | 40% | 2.48 | 2.40 | -3.04 | Nee |
| Santa Clara scoort eerst Eerste Goal | 51% | 1.98 | 1.85 | -6.39 | Nee |
| CS Marítimo wint nil Win to Nil | 16% | 6.26 | 5.00 | -20.13 | Nee |
| Santa Clara wint nil Win to Nil | 24% | 4.16 | 3.30 | -20.64 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Santa Clara
Advies: Double chance : draw or Santa Clara
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
0.20
VORM LAATSTE 5
2.00
1.40
H2H LAATSTE 5
1.40
1.00
THUIS-/UIT PPG
2.50
1.11
XG (THUIS/UIT)
1.37
1.73
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.19
3.1
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
3.8
25%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
50%
75%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
25%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | CS Marítimo | Santa Clara | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 89% | 94.5% |
| Over 1.5 | 89% | 56% | 72.5% |
| Over 2.5 | 78% | 44% | 61% |
| Over 3.5 | 33% | 22% | 27.5% |
| Over 4.5 | 11% | 0% | 11% |
| BTTS | 67% | 44% | 55.5% |
| BTTS & Win | 12.6% | 17.5% | 15.1% |
| BTTS & Draw | 22% | 22% | 22% |
| BTTS & Over 2.5 | 35.5% | 35.5% | 35.5% |
| BTTS No & Over 2.5 | 22% | 11% | 16.5% |
Trends
- CS Marítimo pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) slechts 1 punt, gemiddeld 0.2 punt per wedstrijd; in 3 van die 5 viel BTTS en zelf scoorden ze 3 keer.
- In de laatste 8 wedstrijden van CS Marítimo vielen er telkens 2 goals of meer.
- CS Marítimo wacht al 5 wedstrijden op een zege, met 1 gelijkspel en 4 nederlagen.
- CS Marítimo had het voorin lastig en bleef in 2 van de laatste 5 duels zonder goal.
- In 3 van de laatste 5 wedstrijden van CS Marítimo scoorden beide teams, en dit seizoen gebeurde dat in 6 duels (67% van alle wedstrijden) met CS Marítimo.
Trends
- Santa Clara pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 10 punten (gemiddeld 2 per wedstrijd), BTTS viel maar in 2 daarvan en ze maakten 8 goals.
- Santa Clara voelt zich uit de voeten, want de ploeg is al 4 wedstrijden op rij ongeslagen op verplaatsing.
- Santa Clara hield in de laatste 5 wedstrijden 3 keer de nul en kreeg in die periode 3 goals tegen; dit seizoen staan ze op 5 clean sheets.
- Santa Clara wil vandaag tegen CS Marítimo de lijn doortrekken, met in de laatste 5 duels maar 1 nederlaag (3 zeges, 1 gelijkspel).
- In slechts 2 van Santa Clara’s laatste 5 wedstrijden scoorden beide teams, en daarvan wonnen ze er 3; dit seizoen viel BTTS in 4/9 duels.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1
W
G
V
V
Vorm – Uit
2.5
W
G
W
W
CS Marítimo
CS Marítimo
1 - 2
Porto
CS Marítimo
0 - 3
Benfica
CS Marítimo
2 - 2
Academico Viseu
CS Marítimo
1 - 0
Casa Pia
Santa Clara
Casa Pia
0 - 1
Santa Clara
FC Arouca
1 - 2
Santa Clara
Alverca
1 - 1
Santa Clara
Academico Viseu
0 - 1
Santa Clara
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Martín Tejón Fauli
xG 2.09
Goals 1
-1.09
Paulo Henrique
xG 1.24
Goals 1
-0.24
Adrián Butzke
xG 1.20
Goals 1
-0.20
xG vs Goals
Gonçalo Paciência
xG 5.12
Goals 5
-0.12
Brenner Lucas Gonçalves Santos
xG 2.08
Goals 2
-0.08
Luis Fernando Santos Oliveira
xG 1.92
Goals 2
+0.08
Gaat CS Marítimo scoren?
75%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat CS Marítimo scoort.
50%
clean sheet uit
Gaat Santa Clara scoren?
25%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Santa Clara scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | CS Marítimo | Santa Clara |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 89% |
| Over 1.5 | 89% | 56% |
| Over 2.5 | 78% | 44% |
| Over 3.5 | 33% | 22% |
| Over 4.5 | 11% | 0% |
| Niet gescoord | 0% | 11% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | CS Marítimo | Santa Clara |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 89% | 44% |
| Over 1.5 | 67% | 22% |
| Over 2.5 | 33% | 3% |
| Over 3.5 | 11% | 0% |
| Over 4.5 | 6% | 0% |
| Clean Sheets | 11% | 56% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Alfonso Pastor
1.83
Tg/Wedstrijd
11
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
Lucas França
0.44
Tg/Wedstrijd
4
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | CS Marítimo | Santa Clara | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 75% | 88% |
| Over 7 | 100% | 50% | 75% |
| Over 8 | 25% | 50% | 38% |
| Over 9 | 0% | 50% | 25% |
| Over 10 | 0% | 25% | 13% |
| Over 11 | 0% | 25% | 13% |
| Over 12 | 0% | 25% | 13% |
| Over 13 | 0% | 25% | 13% |
Verwacht totaal: 3.11 + 3.89 = 7
Hoekschoppen analyse
CS Marítimo
| Overall | 3.11 |
| Thuis | 2.75 |
| Uit | 3.4 |
Verwacht totaal
7
hoekschoppen
Santa Clara
| Overall | 3.89 |
| Thuis | 4 |
| Uit | 3.75 |
Blessures & schorsingen CS Marítimo
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Santa Clara
Geen meldingen.
Topscorer – CS Marítimo
Paulo Henrique
1
Doelpunten
0
Assists
0.9
Schoten/W
0.3
SoD/W
Topscorer – Santa Clara
Gonçalo Paciência
5
Doelpunten
1
Assists
2.6
Schoten/W
1.4
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | CS Marítimo | Santa Clara | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 10.00 | 13.22 | 11.61 |
| Schotconversie | 10% | 11% | 11% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.11 | 3.78 | 3.45 |
| Schoten naast per wedstrijd | 6.89 | 9.44 | 8.17 |
| Schoten per goal | 10.00 | 9.15 | 9.58 |
| Meer dan 10,5 schoten | 22% | 78% | 50% |
| Meer dan 11,5 schoten | 22% | 78% | 50% |
| Meer dan 12,5 schoten | 11% | 56% | 34% |
| Meer dan 13,5 schoten | 11% | 44% | 28% |
| Meer dan 14,5 schoten | 11% | 33% | 22% |
| Meer dan 15,5 schoten | 11% | 22% | 17% |
| Schoten op doel 3,5+ | 56% | 44% | 50% |
| Schoten op doel 4,5+ | 0% | 44% | 22% |
| Schoten op doel 5,5+ | 0% | 33% | 17% |
| Schoten op doel 6,5+ | 0% | 11% | 6% |
Schoten per speler
CS Marítimo
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Martín Tejón | 1.7 | 0.6 | 9 |
| Adrián Butzke | 1 | 0.1 | 9 |
| Paulo Henrique | 0.9 | 0.3 | 9 |
| M. Diouri | 0.8 | 0.2 | 5 |
| G. Szalai | 0.6 | 0.4 | 5 |
| Raphael Guzzo | 0.6 | 0.4 | 9 |
| Romain Correia | 0.6 | 0.1 | 9 |
| Igor Julião | 0.3 | 0.2 | 9 |
Santa Clara
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Gonçalo Paciência | 2.6 | 1.4 | 8 |
| Brenner Lucas Gonça… | 1.6 | 0.6 | 7 |
| Vinícius Lopes | 1 | 0.4 | 9 |
| Sidney Lima | 1 | — | 1 |
| Tiago Ribeiro | 0.9 | 0.3 | 9 |
| Daniel Borges | 0.7 | 0.1 | 7 |
| Luis Fernando Santos… | 0.7 | 0.4 | 9 |
| José Luís Rocha Ta… | 0.6 | 0.1 | 8 |
Schoten
Totaal schoten
10
13.2
CS Marítimo
Santa Clara
Schoten op doel
3.1
3.8
CS Marítimo
Santa Clara
Onderlinge resultaten CS Marítimo - Santa Clara
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 14/04/2024 | CS Marítimo - Santa Clara | 0-0 | ✗ | 0 |
| 03/12/2023 | Santa Clara - CS Marítimo | 2-1 | ✓ | 3 |
| 25/02/2023 | CS Marítimo - Santa Clara | 3-1 | ✓ | 4 |
| 04/09/2022 | Santa Clara - CS Marítimo | 2-1 | ✓ | 3 |
| 23/04/2022 | Santa Clara - CS Marítimo | 2-2 | ✓ | 4 |
| 11/12/2021 | CS Marítimo - Santa Clara | 4-1 | ✓ | 5 |
| 08/02/2021 | CS Marítimo - Santa Clara | 1-2 | ✓ | 3 |
| 20/09/2020 | Santa Clara - CS Marítimo | 2-0 | ✗ | 2 |
| 03/07/2020 | Santa Clara - CS Marítimo | 0-1 | ✗ | 1 |
| 07/12/2019 | CS Marítimo - Santa Clara | 2-2 | ✓ | 4 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Porto | 10 | 10 | 0 | 0 | 25 | 4 | +21 | 30 |
| 2 | SL Benfica | 9 | 7 | 1 | 1 | 26 | 8 | +18 | 22 |
| 3 | Sporting Clube de Portugal | 10 | 6 | 3 | 1 | 23 | 11 | +12 | 21 |
| 4 | FC Arouca | 10 | 6 | 2 | 2 | 13 | 7 | +6 | 20 |
| 5 | CD Santa Clara | 9 | 5 | 3 | 1 | 13 | 6 | +7 | 18 |
| 6 | Academico de Viseu FC | 9 | 5 | 2 | 2 | 13 | 11 | +2 | 17 |
| 7 | Gil Vicente FC | 9 | 4 | 2 | 3 | 8 | 7 | +1 | 14 |
| 8 | Moreirense FC | 10 | 4 | 2 | 4 | 13 | 17 | -4 | 14 |
| 9 | Alverca | 9 | 3 | 2 | 4 | 13 | 13 | 0 | 11 |
| 10 | Sporting Braga | 9 | 3 | 2 | 4 | 9 | 11 | -2 | 11 |
| 11 | FC Famalicão | 9 | 2 | 4 | 3 | 14 | 11 | +3 | 10 |
| 12 | Estrela Amadora | 10 | 2 | 4 | 4 | 15 | 19 | -4 | 10 |
| 13 | Vitória Guimarães SC | 9 | 2 | 2 | 5 | 10 | 10 | 0 | 8 |
| 14 | CS Marítimo Funchal | 9 | 2 | 2 | 5 | 9 | 19 | -10 | 8 |
| 15 | CD Nacional Funchal | 10 | 2 | 1 | 7 | 10 | 19 | -9 | 7 |
| 16 | Rio Ave FC | 9 | 2 | 1 | 6 | 8 | 21 | -13 | 7 |
| 17 | Casa Pia AC | 10 | 2 | 1 | 7 | 5 | 19 | -14 | 7 |
| 18 | GD Estoril Praia | 10 | 0 | 2 | 8 | 5 | 19 | -14 | 2 |