GWVWV
Paris

Paris - MonacoStatistieken, H2H & xG

GWGVG
Monaco
⚔️

Head to Head

2 wedstrijden
Paris
(100%)
2
Wedstrijden
Monaco
(0%)
100%
2 Winsten
0 Gelijke Spelen
(0%)
0 Winsten
De onderlinge resultaten tussen Paris en Monaco laten zien dat Paris in de afgelopen 2 ontmoetingen 2 keer heeft gewonnen, Monaco 0 keer en dat er 0 keer een gelijkspel was. Paris scoorde 5 doelpunten en Monaco 1.
3
Avg Goals
50%
BTTS
50%
Over 1.5
50%
Over 2.5
50%
Over 3.5
📐

Statistieken

Seizoensgemiddelde per wedstrijd
Paris Statistiek Monaco
1.63 ⚽ Doelpunten 1.38
1.13 🥅 Tegengoals 0.88
1.44 ⚡ xG 1.5
13.3 🔫 Schoten 12.9
4.5 🎯 Schoten op doel 4.6
3.5 🚩 Corners 4
50% 🤝 BTTS 63%
63% 📊 Over 2.5 % 38%
38% 🧤 Clean sheet % 25%
50% 🧤 Gescoord in beide helften 25%
51% ⚽ Balbezit 51%
14 🟨 Overtredingen 12.5

Paris

8 gespeeld · 14 pts · #6
VormResultatenPPG
Totaal GWVWV 1.40
Thuis WGWW 2.50
Uit GWVV 1.00
TotaalThuisUit
Winst %50%75%25%
Gem. goals2.763.252.25
Voor1.632.251
Tegen1.1311.25
BTTS50%50%50%
De '0'38%50%25%
Niet gescoord38%25%50%
xG1.441.661.23
xG tegen1.241.171.32

Monaco

8 gespeeld · 15 pts · #4
VormResultatenPPG
Totaal GWGVG 1.20
Thuis WWGG 2.00
Uit WWGV 1.75
TotaalThuisUit
Winst %50%50%50%
Gem. goals2.262.751.75
Voor1.381.751
Tegen0.8810.75
BTTS63%75%50%
De '0'25%25%25%
Niet gescoord13%0%25%
xG1.51.631.38
xG tegen1.361.071.66
🔮

Voorspellingen voor Paris – Monaco

MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Paris wint
FT Resultaat
44%2.262.31+2.07Ja
Gelijkspel
FT Resultaat
26%3.813.50-8.24Nee
Monaco wint
FT Resultaat
30%3.382.88-14.76Nee
Dubbele Kans 1X
Double Chance
70%1.421.30-8.48Nee
Dubbele Kans X2
Double Chance
56%1.791.60-10.70Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Over 0.5
Goals Over/Under
94%1.071.03-3.33Nee
Over 1.5
Goals Over/Under
81%1.231.22-1.17Nee
Over 2.5
Goals Over/Under
57%1.741.84+5.62Ja
Over 3.5
Goals Over/Under
35%2.863.00+5.00Ja
Over 4.5
Goals Over/Under
18%5.486.00+9.56Ja
Under 0.5
Goals Over/Under
6%16.2610.50-35.42Nee
Under 1.5
Goals Over/Under
19%5.274.10-22.14Nee
Under 2.5
Goals Over/Under
43%2.352.06-12.24Nee
Under 3.5
Goals Over/Under
65%1.541.41-8.35Nee
Under 4.5
Goals Over/Under
82%1.221.13-7.63Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
BTTS Ja
Beide Teams Scoren
61%1.651.60-3.00Nee
BTTS Nee
Beide Teams Scoren
39%2.542.20-13.37Nee
BTTS & Winst Paris
Combinatie
24%4.204.23+0.76Ja
BTTS & Winst Monaco
Combinatie
17%5.975.37-10.11Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Corners Over 7.537%2.691.27-52.76Nee
Corners Over 8.525%4.081.56-61.78Nee
Corners Over 9.515%6.672.19-67.15Nee
Corners Over 10.59%11.762.57-78.16Nee
Corners Over 11.55%22.223.00-86.50Nee
Corners Under 7.563%1.592.85+78.98Ja
Corners Under 8.576%1.322.20+66.10Ja
Corners Under 9.585%1.181.80+53.00Ja
Corners Under 10.592%1.091.42+29.93Ja
Corners Under 11.596%1.051.24+18.42Ja
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Paris Clean Sheet
Clean Sheet
27%3.77––Nee
Monaco Clean Sheet
Clean Sheet
19%5.26––Nee
Paris scoort eerst
Eerste Goal
53%1.891.84-2.85Nee
Monaco scoort eerst
Eerste Goal
42%2.372.09-11.80Nee
Paris wint nil
Win to Nil
20%4.914.40-10.41Nee
Monaco wint nil
Win to Nil
13%7.785.50-29.26Nee
🤖

AI voorspelling

Verwachte winnaar: Paris FC
Advies: Double chance : Paris FC or draw
45%
WINSTKANS
10%
1.40
VORM LAATSTE 5
1.20
3.00
H2H LAATSTE 5
0.00
2.50
THUIS-/UIT PPG
1.75
1.44
XG (THUIS/UIT)
1.50
1.01
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.15
4.5
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.6
50%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
25%
75%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
25%
📊

Over 2.5 & BTTS Voorspellingen

Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata
Match GoalsParisMonacoGemiddeld
Over 0.5 75% 100% 87.5%
Over 1.5 63% 75% 69%
Over 2.5 63% 38% 50.5%
Over 3.5 25% 13% 19%
Over 4.5 25% 0% 25%
BTTS 50% 63% 56.5%
BTTS & Win 23.8% 16.7% 20.3%
BTTS & Draw 0% 38% 38%
BTTS & Over 2.5 48.4% 48.4% 48.4%
BTTS No & Over 2.5 13% 0% 13%
📈

Huidige vorm - Wie wint?

Vorm – Thuis
2.5
W G W W
⚖ Beide teams zijn gelijkwaardig Paris is 17% beter in PPG
Vorm – Uit
1.75
W W G V

Paris

Paris 4 - 3 Rennes
Paris 2 - 1 Strasbourg
Paris 0 - 0 Lyon
Paris 3 - 0 Nice

Monaco

Lorient 1 - 0 Monaco
Strasbourg 1 - 1 Monaco
PSG 1 - 2 Monaco
Le Havre 0 - 1 Monaco
⚡

Expected Goals (xG)

xG Voor
xG Tegen

xG vs Goals

Paris
Lassine Sinayoko
xG 5.71 Goals 6 +0.29
Ilan Kebbal
xG 2.04 Goals 1 -1.04
Maxime Lopez
xG 1.73 Goals 2 +0.27

xG vs Goals

Monaco
Paris Josua Brunner
xG 3.99 Goals 4 +0.01
Matthis Abline
xG 1.65 Goals 1 -0.65
Edan Diop
xG 1.57 Goals 2 +0.43
⚽

Gaat Paris scoren?

75%
gescoord thuis
🟢
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Paris scoort.
25%
clean sheet uit
⚽

Gaat Monaco scoren?

50%
clean sheet thuis
🟢
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Monaco scoort.
75%
gescoord uit
⚽

Goals gescoord

1.63 Doelpunten / Wedstrijd
1.38 Doelpunten / Wedstrijd
Goals/wedstrijd Paris Monaco
Over 0.5 75% 100%
Over 1.5 63% 75%
Over 2.5 63% 38%
Over 3.5 25% 13%
Over 4.5 25% 0%
Niet gescoord 25% 0%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
🥅

Tegengoals

1.13 Tegendoelpunten / Wedstrijd
0.88 Tegendoelpunten / Wedstrijd
DP Tegen/W Paris Monaco
Over 0.5 63% 75%
Over 1.5 38% 13%
Over 2.5 13% 6%
Over 3.5 3% 1%
Over 4.5 1% 0%
Clean Sheets 38% 25%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen

Goals per 15 min

Paris

Goals per 15 min

Monaco

Keeper

Paris
K. Trapp
K. Trapp
1
Tg/Wedstrijd
7
Tegengoals
0
Clean Sheets

Keeper

Monaco
L. Hrádecký
L. Hrádecký
0.75
Tg/Wedstrijd
6
Tegengoals
0
Clean Sheets
🚩

Hoekschoppen Over/Under

Seizoen percentages
Corners Paris Monaco Gemiddeld
Over 6 50% 75% 63%
Over 7 0% 50% 25%
Over 8 0% 50% 25%
Over 9 0% 25% 13%
Over 10 0% 25% 13%
Verwacht totaal: 3.5 + 4 = 7.5
🚩

Hoekschoppen analyse

Paris
Overall3.5
Thuis3
Uit4
Verwacht totaal
7.5
hoekschoppen
Monaco
Overall4
Thuis4.25
Uit3.75
🚑

Blessures & schorsingen Paris

  • L. KoleoshoSpierblessure
  • N. SanguiSpierblessure
  • A. CamaraTwijfelachtig: Hamstringblessure
  • S. CherguiTwijfelachtig: Knieblessure
  • J. IkoneTwijfelachtig: Bovenbeenblessure
  • K. TrappTwijfelachtig: Ziek
🚑

Blessures & schorsingen Monaco

  • A. FatiHamstringblessure
  • S. IdumboLiesblessure
⭐

Topscorer – Paris

L. Sinayoko
L. Sinayoko
6
Doelpunten
4
Assists
2.1
Schoten/W
1.5
SoD/W
⭐

Topscorer – Monaco

Paris Josua  Brunner
Paris Josua Brunner
4
Doelpunten
0
Assists
2.7
Schoten/W
1.5
SoD/W

Topscorers

Paris
L. Sinayoko 6
M. Lopez 2
S. Chergui 1
V. Marchetti 1
I. Kebbal 1
P. Pagis 1
L. Koleosho 1

Topscorers

Monaco
Paris Josua Brunner 4
E. Diop 2
E. Dier 1
Flávio Nazinho 1
S. Idumbo-Muzambo 1
M. Abline 1

Assists

Paris
L. Sinayoko 4
M. Lopez 1
I. Kebbal 1
P. Pagis 1
L. Koleosho 1
E. Zabi 1

Assists

Monaco
A. Golovin 3
J. Teze 2
E. Dier 1
Flávio Nazinho 1
L. Camara 1
M. Abline 1
E. Diop 1
🔫

Schoten per team

Statistiek Paris Monaco Gemiddelde
Schoten per wedstrijd 13.25 12.88 13.07
Schotconversie 12% 11% 12%
Schoten op doel per wedstrijd 4.50 4.63 4.56
Schoten naast per wedstrijd 8.75 8.25 8.50
Schoten per goal 8.15 9.36 8.75
Meer dan 10,5 schoten 63% 75% 69%
Meer dan 11,5 schoten 63% 63% 63%
Meer dan 12,5 schoten 63% 50% 57%
Meer dan 13,5 schoten 63% 50% 57%
Meer dan 14,5 schoten 63% 50% 57%
Meer dan 15,5 schoten 50% 25% 38%
Schoten op doel 3,5+ 63% 75% 69%
Schoten op doel 4,5+ 38% 50% 44%
Schoten op doel 5,5+ 38% 38% 38%
Schoten op doel 6,5+ 38% 13% 26%
🔫

Schoten per speler

Paris

Speler Sch/W SoD/W W
L. Sinayoko 2.1 1.5 8
L. Koleosho 1.6 0.7 7
I. Kebbal 1.4 0.8 8
P. Pagis 1.1 0.3 8
M. Lopez 0.6 0.4 8
P. Lees-Melou 0.6 — 8
V. Marchetti 0.5 0.5 2
A. Camara 0.5 0.3 8

Monaco

Speler Sch/W SoD/W W
Paris Josua Brunner 2.7 1.5 6
M. Abline 1.9 0.6 7
S. Idumbo-Muzambo 1.8 0.6 5
E. Diop 1 0.5 4
A. Golovin 0.9 0.6 8
D. Zakaria 0.9 0.5 8
F. Balogun 0.8 0.5 4
E. Dier 0.7 0.2 6
🔫

Schoten

Totaal schoten
13.3
12.9
Paris Monaco
Schoten op doel
4.5
4.6
Paris Monaco
📋

Onderlinge resultaten Paris - Monaco

DatumUitslagBTTSGoals
10/04/2026 Paris - Monaco 4-1 ✓ 5
01/11/2025 Monaco - Paris 0-1 ✗ 1
🏆

Competitiestand

#TeamPWDLGFGAGDPts
1PSG96212110+1120
2Lille9531126+618
3Rennes95132019+116
4AS Monaco8431117+415
5Lyon8422137+614
6Paris FC8422139+414
7Nice94231312+114
8Lens94141613+313
9Marseille84041813+512
10Lorient833276+112
11Toulouse82421211+110
12Auxerre83141218-610
13Brest82331412+29
14Angers8224915-68
15Le Mans FC81431116-57
16Strasbourg82151218-67
17Espérance Sportive Troyes Aube Champagne8125516-115
18Le Havre9027920-112