WWWWW
Porto
Porto - GD Estoril PraiaUitslag, statistieken & xG
GVVVV
GD Estoril Praia
Statistieken en doelpuntenmakers
Porto
4'
Victor Froholdt
64'
Borja Sainz
70'
André Silva
73'
Gabri Veiga
4 - 0
Rust (1 - 0)
GD Estoril Praia
2.93
xG
0.57
66%
Balbezit
34%
24
Schoten
7
11
Schoten op doel
0
13
Schoten naast
7
8
Hoekschoppen
0
13
Overtredingen
7
2
Buitenspel
1
1
Gele kaarten
0
0
Rode kaarten
0
Head to Head
25 wedstrijden3.04
Avg Goals
52%
BTTS
80%
Over 1.5
64%
Over 2.5
48%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Porto | Statistiek | GD Estoril Praia |
|---|---|---|
| 2.33 | ⚽ Doelpunten | 0.56 |
| 0.44 | 🥅 Tegengoals | 1.67 |
| 1.79 | ⚡ xG | 1.55 |
| 15.8 | 🔫 Schoten | 14.4 |
| 6.2 | 🎯 Schoten op doel | 5.2 |
| 6.9 | 🚩 Corners | 5 |
| 44% | 🤝 BTTS | 56% |
| 56% | 📊 Over 2.5 % | 44% |
| 56% | 🧤 Clean sheet % | 11% |
| 56% | 🧤 Gescoord in beide helften | 0% |
| 55% | ⚽ Balbezit | 48% |
| 14.2 | 🟨 Overtredingen | 11.7 |
Porto
9 gespeeld · 27 pts · #1
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWWWW | 3.00 |
| Thuis | WWWW | 3.00 |
| Uit | WWWWW | 3.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 100% | 100% | 100% |
| Gem. goals | 2.77 | 2.75 | 2.8 |
| Voor | 2.33 | 2.25 | 2.4 |
| Tegen | 0.44 | 0.5 | 0.4 |
| BTTS | 44% | 50% | 40% |
| De '0' | 56% | 50% | 60% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 1.79 | 2.08 | 1.56 |
| xG tegen | 1.02 | 0.95 | 1.08 |
GD Estoril Praia
9 gespeeld · 2 pts · #18
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GVVVV | 0.20 |
| Thuis | GVGVV | 0.40 |
| Uit | VVVV | — |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 0% | 0% | 0% |
| Gem. goals | 2.23 | 2.2 | 2.25 |
| Voor | 0.56 | 0.6 | 0.5 |
| Tegen | 1.67 | 1.6 | 1.75 |
| BTTS | 56% | 60% | 50% |
| De '0' | 11% | 20% | 0% |
| Niet gescoord | 44% | 40% | 50% |
| xG | 1.55 | 1.89 | 1.12 |
| xG tegen | 1.49 | 0.98 | 2.13 |
Voorspellingen voor Porto – GD Estoril Praia
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Porto wint FT Resultaat | 60% | 1.68 | 1.18 | -29.61 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 22% | 4.45 | 7.50 | +68.45 | Ja |
| GD Estoril Praia wint FT Resultaat | 18% | 5.59 | 13.00 | +132.49 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 82% | 1.22 | 1.09 | -10.49 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 40% | 2.48 | 3.93 | +58.54 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 95% | 1.05 | 1.00 | -5.14 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 83% | 1.20 | 1.08 | -9.86 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 61% | 1.63 | 1.67 | +2.57 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 39% | 2.56 | 1.98 | -22.54 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 21% | 4.66 | 3.30 | -29.25 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 5% | 19.46 | 11.60 | -40.38 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 17% | 6.05 | 6.05 | +0.07 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 39% | 2.59 | 2.17 | -16.28 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 61% | 1.64 | 1.71 | +4.10 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 79% | 1.27 | 1.29 | +1.34 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 59% | 1.70 | 2.30 | +35.32 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 41% | 2.43 | 1.60 | -34.13 | Nee |
| BTTS & Winst Porto Combinatie | 31% | 3.24 | 2.98 | -8.10 | Nee |
| BTTS & Winst GD Estoril Praia Combinatie | 11% | 9.36 | 26.00 | +177.68 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 82% | 1.22 | 1.23 | +0.98 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 72% | 1.39 | 1.49 | +7.43 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 60% | 1.66 | 1.79 | +7.94 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 48% | 2.09 | 2.34 | +12.09 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 36% | 2.77 | 3.04 | +9.74 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 18% | 5.59 | 3.40 | -39.14 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 28% | 3.58 | 2.46 | -31.37 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 40% | 2.52 | 1.90 | -24.57 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 52% | 1.92 | 1.56 | -18.72 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 64% | 1.56 | 1.29 | -17.57 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Porto Clean Sheet Clean Sheet | 34% | 2.94 | – | – | Nee |
| GD Estoril Praia Clean Sheet Clean Sheet | 12% | 8.10 | – | – | Nee |
| Porto scoort eerst Eerste Goal | 63% | 1.58 | 1.21 | -23.53 | Nee |
| GD Estoril Praia scoort eerst Eerste Goal | 33% | 3.07 | 4.63 | +50.94 | Ja |
| Porto wint nil Win to Nil | 29% | 3.47 | 1.85 | -46.68 | Nee |
| GD Estoril Praia wint nil Win to Nil | 7% | 13.88 | 29.00 | +109.00 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: FC Porto
Advies: Winner : FC Porto
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
50%
WINSTKANS
0%
3.00
VORM LAATSTE 5
0.20
2.40
H2H LAATSTE 5
0.60
3.00
THUIS-/UIT PPG
0.00
1.79
XG (THUIS/UIT)
1.55
1.29
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.53
6.2
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
5.2
50%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
11%
50%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
50%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Porto | GD Estoril Praia | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 89% | 94.5% |
| Over 1.5 | 89% | 78% | 83.5% |
| Over 2.5 | 56% | 44% | 50% |
| Over 3.5 | 22% | 11% | 16.5% |
| Over 4.5 | 11% | 0% | 11% |
| BTTS | 44% | 56% | 50% |
| BTTS & Win | 30.8% | 10.7% | 20.8% |
| BTTS & Draw | 0% | 11% | 11% |
| BTTS & Over 2.5 | 48.4% | 48.4% | 48.4% |
| BTTS No & Over 2.5 | 11% | 0% | 11% |
Trends
- Porto pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 15 punten, gemiddeld 3 per wedstrijd, met BTTS in 4 van die 5 en 12 goals gemaakt.
- Porto zit in bloedvorm in eigen huis met 4 thuiszeges op rij.
- Porto zal vertrouwen putten uit het feit dat het dit seizoen in elke thuiswedstrijd heeft gescoord.
- Porto is al 9 duels ongeslagen en won bovendien de laatste 5 wedstrijden op rij.
- Porto is in de laatste 5 wedstrijden ongeslagen tegen GD Estoril Praia met 5 zeges en 0 gelijke spelen, en maakte daarin 12 goals.
- In 4 van Porto’s laatste 5 duels scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS al in 4 wedstrijden (44% van alle wedstrijden) met Porto.
Trends
- GD Estoril Praia pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) slechts 1 punt, gemiddeld 0.2 per wedstrijd, met BTTS in 3 van die wedstrijden en 3 goals in totaal.
- Er kunnen goals vallen: de laatste 3 duels van GD Estoril Praia eindigden telkens met 3+ goals, en over de laatste 5 wedstrijden (thuis en uit) vielen er in totaal 11 goals.
- GD Estoril Praia wacht al 5 wedstrijden op een zege, met 1 gelijkspel en 4 nederlagen.
- Voorin hapert het bij GD Estoril Praia, dat in 2 van de laatste 5 wedstrijden niet tot scoren kwam.
- GD Estoril Praia bleef dit seizoen in 4 wedstrijden droog staan (44%) en maakte in de laatste 5 duels in totaal 3 goals.
- In 3 van de laatste 5 wedstrijden van GD Estoril Praia scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS in 5 duels (56% van alle wedstrijden) met GD Estoril Praia.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
3
W
W
W
W
Vorm – Uit
0
V
V
V
V
Porto
Porto
3 - 1
Benfica
Porto
2 - 1
Moreirense FC
Porto
2 - 0
FC Arouca
Porto
2 - 0
Alverca
GD Estoril Praia
Academico Viseu
2 - 1
GD Estoril Praia
Sporting Braga
1 - 0
GD Estoril Praia
Benfica
2 - 1
GD Estoril Praia
CD Nacional
2 - 0
GD Estoril Praia
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Gabri Veiga
xG 3.97
Goals 4
+0.03
Borja Sainz Eguskiza
xG 3.83
Goals 4
+0.17
André Silva
xG 3.14
Goals 3
-0.14
xG vs Goals
Yanis Begraoui
xG 2.64
Goals 2
-0.64
Rafik Guitane
xG 1.51
Goals 1
-0.51
João Carvalho
xG 1.14
Goals 0
-1.14
Gaat Porto scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Porto scoort.
11%
clean sheet uit
Gaat GD Estoril Praia scoren?
50%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat GD Estoril Praia scoort.
50%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Porto | GD Estoril Praia |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 89% |
| Over 1.5 | 89% | 78% |
| Over 2.5 | 56% | 44% |
| Over 3.5 | 22% | 11% |
| Over 4.5 | 11% | 0% |
| Niet gescoord | 0% | 11% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Porto | GD Estoril Praia |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 44% | 89% |
| Over 1.5 | 7% | 67% |
| Over 2.5 | 1% | 11% |
| Over 3.5 | 0% | 9% |
| Over 4.5 | 0% | 3% |
| Clean Sheets | 56% | 11% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Diogo Costa
0.33
Tg/Wedstrijd
3
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
Joel Robles
1.67
Tg/Wedstrijd
15
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Porto | GD Estoril Praia | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 75% | 75% | 75% |
| Over 7 | 75% | 50% | 63% |
| Over 8 | 75% | 50% | 63% |
| Over 9 | 75% | 25% | 50% |
| Over 10 | 50% | 25% | 38% |
| Over 11 | 50% | 0% | 25% |
| Over 12 | 50% | 0% | 25% |
| Over 13 | 50% | 0% | 25% |
| Over 14 | 25% | 0% | 13% |
Verwacht totaal: 6.89 + 5 = 11.9
Hoekschoppen analyse
Porto
| Overall | 6.89 |
| Thuis | 7.75 |
| Uit | 6.2 |
Verwacht totaal
11.9
hoekschoppen
GD Estoril Praia
| Overall | 5 |
| Thuis | 6.8 |
| Uit | 2.75 |
Blessures & schorsingen Porto
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen GD Estoril Praia
Geen meldingen.
Topscorer – Porto
Borja Sainz
4
Doelpunten
0
Assists
1.3
Schoten/W
1.1
SoD/W
Topscorer – GD Estoril Praia
Y. Begraoui
2
Doelpunten
0
Assists
1.6
Schoten/W
1
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Porto | GD Estoril Praia | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 15.78 | 14.44 | 15.11 |
| Schotconversie | 15% | 4% | 10% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 6.22 | 5.22 | 5.72 |
| Schoten naast per wedstrijd | 9.56 | 9.22 | 9.39 |
| Schoten per goal | 6.76 | 26.00 | 16.38 |
| Meer dan 10,5 schoten | 78% | 78% | 78% |
| Meer dan 11,5 schoten | 78% | 78% | 78% |
| Meer dan 12,5 schoten | 67% | 67% | 67% |
| Meer dan 13,5 schoten | 67% | 67% | 67% |
| Meer dan 14,5 schoten | 56% | 44% | 50% |
| Meer dan 15,5 schoten | 56% | 33% | 45% |
| Schoten op doel 3,5+ | 89% | 67% | 78% |
| Schoten op doel 4,5+ | 56% | 67% | 62% |
| Schoten op doel 5,5+ | 56% | 56% | 56% |
| Schoten op doel 6,5+ | 44% | 33% | 39% |
Schoten per speler
Porto
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| André Silva | 1.9 | 0.7 | 9 |
| Gabri Veiga | 1.8 | 0.8 | 9 |
| William | 1.8 | 1 | 8 |
| O. Pietuszewski | 1.5 | 0.5 | 2 |
| Borja Sainz | 1.3 | 1.1 | 9 |
| Victor Mow Froholdt | 1.3 | 0.8 | 8 |
| Pepê Aquino | 1 | 0.2 | 9 |
| S. Eustáquio | 1 | 1 | 1 |
GD Estoril Praia
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| André Lacximicant | 1.8 | 1 | 9 |
| João Carvalho | 1.7 | 0.6 | 9 |
| Y. Begraoui | 1.6 | 1 | 7 |
| M. Robin | 1.3 | 0.7 | 3 |
| N. Omerović | 1.3 | 0.5 | 4 |
| R. Guitane | 1 | 0.6 | 8 |
| Xeka | 1 | 0.5 | 4 |
| J. Holsgrove | 1 | 0.7 | 6 |
Schoten
Totaal schoten
15.8
14.4
Porto
GD Estoril Praia
Schoten op doel
6.2
5.2
Porto
GD Estoril Praia
Onderlinge resultaten Porto - GD Estoril Praia
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 12/04/2026 | GD Estoril Praia - Porto | 1-3 | ✓ | 4 |
| 30/11/2025 | Porto - GD Estoril Praia | 1-0 | ✗ | 1 |
| 30/03/2025 | GD Estoril Praia - Porto | 1-2 | ✓ | 3 |
| 03/11/2024 | Porto - GD Estoril Praia | 4-0 | ✗ | 4 |
| 30/03/2024 | GD Estoril Praia - Porto | 1-0 | ✗ | 1 |
| 09/01/2024 | GD Estoril Praia - Porto | 0-4 | ✗ | 4 |
| 06/12/2023 | GD Estoril Praia - Porto | 3-1 | ✓ | 4 |
| 03/11/2023 | Porto - GD Estoril Praia | 0-1 | ✗ | 1 |
| 10/03/2023 | Porto - GD Estoril Praia | 3-2 | ✓ | 5 |
| 17/09/2022 | GD Estoril Praia - Porto | 1-1 | ✓ | 2 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Porto | 9 | 9 | 0 | 0 | 21 | 4 | +17 | 27 |
| 2 | SL Benfica | 9 | 7 | 1 | 1 | 26 | 8 | +18 | 22 |
| 3 | Sporting Clube de Portugal | 10 | 6 | 3 | 1 | 23 | 11 | +12 | 21 |
| 4 | CD Santa Clara | 9 | 5 | 3 | 1 | 13 | 6 | +7 | 18 |
| 5 | FC Arouca | 9 | 5 | 2 | 2 | 12 | 7 | +5 | 17 |
| 6 | Academico de Viseu FC | 9 | 5 | 2 | 2 | 13 | 11 | +2 | 17 |
| 7 | Gil Vicente FC | 9 | 4 | 2 | 3 | 8 | 7 | +1 | 14 |
| 8 | Alverca | 9 | 3 | 2 | 4 | 13 | 13 | 0 | 11 |
| 9 | Sporting Braga | 9 | 3 | 2 | 4 | 9 | 11 | -2 | 11 |
| 10 | Moreirense FC | 9 | 3 | 2 | 4 | 11 | 16 | -5 | 11 |
| 11 | FC Famalicão | 9 | 2 | 4 | 3 | 14 | 11 | +3 | 10 |
| 12 | Estrela Amadora | 9 | 2 | 4 | 3 | 14 | 17 | -3 | 10 |
| 13 | Vitória Guimarães SC | 9 | 2 | 2 | 5 | 10 | 10 | 0 | 8 |
| 14 | CS Marítimo Funchal | 9 | 2 | 2 | 5 | 9 | 19 | -10 | 8 |
| 15 | CD Nacional Funchal | 9 | 2 | 1 | 6 | 10 | 18 | -8 | 7 |
| 16 | Rio Ave FC | 9 | 2 | 1 | 6 | 8 | 21 | -13 | 7 |
| 17 | Casa Pia AC | 10 | 2 | 1 | 7 | 5 | 19 | -14 | 7 |
| 18 | GD Estoril Praia | 9 | 0 | 2 | 7 | 5 | 15 | -10 | 2 |