GVWVW
Casa Pia
Casa Pia - Sporting CPUitslag, statistieken & xG
WGGWV
Sporting CP
Statistieken en doelpuntenmakers
Casa Pia
0 - 2
Rust (0 - 1)
Sporting CP
13'
Pedro Lima Barros
90+4'
Geny Catamo
1.27
xG
2.52
45%
Balbezit
55%
12
Schoten
23
2
Schoten op doel
11
10
Schoten naast
12
3
Hoekschoppen
4
11
Overtredingen
15
0
Buitenspel
2
2
Gele kaarten
2
0
Rode kaarten
0
Head to Head
9 wedstrijden4
Avg Goals
56%
BTTS
100%
Over 1.5
78%
Over 2.5
44%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Casa Pia | Statistiek | Sporting CP |
|---|---|---|
| 0.56 | ⚽ Doelpunten | 2.33 |
| 1.89 | 🥅 Tegengoals | 1.22 |
| 1.11 | ⚡ xG | 1.69 |
| 9.8 | 🔫 Schoten | 14.6 |
| 2.8 | 🎯 Schoten op doel | 5.3 |
| 4.1 | 🚩 Corners | 5.3 |
| 22% | 🤝 BTTS | 78% |
| 33% | 📊 Over 2.5 % | 78% |
| 22% | 🧤 Clean sheet % | 22% |
| 11% | 🧤 Gescoord in beide helften | 22% |
| 43% | ⚽ Balbezit | 60% |
| 12.2 | 🟨 Overtredingen | 11.9 |
Casa Pia
9 gespeeld · 7 pts · #16
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GVWVW | 1.40 |
| Thuis | VVVV | — |
| Uit | VVGWW | 1.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 22% | 0% | 40% |
| Gem. goals | 2.45 | 3.5 | 1.6 |
| Voor | 0.56 | 0.25 | 0.8 |
| Tegen | 1.89 | 3.25 | 0.8 |
| BTTS | 22% | 25% | 20% |
| De '0' | 22% | 0% | 40% |
| Niet gescoord | 67% | 75% | 60% |
| xG | 1.11 | 1.07 | 1.15 |
| xG tegen | 1.72 | 1.57 | 1.84 |
Sporting CP
9 gespeeld · 18 pts · #3
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGGWV | 1.60 |
| Thuis | WWWGV | 2.00 |
| Uit | GWGW | 2.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 56% | 60% | 50% |
| Gem. goals | 3.55 | 3.6 | 3.5 |
| Voor | 2.33 | 2.2 | 2.5 |
| Tegen | 1.22 | 1.4 | 1 |
| BTTS | 78% | 80% | 75% |
| De '0' | 22% | 20% | 25% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 1.69 | 1.74 | 1.64 |
| xG tegen | 1.03 | 1.06 | 0.99 |
Voorspellingen voor Casa Pia – Sporting CP
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Casa Pia wint FT Resultaat | 23% | 4.27 | 7.50 | +75.44 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 27% | 3.69 | 5.60 | +51.69 | Ja |
| Sporting CP wint FT Resultaat | 50% | 2.02 | 1.31 | -35.13 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 50% | 1.98 | 1.06 | -46.49 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 77% | 1.31 | 1.07 | -18.03 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 92% | 1.09 | 1.01 | -7.15 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 76% | 1.32 | 1.13 | -14.29 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 1.50 | -24.97 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 28% | 3.57 | 2.20 | -38.33 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 13% | 7.50 | 3.82 | -49.08 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 8% | 12.39 | 17.00 | +37.19 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 24% | 4.14 | 5.25 | +26.79 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 2.50 | +24.95 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 72% | 1.39 | 1.57 | +12.99 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 87% | 1.15 | 1.22 | +5.74 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 53% | 1.87 | 1.85 | -1.22 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 47% | 2.15 | 1.85 | -13.78 | Nee |
| BTTS & Winst Casa Pia Combinatie | 12% | 8.52 | 15.00 | +76.10 | Ja |
| BTTS & Winst Sporting CP Combinatie | 23% | 4.42 | 2.67 | -39.55 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 37% | 2.69 | 1.23 | -54.24 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 25% | 4.08 | 1.55 | -62.03 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 15% | 6.67 | 1.99 | -70.15 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 9% | 11.76 | 2.27 | -80.71 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 5% | 22.22 | 3.04 | -86.32 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 63% | 1.59 | 3.42 | +114.78 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 76% | 1.32 | 2.46 | +85.73 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 85% | 1.18 | 1.90 | +61.50 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 92% | 1.09 | 1.52 | +39.08 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 96% | 1.05 | 1.32 | +26.06 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Casa Pia Clean Sheet Clean Sheet | 20% | 5.07 | – | – | Nee |
| Sporting CP Clean Sheet Clean Sheet | 35% | 2.86 | – | – | Nee |
| Casa Pia scoort eerst Eerste Goal | 37% | 2.73 | 3.88 | +42.01 | Ja |
| Sporting CP scoort eerst Eerste Goal | 57% | 1.77 | 1.26 | -28.81 | Nee |
| Casa Pia wint nil Win to Nil | 12% | 8.58 | 19.00 | +121.37 | Ja |
| Sporting CP wint nil Win to Nil | 27% | 3.72 | 2.20 | -40.86 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Sporting CP
Advies: Winner : Sporting CP
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
1.40
VORM LAATSTE 5
1.60
0.00
H2H LAATSTE 5
3.00
0.00
THUIS-/UIT PPG
2.00
1.11
XG (THUIS/UIT)
1.69
1.53
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.52
2.8
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
5.3
22%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
25%
50%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
75%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Casa Pia | Sporting CP | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 89% | 100% | 94.5% |
| Over 1.5 | 56% | 100% | 78% |
| Over 2.5 | 33% | 78% | 55.5% |
| Over 3.5 | 22% | 67% | 44.5% |
| Over 4.5 | 22% | 11% | 16.5% |
| BTTS | 22% | 78% | 50% |
| BTTS & Win | 11.7% | 22.6% | 17.2% |
| BTTS & Draw | 0% | 33% | 33% |
| BTTS & Over 2.5 | 40.5% | 40.5% | 40.5% |
| BTTS No & Over 2.5 | 11% | 11% | 11% |
Trends
- Casa Pia pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 7 punten, gemiddeld 1.4 per wedstrijd, met BTTS in slechts 2 van die 5 en 5 goals in totaal.
- Casa Pia had het de laatste tijd lastig voorin en bleef in 2 van de laatste 5 wedstrijden zonder goal; past de trainer vandaag zijn tactiek aan of zet hij een extra aanvaller erbij?
- Casa Pia bleef dit seizoen in 6 wedstrijden droog, dat is 67% van de duels, en maakte in de laatste 5 wedstrijden slechts 5 goals.
- Slechts 2 van de laatste 5 wedstrijden van Casa Pia eindigden in BTTS en daarin wonnen ze 2 keer; over het hele seizoen viel BTTS in 2/9 duels.
Trends
- Sporting CP pakte 8 punten uit de laatste 5 duels (gemiddeld 1.6 per wedstrijd), met BTTS in 4 daarvan en 9 goals in totaal.
- Sporting CP is buitenshuis al 4 wedstrijden ongeslagen.
- In de laatste 9 wedstrijden van Sporting CP vielen er telkens 2 goals of meer.
- Sporting CP wil de flow vasthouden tegen Casa Pia: in de laatste 5 duels verloren ze er maar 1, met 2 zeges en 2 gelijke spelen.
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van Sporting CP scoorden beide teams, en dit seizoen gebeurde dat in 7 duels (78% van alle wedstrijden) met Sporting CP.
- Sporting CP lijkt ook nu te scoren: ze vonden in de laatste 9 wedstrijden het net en maakten 9 goals in de laatste 5 duels.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
0
V
V
V
V
Vorm – Uit
2
G
W
G
W
Casa Pia
Casa Pia
0 - 1
Santa Clara
Casa Pia
1 - 4
Porto
Casa Pia
0 - 1
Moreirense FC
Casa Pia
0 - 7
Benfica
Sporting CP
Sporting Braga
1 - 3
Sporting CP
Famalicão
1 - 1
Sporting CP
Rio Ave FC
0 - 4
Sporting CP
Estrela Amadora
2 - 2
Sporting CP
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Henrique Araújo
xG 1.51
Goals 1
-0.51
João Pedro Seno Luis Rêgo
xG 1.30
Goals 1
-0.30
Silvi Clua Oya
xG 1.17
Goals 1
-0.17
xG vs Goals
Luis Suárez
xG 6.72
Goals 8
+1.28
Flávio Ferreira Gonçalves
xG 2.82
Goals 3
+0.18
Fotis Ioannidis
xG 2.45
Goals 2
-0.45
Gaat Casa Pia scoren?
25%
gescoord thuis
Lage kans
Er is een lage kans dat Casa Pia scoort.
25%
clean sheet uit
Gaat Sporting CP scoren?
22%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Sporting CP scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Casa Pia | Sporting CP |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 89% | 100% |
| Over 1.5 | 56% | 100% |
| Over 2.5 | 33% | 78% |
| Over 3.5 | 22% | 67% |
| Over 4.5 | 22% | 11% |
| Niet gescoord | 11% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Casa Pia | Sporting CP |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 78% | 78% |
| Over 1.5 | 33% | 44% |
| Over 2.5 | 22% | 12% |
| Over 3.5 | 22% | 4% |
| Over 4.5 | 4% | 1% |
| Clean Sheets | 22% | 22% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
André Gomes
1.8
Tg/Wedstrijd
9
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
Rui Silva
1
Tg/Wedstrijd
8
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Casa Pia | Sporting CP | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 50% | 75% | 63% |
| Over 7 | 50% | 50% | 50% |
| Over 8 | 50% | 25% | 38% |
| Over 9 | 50% | 0% | 25% |
| Over 10 | 25% | 0% | 13% |
| Over 11 | 25% | 0% | 13% |
| Over 12 | 25% | 0% | 13% |
| Over 13 | 25% | 0% | 13% |
| Over 14 | 25% | 0% | 13% |
Verwacht totaal: 4.11 + 5.33 = 9.4
Hoekschoppen analyse
Casa Pia
| Overall | 4.11 |
| Thuis | 3.5 |
| Uit | 4.6 |
Verwacht totaal
9.4
hoekschoppen
Sporting CP
| Overall | 5.33 |
| Thuis | 7 |
| Uit | 3.25 |
Blessures & schorsingen Casa Pia
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Sporting CP
Geen meldingen.
Topscorer – Casa Pia
L. Ofori
1
Doelpunten
1
Assists
0.7
Schoten/W
0.2
SoD/W
Topscorer – Sporting CP
L. Suárez
8
Doelpunten
1
Assists
2.2
Schoten/W
1.1
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Casa Pia | Sporting CP | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 9.78 | 14.56 | 12.17 |
| Schotconversie | 6% | 16% | 11% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 2.78 | 5.33 | 4.06 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7.00 | 9.22 | 8.11 |
| Schoten per goal | 17.60 | 6.24 | 11.92 |
| Meer dan 10,5 schoten | 56% | 67% | 62% |
| Meer dan 11,5 schoten | 33% | 67% | 50% |
| Meer dan 12,5 schoten | 33% | 67% | 50% |
| Meer dan 13,5 schoten | 22% | 67% | 45% |
| Meer dan 14,5 schoten | 11% | 56% | 34% |
| Meer dan 15,5 schoten | 0% | 33% | 17% |
| Schoten op doel 3,5+ | 33% | 67% | 50% |
| Schoten op doel 4,5+ | 11% | 56% | 34% |
| Schoten op doel 5,5+ | 0% | 44% | 22% |
| Schoten op doel 6,5+ | 0% | 44% | 22% |
Schoten per speler
Casa Pia
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Claudio | 2 | 1 | 1 |
| Rochinha | 1.8 | 0.5 | 4 |
| Henrique Araújo | 1.4 | 0.3 | 9 |
| 1.3 | 0.5 | 6 | |
| M. El Boukammiri | 1.2 | 0.2 | 5 |
| J. Livolant | 1 | 1 | 1 |
| David Sousa | 0.8 | 0.2 | 9 |
| L. Ofori | 0.7 | 0.2 | 9 |
Sporting CP
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| L. Suárez | 2.2 | 1.1 | 9 |
| F. Ioannidis | 1.8 | 0.6 | 8 |
| Ibrahima Ba | 1.5 | — | 2 |
| Flávio Gonçalves | 1.3 | 0.8 | 8 |
| M. Araújo | 1.3 | 0.5 | 8 |
| R. Zalazar | 1.1 | 0.5 | 8 |
| Geny Catamo | 1.1 | 0.6 | 9 |
| Rafael Ferreira Nel | 1 | 1 | 1 |
Schoten
Totaal schoten
9.8
14.6
Casa Pia
Sporting CP
Schoten op doel
2.8
5.3
Casa Pia
Sporting CP
Onderlinge resultaten Casa Pia - Sporting CP
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 16/01/2026 | Sporting CP - Casa Pia | 3-0 | ✗ | 3 |
| 08/08/2025 | Casa Pia - Sporting CP | 0-2 | ✗ | 2 |
| 09/03/2025 | Casa Pia - Sporting CP | 1-3 | ✓ | 4 |
| 05/10/2024 | Sporting CP - Casa Pia | 2-0 | ✗ | 2 |
| 29/01/2024 | Sporting CP - Casa Pia | 8-0 | ✗ | 8 |
| 18/08/2023 | Casa Pia - Sporting CP | 1-2 | ✓ | 3 |
| 09/04/2023 | Casa Pia - Sporting CP | 3-4 | ✓ | 7 |
| 22/10/2022 | Sporting CP - Casa Pia | 3-1 | ✓ | 4 |
| 22/12/2021 | Casa Pia - Sporting CP | 1-2 | ✓ | 3 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Porto | 9 | 9 | 0 | 0 | 21 | 4 | +17 | 27 |
| 2 | SL Benfica | 9 | 7 | 1 | 1 | 26 | 8 | +18 | 22 |
| 3 | Sporting Clube de Portugal | 9 | 5 | 3 | 1 | 21 | 11 | +10 | 18 |
| 4 | CD Santa Clara | 9 | 5 | 3 | 1 | 13 | 6 | +7 | 18 |
| 5 | FC Arouca | 9 | 5 | 2 | 2 | 12 | 7 | +5 | 17 |
| 6 | Academico de Viseu FC | 9 | 5 | 2 | 2 | 13 | 11 | +2 | 17 |
| 7 | Gil Vicente FC | 9 | 4 | 2 | 3 | 8 | 7 | +1 | 14 |
| 8 | Alverca | 9 | 3 | 2 | 4 | 13 | 13 | 0 | 11 |
| 9 | Sporting Braga | 9 | 3 | 2 | 4 | 9 | 11 | -2 | 11 |
| 10 | Moreirense FC | 9 | 3 | 2 | 4 | 11 | 16 | -5 | 11 |
| 11 | FC Famalicão | 9 | 2 | 4 | 3 | 14 | 11 | +3 | 10 |
| 12 | Estrela Amadora | 9 | 2 | 4 | 3 | 14 | 17 | -3 | 10 |
| 13 | Vitória Guimarães SC | 9 | 2 | 2 | 5 | 10 | 10 | 0 | 8 |
| 14 | CS Marítimo Funchal | 9 | 2 | 2 | 5 | 9 | 19 | -10 | 8 |
| 15 | CD Nacional Funchal | 9 | 2 | 1 | 6 | 10 | 18 | -8 | 7 |
| 16 | Casa Pia AC | 9 | 2 | 1 | 6 | 5 | 17 | -12 | 7 |
| 17 | Rio Ave FC | 9 | 2 | 1 | 6 | 8 | 21 | -13 | 7 |
| 18 | GD Estoril Praia | 9 | 0 | 2 | 7 | 5 | 15 | -10 | 2 |