GGVWV
Getafe
Getafe - Rayo VallecanoStatistieken, H2H & xG
VWVWG
Rayo Vallecano
Head to Head
26 wedstrijden1.92
Avg Goals
38%
BTTS
69%
Over 1.5
31%
Over 2.5
8%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Getafe | Statistiek | Rayo Vallecano |
|---|---|---|
| 0.5 | ⚽ Doelpunten | 1.57 |
| 1.25 | 🥅 Tegengoals | 2.29 |
| 1.14 | ⚡ xG | 1.45 |
| 10.8 | 🔫 Schoten | 13.4 |
| 2.5 | 🎯 Schoten op doel | 4.6 |
| 3.8 | 🚩 Corners | 5.3 |
| 25% | 🤝 BTTS | 100% |
| 25% | 📊 Over 2.5 % | 71% |
| 25% | 🧤 Clean sheet % | 0% |
| 0% | 🧤 Gescoord in beide helften | 28% |
| 37% | ⚽ Balbezit | 49% |
| 14.3 | 🟨 Overtredingen | 12.9 |
Getafe
8 gespeeld · 8 pts · #14
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GGVWV | 1.00 |
| Thuis | WGGW | 2.00 |
| Uit | VVVV | — |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 25% | 50% | 0% |
| Gem. goals | 1.75 | 1.5 | 2 |
| Voor | 0.5 | 1 | — |
| Tegen | 1.25 | 0.5 | 2 |
| BTTS | 25% | 50% | 0% |
| De '0' | 25% | 50% | 0% |
| Niet gescoord | 50% | 0% | 100% |
| xG | 1.14 | 1.43 | 0.85 |
| xG tegen | 1.6 | 1.23 | 1.98 |
Rayo Vallecano
7 gespeeld · 8 pts · #13
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWVWG | 1.40 |
| Thuis | GWW | 2.33 |
| Uit | VVVG | 0.25 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 29% | 67% | 0% |
| Gem. goals | 3.86 | 3.33 | 4.25 |
| Voor | 1.57 | 2 | 1.25 |
| Tegen | 2.29 | 1.33 | 3 |
| BTTS | 100% | 100% | 100% |
| De '0' | 0% | 0% | 0% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 1.45 | 1.48 | 1.43 |
| xG tegen | 1.8 | 1.55 | 1.99 |
Voorspellingen voor Getafe – Rayo Vallecano
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Getafe wint FT Resultaat | 41% | 2.44 | 2.92 | +19.52 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 27% | 3.75 | 3.10 | -17.25 | Nee |
| Rayo Vallecano wint FT Resultaat | 32% | 3.09 | 2.53 | -18.10 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 68% | 1.48 | 1.41 | -4.64 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 59% | 1.69 | 1.45 | -14.35 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 94% | 1.07 | 1.06 | -0.77 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 80% | 1.24 | 1.58 | +27.05 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 56% | 1.77 | 2.60 | +46.85 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 34% | 2.93 | 5.40 | +84.03 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 18% | 5.69 | 9.10 | +60.07 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 6% | 15.65 | 6.10 | -61.02 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 20% | 5.10 | 2.60 | -49.07 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 44% | 2.30 | 1.51 | -34.28 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 66% | 1.52 | 1.14 | -24.85 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 82% | 1.21 | 1.00 | -17.59 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 60% | 1.66 | 2.05 | +23.70 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 40% | 2.52 | 1.67 | -33.77 | Nee |
| BTTS & Winst Getafe Combinatie | 22% | 4.53 | 7.00 | +54.56 | Ja |
| BTTS & Winst Rayo Vallecano Combinatie | 18% | 5.57 | 6.50 | +16.67 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 65% | 1.53 | 1.24 | -19.15 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 52% | 1.93 | 1.47 | -23.85 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 39% | 2.59 | 1.90 | -26.66 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 27% | 3.69 | 2.60 | -29.54 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 18% | 5.62 | 3.60 | -35.92 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 35% | 2.87 | 3.30 | +14.84 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 48% | 2.07 | 2.25 | +8.45 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 61% | 1.63 | 1.75 | +7.45 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 73% | 1.37 | 1.44 | +4.98 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 82% | 1.22 | 1.25 | +2.75 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Getafe Clean Sheet Clean Sheet | 25% | 3.96 | – | – | Nee |
| Rayo Vallecano Clean Sheet Clean Sheet | 21% | 4.81 | – | – | Nee |
| Getafe scoort eerst Eerste Goal | 51% | 1.98 | 2.22 | +12.11 | Ja |
| Rayo Vallecano scoort eerst Eerste Goal | 44% | 2.26 | 2.05 | -9.39 | Nee |
| Getafe wint nil Win to Nil | 19% | 5.30 | 4.00 | -24.58 | Nee |
| Rayo Vallecano wint nil Win to Nil | 14% | 6.94 | 4.00 | -42.33 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Rayo Vallecano
Advies: Double chance : draw or Rayo Vallecano
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
1.00
VORM LAATSTE 5
1.40
0.60
H2H LAATSTE 5
1.80
2.00
THUIS-/UIT PPG
0.25
1.14
XG (THUIS/UIT)
1.45
1.66
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.91
2.5
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.6
50%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
0%
0%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
75%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Getafe | Rayo Vallecano | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 50% | 100% | 75% |
| Over 2.5 | 25% | 71% | 48% |
| Over 3.5 | 0% | 43% | 43% |
| Over 4.5 | 0% | 43% | 43% |
| BTTS | 25% | 100% | 62.5% |
| BTTS & Win | 22.1% | 18% | 20.1% |
| BTTS & Draw | 25% | 28% | 26.5% |
| BTTS & Over 2.5 | 47.9% | 47.9% | 47.9% |
| BTTS No & Over 2.5 | 25% | 0% | 25% |
Trends
- Getafe CF pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 5 punten, gemiddeld 1 punt per wedstrijd; BTTS viel in 2 van die 5 en ze scoorden 3 keer.
- Getafe CF is thuis al 4 wedstrijden ongeslagen.
- Getafe CF zal vertrouwen putten uit het feit dat het dit seizoen in elke thuiswedstrijd heeft gescoord en wil die reeks doortrekken.
- Voorin loopt het stroef bij Getafe CF, dat in 2 van de laatste 5 duels niet tot scoren kwam.
- Getafe CF bleef dit seizoen in 4 wedstrijden droog staan (50%) en maakte in de laatste 5 duels slechts 3 goals.
- In slechts 2 van de laatste 5 wedstrijden van Getafe CF scoorden beide teams en daarvan wonnen ze er 1; dit seizoen staat BTTS op 2/8 duels.
Trends
- Rayo Vallecano pakte 7 punten uit de laatste 5 duels (1,4 punt per wedstrijd), met BTTS in 5 van die wedstrijden en 9 goals in die periode.
- Rayo Vallecano is in vorm en is nu 2 wedstrijden op rij ongeslagen.
- Doelpunten lijken waarschijnlijk, want in de laatste 7 wedstrijden van Rayo Vallecano vielen er telkens 2 goals of meer.
- In de laatste 5 wedstrijden van Rayo Vallecano scoorden beide teams, en dit seizoen eindigden alle 7/7 duels in BTTS (100%).
- Rayo Vallecano lijkt ook nu te scoren: het team vond in de laatste 7 wedstrijden het net en maakte 9 goals in de laatste vijf duels.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2
W
G
G
W
Vorm – Uit
0.25
V
V
V
G
Getafe
Getafe
1 - 0
Málaga CF
Getafe
1 - 1
Deportivo La Coruña
Getafe
1 - 1
Celta de Vigo
Getafe
1 - 0
Racing Santander
Rayo Vallecano
Osasuna
1 - 1
Rayo Vallecano
Real Madrid
4 - 1
Rayo Vallecano
FC Barcelona
5 - 2
Rayo Vallecano
Sevilla
2 - 1
Rayo Vallecano
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Ramon Terrats
xG 1.93
Goals 1
-0.93
Martín Satriano
xG 1.49
Goals 1
-0.49
Ivan Azón Monzón
xG 1.42
Goals 1
-0.42
xG vs Goals
Sergio Camello
xG 5.94
Goals 7
+1.06
Álvaro García
xG 2.02
Goals 2
-0.02
Andrei Ratiu
xG 1.08
Goals 1
-0.08
Gaat Getafe scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Getafe scoort.
0%
clean sheet uit
Gaat Rayo Vallecano scoren?
50%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Rayo Vallecano scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Getafe | Rayo Vallecano |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 50% | 100% |
| Over 2.5 | 25% | 71% |
| Over 3.5 | 0% | 43% |
| Over 4.5 | 0% | 43% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Getafe | Rayo Vallecano |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 75% | 100% |
| Over 1.5 | 25% | 56% |
| Over 2.5 | 25% | 28% |
| Over 3.5 | 4% | 28% |
| Over 4.5 | 1% | 8% |
| Clean Sheets | 25% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
David Soria
1.25
Tg/Wedstrijd
10
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
E. Audero
1.5
Tg/Wedstrijd
6
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Getafe | Rayo Vallecano | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 75% | 88% |
| Over 7 | 100% | 75% | 88% |
| Over 8 | 75% | 50% | 63% |
| Over 9 | 75% | 50% | 63% |
| Over 10 | 50% | 50% | 50% |
| Over 11 | 50% | 50% | 50% |
| Over 12 | 50% | 50% | 50% |
| Over 13 | 50% | 50% | 50% |
| Over 14 | 0% | 25% | 13% |
Verwacht totaal: 3.75 + 5.29 = 9
Hoekschoppen analyse
Getafe
| Overall | 3.75 |
| Thuis | 4.75 |
| Uit | 2.75 |
Verwacht totaal
9
hoekschoppen
Rayo Vallecano
| Overall | 5.29 |
| Thuis | 7 |
| Uit | 4 |
Blessures & schorsingen Getafe
I. AzonBlessure
JuanmiKnieblessure
O. MangalaSpierblessure
Z. RomeroBlessure
C. UcheKnieblessure
E. UnalSpierblessure
Blessures & schorsingen Rayo Vallecano
A. BatallaBroken calfbone
A. RatiuTwijfelachtig: Blessure
Topscorer – Getafe
E. Ünal
1
Doelpunten
0
Assists
1.1
Schoten/W
0.3
SoD/W
Topscorer – Rayo Vallecano
Sergio Camello
7
Doelpunten
1
Assists
2.1
Schoten/W
1.4
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Getafe | Rayo Vallecano | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 10.75 | 13.43 | 12.09 |
| Schotconversie | 5% | 12% | 9% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 2.50 | 4.57 | 3.54 |
| Schoten naast per wedstrijd | 8.25 | 8.86 | 8.56 |
| Schoten per goal | 21.50 | 8.55 | 15.03 |
| Meer dan 10,5 schoten | 50% | 71% | 61% |
| Meer dan 11,5 schoten | 38% | 56% | 47% |
| Meer dan 12,5 schoten | 25% | 56% | 41% |
| Meer dan 13,5 schoten | 25% | 56% | 41% |
| Meer dan 14,5 schoten | 25% | 56% | 41% |
| Meer dan 15,5 schoten | 13% | 56% | 35% |
| Schoten op doel 3,5+ | 25% | 43% | 34% |
| Schoten op doel 4,5+ | 13% | 43% | 28% |
| Schoten op doel 5,5+ | 13% | 28% | 21% |
| Schoten op doel 6,5+ | 13% | 28% | 21% |
Schoten per speler
Getafe
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Ramón Terrats | 2.4 | 0.9 | 7 |
| Iván Azón | 1.6 | 1 | 5 |
| M. Satriano | 1.4 | 0.4 | 8 |
| Mario Martín | 1.2 | 0.4 | 5 |
| E. Ünal | 1.1 | 0.3 | 7 |
| J. Mojica | 0.9 | — | 7 |
| Andrés García | 0.9 | 0.1 | 7 |
| N. Gudelj | 0.3 | — | 6 |
Rayo Vallecano
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Sergio Camello | 2.1 | 1.4 | 8 |
| G. Tsitaishvili | 1.3 | 0.5 | 4 |
| Pedro Díaz | 1.1 | 0.3 | 7 |
| F. Lejeune | 1.1 | 0.3 | 8 |
| Álvaro García | 1 | 0.5 | 8 |
| A. Rațiu | 0.8 | 0.3 | 6 |
| Adrià Pedrosa | 0.7 | 0.3 | 6 |
| R. Nteka | 0.7 | 0.3 | 3 |
Schoten
Totaal schoten
10.8
13.4
Getafe
Rayo Vallecano
Schoten op doel
2.5
4.6
Getafe
Rayo Vallecano
Onderlinge resultaten Getafe - Rayo Vallecano
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 03/05/2026 | Getafe - Rayo Vallecano | 0-2 | ✗ | 2 |
| 02/01/2026 | Rayo Vallecano - Getafe | 1-1 | ✓ | 2 |
| 02/05/2025 | Rayo Vallecano - Getafe | 1-0 | ✗ | 1 |
| 24/08/2024 | Getafe - Rayo Vallecano | 0-0 | ✗ | 0 |
| 13/04/2024 | Rayo Vallecano - Getafe | 0-0 | ✗ | 0 |
| 02/01/2024 | Getafe - Rayo Vallecano | 0-2 | ✗ | 2 |
| 12/02/2023 | Getafe - Rayo Vallecano | 1-1 | ✓ | 2 |
| 14/10/2022 | Rayo Vallecano - Getafe | 0-0 | ✗ | 0 |
| 08/05/2022 | Getafe - Rayo Vallecano | 0-0 | ✗ | 0 |
| 18/09/2021 | Rayo Vallecano - Getafe | 3-0 | ✗ | 3 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Barcelona | 9 | 9 | 0 | 0 | 39 | 9 | +30 | 27 |
| 2 | Atlético Madrid | 9 | 7 | 1 | 1 | 19 | 8 | +11 | 22 |
| 3 | Real Betis | 9 | 6 | 1 | 2 | 16 | 14 | +2 | 19 |
| 4 | Real Madrid | 8 | 6 | 0 | 2 | 19 | 8 | +11 | 18 |
| 5 | Sevilla | 8 | 4 | 2 | 2 | 13 | 12 | +1 | 14 |
| 6 | Real Sociedad | 8 | 4 | 1 | 3 | 12 | 15 | -3 | 13 |
| 7 | Alavés | 8 | 3 | 2 | 3 | 12 | 8 | +4 | 11 |
| 8 | Real Club Deportivo de La Coruña | 9 | 2 | 5 | 2 | 13 | 12 | +1 | 11 |
| 9 | Athletic Bilbao | 7 | 2 | 3 | 2 | 7 | 6 | +1 | 9 |
| 10 | Villarreal | 9 | 2 | 3 | 4 | 13 | 13 | 0 | 9 |
| 11 | Celta de Vigo | 8 | 1 | 5 | 2 | 8 | 6 | +2 | 8 |
| 12 | Espanyol | 9 | 2 | 2 | 5 | 11 | 12 | -1 | 8 |
| 13 | Rayo Vallecano | 7 | 2 | 2 | 3 | 11 | 16 | -5 | 8 |
| 14 | Getafe | 8 | 2 | 2 | 4 | 4 | 10 | -6 | 8 |
| 15 | Osasuna | 8 | 2 | 2 | 4 | 8 | 18 | -10 | 8 |
| 16 | Real Racing Club de Santander | 8 | 2 | 2 | 4 | 13 | 23 | -10 | 8 |
| 17 | Levante | 8 | 1 | 4 | 3 | 12 | 16 | -4 | 7 |
| 18 | Elche | 9 | 1 | 4 | 4 | 11 | 17 | -6 | 7 |
| 19 | Valencia | 9 | 1 | 3 | 5 | 6 | 15 | -9 | 6 |
| 20 | Málaga CF | 8 | 0 | 4 | 4 | 4 | 13 | -9 | 4 |