VVVGV
Osasuna
Osasuna - Racing SantanderUitslag, statistieken & xG
VWVVG
Racing Santander
Statistieken en doelpuntenmakers
Osasuna
9'
Ante Budimir
88'
Asier Osambela
2 - 0
Rust (1 - 0)
Racing Santander
2.00
xG
1.02
44%
Balbezit
56%
20
Schoten
9
7
Schoten op doel
1
13
Schoten naast
8
7
Hoekschoppen
4
21
Overtredingen
9
4
Buitenspel
2
2
Gele kaarten
3
0
Rode kaarten
0
Head to Head
13 wedstrijden2.92
Avg Goals
54%
BTTS
92%
Over 1.5
46%
Over 2.5
31%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Osasuna | Statistiek | Racing Santander |
|---|---|---|
| 1 | ⚽ Doelpunten | 1.63 |
| 2.25 | 🥅 Tegengoals | 2.88 |
| 1.19 | ⚡ xG | 1.35 |
| 9.6 | 🔫 Schoten | 11.5 |
| 4 | 🎯 Schoten op doel | 4.9 |
| 3.1 | 🚩 Corners | 4.8 |
| 50% | 🤝 BTTS | 75% |
| 50% | 📊 Over 2.5 % | 88% |
| 25% | 🧤 Clean sheet % | 0% |
| 0% | 🧤 Gescoord in beide helften | 38% |
| 46% | ⚽ Balbezit | 49% |
| 13.9 | 🟨 Overtredingen | 14 |
Osasuna
8 gespeeld · 8 pts · #15
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVVGV | 0.20 |
| Thuis | GWVG | 1.25 |
| Uit | WVVV | 0.75 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 25% | 25% | 25% |
| Gem. goals | 3.25 | 1.25 | 5.25 |
| Voor | 1 | 0.5 | 1.5 |
| Tegen | 2.25 | 0.75 | 3.75 |
| BTTS | 50% | 25% | 75% |
| De '0' | 25% | 50% | 0% |
| Niet gescoord | 38% | 50% | 25% |
| xG | 1.19 | 1.3 | 1.09 |
| xG tegen | 1.5 | 1.2 | 1.81 |
Racing Santander
8 gespeeld · 8 pts · #16
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWVVG | 0.80 |
| Thuis | GWWG | 2.00 |
| Uit | VVVV | — |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 25% | 50% | 0% |
| Gem. goals | 4.51 | 4 | 5 |
| Voor | 1.63 | 2.25 | 1 |
| Tegen | 2.88 | 1.75 | 4 |
| BTTS | 75% | 100% | 50% |
| De '0' | 0% | 0% | 0% |
| Niet gescoord | 25% | 0% | 50% |
| xG | 1.35 | 1.7 | 1 |
| xG tegen | 1.88 | 1.74 | 2.02 |
Voorspellingen voor Osasuna – Racing Santander
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Osasuna wint FT Resultaat | 46% | 2.18 | 2.00 | -8.32 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 29% | 3.50 | 3.53 | +0.77 | Ja |
| Racing Santander wint FT Resultaat | 26% | 3.90 | 3.60 | -7.79 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 74% | 1.34 | 1.30 | -3.29 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 54% | 1.85 | 1.75 | -5.22 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 91% | 1.10 | 1.00 | -9.20 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 73% | 1.37 | 1.20 | -12.26 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 46% | 2.16 | 1.62 | -24.85 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 25% | 4.02 | 2.38 | -40.76 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 11% | 8.86 | 4.50 | -49.20 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 9% | 10.87 | 9.80 | -9.84 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 27% | 3.72 | 3.80 | +2.14 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 54% | 1.87 | 2.21 | +18.48 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 75% | 1.33 | 1.49 | +11.91 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 89% | 1.13 | 1.20 | +6.45 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 51% | 1.94 | 1.60 | -17.69 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 49% | 2.06 | 2.30 | +11.67 | Ja |
| BTTS & Winst Osasuna Combinatie | 20% | 4.99 | 3.45 | -30.83 | Nee |
| BTTS & Winst Racing Santander Combinatie | 12% | 8.30 | 6.00 | -27.70 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 55% | 1.83 | 1.24 | -32.17 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 41% | 2.46 | 1.50 | -38.95 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 28% | 3.53 | 1.83 | -48.21 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 18% | 5.43 | 2.32 | -57.31 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 11% | 8.93 | 3.08 | -65.50 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 45% | 2.21 | 3.60 | +63.08 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 59% | 1.69 | 2.39 | +41.73 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 72% | 1.39 | 1.93 | +38.38 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 82% | 1.23 | 1.56 | +27.30 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 89% | 1.13 | 1.29 | +14.55 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Osasuna Clean Sheet Clean Sheet | 35% | 2.86 | – | – | Nee |
| Racing Santander Clean Sheet Clean Sheet | 23% | 4.39 | – | – | Nee |
| Osasuna scoort eerst Eerste Goal | 54% | 1.86 | 1.67 | -10.15 | Nee |
| Racing Santander scoort eerst Eerste Goal | 38% | 2.62 | 2.28 | -12.90 | Nee |
| Osasuna wint nil Win to Nil | 26% | 3.88 | 3.80 | -2.00 | Nee |
| Racing Santander wint nil Win to Nil | 14% | 7.37 | 7.00 | -5.08 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Osasuna
Advies: Combo Double chance : Osasuna or draw and +1.5 goals
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
0.20
VORM LAATSTE 5
0.80
1.80
H2H LAATSTE 5
1.20
1.25
THUIS-/UIT PPG
0.00
1.19
XG (THUIS/UIT)
1.35
1.80
XG TEGEN (THUIS/UIT)
2.00
4.0
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.9
50%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
0%
0%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
75%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Osasuna | Racing Santander | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 88% | 100% | 94% |
| Over 1.5 | 75% | 88% | 81.5% |
| Over 2.5 | 50% | 88% | 69% |
| Over 3.5 | 38% | 75% | 56.5% |
| Over 4.5 | 25% | 50% | 37.5% |
| BTTS | 50% | 75% | 62.5% |
| BTTS & Win | 20.1% | 12.1% | 16.1% |
| BTTS & Draw | 13% | 25% | 19% |
| BTTS & Over 2.5 | 37.8% | 37.8% | 37.8% |
| BTTS No & Over 2.5 | 13% | 13% | 13% |
Trends
- CA Osasuna pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) slechts 1 punt, gemiddeld 0.2 per wedstrijd, met BTTS in 3 van die 5 en in totaal 5 goals gemaakt.
- In de laatste 5 wedstrijden van CA Osasuna vielen er telkens 2 goals of meer.
- CA Osasuna wacht al 5 duels op een zege, met 1 gelijkspel en 4 nederlagen.
- CA Osasuna bleef in 2 van de laatste 5 wedstrijden zonder goal.
- CA Osasuna bleef dit seizoen in 3 duels droog staan (38%), en maakte in de laatste 5 wedstrijden 5 goals.
- In 3 van de laatste 5 duels van CA Osasuna scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS in 4 wedstrijden (50%) met CA Osasuna.
Trends
- Racing Santander pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 4 punten, gemiddeld 0.8 punt per wedstrijd; in 4 van die wedstrijden vielen goals aan beide kanten (BTTS) en Racing Santander scoorde 8 keer.
- De laatste 6 wedstrijden van Racing Santander eindigden telkens met 3+ goals; doet CA Osasuna vandaag mee, na in totaal 26 goals in de laatste 5 duels (thuis en uit) van Racing Santander?
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van Racing Santander scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS in 6 duels (75% van alle wedstrijden) met Racing Santander.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.25
G
W
V
G
Vorm – Uit
0
V
V
V
V
Osasuna
Osasuna
1 - 1
Rayo Vallecano
Osasuna
0 - 2
Espanyol
Osasuna
1 - 0
Getafe
Osasuna
0 - 0
Levante
Racing Santander
Celta de Vigo
5 - 0
Racing Santander
FC Barcelona
7 - 2
Racing Santander
Rayo Vallecano
3 - 2
Racing Santander
Getafe
1 - 0
Racing Santander
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Ante Budimir
xG 5.60
Goals 6
+0.40
Raúl García de Haro
xG 1.82
Goals 1
-0.82
Kike Barja
xG 0.91
Goals 1
+0.09
xG vs Goals
Mohamed Yassir Zabiri
xG 5.87
Goals 7
+1.13
Sergio Canales
xG 1.84
Goals 1
-0.84
Andrés Martín
xG 1.47
Goals 1
-0.47
Gaat Osasuna scoren?
50%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Osasuna scoort.
0%
clean sheet uit
Gaat Racing Santander scoren?
50%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Racing Santander scoort.
50%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Osasuna | Racing Santander |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 88% | 100% |
| Over 1.5 | 75% | 88% |
| Over 2.5 | 50% | 88% |
| Over 3.5 | 38% | 75% |
| Over 4.5 | 25% | 50% |
| Niet gescoord | 12% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Osasuna | Racing Santander |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 75% | 100% |
| Over 1.5 | 50% | 75% |
| Over 2.5 | 38% | 38% |
| Over 3.5 | 38% | 25% |
| Over 4.5 | 8% | 16% |
| Clean Sheets | 25% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Sergio Herrera
1.6
Tg/Wedstrijd
8
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
Julen Agirrezabala
2.88
Tg/Wedstrijd
23
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Osasuna | Racing Santander | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 75% | 75% | 75% |
| Over 7 | 50% | 75% | 63% |
| Over 8 | 25% | 75% | 50% |
| Over 9 | 25% | 75% | 50% |
| Over 10 | 25% | 75% | 50% |
| Over 11 | 25% | 75% | 50% |
| Over 12 | 25% | 75% | 50% |
| Over 13 | 0% | 75% | 38% |
| Over 14 | 0% | 50% | 25% |
Verwacht totaal: 3.13 + 4.75 = 7.9
Hoekschoppen analyse
Osasuna
| Overall | 3.13 |
| Thuis | 4.25 |
| Uit | 2 |
Verwacht totaal
7.9
hoekschoppen
Racing Santander
| Overall | 4.75 |
| Thuis | 5.75 |
| Uit | 3.75 |
Blessures & schorsingen Osasuna
A. BonelBuiten de wedstrijdselectie
R. Del CastilloSpierblessure
J. HerrandoSpierblessure
A. OrozBlessure
Blessures & schorsingen Racing Santander
S. ErikssonSchouderblessure
Topscorer – Osasuna
A. Budimir
6
Doelpunten
0
Assists
2.3
Schoten/W
1.6
SoD/W
Topscorer – Racing Santander
M. Zabiri
7
Doelpunten
0
Assists
1.5
Schoten/W
1.4
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Osasuna | Racing Santander | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 9.63 | 11.50 | 10.57 |
| Schotconversie | 10% | 14% | 12% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.00 | 4.88 | 4.44 |
| Schoten naast per wedstrijd | 5.63 | 6.63 | 6.13 |
| Schoten per goal | 9.63 | 7.08 | 8.36 |
| Meer dan 10,5 schoten | 50% | 63% | 57% |
| Meer dan 11,5 schoten | 25% | 38% | 32% |
| Meer dan 12,5 schoten | 13% | 38% | 26% |
| Meer dan 13,5 schoten | 0% | 25% | 13% |
| Meer dan 14,5 schoten | 0% | 25% | 13% |
| Meer dan 15,5 schoten | 0% | 25% | 13% |
| Schoten op doel 3,5+ | 63% | 63% | 63% |
| Schoten op doel 4,5+ | 50% | 38% | 44% |
| Schoten op doel 5,5+ | 13% | 25% | 19% |
| Schoten op doel 6,5+ | 13% | 13% | 13% |
Schoten per speler
Osasuna
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| A. Budimir | 2.3 | 1.6 | 8 |
| Raúl García | 1.4 | 0.8 | 8 |
| Mauro Echegoyen | 1 | 1 | 1 |
| Rubén García | 0.9 | 0.5 | 8 |
| Kike Barja | 0.7 | 0.2 | 6 |
| Jorge Herrando | 0.7 | 0.7 | 3 |
| Diego Rico | 0.5 | — | 2 |
| Jonathan Dubasin | 0.5 | 0.3 | 8 |
Racing Santander
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Andrés Martín | 2.3 | 1.3 | 4 |
| Pablo García | 2 | 1.3 | 4 |
| Sergio Canales | 1.5 | 0.8 | 8 |
| M. Zabiri | 1.5 | 1.4 | 8 |
| J. Belocian | 0.8 | 0.3 | 4 |
| Manu Hernando | 0.6 | — | 5 |
| Iñigo Vicente | 0.5 | 0.3 | 8 |
| Sergio Martínez | 0.5 | 0.5 | 2 |
Schoten
Totaal schoten
9.6
11.5
Osasuna
Racing Santander
Schoten op doel
4
4.9
Osasuna
Racing Santander
Onderlinge resultaten Osasuna - Racing Santander
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 24/07/2026 | Osasuna - Racing Santander | 2-0 | ✗ | 2 |
| 07/03/2015 | Racing Santander - Osasuna | 2-0 | ✗ | 2 |
| 04/10/2014 | Osasuna - Racing Santander | 0-2 | ✗ | 2 |
| 13/05/2012 | Racing Santander - Osasuna | 2-4 | ✓ | 6 |
| 15/01/2012 | Osasuna - Racing Santander | 0-2 | ✗ | 2 |
| 13/03/2011 | Osasuna - Racing Santander | 3-1 | ✓ | 4 |
| 31/10/2010 | Racing Santander - Osasuna | 4-1 | ✓ | 5 |
| 21/03/2010 | Osasuna - Racing Santander | 1-3 | ✓ | 4 |
| 27/01/2010 | Osasuna - Racing Santander | 0-3 | ✗ | 3 |
| 21/01/2010 | Racing Santander - Osasuna | 2-1 | ✓ | 3 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Barcelona | 9 | 9 | 0 | 0 | 39 | 9 | +30 | 27 |
| 2 | Atlético Madrid | 9 | 7 | 1 | 1 | 19 | 8 | +11 | 22 |
| 3 | Real Betis | 9 | 6 | 1 | 2 | 16 | 14 | +2 | 19 |
| 4 | Real Madrid | 8 | 6 | 0 | 2 | 19 | 8 | +11 | 18 |
| 5 | Sevilla | 8 | 4 | 2 | 2 | 13 | 12 | +1 | 14 |
| 6 | Real Sociedad | 8 | 4 | 1 | 3 | 12 | 15 | -3 | 13 |
| 7 | Alavés | 8 | 3 | 2 | 3 | 12 | 8 | +4 | 11 |
| 8 | Real Club Deportivo de La Coruña | 9 | 2 | 5 | 2 | 13 | 12 | +1 | 11 |
| 9 | Athletic Bilbao | 7 | 2 | 3 | 2 | 7 | 6 | +1 | 9 |
| 10 | Villarreal | 9 | 2 | 3 | 4 | 13 | 13 | 0 | 9 |
| 11 | Celta de Vigo | 8 | 1 | 5 | 2 | 8 | 6 | +2 | 8 |
| 12 | Espanyol | 9 | 2 | 2 | 5 | 11 | 12 | -1 | 8 |
| 13 | Rayo Vallecano | 7 | 2 | 2 | 3 | 11 | 16 | -5 | 8 |
| 14 | Getafe | 8 | 2 | 2 | 4 | 4 | 10 | -6 | 8 |
| 15 | Osasuna | 8 | 2 | 2 | 4 | 8 | 18 | -10 | 8 |
| 16 | Real Racing Club de Santander | 8 | 2 | 2 | 4 | 13 | 23 | -10 | 8 |
| 17 | Levante | 8 | 1 | 4 | 3 | 12 | 16 | -4 | 7 |
| 18 | Elche | 9 | 1 | 4 | 4 | 11 | 17 | -6 | 7 |
| 19 | Valencia | 9 | 1 | 3 | 5 | 6 | 15 | -9 | 6 |
| 20 | Málaga CF | 8 | 0 | 4 | 4 | 4 | 13 | -9 | 4 |