VWWVW
Real Madrid
Real Madrid - SevillaUitslag, statistieken & xG
GWWVG
Sevilla
Statistieken en doelpuntenmakers
Real Madrid
30'
Arda Güler
37'
Kylian Mbappé
63'
Kylian Mbappé
82'
Yan Diomande
4 - 1
Rust (2 - 0)
Sevilla
80'
Manuel Bueno Sebastián
1.83
xG
1.34
65%
Balbezit
35%
15
Schoten
11
8
Schoten op doel
5
7
Schoten naast
6
1
Hoekschoppen
2
10
Overtredingen
14
1
Buitenspel
0
2
Gele kaarten
2
0
Rode kaarten
0
Head to Head
40 wedstrijden3.85
Avg Goals
63%
BTTS
85%
Over 1.5
73%
Over 2.5
48%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Real Madrid | Statistiek | Sevilla |
|---|---|---|
| 2.38 | ⚽ Doelpunten | 1.63 |
| 1 | 🥅 Tegengoals | 1.5 |
| 2.05 | ⚡ xG | 1.38 |
| 17.9 | 🔫 Schoten | 11.9 |
| 7.1 | 🎯 Schoten op doel | 4.3 |
| 7.1 | 🚩 Corners | 3.1 |
| 63% | 🤝 BTTS | 75% |
| 75% | 📊 Over 2.5 % | 63% |
| 25% | 🧤 Clean sheet % | 25% |
| 63% | 🧤 Gescoord in beide helften | 25% |
| 52% | ⚽ Balbezit | 42% |
| 8.4 | 🟨 Overtredingen | 14.8 |
Real Madrid
8 gespeeld · 18 pts · #4
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWWVW | 1.80 |
| Thuis | WWWW | 3.00 |
| Uit | WVWV | 1.50 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 75% | 100% | 50% |
| Gem. goals | 3.38 | 3.75 | 3 |
| Voor | 2.38 | 3.25 | 1.5 |
| Tegen | 1 | 0.5 | 1.5 |
| BTTS | 63% | 50% | 75% |
| De '0' | 25% | 50% | 0% |
| Niet gescoord | 13% | 0% | 25% |
| xG | 2.05 | 2.18 | 1.93 |
| xG tegen | 1.45 | 1.48 | 1.42 |
Sevilla
8 gespeeld · 14 pts · #5
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GWWVG | 1.60 |
| Thuis | WVWV | 1.50 |
| Uit | WGWG | 2.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 50% | 50% |
| Gem. goals | 3.13 | 3 | 3.25 |
| Voor | 1.63 | 1.25 | 2 |
| Tegen | 1.5 | 1.75 | 1.25 |
| BTTS | 75% | 75% | 75% |
| De '0' | 25% | 25% | 25% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 1.38 | 1.48 | 1.27 |
| xG tegen | 1.44 | 1.22 | 1.66 |
Voorspellingen voor Real Madrid – Sevilla
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Real Madrid wint FT Resultaat | 53% | 1.88 | 1.25 | -33.36 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 23% | 4.32 | 6.75 | +56.28 | Ja |
| Sevilla wint FT Resultaat | 24% | 4.25 | 11.00 | +158.88 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 76% | 1.31 | 1.14 | -12.82 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 47% | 2.14 | 4.05 | +89.09 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 96% | 1.05 | 1.01 | -3.40 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 86% | 1.16 | 1.09 | -6.34 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 65% | 1.53 | 1.40 | -8.31 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 44% | 2.30 | 1.95 | -15.06 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 25% | 3.99 | 3.20 | -19.78 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 4% | 22.94 | 24.00 | +4.64 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 14% | 7.11 | 5.45 | -23.32 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 35% | 2.90 | 2.96 | +2.15 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 56% | 1.77 | 1.73 | -2.36 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 75% | 1.33 | 1.32 | -1.09 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 65% | 1.54 | 1.85 | +19.95 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 35% | 2.84 | 1.85 | -34.95 | Nee |
| BTTS & Winst Real Madrid Combinatie | 31% | 3.22 | 2.53 | -21.49 | Nee |
| BTTS & Winst Sevilla Combinatie | 15% | 6.66 | 15.00 | +125.30 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 89% | 1.13 | 1.25 | +10.75 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 81% | 1.24 | 1.32 | +6.79 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 71% | 1.41 | 1.58 | +12.34 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 60% | 1.67 | 2.10 | +25.58 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 48% | 2.08 | 3.00 | +44.00 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 11% | 8.77 | 3.67 | -58.16 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 19% | 5.24 | 2.55 | -51.30 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 29% | 3.46 | 2.19 | -36.71 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 40% | 2.49 | 1.77 | -28.85 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 52% | 1.92 | 1.40 | -27.20 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Real Madrid Clean Sheet Clean Sheet | 27% | 3.75 | – | – | Nee |
| Sevilla Clean Sheet Clean Sheet | 13% | 7.77 | – | – | Nee |
| Real Madrid scoort eerst Eerste Goal | 59% | 1.70 | 1.25 | -26.62 | Nee |
| Sevilla scoort eerst Eerste Goal | 38% | 2.64 | 3.98 | +50.84 | Ja |
| Real Madrid wint nil Win to Nil | 22% | 4.49 | 2.20 | -50.97 | Nee |
| Sevilla wint nil Win to Nil | 9% | 11.75 | 21.00 | +78.78 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Real Madrid
Advies: Double chance : Real Madrid or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
1.80
VORM LAATSTE 5
1.60
3.00
H2H LAATSTE 5
0.00
3.00
THUIS-/UIT PPG
2.00
2.05
XG (THUIS/UIT)
1.38
1.74
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.57
7.1
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.3
50%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
25%
75%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
50%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Real Madrid | Sevilla | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 75% | 75% | 75% |
| Over 2.5 | 75% | 63% | 69% |
| Over 3.5 | 50% | 50% | 50% |
| Over 4.5 | 38% | 13% | 25.5% |
| BTTS | 63% | 75% | 69% |
| BTTS & Win | 31% | 15% | 23% |
| BTTS & Draw | 0% | 25% | 25% |
| BTTS & Over 2.5 | 54.6% | 54.6% | 54.6% |
| BTTS No & Over 2.5 | 13% | 0% | 13% |
Trends
- Real Madrid pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 9 punten, gemiddeld 1.8 per wedstrijd, met BTTS in 3 van die 5 en 9 goals in totaal.
- Real Madrid verkeert in topvorm in eigen huis met 4 thuiszeges op rij.
- Real Madrid zal erop vertrouwen vandaag te scoren en wil de reeks voortzetten waarin het dit seizoen in elke thuiswedstrijd tot scoren kwam.
- In de laatste 5 wedstrijden van Real Madrid was er 3 keer BTTS, en dit seizoen eindigden 5 duels (63% van alle wedstrijden) met Real Madrid in BTTS.
- Real Madrid lijkt vandaag te gaan scoren: het trof in de laatste 4 duels raak en maakte 9 goals in de laatste 5 wedstrijden.
Trends
- Sevilla FC pakte 8 punten uit de laatste 5 duels (1,6 punt per wedstrijd), met BTTS in 3 van die wedstrijden en 7 goals in die reeks.
- Sevilla FC is buitenshuis al 4 wedstrijden ongeslagen.
- Sevilla FC wil de lijn doortrekken tegen Real Madrid: in de laatste 5 duels verloren ze er maar 1 (2 zeges, 2 gelijke spelen).
- In 3 van de laatste 5 wedstrijden van Sevilla FC scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS in 6 duels (75% van alle wedstrijden) met Sevilla FC.
- Sevilla FC lijkt ook vandaag te scoren: ze vonden het net in de laatste 8 wedstrijden en maakten 7 goals in de laatste vijf duels.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
3
W
W
W
W
Vorm – Uit
2
W
G
W
G
Real Madrid
Real Madrid
1 - 0
Villarreal
Real Madrid
4 - 1
Rayo Vallecano
Real Madrid
4 - 0
Málaga CF
Real Madrid
4 - 1
Real Sociedad
Sevilla
Levante
3 - 3
Sevilla
Deportivo La Coruña
0 - 1
Sevilla
Espanyol
1 - 1
Sevilla
Athletic Bilbao
1 - 3
Sevilla
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Kylian Mbappé
xG 8.16
Goals 7
-1.16
Jude Bellingham
xG 3.20
Goals 3
-0.20
Vinicius Junior
xG 2.50
Goals 1
-1.50
xG vs Goals
Miguel Ángel Sierra Ortega
xG 2.21
Goals 2
-0.21
Isaac Romero Bernal
xG 1.62
Goals 2
+0.38
Youssouf Fofana
xG 1.26
Goals 1
-0.26
Gaat Real Madrid scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Real Madrid scoort.
25%
clean sheet uit
Gaat Sevilla scoren?
50%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Sevilla scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Real Madrid | Sevilla |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 75% | 75% |
| Over 2.5 | 75% | 63% |
| Over 3.5 | 50% | 50% |
| Over 4.5 | 38% | 13% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Real Madrid | Sevilla |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 75% | 75% |
| Over 1.5 | 25% | 38% |
| Over 2.5 | 8% | 38% |
| Over 3.5 | 2% | 7% |
| Over 4.5 | 0% | 2% |
| Clean Sheets | 25% | 25% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
T. Courtois
1
Tg/Wedstrijd
8
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
O. Vlachodimos
1.13
Tg/Wedstrijd
9
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Real Madrid | Sevilla | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 75% | 88% |
| Over 7 | 100% | 50% | 75% |
| Over 8 | 100% | 25% | 63% |
| Over 9 | 100% | 25% | 63% |
| Over 10 | 100% | 25% | 63% |
| Over 11 | 75% | 25% | 50% |
| Over 12 | 50% | 25% | 38% |
| Over 13 | 50% | 0% | 25% |
| Over 14 | 50% | 0% | 25% |
Verwacht totaal: 7.13 + 3.13 = 10.3
Hoekschoppen analyse
Real Madrid
| Overall | 7.13 |
| Thuis | 8.25 |
| Uit | 6 |
Verwacht totaal
10.3
hoekschoppen
Sevilla
| Overall | 3.13 |
| Thuis | 3 |
| Uit | 3.25 |
Blessures & schorsingen Real Madrid
R. AsencioBeenbreuk
Eder MilitaoHamstringblessure
RodrygoKnieblessure
Vinicius JuniorRode kaart (geschorst)
F. MendyTwijfelachtig: Heupblessure
Blessures & schorsingen Sevilla
J. GuridiSpierblessure
MarcaoSpierblessure
I. RomeroRode kaart (geschorst)
M. SierraSchouderblessure
G. KochorashviliTwijfelachtig: Blessure
Topscorer – Real Madrid
Kylian Mbappé
7
Doelpunten
2
Assists
4.3
Schoten/W
3
SoD/W
Topscorer – Sevilla
Isaac
2
Doelpunten
1
Assists
1
Schoten/W
0.3
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Real Madrid | Sevilla | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 17.88 | 11.88 | 14.88 |
| Schotconversie | 13% | 14% | 14% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 7.13 | 4.25 | 5.69 |
| Schoten naast per wedstrijd | 10.75 | 7.63 | 9.19 |
| Schoten per goal | 7.53 | 7.31 | 7.42 |
| Meer dan 10,5 schoten | 88% | 63% | 76% |
| Meer dan 11,5 schoten | 75% | 50% | 63% |
| Meer dan 12,5 schoten | 75% | 50% | 63% |
| Meer dan 13,5 schoten | 75% | 25% | 50% |
| Meer dan 14,5 schoten | 75% | 25% | 50% |
| Meer dan 15,5 schoten | 75% | 25% | 50% |
| Schoten op doel 3,5+ | 88% | 75% | 82% |
| Schoten op doel 4,5+ | 63% | 38% | 51% |
| Schoten op doel 5,5+ | 63% | 13% | 38% |
| Schoten op doel 6,5+ | 63% | 0% | 32% |
Schoten per speler
Real Madrid
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Kylian Mbappé | 4.3 | 3 | 8 |
| Vinícius Júnior | 2.3 | 0.9 | 8 |
| J. Bellingham | 1.8 | 0.9 | 8 |
| A. Güler | 1.3 | 0.5 | 8 |
| Carlos Espí | 1 | 0.8 | 4 |
| D. Huijsen | 0.8 | 0.3 | 6 |
| A. Tchouaméni | 0.8 | — | 4 |
| I. Konaté | 0.7 | 0.1 | 7 |
Sevilla
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| L. Stassin | 2 | 1.3 | 3 |
| Oso | 1.5 | 0.5 | 2 |
| Miguel Ángel | 1.4 | 0.6 | 8 |
| R. Ure | 1.3 | 0.3 | 8 |
| Y. Fofana | 1.2 | 0.6 | 5 |
| R. Vargas | 1 | — | 1 |
| Félix Correia | 1 | 0.5 | 4 |
| Peque Fernández | 1 | 1 | 3 |
Schoten
Totaal schoten
17.9
11.9
Real Madrid
Sevilla
Schoten op doel
7.1
4.3
Real Madrid
Sevilla
Onderlinge resultaten Real Madrid - Sevilla
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 17/05/2026 | Sevilla - Real Madrid | 0-1 | ✗ | 1 |
| 20/12/2025 | Real Madrid - Sevilla | 2-0 | ✗ | 2 |
| 18/05/2025 | Sevilla - Real Madrid | 0-2 | ✗ | 2 |
| 22/12/2024 | Real Madrid - Sevilla | 4-2 | ✓ | 6 |
| 25/02/2024 | Real Madrid - Sevilla | 1-0 | ✗ | 1 |
| 21/10/2023 | Sevilla - Real Madrid | 1-1 | ✓ | 2 |
| 27/05/2023 | Sevilla - Real Madrid | 1-2 | ✓ | 3 |
| 22/10/2022 | Real Madrid - Sevilla | 3-1 | ✓ | 4 |
| 17/04/2022 | Sevilla - Real Madrid | 2-3 | ✓ | 5 |
| 28/11/2021 | Real Madrid - Sevilla | 2-1 | ✓ | 3 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Barcelona | 9 | 9 | 0 | 0 | 39 | 9 | +30 | 27 |
| 2 | Atlético Madrid | 9 | 7 | 1 | 1 | 19 | 8 | +11 | 22 |
| 3 | Real Betis | 9 | 6 | 1 | 2 | 16 | 14 | +2 | 19 |
| 4 | Real Madrid | 8 | 6 | 0 | 2 | 19 | 8 | +11 | 18 |
| 5 | Sevilla | 8 | 4 | 2 | 2 | 13 | 12 | +1 | 14 |
| 6 | Real Sociedad | 8 | 4 | 1 | 3 | 12 | 15 | -3 | 13 |
| 7 | Celta de Vigo | 9 | 2 | 5 | 2 | 10 | 7 | +3 | 11 |
| 8 | Alavés | 9 | 3 | 2 | 4 | 13 | 10 | +3 | 11 |
| 9 | Real Club Deportivo de La Coruña | 9 | 2 | 5 | 2 | 13 | 12 | +1 | 11 |
| 10 | Osasuna | 9 | 3 | 2 | 4 | 10 | 18 | -8 | 11 |
| 11 | Athletic Bilbao | 7 | 2 | 3 | 2 | 7 | 6 | +1 | 9 |
| 12 | Villarreal | 9 | 2 | 3 | 4 | 13 | 13 | 0 | 9 |
| 13 | Espanyol | 9 | 2 | 2 | 5 | 11 | 12 | -1 | 8 |
| 14 | Rayo Vallecano | 7 | 2 | 2 | 3 | 11 | 16 | -5 | 8 |
| 15 | Getafe | 8 | 2 | 2 | 4 | 4 | 10 | -6 | 8 |
| 16 | Real Racing Club de Santander | 9 | 2 | 2 | 5 | 13 | 25 | -12 | 8 |
| 17 | Levante | 8 | 1 | 4 | 3 | 12 | 16 | -4 | 7 |
| 18 | Elche | 9 | 1 | 4 | 4 | 11 | 17 | -6 | 7 |
| 19 | Valencia | 9 | 1 | 3 | 5 | 6 | 15 | -9 | 6 |
| 20 | Málaga CF | 8 | 0 | 4 | 4 | 4 | 13 | -9 | 4 |