VVWGW
FC Emmen
FC Emmen - Almere CityStatistieken, H2H & xG
WWVWW
Almere City
Head to Head
24 wedstrijden3.33
Avg Goals
58%
BTTS
83%
Over 1.5
67%
Over 2.5
50%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| FC Emmen | Statistiek | Almere City |
|---|---|---|
| 2.2 | ⚽ Doelpunten | 2.2 |
| 1.8 | 🥅 Tegengoals | 0.7 |
| 1.94 | ⚡ xG | 1.77 |
| 17.6 | 🔫 Schoten | 16 |
| 6.6 | 🎯 Schoten op doel | 6 |
| 6.5 | 🚩 Corners | 4.9 |
| 60% | 🤝 BTTS | 40% |
| 70% | 📊 Over 2.5 % | 60% |
| 30% | 🧤 Clean sheet % | 50% |
| 30% | 🧤 Gescoord in beide helften | 40% |
| 55% | ⚽ Balbezit | 43% |
| 13.4 | 🟨 Overtredingen | 10.3 |
FC Emmen
10 gespeeld · 19 pts · #4
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVWGW | 1.40 |
| Thuis | WWWVW | 2.40 |
| Uit | WVVGW | 1.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 60% | 80% | 40% |
| Gem. goals | 4 | 3.4 | 4.6 |
| Voor | 2.2 | 2.2 | 2.2 |
| Tegen | 1.8 | 1.2 | 2.4 |
| BTTS | 60% | 60% | 60% |
| De '0' | 30% | 40% | 20% |
| Niet gescoord | 10% | 0% | 20% |
| xG | 1.94 | 2.06 | 1.82 |
| xG tegen | 1.23 | 1.18 | 1.27 |
Almere City
10 gespeeld · 22 pts · #2
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWVWW | 2.40 |
| Thuis | WVWWW | 2.40 |
| Uit | GWWWV | 2.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 70% | 80% | 60% |
| Gem. goals | 2.9 | 2 | 3.8 |
| Voor | 2.2 | 1.6 | 2.8 |
| Tegen | 0.7 | 0.4 | 1 |
| BTTS | 40% | 20% | 60% |
| De '0' | 50% | 60% | 40% |
| Niet gescoord | 10% | 20% | 0% |
| xG | 1.77 | 1.61 | 1.92 |
| xG tegen | 1.72 | 1.66 | 1.78 |
Voorspellingen voor FC Emmen – Almere City
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| FC Emmen wint FT Resultaat | 43% | 2.31 | 2.15 | -6.83 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 23% | 4.36 | 3.50 | -19.72 | Nee |
| Almere City wint FT Resultaat | 34% | 2.96 | 2.75 | -7.24 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 66% | 1.51 | 1.22 | -19.15 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 57% | 1.76 | 1.64 | -7.06 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 97% | 1.03 | 1.02 | -1.23 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 90% | 1.12 | 1.08 | -3.15 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 72% | 1.38 | 1.47 | +6.35 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 52% | 1.93 | 2.11 | +9.07 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 32% | 3.10 | 3.60 | +16.32 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 3% | 31.55 | 14.50 | -54.04 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 10% | 9.69 | 5.60 | -42.21 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 28% | 3.62 | 2.60 | -28.11 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 48% | 2.07 | 1.67 | -19.32 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 68% | 1.48 | 1.23 | -16.74 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 72% | 1.38 | 1.39 | +0.53 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 28% | 3.61 | 2.77 | -23.33 | Nee |
| BTTS & Winst FC Emmen Combinatie | 29% | 3.42 | 3.43 | +0.22 | Ja |
| BTTS & Winst Almere City Combinatie | 23% | 4.29 | 4.50 | +4.98 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| FC Emmen Clean Sheet Clean Sheet | 17% | 5.79 | – | – | Nee |
| Almere City Clean Sheet Clean Sheet | 14% | 7.37 | – | – | Nee |
| FC Emmen scoort eerst Eerste Goal | 52% | 1.92 | 1.77 | -7.96 | Nee |
| Almere City scoort eerst Eerste Goal | 46% | 2.19 | 2.02 | -7.69 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Almere City FC
Advies: Double chance : draw or Almere City FC
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
0%
WINSTKANS
50%
1.40
VORM LAATSTE 5
2.40
0.60
H2H LAATSTE 5
2.40
2.40
THUIS-/UIT PPG
2.00
1.94
XG (THUIS/UIT)
1.77
1.20
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.48
6.6
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
6.0
40%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
40%
60%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
80%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | FC Emmen | Almere City | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 80% | 70% | 75% |
| Over 2.5 | 70% | 60% | 65% |
| Over 3.5 | 50% | 40% | 45% |
| Over 4.5 | 20% | 20% | 20% |
| BTTS | 60% | 40% | 50% |
| BTTS & Win | 29.2% | 23.3% | 26.3% |
| BTTS & Draw | 10% | 10% | 10% |
| BTTS & Over 2.5 | 63.3% | 63.3% | 63.3% |
| BTTS No & Over 2.5 | 20% | 30% | 25% |
Trends
- FC Emmen pakte 7 punten uit de laatste 5 duels (1,4 punt per wedstrijd), met BTTS in 3 van die wedstrijden en 7 goals in die reeks.
- FC Emmen zal vertrouwen hebben om te scoren en wil hun reeks voortzetten: in elke thuiswedstrijd dit seizoen wisten ze het net te vinden.
- FC Emmen scoorde in de laatste 5 thuisduels en bleef dit seizoen in 0 thuiswedstrijd droog staan.
- FC Emmen is al 3 wedstrijden op rij ongeslagen.
- In de laatste 5 wedstrijden van FC Emmen viel BTTS 3 keer, en dit seizoen gebeurde dat in 6 duels (60% van alle wedstrijden) met FC Emmen.
- FC Emmen lijkt opnieuw te gaan scoren: ze troffen in de laatste 6 wedstrijden het net en maakten 7 goals in de laatste vijf duels.
Trends
- Almere City pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 12 punten (gemiddeld 2.4 per wedstrijd), BTTS viel maar 1 keer en ze maakten 11 goals.
- Buitenshuis scoort Almere City er lustig op los: in de laatste 5 uitwedstrijden vonden ze telkens het net, kan FC Emmen die reeks stoppen?
- Almere City is in vorm en is nu 2 wedstrijden op rij ongeslagen.
- Almere City hield in de laatste 5 duels 4 keer de nul en kreeg in die periode 3 goals tegen; dit seizoen staan ze in totaal op 5 clean sheets.
- Almere City wil het momentum vasthouden tegen FC Emmen: in de laatste 5 duels verloren ze er maar 1, met 4 zeges en 0 gelijke spelen.
- In slechts 1 van de laatste 5 wedstrijden van Almere City scoorden beide teams, terwijl ze 4 van die 5 duels wonnen; dit seizoen viel BTTS in 4/10 wedstrijden van Almere City.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2.4
W
W
W
V
W
Vorm – Uit
2
G
W
W
W
V
FC Emmen
FC Emmen
1 - 0
TOP Oss
FC Emmen
1 - 2
De Graafschap
FC Emmen
5 - 3
FC Volendam
FC Emmen
3 - 1
Jong AZ
FC Emmen
1 - 0
Roda JC
Almere City
FC Dordrecht
3 - 2
Almere City
MVV
0 - 4
Almere City
De Graafschap
1 - 4
Almere City
Vitesse
0 - 3
Almere City
FC Den Bosch
1 - 1
Almere City
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Jack Cooper Love
xG 6.87
Goals 6
-0.87
Freddy Quispel
xG 6.01
Goals 7
+0.99
Michael Breij
xG 3.04
Goals 2
-1.04
xG vs Goals
Ferdy Druijf
xG 6.47
Goals 6
-0.47
Emanuel Poku
xG 4.17
Goals 4
-0.17
Marley Dors
xG 2.52
Goals 2
-0.52
Gaat FC Emmen scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat FC Emmen scoort.
40%
clean sheet uit
Gaat Almere City scoren?
40%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Almere City scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | FC Emmen | Almere City |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 80% | 70% |
| Over 2.5 | 70% | 60% |
| Over 3.5 | 50% | 40% |
| Over 4.5 | 20% | 20% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | FC Emmen | Almere City |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 70% | 50% |
| Over 1.5 | 50% | 10% |
| Over 2.5 | 40% | 10% |
| Over 3.5 | 20% | 1% |
| Over 4.5 | 4% | 0% |
| Clean Sheets | 30% | 50% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
S. Karssies
1.4
Tg/Wedstrijd
14
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
Wessel Speel
0.7
Tg/Wedstrijd
7
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | FC Emmen | Almere City | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 80% | 100% | 90% |
| Over 7 | 60% | 100% | 80% |
| Over 8 | 40% | 80% | 60% |
| Over 9 | 40% | 60% | 50% |
| Over 10 | 40% | 40% | 40% |
| Over 11 | 40% | 40% | 40% |
| Over 12 | 40% | 20% | 30% |
| Over 13 | 40% | 20% | 30% |
| Over 14 | 40% | 0% | 20% |
Verwacht totaal: 6.5 + 4.9 = 11.4
Hoekschoppen analyse
FC Emmen
| Overall | 6.5 |
| Thuis | 6.8 |
| Uit | 6.2 |
Verwacht totaal
11.4
hoekschoppen
Almere City
| Overall | 4.9 |
| Thuis | 5.6 |
| Uit | 4.2 |
Blessures & schorsingen FC Emmen
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Almere City
Geen meldingen.
Topscorer – FC Emmen
F. Quispel
7
Doelpunten
1
Assists
2.5
Schoten/W
1.4
SoD/W
Topscorer – Almere City
F. Druijf
6
Doelpunten
3
Assists
4
Schoten/W
2.1
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | FC Emmen | Almere City | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 17.60 | 16.00 | 16.80 |
| Schotconversie | 13% | 14% | 14% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 6.60 | 6.00 | 6.30 |
| Schoten naast per wedstrijd | 11.00 | 10.00 | 10.50 |
| Schoten per goal | 8.00 | 7.27 | 7.64 |
| Meer dan 10,5 schoten | 80% | 80% | 80% |
| Meer dan 11,5 schoten | 80% | 80% | 80% |
| Meer dan 12,5 schoten | 80% | 80% | 80% |
| Meer dan 13,5 schoten | 80% | 70% | 75% |
| Meer dan 14,5 schoten | 80% | 70% | 75% |
| Meer dan 15,5 schoten | 60% | 60% | 60% |
| Schoten op doel 3,5+ | 100% | 80% | 90% |
| Schoten op doel 4,5+ | 60% | 70% | 65% |
| Schoten op doel 5,5+ | 50% | 50% | 50% |
| Schoten op doel 6,5+ | 50% | 50% | 50% |
Schoten per speler
FC Emmen
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| J. Cooper | 3.3 | 1.7 | 10 |
| F. Quispel | 2.5 | 1.4 | 8 |
| M. Breij | 2 | 0.8 | 10 |
| N. Amadin | 2 | 1.5 | 4 |
| Mustafa Abdullatif | 1 | 0.5 | 8 |
| Safyan Toure | 1 | — | 1 |
| J. Huijzer | 1 | — | 1 |
| Stan van Manen | 1 | — | 2 |
Almere City
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| F. Druijf | 4 | 2.1 | 8 |
| E. Poku | 1.9 | 0.9 | 10 |
| M. Dors | 1.4 | 0.7 | 10 |
| E. Cornelisse | 1.3 | 0.4 | 10 |
| Bas Huisman | 1.1 | 0.3 | 7 |
| B. Burgering | 1.1 | 0.5 | 8 |
| J. Ritmeester van de… | 1 | 0.5 | 2 |
| L. Lenssen | 1 | — | 1 |
Schoten
Totaal schoten
17.6
16
FC Emmen
Almere City
Schoten op doel
6.6
6
FC Emmen
Almere City
Onderlinge resultaten FC Emmen - Almere City
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 20/12/2025 | Almere City - FC Emmen | 4-2 | ✓ | 6 |
| 17/08/2025 | FC Emmen - Almere City | 1-4 | ✓ | 5 |
| 11/06/2023 | FC Emmen - Almere City | 1-2 | ✓ | 3 |
| 06/06/2023 | Almere City - FC Emmen | 2-0 | ✗ | 2 |
| 11/02/2022 | Almere City - FC Emmen | 0-0 | ✗ | 0 |
| 29/11/2021 | FC Emmen - Almere City | 3-0 | ✗ | 3 |
| 25/03/2018 | Almere City - FC Emmen | 2-2 | ✓ | 4 |
| 17/11/2017 | FC Emmen - Almere City | 2-2 | ✓ | 4 |
| 06/02/2017 | Almere City - FC Emmen | 3-1 | ✓ | 4 |
| 22/08/2016 | FC Emmen - Almere City | 2-0 | ✗ | 2 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Heracles Almelo | 10 | 8 | 1 | 1 | 31 | 12 | +19 | 25 |
| 2 | Almere City | 10 | 7 | 1 | 2 | 22 | 7 | +15 | 22 |
| 3 | VVV Venlo | 10 | 7 | 0 | 3 | 26 | 14 | +12 | 21 |
| 4 | FC Emmen | 10 | 6 | 1 | 3 | 22 | 18 | +4 | 19 |
| 5 | NAC Breda | 10 | 5 | 2 | 3 | 20 | 19 | +1 | 17 |
| 6 | Roda JC | 10 | 4 | 4 | 2 | 10 | 8 | +2 | 16 |
| 7 | MVV | 10 | 5 | 1 | 4 | 13 | 20 | -7 | 16 |
| 8 | FC Volendam | 10 | 5 | 0 | 5 | 22 | 17 | +5 | 15 |
| 9 | RKC Waalwijk | 10 | 3 | 5 | 2 | 19 | 15 | +4 | 14 |
| 10 | Vitesse | 10 | 4 | 2 | 4 | 15 | 15 | 0 | 14 |
| 11 | Jong AZ | 10 | 4 | 1 | 5 | 22 | 18 | +4 | 13 |
| 12 | Jong PSV | 10 | 3 | 4 | 3 | 15 | 17 | -2 | 13 |
| 13 | TOP Oss | 10 | 4 | 0 | 6 | 15 | 15 | 0 | 12 |
| 14 | FC Den Bosch | 10 | 3 | 2 | 5 | 14 | 18 | -4 | 11 |
| 15 | FC Eindhoven | 10 | 3 | 2 | 5 | 15 | 22 | -7 | 11 |
| 16 | De Graafschap | 10 | 3 | 2 | 5 | 13 | 23 | -10 | 11 |
| 17 | Helmond Sport | 10 | 2 | 3 | 5 | 16 | 19 | -3 | 9 |
| 18 | Jong Ajax | 10 | 2 | 2 | 6 | 13 | 25 | -12 | 8 |
| 19 | FC Dordrecht | 10 | 2 | 2 | 6 | 13 | 27 | -14 | 8 |
| 20 | Jong FC Utrecht | 10 | 2 | 1 | 7 | 16 | 23 | -7 | 7 |