VWVGW
FC Den Bosch

FC Den Bosch - TOP OssStatistieken, H2H & xG

VWVWW
TOP Oss
⚔️

Head to Head

32 wedstrijden
FC Den Bosch
(53%)
32
Wedstrijden
TOP Oss
(34%)
53%
13%
34%
17 Winsten
4 Gelijke Spelen
(13%)
11 Winsten
De onderlinge resultaten tussen FC Den Bosch en TOP Oss laten zien dat FC Den Bosch in de afgelopen 32 ontmoetingen 17 keer heeft gewonnen, TOP Oss 11 keer en dat er 4 keer een gelijkspel was. FC Den Bosch scoorde 52 doelpunten en TOP Oss 38.
2.81
Avg Goals
50%
BTTS
69%
Over 1.5
56%
Over 2.5
28%
Over 3.5
📐

Statistieken

Seizoensgemiddelde per wedstrijd
FC Den Bosch Statistiek TOP Oss
1.4 ⚽ Doelpunten 1.5
1.8 🥅 Tegengoals 1.5
1.75 ⚡ xG 1.21
16.2 🔫 Schoten 10.6
5.2 🎯 Schoten op doel 3.8
8 🚩 Corners 4.3
70% 🤝 BTTS 60%
50% 📊 Over 2.5 % 80%
10% 🧤 Clean sheet % 10%
10% 🧤 Gescoord in beide helften 40%
49% ⚽ Balbezit 38%
9.9 🟨 Overtredingen 12.1

FC Den Bosch

10 gespeeld · 11 pts · #14
VormResultatenPPG
Totaal VWVGW 1.40
Thuis GWVWG 1.60
Uit VVVVW 0.60
TotaalThuisUit
Winst %30%40%20%
Gem. goals3.23.82.6
Voor1.420.8
Tegen1.81.81.8
BTTS70%100%40%
De '0'10%0%20%
Niet gescoord20%0%40%
xG1.751.991.52
xG tegen1.681.272.09

TOP Oss

10 gespeeld · 12 pts · #13
VormResultatenPPG
Totaal VWVWW 1.80
Thuis VWWWW 2.40
Uit VVVVV —
TotaalThuisUit
Winst %40%80%0%
Gem. goals33.62.4
Voor1.52.60.4
Tegen1.512
BTTS60%80%40%
De '0'10%20%0%
Niet gescoord30%0%60%
xG1.211.31.12
xG tegen1.962.051.86
🔮

Voorspellingen voor FC Den Bosch – TOP Oss

MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
FC Den Bosch wint
FT Resultaat
55%1.811.68-7.38Nee
Gelijkspel
FT Resultaat
24%4.203.90-7.10Nee
TOP Oss wint
FT Resultaat
21%4.753.58-24.65Nee
Dubbele Kans 1X
Double Chance
79%1.271.22-3.68Nee
Dubbele Kans X2
Double Chance
45%2.232.05-8.02Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Over 0.5
Goals Over/Under
95%1.061.01-4.49Nee
Over 1.5
Goals Over/Under
83%1.211.07-11.48Nee
Over 2.5
Goals Over/Under
60%1.661.36-18.13Nee
Over 3.5
Goals Over/Under
38%2.641.90-28.10Nee
Over 4.5
Goals Over/Under
20%4.892.81-42.59Nee
Under 0.5
Goals Over/Under
5%18.3817.50-4.80Nee
Under 1.5
Goals Over/Under
17%5.797.00+20.89Ja
Under 2.5
Goals Over/Under
40%2.513.10+23.38Ja
Under 3.5
Goals Over/Under
62%1.611.86+15.62Ja
Under 4.5
Goals Over/Under
80%1.261.33+5.83Ja
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
BTTS Ja
Beide Teams Scoren
60%1.671.36-18.65Nee
BTTS Nee
Beide Teams Scoren
40%2.492.88+15.73Ja
BTTS & Winst FC Den Bosch
Combinatie
29%3.452.63-23.68Nee
BTTS & Winst TOP Oss
Combinatie
12%8.056.07-24.61Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
FC Den Bosch Clean Sheet
Clean Sheet
32%3.17––Nee
TOP Oss Clean Sheet
Clean Sheet
14%7.11––Nee
FC Den Bosch scoort eerst
Eerste Goal
60%1.661.55-6.69Nee
TOP Oss scoort eerst
Eerste Goal
35%2.822.34-17.16Nee
🤖

AI voorspelling

Verwachte winnaar: Den Bosch
Advies: Double chance : Den Bosch or draw
45%
WINSTKANS
10%
1.40
VORM LAATSTE 5
1.80
1.80
H2H LAATSTE 5
1.20
1.60
THUIS-/UIT PPG
0.00
1.75
XG (THUIS/UIT)
1.21
1.44
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.98
5.2
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
3.8
10%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
10%
60%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
60%
📊

Over 2.5 & BTTS Voorspellingen

Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata
Match GoalsFC Den BoschTOP OssGemiddeld
Over 0.5 100% 100% 100%
Over 1.5 80% 80% 80%
Over 2.5 50% 80% 65%
Over 3.5 40% 30% 35%
Over 4.5 30% 10% 20%
BTTS 70% 60% 65%
BTTS & Win 29% 12.4% 20.7%
BTTS & Draw 20% 0% 20%
BTTS & Over 2.5 48.8% 48.8% 48.8%
BTTS No & Over 2.5 0% 20% 20%
📈

Huidige vorm - Wie wint?

Vorm – Thuis
1.6
G W V W G
⚖ Beide teams zijn gelijkwaardig TOP Oss is 22% beter in PPG
Vorm – Uit
0
V V V V V

FC Den Bosch

FC Den Bosch 1 - 1 FC Dordrecht
FC Den Bosch 2 - 1 Helmond Sport
FC Den Bosch 1 - 4 Vitesse
FC Den Bosch 5 - 2 FC Eindhoven
FC Den Bosch 1 - 1 Almere City

TOP Oss

FC Emmen 1 - 0 TOP Oss
VVV 3 - 1 TOP Oss
Vitesse 2 - 1 TOP Oss
Jong PSV 1 - 0 TOP Oss
FC Volendam 3 - 0 TOP Oss
⚡

Expected Goals (xG)

xG Voor
xG Tegen

xG vs Goals

FC Den Bosch
Sebastian Karlsson Grach
xG 3.71 Goals 4 +0.29
Kévin Monzialo
xG 3.05 Goals 2 -1.05
Devon Decorte
xG 1.96 Goals 2 +0.04

xG vs Goals

TOP Oss
Mauresmo Johannes Jacob Danny Silvinho Hinoke
xG 4.44 Goals 5 +0.56
Franslyn Nsingi
xG 3.92 Goals 4 +0.08
Maurilio de Lannoy
xG 2.33 Goals 3 +0.67
⚽

Gaat FC Den Bosch scoren?

100%
gescoord thuis
🟢
Hoge kans
Er is een hoge kans dat FC Den Bosch scoort.
10%
clean sheet uit
⚽

Gaat TOP Oss scoren?

10%
clean sheet thuis
🔴
Lage kans
Er is een lage kans dat TOP Oss scoort.
40%
gescoord uit
⚽

Goals gescoord

1.4 Doelpunten / Wedstrijd
1.5 Doelpunten / Wedstrijd
Goals/wedstrijd FC Den Bosch TOP Oss
Over 0.5 100% 100%
Over 1.5 80% 80%
Over 2.5 50% 80%
Over 3.5 40% 30%
Over 4.5 30% 10%
Niet gescoord 0% 0%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
🥅

Tegengoals

1.8 Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.5 Tegendoelpunten / Wedstrijd
DP Tegen/W FC Den Bosch TOP Oss
Over 0.5 90% 90%
Over 1.5 50% 40%
Over 2.5 30% 20%
Over 3.5 10% 7%
Over 4.5 4% 2%
Clean Sheets 10% 10%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen

Goals per 15 min

FC Den Bosch

Goals per 15 min

TOP Oss

Keeper

FC Den Bosch
P. van de Merbel
P. van de Merbel
1.6
Tg/Wedstrijd
16
Tegengoals
0
Clean Sheets

Keeper

TOP Oss
M. Havekotte
M. Havekotte
1
Tg/Wedstrijd
10
Tegengoals
0
Clean Sheets
🚩

Hoekschoppen Over/Under

Seizoen percentages
Corners FC Den Bosch TOP Oss Gemiddeld
Over 6 80% 100% 90%
Over 7 60% 100% 80%
Over 8 60% 100% 80%
Over 9 40% 100% 70%
Over 10 40% 60% 50%
Over 11 40% 40% 40%
Over 12 20% 40% 30%
Over 13 20% 40% 30%
Over 14 20% 40% 30%
Verwacht totaal: 8 + 4.3 = 12.3
🚩

Hoekschoppen analyse

FC Den Bosch
Overall8
Thuis8
Uit8
Verwacht totaal
12.3
hoekschoppen
TOP Oss
Overall4.3
Thuis4
Uit4.6
🚑

Blessures & schorsingen FC Den Bosch

Geen meldingen.

🚑

Blessures & schorsingen TOP Oss

Geen meldingen.

⭐

Topscorer – FC Den Bosch

S. Karlsson Grach
S. Karlsson Grach
4
Doelpunten
0
Assists
1.3
Schoten/W
0.8
SoD/W
⭐

Topscorer – TOP Oss

M. Hinoke
M. Hinoke
5
Doelpunten
0
Assists
1.7
Schoten/W
0.9
SoD/W

Topscorers

FC Den Bosch
S. Karlsson Grach 4
K. Monzialo 2
Devon Decorte 2
S. Barglan 1
I. Boumassaoudi 1
H. Eikelboom 1
Silvan Broker 1
L. Hoffman 1

Topscorers

TOP Oss
M. Hinoke 5
F. Nsingi 4
M. de Lannoy 3
R. van der Venne 1
M. Esajas 1
K. SIlva 1

Assists

FC Den Bosch
K. Monzialo 3
M. Laros 2
S. Barglan 1
E. Semedo 1
Devon Decorte 1

Assists

TOP Oss
J. Mathieu 3
I. Pata 2
Julian Kuijpers 2
F. Nsingi 2
M. Esajas 1
Mert Erkan 1
J. Pansa 1
🔫

Schoten per team

Statistiek FC Den Bosch TOP Oss Gemiddelde
Schoten per wedstrijd 16.20 10.60 13.40
Schotconversie 9% 14% 12%
Schoten op doel per wedstrijd 5.20 3.80 4.50
Schoten naast per wedstrijd 11.00 6.80 8.90
Schoten per goal 11.57 7.07 9.32
Meer dan 10,5 schoten 90% 60% 75%
Meer dan 11,5 schoten 90% 40% 65%
Meer dan 12,5 schoten 80% 20% 50%
Meer dan 13,5 schoten 80% 20% 50%
Meer dan 14,5 schoten 60% 0% 30%
Meer dan 15,5 schoten 50% 0% 25%
Schoten op doel 3,5+ 80% 60% 70%
Schoten op doel 4,5+ 60% 40% 50%
Schoten op doel 5,5+ 50% 10% 30%
Schoten op doel 6,5+ 20% 10% 15%
🔫

Schoten per speler

FC Den Bosch

Speler Sch/W SoD/W W
K. Monzialo 2.4 1.1 9
I. Boumassaoudi 1.5 0.6 8
S. Karlsson Grach 1.3 0.8 10
J. De Vries 1.2 0.5 6
R. Wolters 1 0.4 5
Jayden Ettienne 1 — 1
L. Hoffman 1 0.9 7
Devon Decorte 0.9 0.2 10

TOP Oss

Speler Sch/W SoD/W W
F. Nsingi 1.8 0.7 10
R. van der Venne 1.7 0.8 10
M. Hinoke 1.7 0.9 10
J. Pansa 1 1 1
M. de Lannoy 0.9 0.3 10
S. Doucouré 0.7 0.3 7
Andy Visser 0.5 0.5 4
Mert Erkan 0.5 0.2 6
🔫

Schoten

Totaal schoten
16.2
10.6
FC Den Bosch TOP Oss
Schoten op doel
5.2
3.8
FC Den Bosch TOP Oss
📋

Onderlinge resultaten FC Den Bosch - TOP Oss

DatumUitslagBTTSGoals
17/04/2026 TOP Oss - FC Den Bosch 4-2 ✓ 6
24/08/2025 FC Den Bosch - TOP Oss 5-2 ✓ 7
24/01/2025 FC Den Bosch - TOP Oss 1-0 ✗ 1
08/11/2024 TOP Oss - FC Den Bosch 1-0 ✗ 1
08/03/2024 TOP Oss - FC Den Bosch 1-2 ✓ 3
11/08/2023 FC Den Bosch - TOP Oss 1-0 ✗ 1
03/02/2023 TOP Oss - FC Den Bosch 3-0 ✗ 3
17/09/2022 FC Den Bosch - TOP Oss 4-1 ✓ 5
28/01/2022 TOP Oss - FC Den Bosch 2-1 ✓ 3
19/11/2021 FC Den Bosch - TOP Oss 1-0 ✗ 1
🏆

Competitiestand

#TeamPWDLGFGAGDPts
1Heracles Almelo108113112+1925
2Almere City10712227+1522
3VVV Venlo107032614+1221
4FC Emmen106132218+419
5NAC Breda105232019+117
6Roda JC10442108+216
7MVV105141320-716
8FC Volendam105052217+515
9RKC Waalwijk103521915+414
10Vitesse104241515014
11Jong AZ104152218+413
12Jong PSV103431517-213
13TOP Oss104061515012
14FC Den Bosch103251418-411
15FC Eindhoven103251522-711
16De Graafschap103251323-1011
17Helmond Sport102351619-39
18Jong Ajax102261325-128
19FC Dordrecht102261327-148
20Jong FC Utrecht102171623-77