WGVWV
AZ
AZ - Hapoel Be'er ShevaStatistieken, H2H & xG
VWGWW
Hapoel Be'er Sheva
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| AZ | Statistiek | Hapoel Be'er Sheva |
|---|---|---|
| 2.2 | ⚽ Doelpunten | 1.4 |
| 0.9 | 🥅 Tegengoals | 1.7 |
| 2.13 | ⚡ xG | 1.67 |
| 18.2 | 🔫 Schoten | 13.7 |
| 6.6 | 🎯 Schoten op doel | 4.6 |
| 7.4 | 🚩 Corners | 4.7 |
| 40% | 🤝 BTTS | 50% |
| 40% | 📊 Over 2.5 % | 60% |
| 40% | 🧤 Clean sheet % | 40% |
| 40% | 🧤 Gescoord in beide helften | 30% |
| 59% | ⚽ Balbezit | 62% |
| 11.4 | 🟨 Overtredingen | 13.1 |
AZ
10 wedstrijden (laatste 10) · 22 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGVWV | 1.40 |
| Thuis | WWGW | 2.50 |
| Uit | WWWVV | 1.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 70% | 75% | 67% |
| Gem. goals | 3.1 | 3 | 3.17 |
| Voor | 2.2 | 2.25 | 2.17 |
| Tegen | 0.9 | 0.75 | 1 |
| BTTS | 40% | 50% | 33% |
| De '0' | 40% | 50% | 33% |
| Niet gescoord | 20% | 0% | 33% |
| xG | 2.13 | 2.08 | 2.17 |
| xG tegen | 1.14 | 0.84 | 1.35 |
Hapoel Be'er Sheva
10 wedstrijden (laatste 10) · 17 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWGWW | 2.00 |
| Thuis | WGVGW | 1.60 |
| Uit | VVWWW | 1.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 40% | 60% |
| Gem. goals | 3.1 | 2.6 | 3.6 |
| Voor | 1.4 | 1.2 | 1.6 |
| Tegen | 1.7 | 1.4 | 2 |
| BTTS | 50% | 60% | 40% |
| De '0' | 40% | 40% | 40% |
| Niet gescoord | 20% | 20% | 20% |
| xG | 1.67 | 1.71 | 1.62 |
| xG tegen | 1.61 | 1.32 | 1.89 |
Voorspellingen voor AZ – Hapoel Be'er Sheva
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| AZ wint FT Resultaat | 73% | 1.38 | 1.26 | -8.65 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 0% | – | 5.80 | – | Nee |
| Hapoel Be'er Sheva wint FT Resultaat | 55% | 1.82 | 9.00 | +395.00 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 73% | 1.38 | 1.15 | -16.63 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 55% | 1.82 | 3.60 | +98.00 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.02 | +2.00 | Ja |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 88% | 1.14 | 1.09 | -4.62 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 43% | 2.35 | 1.47 | -37.53 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 33% | 3.08 | 2.25 | -26.87 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 23% | 4.44 | 3.70 | -16.75 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 0% | – | 17.00 | – | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 13% | 8.00 | 5.25 | -34.38 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 58% | 1.74 | 2.50 | +43.75 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 68% | 1.48 | 1.65 | +11.38 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 78% | 1.29 | 1.22 | -5.45 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 45% | 2.22 | 1.85 | -16.75 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 55% | 1.82 | 1.92 | +5.60 | Ja |
| BTTS & Winst AZ Combinatie | 30% | 3.33 | 2.67 | -19.90 | Nee |
| BTTS & Winst Hapoel Be'er Sheva Combinatie | 20% | 5.00 | 14.50 | +190.00 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 95% | 1.05 | 1.21 | +14.83 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 91% | 1.10 | 1.42 | +28.51 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 84% | 1.19 | 1.95 | +63.99 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 76% | 1.32 | 2.19 | +65.78 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 66% | 1.52 | 2.92 | +91.84 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 5% | 19.61 | 3.58 | -81.74 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 10% | 10.53 | 2.60 | -75.30 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 16% | 6.29 | 1.98 | -68.52 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 24% | 4.12 | 1.57 | -61.85 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 34% | 2.92 | 1.31 | -55.07 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| AZ Clean Sheet Clean Sheet | 50% | 2.00 | – | – | Nee |
| Hapoel Be'er Sheva Clean Sheet Clean Sheet | 40% | 2.50 | – | – | Nee |
| AZ wint nil Win to Nil | 36% | 2.75 | 2.30 | -16.51 | Nee |
| Hapoel Be'er Sheva wint nil Win to Nil | 22% | 4.55 | 17.00 | +274.00 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Hapoel Beer Sheva
Advies: Combo Double chance : draw or Hapoel Beer Sheva and -2.5 goals
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
0%
WINSTKANS
50%
1.40
VORM LAATSTE 5
2.00
2.50
THUIS-/UIT PPG
1.80
2.13
XG (THUIS/UIT)
1.67
1.14
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.61
6.6
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.6
50%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
40%
25%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
60%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | AZ | Hapoel Be'er Sheva | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 90% | 95% |
| Over 1.5 | 80% | 80% | 80% |
| Over 2.5 | 40% | 60% | 50% |
| Over 3.5 | 40% | 40% | 40% |
| Over 4.5 | 30% | 20% | 25% |
| BTTS | 40% | 50% | 45% |
| BTTS & Win | 30% | 20% | 25% |
| BTTS & Draw | 10% | 10% | 10% |
| BTTS & Over 2.5 | 30% | 50% | 40% |
| BTTS No & Over 2.5 | 10% | 10% | 10% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2.5
W
W
G
W
Vorm – Uit
1.8
V
V
W
W
W
AZ
AZ
1 - 0
Telstar
AZ
1 - 1
Willem II
AZ
5 - 2
Go Ahead Eagles
AZ
2 - 0
ADO Den Haag
AZ
3 - 2
Olympiakos Piraeus
Hapoel Be'er Sheva
Ironi Tiberias
0 - 2
Hapoel Be'er Sheva
Hapoel Petah Tikva
0 - 2
Hapoel Be'er Sheva
Hapoel Ramat Gan
1 - 2
Hapoel Be'er Sheva
Sabah FA
5 - 2
Hapoel Be'er Sheva
Hapoel Haifa
4 - 0
Hapoel Be'er Sheva
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
Gaat AZ scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat AZ scoort.
40%
clean sheet uit
Gaat Hapoel Be'er Sheva scoren?
50%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Hapoel Be'er Sheva scoort.
80%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | AZ | Hapoel Be'er Sheva |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 90% |
| Over 1.5 | 80% | 80% |
| Over 2.5 | 40% | 60% |
| Over 3.5 | 40% | 40% |
| Over 4.5 | 30% | 20% |
| Niet gescoord | 0% | 10% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | AZ | Hapoel Be'er Sheva |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 60% | 60% |
| Over 1.5 | 30% | 40% |
| Over 2.5 | 6% | 30% |
| Over 3.5 | 1% | 30% |
| Over 4.5 | 0% | 3% |
| Clean Sheets | 40% | 40% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
J. De Busser
0.6
Tg/Wedstrijd
6
Tegengoals
6
Clean Sheets
Keeper
O. Marciano
1.11
Tg/Wedstrijd
10
Tegengoals
5
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | AZ | Hapoel Be'er Sheva | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 100% | 100% |
| Over 7 | 75% | 60% | 68% |
| Over 8 | 75% | 60% | 68% |
| Over 9 | 75% | 40% | 58% |
| Over 10 | 75% | 40% | 58% |
| Over 11 | 75% | 40% | 58% |
| Over 12 | 50% | 40% | 45% |
| Over 13 | 25% | 40% | 33% |
| Over 14 | 25% | 20% | 23% |
Verwacht totaal: 7.4 + 4.7 = 12.1
Hoekschoppen analyse
AZ
| Overall | 7.4 |
| Thuis | 8.25 |
| Uit | 6.83 |
Verwacht totaal
12.1
hoekschoppen
Hapoel Be'er Sheva
| Overall | 4.7 |
| Thuis | 4.6 |
| Uit | 4.8 |
Blessures & schorsingen AZ
J. HornkampBlessure
S. ResinkKnieblessure
K. SmitBlessure
H. VerhulstOff the roster
Blessures & schorsingen Hapoel Be'er Sheva
D. BitonHartproblemen
Y. StoyanovOff the roster
Topscorer – AZ
R. Daal
5
Doelpunten
1
Assists
1.5
Schoten/W
1.3
SoD/W
Topscorer – Hapoel Be'er Sheva
A. Ganah
2
Doelpunten
0
Assists
1.3
Schoten/W
0.4
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | AZ | Hapoel Be'er Sheva | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 18.20 | 13.70 | 15.95 |
| Schotconversie | 12% | 10% | 11% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 6.60 | 4.60 | 5.60 |
| Schoten naast per wedstrijd | 11.60 | 9.10 | 10.35 |
| Schoten per goal | 8.27 | 9.79 | 9.03 |
| Meer dan 10,5 schoten | 100% | 80% | 90% |
| Meer dan 11,5 schoten | 90% | 70% | 80% |
| Meer dan 12,5 schoten | 70% | 70% | 70% |
| Meer dan 13,5 schoten | 70% | 70% | 70% |
| Meer dan 14,5 schoten | 70% | 60% | 65% |
| Meer dan 15,5 schoten | 60% | 40% | 50% |
| Schoten op doel 3,5+ | 80% | 60% | 70% |
| Schoten op doel 4,5+ | 70% | 60% | 65% |
| Schoten op doel 5,5+ | 60% | 40% | 50% |
| Schoten op doel 6,5+ | 60% | 20% | 40% |
Schoten per speler
AZ
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| M. Meerdink | 2.6 | 1.2 | 10 |
| Weslley Patati | 1.9 | 0.7 | 10 |
| V. Byskov | 1.8 | 0.3 | 4 |
| R. Daal | 1.5 | 1.3 | 10 |
| Jizz Hornkamp | 1.5 | 1.5 | 4 |
| D. Kwakman | 1.2 | 0.4 | 9 |
| P. Koopmeiners | 1.1 | 0.6 | 10 |
| M. Chávez | 1.1 | 0.5 | 10 |
Hapoel Be'er Sheva
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| I. Zlatanović | 1.8 | 1.4 | 5 |
| A. Forson | 1.8 | 0.4 | 5 |
| M. Abu Rumi | 1.4 | 0.9 | 7 |
| A. Ganah | 1.3 | 0.4 | 8 |
| M. Kna'an | 1.1 | 0.3 | 7 |
| Amit Ohana | 1 | 0.5 | 2 |
| Adrián Ugarriza | 1 | 0.3 | 3 |
| I. Azut | 1 | — | 1 |
Schoten
Totaal schoten
18.2
13.7
AZ
Hapoel Be'er Sheva
Schoten op doel
6.6
4.6
AZ
Hapoel Be'er Sheva