WGVVW
Rennes
Rennes - OFIStatistieken, H2H & xG
WWWGV
OFI
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Rennes | Statistiek | OFI |
|---|---|---|
| 1.5 | ⚽ Doelpunten | 1.5 |
| 1.7 | 🥅 Tegengoals | 0.7 |
| 1.79 | ⚡ xG | 1.22 |
| 16.2 | 🔫 Schoten | 10.9 |
| 5.4 | 🎯 Schoten op doel | 3.6 |
| 5.4 | 🚩 Corners | 3.7 |
| 60% | 🤝 BTTS | 20% |
| 70% | 📊 Over 2.5 % | 40% |
| 20% | 🧤 Clean sheet % | 70% |
| 20% | 🧤 Gescoord in beide helften | 30% |
| 53% | ⚽ Balbezit | 51% |
| 12.5 | 🟨 Overtredingen | 11.8 |
Rennes
10 wedstrijden (laatste 10) · 14 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGVVW | 1.40 |
| Thuis | VGWWW | 2.00 |
| Uit | VWGVV | 0.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 40% | 60% | 20% |
| Gem. goals | 3.2 | 4.2 | 2.2 |
| Voor | 1.5 | 2.4 | 0.6 |
| Tegen | 1.7 | 1.8 | 1.6 |
| BTTS | 60% | 80% | 40% |
| De '0' | 20% | 20% | 20% |
| Niet gescoord | 30% | 0% | 60% |
| xG | 1.79 | 2 | 1.64 |
| xG tegen | 1.57 | 1.67 | 1.49 |
OFI
10 wedstrijden (laatste 10) · 20 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWWGV | 2.00 |
| Thuis | WWWWG | 2.60 |
| Uit | WVGWV | 1.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 60% | 80% | 40% |
| Gem. goals | 2.2 | 2.6 | 1.8 |
| Voor | 1.5 | 2.2 | 0.8 |
| Tegen | 0.7 | 0.4 | 1 |
| BTTS | 20% | 20% | 20% |
| De '0' | 70% | 80% | 60% |
| Niet gescoord | 20% | 0% | 40% |
| xG | 1.22 | 1.39 | 1.05 |
| xG tegen | 1.66 | 1.29 | 2.03 |
Voorspellingen voor Rennes – OFI
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Rennes wint FT Resultaat | 50% | 2.00 | 1.25 | -37.50 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 0% | – | 6.00 | – | Nee |
| OFI wint FT Resultaat | 50% | 2.00 | 12.00 | +500.00 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 50% | 2.00 | 1.10 | -45.00 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 50% | 2.00 | 4.10 | +105.00 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 90% | 1.11 | 1.01 | -9.10 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 1.13 | -43.50 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 17% | 5.88 | 1.50 | -74.50 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 40% | 2.50 | 2.25 | -10.00 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 30% | 3.33 | 3.80 | +14.00 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 10% | 10.00 | 20.00 | +100.00 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 6.00 | +200.00 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 83% | 1.20 | 2.47 | +105.01 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 60% | 1.67 | 1.62 | -2.80 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 70% | 1.43 | 1.25 | -12.50 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 40% | 2.50 | 2.00 | -20.00 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 60% | 1.67 | 1.80 | +8.00 | Ja |
| BTTS & Winst Rennes Combinatie | 30% | 3.33 | 2.67 | -19.90 | Nee |
| BTTS & Winst OFI Combinatie | 0% | – | 17.67 | – | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 63% | 1.59 | 1.15 | -27.90 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 49% | 2.04 | 1.32 | -35.19 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 36% | 2.78 | 1.80 | -35.20 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 25% | 4.03 | 2.01 | -50.15 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 16% | 6.25 | 2.54 | -59.36 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 37% | 2.68 | 4.20 | +56.66 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 51% | 1.96 | 2.88 | +46.59 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 64% | 1.56 | 2.25 | +44.00 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 75% | 1.33 | 1.79 | +34.61 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 84% | 1.19 | 1.43 | +20.12 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Rennes Clean Sheet Clean Sheet | 20% | 5.00 | – | – | Nee |
| OFI Clean Sheet Clean Sheet | 60% | 1.67 | – | – | Nee |
| Rennes wint nil Win to Nil | 10% | 10.00 | 2.15 | -78.50 | Nee |
| OFI wint nil Win to Nil | 30% | 3.33 | 19.00 | +470.00 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: OFI
Advies: Winner : OFI
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
0%
WINSTKANS
50%
1.40
VORM LAATSTE 5
2.00
2.00
THUIS-/UIT PPG
1.40
1.79
XG (THUIS/UIT)
1.22
1.57
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.66
5.4
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
3.6
20%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
60%
80%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
40%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Rennes | OFI | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 90% | 90% |
| Over 1.5 | 70% | 80% | 75% |
| Over 2.5 | 70% | 40% | 55% |
| Over 3.5 | 50% | 10% | 30% |
| Over 4.5 | 30% | 0% | 30% |
| BTTS | 60% | 20% | 40% |
| BTTS & Win | 30% | 0% | 30% |
| BTTS & Draw | 10% | 10% | 10% |
| BTTS & Over 2.5 | 60% | 20% | 40% |
| BTTS No & Over 2.5 | 10% | 20% | 15% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2
V
G
W
W
W
Vorm – Uit
1.4
W
V
G
W
V
Rennes
Rennes
4 - 1
Auxerre
Rennes
1 - 0
Marseille
Rennes
3 - 2
Le Mans
Rennes
2 - 2
PSG
Rennes
2 - 4
Brentford
OFI
AEK Athens FC
3 - 0
OFI
Olympiakos Piraeus
0 - 1
OFI
PAOK
0 - 0
OFI
Aris Thessalonikis
2 - 1
OFI
CSKA Sofia
0 - 2
OFI
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
xG vs Goals
Giannis Theodosoulakis
xG 6.18
Goals 2
-4.18
Taxiarchis Fountas
xG 3.86
Goals 0
-3.86
Thiago Nuss
xG 1.68
Goals 3
+1.32
Gaat Rennes scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Rennes scoort.
60%
clean sheet uit
Gaat OFI scoren?
20%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat OFI scoort.
60%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Rennes | OFI |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 90% |
| Over 1.5 | 70% | 80% |
| Over 2.5 | 70% | 40% |
| Over 3.5 | 50% | 10% |
| Over 4.5 | 30% | 0% |
| Niet gescoord | 10% | 10% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Rennes | OFI |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 80% | 30% |
| Over 1.5 | 50% | 30% |
| Over 2.5 | 20% | 10% |
| Over 3.5 | 20% | 1% |
| Over 4.5 | 3% | 0% |
| Clean Sheets | 20% | 70% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
B. Samba
1
Tg/Wedstrijd
7
Tegengoals
3
Clean Sheets
Keeper
Nikolaos Christogeorgos
0.78
Tg/Wedstrijd
7
Tegengoals
4
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Rennes | OFI | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 80% | 90% |
| Over 7 | 100% | 80% | 90% |
| Over 8 | 75% | 80% | 78% |
| Over 9 | 75% | 80% | 78% |
| Over 10 | 50% | 60% | 55% |
| Over 11 | 50% | 40% | 45% |
| Over 12 | 50% | 20% | 35% |
| Over 13 | 50% | 0% | 25% |
| Over 14 | 25% | 0% | 13% |
Verwacht totaal: 5.44 + 3.7 = 9.1
Hoekschoppen analyse
Rennes
| Overall | 5.44 |
| Thuis | 5.75 |
| Uit | 5.2 |
Verwacht totaal
9.1
hoekschoppen
OFI
| Overall | 3.7 |
| Thuis | 4.6 |
| Uit | 2.8 |
Blessures & schorsingen Rennes
Q. MerlinBuiten de wedstrijdselectie
A. NordinBuiten de wedstrijdselectie
Blessures & schorsingen OFI
N. MarinakisLiesblessure
Topscorer – Rennes
E. Lepaul
5
Doelpunten
0
Assists
3.4
Schoten/W
1.7
SoD/W
Topscorer – OFI
Thiago Nuss
3
Doelpunten
1
Assists
0.5
Schoten/W
0.3
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Rennes | OFI | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 16.22 | 10.90 | 13.56 |
| Schotconversie | 9% | 14% | 12% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.44 | 3.60 | 4.52 |
| Schoten naast per wedstrijd | 10.78 | 7.30 | 9.04 |
| Schoten per goal | 11.23 | 7.27 | 9.25 |
| Meer dan 10,5 schoten | 78% | 40% | 59% |
| Meer dan 11,5 schoten | 78% | 40% | 59% |
| Meer dan 12,5 schoten | 78% | 40% | 59% |
| Meer dan 13,5 schoten | 56% | 30% | 43% |
| Meer dan 14,5 schoten | 56% | 30% | 43% |
| Meer dan 15,5 schoten | 56% | 30% | 43% |
| Schoten op doel 3,5+ | 78% | 40% | 59% |
| Schoten op doel 4,5+ | 56% | 30% | 43% |
| Schoten op doel 5,5+ | 33% | 30% | 32% |
| Schoten op doel 6,5+ | 33% | 20% | 27% |
Schoten per speler
Rennes
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| E. Lepaul | 3.4 | 1.7 | 9 |
| D. Cissé | 2 | 1 | 1 |
| L. Blas | 1.8 | 0.5 | 8 |
| I. Soumaré | 1.3 | 0.3 | 7 |
| M. Camara | 1 | 0.4 | 7 |
| Mousa Tamari | 0.8 | 0.5 | 8 |
| V. Rongier | 0.7 | 0.4 | 10 |
| C. Cresswell | 0.7 | 0.1 | 9 |
OFI
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Christos Sielis | 1 | — | 2 |
| Taxiarchis Fountas | 0.9 | 0.3 | 8 |
| Kenan Kodro | 0.7 | 0.3 | 7 |
| Lorenzo Dickmann | 0.7 | — | 9 |
| Tasos Chatzigiovanis | 0.7 | 0.7 | 3 |
| Thiago Nuss | 0.5 | 0.3 | 8 |
| Aitor Cantalapiedra | 0.5 | 0.2 | 10 |
| Giannis Apostolakis | 0.5 | 0.3 | 8 |
Schoten
Totaal schoten
16.2
10.9
Rennes
OFI
Schoten op doel
5.4
3.6
Rennes
OFI