WWWWG
Union Saint-Gilloise
Union Saint-Gilloise - Real SociedadStatistieken, H2H & xG
WVVWW
Real Sociedad
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Union Saint-Gilloise | Statistiek | Real Sociedad |
|---|---|---|
| 2.7 | ⚽ Doelpunten | 1.4 |
| 0.7 | 🥅 Tegengoals | 2 |
| 2.08 | ⚡ xG | 1.53 |
| 17.9 | 🔫 Schoten | 13.9 |
| 7.7 | 🎯 Schoten op doel | 4.9 |
| 5 | 🚩 Corners | 7 |
| 40% | 🤝 BTTS | 70% |
| 70% | 📊 Over 2.5 % | 80% |
| 60% | 🧤 Clean sheet % | 10% |
| 60% | 🧤 Gescoord in beide helften | 40% |
| 50% | ⚽ Balbezit | 49% |
| 10.7 | 🟨 Overtredingen | 12.7 |
Union Saint-Gilloise
10 wedstrijden (laatste 10) · 23 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWWWG | 2.60 |
| Thuis | GWWG | 2.00 |
| Uit | VWWWW | 2.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 70% | 50% | 83% |
| Gem. goals | 3.4 | 2.5 | 4 |
| Voor | 2.7 | 2.25 | 3 |
| Tegen | 0.7 | 0.25 | 1 |
| BTTS | 40% | 25% | 50% |
| De '0' | 60% | 75% | 50% |
| Niet gescoord | 10% | 25% | 0% |
| xG | 2.08 | 2.01 | 2.12 |
| xG tegen | 1.39 | 1.16 | 1.54 |
Real Sociedad
10 wedstrijden (laatste 10) · 13 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVVWW | 1.80 |
| Thuis | WGVVW | 1.40 |
| Uit | VVVWW | 1.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 40% | 40% | 40% |
| Gem. goals | 3.4 | 2.8 | 4 |
| Voor | 1.4 | 1.2 | 1.6 |
| Tegen | 2 | 1.6 | 2.4 |
| BTTS | 70% | 60% | 80% |
| De '0' | 10% | 20% | 0% |
| Niet gescoord | 30% | 40% | 20% |
| xG | 1.53 | 1.59 | 1.47 |
| xG tegen | 1.78 | 1.42 | 2.14 |
Voorspellingen voor Union Saint-Gilloise – Real Sociedad
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Union Saint-Gilloise wint FT Resultaat | 60% | 1.67 | 2.40 | +44.00 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 0% | – | 3.60 | – | Nee |
| Real Sociedad wint FT Resultaat | 40% | 2.50 | 2.78 | +11.20 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 60% | 1.67 | 1.30 | -22.00 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 40% | 2.50 | 1.53 | -38.80 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 88% | 1.14 | 1.01 | -11.62 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.20 | +20.00 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.69 | +69.00 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 53% | 1.90 | 2.66 | +39.65 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 43% | 2.35 | 5.00 | +112.50 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 13% | 8.00 | 15.00 | +87.50 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 0% | – | 4.50 | – | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 0% | – | 2.20 | – | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 48% | 2.11 | 1.47 | -30.18 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 58% | 1.74 | 1.17 | -32.73 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 50% | 2.00 | 1.50 | -25.00 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 50% | 2.00 | 2.38 | +19.00 | Ja |
| BTTS & Winst Union Saint-Gilloise Combinatie | 20% | 5.00 | 4.08 | -18.40 | Nee |
| BTTS & Winst Real Sociedad Combinatie | 40% | 2.50 | 4.65 | +86.00 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 92% | 1.09 | 1.25 | +14.88 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 86% | 1.17 | 1.54 | +32.13 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 78% | 1.29 | 1.91 | +48.03 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 67% | 1.49 | 2.37 | +59.50 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 56% | 1.78 | 3.60 | +101.96 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 8% | 12.35 | 3.30 | -73.27 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 14% | 7.04 | 2.44 | -65.35 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 23% | 4.44 | 1.80 | -59.50 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 33% | 3.06 | 1.52 | -50.30 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 44% | 2.28 | 1.25 | -45.13 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Union Saint-Gilloise Clean Sheet Clean Sheet | 75% | 1.33 | – | – | Nee |
| Union Saint-Gilloise wint nil Win to Nil | 45% | 2.22 | 4.60 | +107.00 | Ja |
| Real Sociedad wint nil Win to Nil | 0% | – | 5.00 | – | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Union St. Gilloise
Advies: Winner : Union St. Gilloise
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
50%
WINSTKANS
0%
2.60
VORM LAATSTE 5
1.20
2.00
THUIS-/UIT PPG
1.20
2.08
XG (THUIS/UIT)
1.53
1.39
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.78
7.7
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.9
75%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
10%
50%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
80%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Union Saint-Gilloise | Real Sociedad | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 90% | 90% |
| Over 1.5 | 90% | 80% | 85% |
| Over 2.5 | 70% | 80% | 75% |
| Over 3.5 | 40% | 50% | 45% |
| Over 4.5 | 40% | 40% | 40% |
| BTTS | 40% | 70% | 55% |
| BTTS & Win | 20% | 40% | 30% |
| BTTS & Draw | 10% | 0% | 10% |
| BTTS & Over 2.5 | 30% | 70% | 50% |
| BTTS No & Over 2.5 | 40% | 10% | 25% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2
G
W
W
G
Vorm – Uit
1.2
V
V
V
W
W
Union Saint-Gilloise
Union Saint-Gilloise
1 - 1
OH Leuven
Union Saint-Gilloise
5 - 0
Lommel United
Union Saint-Gilloise
3 - 0
Anderlecht
Union Saint-Gilloise
0 - 0
Zulte Waregem
Union Saint-Gilloise
3 - 3
Bodo/Glimt
Real Sociedad
Valencia
2 - 3
Real Sociedad
Elche
2 - 3
Real Sociedad
Real Madrid
4 - 1
Real Sociedad
Real Betis
1 - 0
Real Sociedad
Chelsea
3 - 1
Real Sociedad
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Mateo Biondic
xG 8.31
Goals 3
-5.31
Ondrej Kricfalusi
xG 5.34
Goals 1
-4.34
Besfort Zeneli
xG 3.72
Goals 2
-1.72
xG vs Goals
Sergio Gómez
xG 6.34
Goals 1
-5.34
Mikel Oyarzabal
xG 1.17
Goals 0
-1.17
Beñat Turrientes
xG 0.67
Goals 0
-0.67
Gaat Union Saint-Gilloise scoren?
75%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Union Saint-Gilloise scoort.
10%
clean sheet uit
Gaat Real Sociedad scoren?
75%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Real Sociedad scoort.
80%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Union Saint-Gilloise | Real Sociedad |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 90% |
| Over 1.5 | 90% | 80% |
| Over 2.5 | 70% | 80% |
| Over 3.5 | 40% | 50% |
| Over 4.5 | 40% | 40% |
| Niet gescoord | 10% | 10% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Union Saint-Gilloise | Real Sociedad |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 40% | 90% |
| Over 1.5 | 20% | 70% |
| Over 2.5 | 10% | 30% |
| Over 3.5 | 1% | 10% |
| Over 4.5 | 0% | 5% |
| Clean Sheets | 60% | 10% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Hervé Koffi
0.38
Tg/Wedstrijd
3
Tegengoals
6
Clean Sheets
Keeper
Álex Remiro
1.63
Tg/Wedstrijd
13
Tegengoals
1
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Union Saint-Gilloise | Real Sociedad | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 100% | 100% |
| Over 7 | 75% | 80% | 78% |
| Over 8 | 75% | 80% | 78% |
| Over 9 | 75% | 60% | 68% |
| Over 10 | 50% | 60% | 55% |
| Over 11 | 50% | 40% | 45% |
| Over 12 | 25% | 20% | 23% |
Verwacht totaal: 5 + 7 = 12
Hoekschoppen analyse
Union Saint-Gilloise
| Overall | 5 |
| Thuis | 7 |
| Uit | 3.67 |
Verwacht totaal
12
hoekschoppen
Real Sociedad
| Overall | 7 |
| Thuis | 8.8 |
| Uit | 5.2 |
Blessures & schorsingen Union Saint-Gilloise
A. Ait El HadjOff the roster
R. FloruczRode kaart (geschorst)
I. HurteventLichte blessure (tikje gehad)
O. KricfalusiLichte blessure (tikje gehad)
K. Mac AllisterKnieblessure
I. PavlicOff the roster
K. RodriguezSpierblessure
R. SykesSchouderblessure
Blessures & schorsingen Real Sociedad
J. AramburuSpierblessure
L. BeitiaEnkelblessure
A. OdriozolaKnieblessure
Topscorer – Union Saint-Gilloise
Relebohile Mofokeng
4
Doelpunten
1
Assists
1.2
Schoten/W
1
SoD/W
Topscorer – Real Sociedad
Luka Sučić
3
Doelpunten
0
Assists
1.3
Schoten/W
0.7
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Union Saint-Gilloise | Real Sociedad | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 17.90 | 13.90 | 15.90 |
| Schotconversie | 15% | 10% | 13% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 7.70 | 4.90 | 6.30 |
| Schoten naast per wedstrijd | 10.20 | 9.00 | 9.60 |
| Schoten per goal | 6.63 | 9.93 | 8.28 |
| Meer dan 10,5 schoten | 90% | 70% | 80% |
| Meer dan 11,5 schoten | 90% | 70% | 80% |
| Meer dan 12,5 schoten | 80% | 60% | 70% |
| Meer dan 13,5 schoten | 80% | 50% | 65% |
| Meer dan 14,5 schoten | 80% | 50% | 65% |
| Meer dan 15,5 schoten | 70% | 50% | 60% |
| Schoten op doel 3,5+ | 80% | 70% | 75% |
| Schoten op doel 4,5+ | 80% | 50% | 65% |
| Schoten op doel 5,5+ | 70% | 30% | 50% |
| Schoten op doel 6,5+ | 60% | 10% | 35% |
Schoten per speler
Union Saint-Gilloise
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Promise David | 3.5 | 1 | 2 |
| Mohammed Fuseini | 2.3 | 1.7 | 3 |
| Mateo Biondic | 2.2 | 0.8 | 9 |
| Kevin Rodriguez | 2 | 1.3 | 3 |
| Besfort Zeneli | 1.5 | 0.9 | 10 |
| Raul Florucz | 1.3 | 0.7 | 9 |
| Relebohile Mofokeng | 1.2 | 1 | 9 |
| Guilherme Smith | 1.2 | 0.7 | 10 |
Real Sociedad
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Luka Sučić | 1.3 | 0.7 | 9 |
| Mikel Oyarzabal | 1.3 | 0.7 | 9 |
| Gonçalo Guedes | 1.1 | 0.7 | 9 |
| Orri Óskarsson | 1 | 0.9 | 7 |
| Job Ochieng | 1 | 0.4 | 5 |
| Yangel Herrera | 0.8 | 0.2 | 9 |
| Ander Barrenetxea | 0.8 | 0.3 | 8 |
| Jon Martin | 0.8 | 0.3 | 8 |
Schoten
Totaal schoten
17.9
13.9
Union Saint-Gilloise
Real Sociedad
Schoten op doel
7.7
4.9
Union Saint-Gilloise
Real Sociedad