WVGWV
Villarreal
Villarreal - GetafeStatistieken, H2H & xG
WVGVW
Getafe
Head to Head
34 wedstrijden2.32
Avg Goals
50%
BTTS
68%
Over 1.5
47%
Over 2.5
18%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Villarreal | Statistiek | Getafe |
|---|---|---|
| 1.36 | ⚽ Doelpunten | 0.73 |
| 1.36 | 🥅 Tegengoals | 1.45 |
| 1.94 | ⚡ xG | 1.14 |
| 16.4 | 🔫 Schoten | 10.6 |
| 5.8 | 🎯 Schoten op doel | 2.7 |
| 7.3 | 🚩 Corners | 4 |
| 64% | 🤝 BTTS | 36% |
| 64% | 📊 Over 2.5 % | 36% |
| 9% | 🧤 Clean sheet % | 18% |
| 27% | 🧤 Gescoord in beide helften | 0% |
| 61% | ⚽ Balbezit | 38% |
| 11 | 🟨 Overtredingen | 14.5 |
Villarreal
11 gespeeld · 12 pts · #12
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVGWV | 1.40 |
| Thuis | VVWGV | 0.80 |
| Uit | GVWVW | 1.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 27% | 20% | 33% |
| Gem. goals | 2.72 | 2.6 | 2.83 |
| Voor | 1.36 | 1.2 | 1.5 |
| Tegen | 1.36 | 1.4 | 1.33 |
| BTTS | 64% | 60% | 67% |
| De '0' | 9% | 20% | 0% |
| Niet gescoord | 36% | 40% | 33% |
| xG | 1.94 | 2.03 | 1.86 |
| xG tegen | 1.22 | 1.15 | 1.27 |
Getafe
11 gespeeld · 12 pts · #14
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVGVW | 1.40 |
| Thuis | GGWGW | 1.80 |
| Uit | VVVVV | — |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 27% | 50% | 0% |
| Gem. goals | 2.18 | 2 | 2.4 |
| Voor | 0.73 | 1.33 | — |
| Tegen | 1.45 | 0.67 | 2.4 |
| BTTS | 36% | 67% | 0% |
| De '0' | 18% | 33% | 0% |
| Niet gescoord | 45% | 0% | 100% |
| xG | 1.14 | 1.39 | 0.84 |
| xG tegen | 1.6 | 1.4 | 1.85 |
Voorspellingen voor Villarreal – Getafe
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Villarreal wint FT Resultaat | 62% | 1.62 | 1.44 | -11.16 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 23% | 4.36 | 4.50 | +3.27 | Ja |
| Getafe wint FT Resultaat | 15% | 6.51 | 7.00 | +7.51 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 85% | 1.18 | 1.17 | -0.97 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 38% | 2.61 | 2.69 | +3.05 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 93% | 1.07 | 1.00 | -6.51 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 79% | 1.26 | 1.22 | -3.02 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 55% | 1.81 | 1.83 | +1.27 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 33% | 3.03 | 3.10 | +2.24 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 17% | 5.96 | 6.00 | +0.68 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 7% | 15.36 | 9.10 | -40.76 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 21% | 4.88 | 4.10 | -15.91 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 45% | 2.24 | 2.03 | -9.34 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 67% | 1.49 | 1.36 | -8.85 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 83% | 1.20 | 1.13 | -5.96 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 52% | 1.91 | 1.95 | +2.23 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 48% | 2.10 | 1.85 | -11.99 | Nee |
| BTTS & Winst Villarreal Combinatie | 28% | 3.60 | 3.27 | -9.22 | Nee |
| BTTS & Winst Getafe Combinatie | 8% | 12.15 | 13.33 | +9.71 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 83% | 1.21 | 1.24 | +2.80 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 73% | 1.37 | 1.42 | +3.80 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 62% | 1.63 | 1.95 | +19.92 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 49% | 2.03 | 2.21 | +8.73 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 37% | 2.68 | 2.85 | +6.31 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 17% | 5.85 | 3.40 | -41.86 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 27% | 3.72 | 2.48 | -33.29 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 39% | 2.60 | 1.95 | -24.92 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 51% | 1.97 | 1.56 | -20.75 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 63% | 1.59 | 1.36 | -14.73 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Villarreal Clean Sheet Clean Sheet | 40% | 2.47 | – | – | Nee |
| Getafe Clean Sheet Clean Sheet | 14% | 7.33 | – | – | Nee |
| Villarreal scoort eerst Eerste Goal | 65% | 1.54 | 1.39 | -9.65 | Nee |
| Getafe scoort eerst Eerste Goal | 30% | 3.39 | 3.35 | -1.18 | Nee |
| Villarreal wint nil Win to Nil | 34% | 2.95 | 2.40 | -18.56 | Nee |
| Getafe wint nil Win to Nil | 7% | 14.03 | 10.00 | -28.71 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Villarreal
Advies: Double chance : Villarreal or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
1.40
VORM LAATSTE 5
1.40
1.60
H2H LAATSTE 5
1.00
0.80
THUIS-/UIT PPG
0.00
1.94
XG (THUIS/UIT)
1.14
1.49
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.44
5.8
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
2.7
20%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
18%
60%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
60%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Villarreal | Getafe | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 91% | 100% | 95.5% |
| Over 1.5 | 64% | 64% | 64% |
| Over 2.5 | 64% | 36% | 50% |
| Over 3.5 | 45% | 18% | 31.5% |
| Over 4.5 | 9% | 0% | 9% |
| BTTS | 64% | 36% | 50% |
| BTTS & Win | 27.8% | 8.2% | 18% |
| BTTS & Draw | 18% | 27% | 22.5% |
| BTTS & Over 2.5 | 41.5% | 41.5% | 41.5% |
| BTTS No & Over 2.5 | 0% | 27% | 27% |
Trends
- Villarreal pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 7 punten, gemiddeld 1.4 per wedstrijd, met BTTS in slechts 2 van die 5 en 5 goals in totaal.
- Villarreal had het de laatste tijd lastig voorin en bleef in 3 van de laatste 5 wedstrijden zonder goal; past de trainer vandaag zijn tactiek aan of zet hij er een extra spits bij?
- Villarreal bleef dit seizoen in 4 wedstrijden droog (36%) en maakte in de laatste 5 duels slechts 5 goals.
- In slechts 2 van Villarreal's laatste 5 wedstrijden scoorden beide teams en Villarreal won 2 van die 5; over het hele seizoen viel BTTS in 7/11 duels.
Trends
- Getafe CF pakte 7 punten uit de laatste 5 duels (1.4 per wedstrijd), BTTS viel maar in 2 daarvan en ze maakten 5 goals in die reeks.
- In de laatste 4 wedstrijden van Getafe CF vielen er telkens 2 goals of meer.
- Getafe CF kwam in 2 van de laatste 5 duels niet tot scoren; past de trainer vandaag zijn tactiek aan of zet hij er een extra spits bij?
- Getafe CF bleef dit seizoen in 5 wedstrijden droog (45%) en maakte in de laatste 5 duels slechts 5 goals.
- In slechts 2 van de laatste 5 wedstrijden van Getafe CF scoorden beide teams en ze wonnen 2 van die 5; over het hele seizoen staat BTTS op 4/11 duels.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
0.8
V
V
W
G
V
Vorm – Uit
0
V
V
V
V
V
Villarreal
Villarreal
0 - 1
Espanyol
Villarreal
0 - 0
Elche
Villarreal
3 - 1
Levante
Villarreal
1 - 2
Real Betis
Villarreal
2 - 3
Deportivo La Coruña
Getafe
Athletic Bilbao
4 - 0
Getafe
FC Barcelona
3 - 0
Getafe
Real Betis
1 - 0
Getafe
Osasuna
1 - 0
Getafe
Alavés
3 - 0
Getafe
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Georges Mikautadze
xG 4.02
Goals 3
-1.02
Pape Gueye
xG 3.02
Goals 3
-0.02
Nicolas Pépé
xG 2.71
Goals 2
-0.71
xG vs Goals
Martín Satriano
xG 3.45
Goals 3
-0.45
Enes Ünal
xG 2.17
Goals 2
-0.17
Ramon Terrats
xG 2.00
Goals 1
-1.00
Gaat Villarreal scoren?
60%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Villarreal scoort.
18%
clean sheet uit
Gaat Getafe scoren?
20%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Getafe scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Villarreal | Getafe |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 91% | 100% |
| Over 1.5 | 64% | 64% |
| Over 2.5 | 64% | 36% |
| Over 3.5 | 45% | 18% |
| Over 4.5 | 9% | 0% |
| Niet gescoord | 9% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Villarreal | Getafe |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 91% | 82% |
| Over 1.5 | 36% | 27% |
| Over 2.5 | 9% | 27% |
| Over 3.5 | 5% | 9% |
| Over 4.5 | 1% | 2% |
| Clean Sheets | 9% | 18% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
P. Gulácsi
0.86
Tg/Wedstrijd
6
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
David Soria
1
Tg/Wedstrijd
11
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Villarreal | Getafe | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 60% | 80% |
| Over 7 | 100% | 40% | 70% |
| Over 8 | 60% | 20% | 40% |
| Over 9 | 60% | 20% | 40% |
| Over 10 | 40% | 20% | 30% |
| Over 11 | 20% | 0% | 10% |
| Over 12 | 20% | 0% | 10% |
| Over 13 | 20% | 0% | 10% |
| Over 14 | 20% | 0% | 10% |
Verwacht totaal: 7.27 + 4 = 11.3
Hoekschoppen analyse
Villarreal
| Overall | 7.27 |
| Thuis | 7.6 |
| Uit | 7 |
Verwacht totaal
11.3
hoekschoppen
Getafe
| Overall | 4 |
| Thuis | 4.83 |
| Uit | 3 |
Blessures & schorsingen Villarreal
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Getafe
Geen meldingen.
Topscorer – Villarreal
P. Gueye
3
Doelpunten
0
Assists
1.4
Schoten/W
0.6
SoD/W
Topscorer – Getafe
M. Satriano
3
Doelpunten
2
Assists
1.7
Schoten/W
0.6
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Villarreal | Getafe | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 16.36 | 10.55 | 13.46 |
| Schotconversie | 8% | 7% | 8% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.82 | 2.73 | 4.28 |
| Schoten naast per wedstrijd | 10.55 | 7.82 | 9.19 |
| Schoten per goal | 12.00 | 14.50 | 13.25 |
| Meer dan 10,5 schoten | 100% | 55% | 78% |
| Meer dan 11,5 schoten | 100% | 36% | 68% |
| Meer dan 12,5 schoten | 91% | 18% | 55% |
| Meer dan 13,5 schoten | 82% | 18% | 50% |
| Meer dan 14,5 schoten | 64% | 18% | 41% |
| Meer dan 15,5 schoten | 55% | 9% | 32% |
| Schoten op doel 3,5+ | 91% | 36% | 64% |
| Schoten op doel 4,5+ | 73% | 18% | 46% |
| Schoten op doel 5,5+ | 64% | 9% | 37% |
| Schoten op doel 6,5+ | 45% | 9% | 27% |
Schoten per speler
Villarreal
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Logan Costa | 2 | — | 2 |
| N. Pépé | 1.9 | 1.1 | 7 |
| G. Mikautadze | 1.8 | 1.3 | 11 |
| T. Buchanan | 1.8 | 0.6 | 9 |
| Alberto Moleiro | 1.5 | 0.7 | 11 |
| P. Gueye | 1.4 | 0.6 | 10 |
| Ayoze Pérez | 1.3 | 0.7 | 11 |
| T. Oluwaseyi | 1 | 0.3 | 6 |
Getafe
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Ramón Terrats | 1.9 | 0.7 | 10 |
| M. Satriano | 1.7 | 0.6 | 11 |
| Iván Azón | 1.3 | 0.7 | 7 |
| E. Ünal | 1.2 | 0.4 | 10 |
| Mario Martín | 0.9 | 0.3 | 7 |
| Andrés García | 0.7 | 0.2 | 10 |
| J. Mojica | 0.7 | — | 9 |
| N. Gudelj | 0.7 | — | 9 |
Schoten
Totaal schoten
16.4
10.6
Villarreal
Getafe
Schoten op doel
5.8
2.7
Villarreal
Getafe
Onderlinge resultaten Villarreal - Getafe
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 14/02/2026 | Getafe - Villarreal | 2-1 | ✓ | 3 |
| 06/12/2025 | Villarreal - Getafe | 2-0 | ✗ | 2 |
| 30/03/2025 | Getafe - Villarreal | 1-2 | ✓ | 3 |
| 20/10/2024 | Villarreal - Getafe | 1-1 | ✓ | 2 |
| 16/02/2024 | Villarreal - Getafe | 1-1 | ✓ | 2 |
| 30/09/2023 | Getafe - Villarreal | 0-0 | ✗ | 0 |
| 27/02/2023 | Villarreal - Getafe | 2-1 | ✓ | 3 |
| 28/08/2022 | Getafe - Villarreal | 0-0 | ✗ | 0 |
| 16/04/2022 | Getafe - Villarreal | 1-2 | ✓ | 3 |
| 07/11/2021 | Villarreal - Getafe | 1-0 | ✗ | 1 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Barcelona | 11 | 10 | 0 | 1 | 46 | 12 | +34 | 30 |
| 2 | Atlético Madrid | 11 | 9 | 1 | 1 | 22 | 8 | +14 | 28 |
| 3 | Real Madrid | 11 | 9 | 0 | 2 | 28 | 10 | +18 | 27 |
| 4 | Real Betis | 11 | 7 | 2 | 2 | 18 | 15 | +3 | 23 |
| 5 | Real Sociedad | 11 | 6 | 1 | 4 | 20 | 20 | 0 | 19 |
| 6 | Sevilla | 12 | 5 | 3 | 4 | 17 | 19 | -2 | 18 |
| 7 | Athletic Bilbao | 10 | 4 | 3 | 3 | 14 | 10 | +4 | 15 |
| 8 | Real Club Deportivo de La Coruña | 11 | 3 | 5 | 3 | 15 | 14 | +1 | 14 |
| 9 | Real Racing Club de Santander | 12 | 4 | 2 | 6 | 17 | 30 | -13 | 14 |
| 10 | Alavés | 12 | 3 | 4 | 5 | 15 | 17 | -2 | 13 |
| 11 | Celta de Vigo | 11 | 2 | 6 | 3 | 10 | 10 | 0 | 12 |
| 12 | Villarreal | 11 | 3 | 3 | 5 | 15 | 15 | 0 | 12 |
| 13 | Rayo Vallecano | 10 | 3 | 3 | 4 | 15 | 20 | -5 | 12 |
| 14 | Getafe | 11 | 3 | 3 | 5 | 8 | 16 | -8 | 12 |
| 15 | Espanyol | 11 | 3 | 2 | 6 | 13 | 14 | -1 | 11 |
| 16 | Osasuna | 11 | 3 | 2 | 6 | 11 | 22 | -11 | 11 |
| 17 | Elche | 11 | 2 | 4 | 5 | 14 | 18 | -4 | 10 |
| 18 | Levante | 11 | 2 | 4 | 5 | 16 | 21 | -5 | 10 |
| 19 | Valencia | 11 | 2 | 3 | 6 | 8 | 17 | -9 | 9 |
| 20 | Málaga CF | 12 | 0 | 5 | 7 | 9 | 23 | -14 | 5 |