VGVGV
Málaga CF

Málaga CF - Racing SantanderUitslag, statistieken & xG

VGVWV
Racing Santander
🔬

Statistieken en doelpuntenmakers

Málaga CF
28'
Carlos Dotor
Assist: Adrián Niño
1 - 2
Rust (1 - 0)
Racing Santander
50'
Iker Luque
Assist: Pablo Ramon Parra
60'
Yassir Zabiri
1.86
xG
2.29
46%
Balbezit
54%
16
Schoten
21
8
Schoten op doel
7
8
Schoten naast
14
6
Hoekschoppen
3
11
Overtredingen
5
2
Buitenspel
3
4
Gele kaarten
2
1
Rode kaarten
0
⚔️

Head to Head

16 wedstrijden
Málaga CF
(50%)
16
Wedstrijden
Racing Santander
(25%)
50%
25%
25%
8 Winsten
4 Gelijke Spelen
(25%)
4 Winsten
De onderlinge resultaten tussen Málaga CF en Racing Santander laten zien dat Málaga CF in de afgelopen 16 ontmoetingen 8 keer heeft gewonnen, Racing Santander 4 keer en dat er 4 keer een gelijkspel was. Málaga CF scoorde 23 doelpunten en Racing Santander 13.
2.25
Avg Goals
44%
BTTS
69%
Over 1.5
50%
Over 2.5
13%
Over 3.5
📐

Statistieken

Seizoensgemiddelde per wedstrijd
Málaga CF Statistiek Racing Santander
0.73 ⚽ Doelpunten 1.36
1.91 🥅 Tegengoals 2.64
1.19 ⚡ xG 1.4
10.8 🔫 Schoten 12.2
3.2 🎯 Schoten op doel 4.6
5 🚩 Corners 5
64% 🤝 BTTS 64%
36% 📊 Over 2.5 % 82%
9% 🧤 Clean sheet % 0%
0% 🧤 Gescoord in beide helften 27%
50% ⚽ Balbezit 50%
11.9 🟨 Overtredingen 12.8

Málaga CF

11 gespeeld · 5 pts · #20
VormResultatenPPG
Totaal VGVGV 0.40
Thuis GGVGV 0.60
Uit VGVGV 0.40
TotaalThuisUit
Winst %0%0%0%
Gem. goals2.6432.33
Voor0.7310.5
Tegen1.9121.83
BTTS64%80%50%
De '0'9%20%0%
Niet gescoord36%20%50%
xG1.191.391.02
xG tegen1.81.482.07

Racing Santander

11 gespeeld · 11 pts · #16
VormResultatenPPG
Totaal VGVWV 0.80
Thuis WWGWV 2.00
Uit VVVVV —
TotaalThuisUit
Winst %27%50%0%
Gem. goals43.664.4
Voor1.361.830.8
Tegen2.641.833.6
BTTS64%83%40%
De '0'0%0%0%
Niet gescoord36%17%60%
xG1.41.731
xG tegen1.851.722.01
🔮

Voorspellingen voor Málaga CF – Racing Santander

MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Málaga CF wint
FT Resultaat
46%2.192.37+8.33Ja
Gelijkspel
FT Resultaat
28%3.573.58+0.31Ja
Racing Santander wint
FT Resultaat
26%3.812.80-26.44Nee
Dubbele Kans 1X
Double Chance
74%1.361.25-7.84Nee
Dubbele Kans X2
Double Chance
54%1.841.47-20.19Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Over 0.5
Goals Over/Under
92%1.091.00-8.49Nee
Over 1.5
Goals Over/Under
75%1.341.14-14.63Nee
Over 2.5
Goals Over/Under
49%2.051.72-16.24Nee
Over 3.5
Goals Over/Under
27%3.722.55-31.48Nee
Over 4.5
Goals Over/Under
13%7.964.80-39.71Nee
Under 0.5
Goals Over/Under
8%11.7811.60-1.52Nee
Under 1.5
Goals Over/Under
25%3.983.65-8.35Nee
Under 2.5
Goals Over/Under
51%1.952.19+12.35Ja
Under 3.5
Goals Over/Under
73%1.371.47+7.50Ja
Under 4.5
Goals Over/Under
87%1.141.17+2.30Ja
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
BTTS Ja
Beide Teams Scoren
53%1.871.53-18.34Nee
BTTS Nee
Beide Teams Scoren
47%2.142.37+10.50Ja
BTTS & Winst Málaga CF
Combinatie
21%4.784.08-14.56Nee
BTTS & Winst Racing Santander
Combinatie
13%7.754.75-38.73Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Corners Over 7.574%1.351.15-14.67Nee
Corners Over 8.562%1.611.28-20.64Nee
Corners Over 9.549%2.041.53-24.88Nee
Corners Over 10.537%2.721.94-28.80Nee
Corners Over 11.526%3.862.50-35.25Nee
Corners Under 7.526%3.884.30+10.94Ja
Corners Under 8.538%2.633.05+15.90Ja
Corners Under 9.551%1.962.33+18.60Ja
Corners Under 10.563%1.581.81+14.57Ja
Corners Under 11.574%1.351.52+12.63Ja
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Málaga CF Clean Sheet
Clean Sheet
33%3.01––Nee
Racing Santander Clean Sheet
Clean Sheet
22%4.57––Nee
Málaga CF scoort eerst
Eerste Goal
54%1.861.86+0.07Ja
Racing Santander scoort eerst
Eerste Goal
39%2.572.03-21.03Nee
Málaga CF wint nil
Win to Nil
25%4.044.60+13.93Ja
Racing Santander wint nil
Win to Nil
13%7.485.50-26.44Nee
🤖

AI voorspelling

Verwachte winnaar: Racing Santander
Advies: Double chance : draw or Racing Santander
10%
WINSTKANS
45%
0.40
VORM LAATSTE 5
0.80
0.40
H2H LAATSTE 5
2.20
0.60
THUIS-/UIT PPG
0.00
1.19
XG (THUIS/UIT)
1.40
1.59
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.35
3.2
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.6
20%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
0%
40%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
60%
📊

Over 2.5 & BTTS Voorspellingen

Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata
Match GoalsMálaga CFRacing SantanderGemiddeld
Over 0.5 91% 100% 95.5%
Over 1.5 82% 91% 86.5%
Over 2.5 36% 82% 59%
Over 3.5 27% 55% 41%
Over 4.5 9% 36% 22.5%
BTTS 64% 64% 64%
BTTS & Win 20.9% 12.9% 16.9%
BTTS & Draw 36% 18% 27%
BTTS & Over 2.5 40% 40% 40%
BTTS No & Over 2.5 9% 18% 13.5%
📈

Huidige vorm - Wie wint?

Vorm – Thuis
0.6
G G V G V
⚖ Beide teams zijn gelijkwaardig Racing Santander is 50% beter in PPG
Vorm – Uit
0
V V V V V

Málaga CF

Málaga CF 2 - 5 Real Sociedad
Málaga CF 1 - 1 Espanyol
Málaga CF 1 - 3 Villarreal
Málaga CF 0 - 0 Levante
Málaga CF 1 - 1 Deportivo La Coruña

Racing Santander

Osasuna 2 - 0 Racing Santander
Celta de Vigo 5 - 0 Racing Santander
FC Barcelona 7 - 2 Racing Santander
Rayo Vallecano 3 - 2 Racing Santander
Getafe 1 - 0 Racing Santander
⚡

Expected Goals (xG)

xG Voor
xG Tegen

xG vs Goals

Málaga CF
Adrián Niño Heredia
xG 4.45 Goals 5 +0.55
Carlos Ruiz Rubio
xG 2.50 Goals 1 -1.50
Pablo Martínez Andrés
xG 1.32 Goals 1 -0.32

xG vs Goals

Racing Santander
Mohamed Yassir Zabiri
xG 7.08 Goals 8 +0.92
Sergio Canales
xG 2.50 Goals 1 -1.50
Andrés Martín
xG 1.78 Goals 1 -0.78
⚽

Gaat Málaga CF scoren?

80%
gescoord thuis
🟢
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Málaga CF scoort.
0%
clean sheet uit
⚽

Gaat Racing Santander scoren?

20%
clean sheet thuis
🔴
Lage kans
Er is een lage kans dat Racing Santander scoort.
40%
gescoord uit
⚽

Goals gescoord

0.73 Doelpunten / Wedstrijd
1.36 Doelpunten / Wedstrijd
Goals/wedstrijd Málaga CF Racing Santander
Over 0.5 91% 100%
Over 1.5 82% 91%
Over 2.5 36% 82%
Over 3.5 27% 55%
Over 4.5 9% 36%
Niet gescoord 9% 0%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
🥅

Tegengoals

1.91 Tegendoelpunten / Wedstrijd
2.64 Tegendoelpunten / Wedstrijd
DP Tegen/W Málaga CF Racing Santander
Over 0.5 91% 100%
Over 1.5 45% 73%
Over 2.5 27% 36%
Over 3.5 18% 18%
Over 4.5 4% 13%
Clean Sheets 9% 0%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen

Goals per 15 min

Málaga CF

Goals per 15 min

Racing Santander

Keeper

Málaga CF
Alfonso Herrero
Alfonso Herrero
1.73
Tg/Wedstrijd
19
Tegengoals
0
Clean Sheets

Keeper

Racing Santander
Julen Agirrezabala
Julen Agirrezabala
2
Tg/Wedstrijd
22
Tegengoals
0
Clean Sheets
🚩

Hoekschoppen Over/Under

Seizoen percentages
Corners Málaga CF Racing Santander Gemiddeld
Over 6 100% 80% 90%
Over 7 100% 80% 90%
Over 8 100% 80% 90%
Over 9 80% 80% 80%
Over 10 40% 80% 60%
Over 11 20% 60% 40%
Over 12 0% 60% 30%
Over 13 0% 60% 30%
Over 14 0% 40% 20%
Verwacht totaal: 5 + 5 = 10
🚩

Hoekschoppen analyse

Málaga CF
Overall5
Thuis5.8
Uit4.33
Verwacht totaal
10
hoekschoppen
Racing Santander
Overall5
Thuis6
Uit3.8
🚑

Blessures & schorsingen Málaga CF

Geen meldingen.

🚑

Blessures & schorsingen Racing Santander

Geen meldingen.

⭐

Topscorer – Málaga CF

Adrián Niño Heredia
Adrián Niño Heredia
5
Doelpunten
0
Assists
2
Schoten/W
1.3
SoD/W
⭐

Topscorer – Racing Santander

M. Zabiri
M. Zabiri
8
Doelpunten
0
Assists
1.8
Schoten/W
1.2
SoD/W

Topscorers

Málaga CF
Adrián Niño Heredia 5
Pablo Martínez 1
Carlos Dotor 1
Chupe 1

Topscorers

Racing Santander
M. Zabiri 8
Sergio Canales 1
Iván Martín 1
Andrés Martín 1
M. Gueye 1
J. Belocian 1
Pablo García 1
Sergio Martínez 1

Assists

Málaga CF
Pablo Martínez 2
Ramón Enríquez 1
Juan Cruz 1
Rafita 1

Assists

Racing Santander
Iñigo Vicente 3
Sergio Canales 1
Asier Villalibre 1
Álvaro Mantilla 1
Jorge Salinas 1
🔫

Schoten per team

Statistiek Málaga CF Racing Santander Gemiddelde
Schoten per wedstrijd 10.82 12.18 11.50
Schotconversie 7% 11% 9%
Schoten op doel per wedstrijd 3.18 4.55 3.87
Schoten naast per wedstrijd 7.64 7.64 7.64
Schoten per goal 14.88 8.93 11.91
Meer dan 10,5 schoten 55% 55% 55%
Meer dan 11,5 schoten 45% 36% 41%
Meer dan 12,5 schoten 36% 36% 36%
Meer dan 13,5 schoten 27% 27% 27%
Meer dan 14,5 schoten 18% 27% 23%
Meer dan 15,5 schoten 9% 27% 18%
Schoten op doel 3,5+ 36% 55% 46%
Schoten op doel 4,5+ 27% 36% 32%
Schoten op doel 5,5+ 18% 27% 23%
Schoten op doel 6,5+ 9% 18% 14%
🔫

Schoten per speler

Málaga CF

Speler Sch/W SoD/W W
Adrián Niño Heredia 2 1.3 7
Chupe 1.5 0.6 11
Rafa Rodríguez 1.3 0.3 7
Pablo Martínez 1.1 0.4 7
David Larrubia 0.9 0.4 11
Carlos Dotor 0.7 0.4 10
Eneko Jauregi 0.7 0.3 3
Ángel Recio 0.6 0.1 10

Racing Santander

Speler Sch/W SoD/W W
Andrés Martín 2 1 6
M. Zabiri 1.8 1.2 11
Sergio Canales 1.6 0.7 11
Pablo García 1.4 0.7 7
J. Belocian 0.7 0.4 7
Jorge Salinas 0.7 0.3 10
Manu Hernando 0.6 — 5
Iker Luque 0.6 0.4 5
🔫

Schoten

Totaal schoten
10.8
12.2
Málaga CF Racing Santander
Schoten op doel
3.2
4.6
Málaga CF Racing Santander
📋

Onderlinge resultaten Málaga CF - Racing Santander

DatumUitslagBTTSGoals
24/05/2026 Málaga CF - Racing Santander 1-1 ✓ 2
05/10/2025 Racing Santander - Málaga CF 3-0 ✗ 3
01/02/2025 Racing Santander - Málaga CF 2-1 ✓ 3
23/11/2024 Málaga CF - Racing Santander 0-0 ✗ 0
05/03/2023 Málaga CF - Racing Santander 0-1 ✗ 1
01/10/2022 Racing Santander - Málaga CF 0-0 ✗ 0
23/02/2020 Málaga CF - Racing Santander 2-0 ✗ 2
17/08/2019 Racing Santander - Málaga CF 0-1 ✗ 1
09/04/2012 Málaga CF - Racing Santander 3-0 ✗ 3
21/11/2011 Racing Santander - Málaga CF 1-3 ✓ 4
🏆

Competitiestand

#TeamPWDLGFGAGDPts
1FC Barcelona1110014612+3430
2Atlético Madrid11911228+1428
3Real Madrid119022810+1827
4Real Betis117221815+323
5Real Sociedad116142020019
6Sevilla125341719-218
7Athletic Bilbao104331410+415
8Real Club Deportivo de La Coruña113531514+114
9Alavés123451517-213
10Celta de Vigo112631010012
11Villarreal113351515012
12Rayo Vallecano103341520-512
13Getafe11335816-812
14Espanyol113261314-111
15Osasuna113261122-1111
16Real Racing Club de Santander113261529-1411
17Elche112451418-410
18Levante112451621-510
19Valencia11236817-99
20Málaga CF11056821-135