WGGWV
Elche
Elche - Real BetisStatistieken, H2H & xG
GWVGW
Real Betis
Head to Head
15 wedstrijden2.8
Avg Goals
53%
BTTS
87%
Over 1.5
67%
Over 2.5
20%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Elche | Statistiek | Real Betis |
|---|---|---|
| 1.27 | ⚽ Doelpunten | 1.64 |
| 1.64 | 🥅 Tegengoals | 1.36 |
| 1.39 | ⚡ xG | 1.83 |
| 11.9 | 🔫 Schoten | 17 |
| 4.6 | 🎯 Schoten op doel | 5.9 |
| 4.6 | 🚩 Corners | 5.2 |
| 55% | 🤝 BTTS | 55% |
| 55% | 📊 Over 2.5 % | 45% |
| 27% | 🧤 Clean sheet % | 45% |
| 18% | 🧤 Gescoord in beide helften | 18% |
| 52% | ⚽ Balbezit | 52% |
| 12.8 | 🟨 Overtredingen | 10 |
Elche
11 gespeeld · 10 pts · #17
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGGWV | 1.60 |
| Thuis | VVVGV | 0.20 |
| Uit | VGWGW | 1.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 18% | 0% | 33% |
| Gem. goals | 2.91 | 3.2 | 2.67 |
| Voor | 1.27 | 0.8 | 1.67 |
| Tegen | 1.64 | 2.4 | 1 |
| BTTS | 55% | 40% | 67% |
| De '0' | 27% | 20% | 33% |
| Niet gescoord | 36% | 60% | 17% |
| xG | 1.39 | 1.51 | 1.28 |
| xG tegen | 1.57 | 1.23 | 1.85 |
Real Betis
11 gespeeld · 23 pts · #4
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GWVGW | 1.60 |
| Thuis | WWWVW | 2.40 |
| Uit | WVWGG | 1.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 64% | 83% | 40% |
| Gem. goals | 3 | 3.33 | 2.6 |
| Voor | 1.64 | 2 | 1.2 |
| Tegen | 1.36 | 1.33 | 1.4 |
| BTTS | 55% | 50% | 60% |
| De '0' | 45% | 50% | 40% |
| Niet gescoord | 9% | 0% | 20% |
| xG | 1.83 | 1.83 | 1.83 |
| xG tegen | 1.68 | 1.51 | 1.88 |
Voorspellingen voor Elche – Real Betis
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Elche wint FT Resultaat | 35% | 2.85 | 3.30 | +15.64 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 25% | 3.99 | 3.75 | -6.13 | Nee |
| Real Betis wint FT Resultaat | 40% | 2.50 | 2.05 | -18.15 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 60% | 1.66 | 1.22 | -26.71 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 65% | 1.54 | 1.34 | -12.95 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 95% | 1.05 | 1.00 | -4.73 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 85% | 1.18 | 1.20 | +2.05 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 64% | 1.57 | 1.65 | +5.42 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 42% | 2.39 | 2.64 | +10.30 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 24% | 4.24 | 5.00 | +17.95 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 5% | 21.14 | 11.60 | -45.13 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 15% | 6.68 | 4.35 | -34.92 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 36% | 2.77 | 2.25 | -18.75 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 58% | 1.72 | 1.49 | -13.25 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 76% | 1.31 | 1.17 | -10.60 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 66% | 1.51 | 1.60 | +5.74 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 34% | 2.95 | 2.25 | -23.70 | Nee |
| BTTS & Winst Elche Combinatie | 22% | 4.64 | 5.67 | +22.30 | Ja |
| BTTS & Winst Real Betis Combinatie | 24% | 4.13 | 3.55 | -14.02 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 68% | 1.48 | 1.33 | -10.09 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 54% | 1.84 | 1.58 | -14.05 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 41% | 2.42 | 2.00 | -17.40 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 29% | 3.40 | 2.50 | -26.50 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 20% | 5.08 | 3.30 | -34.99 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 32% | 3.09 | 3.00 | -2.80 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 46% | 2.19 | 2.20 | +0.32 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 59% | 1.70 | 1.78 | +4.49 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 71% | 1.42 | 1.45 | +2.37 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 80% | 1.25 | 1.26 | +1.18 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Elche Clean Sheet Clean Sheet | 18% | 5.49 | – | – | Nee |
| Real Betis Clean Sheet Clean Sheet | 20% | 4.89 | – | – | Nee |
| Elche scoort eerst Eerste Goal | 47% | 2.15 | 2.25 | +4.63 | Ja |
| Real Betis scoort eerst Eerste Goal | 50% | 2.01 | 1.72 | -14.34 | Nee |
| Elche wint nil Win to Nil | 13% | 7.42 | 6.00 | -19.15 | Nee |
| Real Betis wint nil Win to Nil | 16% | 6.37 | 4.00 | -37.16 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Real Betis
Advies: Winner : Real Betis
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
1.60
VORM LAATSTE 5
1.60
0.20
H2H LAATSTE 5
2.60
0.20
THUIS-/UIT PPG
1.60
1.39
XG (THUIS/UIT)
1.83
1.19
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.56
4.6
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
5.9
20%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
40%
60%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
40%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Elche | Real Betis | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 82% | 91% | 86.5% |
| Over 1.5 | 73% | 55% | 64% |
| Over 2.5 | 55% | 45% | 50% |
| Over 3.5 | 45% | 27% | 36% |
| Over 4.5 | 36% | 27% | 31.5% |
| BTTS | 55% | 55% | 55% |
| BTTS & Win | 21.6% | 24.2% | 22.9% |
| BTTS & Draw | 18% | 9% | 13.5% |
| BTTS & Over 2.5 | 55% | 55% | 55% |
| BTTS No & Over 2.5 | 18% | 0% | 18% |
Trends
- Elche CF pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 8 punten, gemiddeld 1.6 per wedstrijd, met BTTS in slechts 1 van die potjes en 6 goals in totaal.
- Elche CF hield in de laatste 5 wedstrijden 3 keer de nul en kreeg in die periode 2 goals tegen; dit seizoen staan ze in totaal op 3 clean sheets.
- Elche CF wil de lijn doortrekken tegen Real Betis: in de laatste 5 duels verloren ze er maar 1, met 2 zeges en 2 gelijke spelen.
- Voorin hapert het bij Elche CF, dat in 3 van de laatste 5 wedstrijden niet tot scoren kwam; gooit de trainer het vandaag tactisch om of zet hij er een extra spits bij?
- Elche CF bleef dit seizoen in 4 wedstrijden droog staan, dat is 36% van de duels zonder goal, en in de laatste 5 wedstrijden kwamen ze tot slechts 6 goals.
- Slechts 1 van de laatste 5 wedstrijden van Elche CF eindigde in BTTS en daarvan wonnen ze er 2; over het hele seizoen staat BTTS op 6/11 duels.
Trends
- Real Betis pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 8 punten (gemiddeld 1.6 per wedstrijd), met BTTS in 4 van die wedstrijden en 10 goals in totaal.
- Real Betis voelt zich de laatste tijd prima op vreemde bodem en is al 3 uitduels op rij ongeslagen.
- Real Betis zit in een goede fase en is nu 2 wedstrijden op rij ongeslagen.
- Real Betis wil vandaag tegen Elche CF doordenderen, met in de laatste 5 duels slechts 1 nederlaag (2 zeges, 2 gelijke spelen).
- In de laatste 5 wedstrijden van Real Betis vielen in 4 duels goals aan beide kanten, en dit seizoen gebeurde dat al in 6 wedstrijden (55% van alle duels) met Real Betis.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
0.2
V
V
V
G
V
Vorm – Uit
1.6
W
V
W
G
G
Elche
Elche
0 - 1
Valencia
Elche
0 - 0
Celta de Vigo
Elche
2 - 3
Real Madrid
Elche
2 - 3
Real Sociedad
Elche
0 - 5
FC Barcelona
Real Betis
Celta de Vigo
0 - 0
Real Betis
Deportivo La Coruña
1 - 1
Real Betis
Villarreal
1 - 2
Real Betis
Levante
5 - 2
Real Betis
Valencia
0 - 1
Real Betis
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Fernando Niño Rodriguez
xG 5.31
Goals 6
+0.69
Lucas Cepeda
xG 1.61
Goals 0
-1.61
Germán Valera Karabinaite
xG 1.60
Goals 2
+0.40
xG vs Goals
Abde Ezzalzouli
xG 3.07
Goals 3
-0.07
Isco
xG 2.78
Goals 2
-0.78
Cucho Hernández
xG 2.50
Goals 2
-0.50
Gaat Elche scoren?
40%
gescoord thuis
Lage kans
Er is een lage kans dat Elche scoort.
40%
clean sheet uit
Gaat Real Betis scoren?
20%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Real Betis scoort.
80%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Elche | Real Betis |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 82% | 91% |
| Over 1.5 | 73% | 55% |
| Over 2.5 | 55% | 45% |
| Over 3.5 | 45% | 27% |
| Over 4.5 | 36% | 27% |
| Niet gescoord | 18% | 9% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Elche | Real Betis |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 73% | 55% |
| Over 1.5 | 36% | 27% |
| Over 2.5 | 36% | 18% |
| Over 3.5 | 9% | 18% |
| Over 4.5 | 3% | 1% |
| Clean Sheets | 27% | 45% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
M. Dituro
1.27
Tg/Wedstrijd
14
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
Álvaro Vallés
1.27
Tg/Wedstrijd
14
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Elche | Real Betis | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 80% | 100% | 90% |
| Over 7 | 40% | 80% | 60% |
| Over 8 | 20% | 80% | 50% |
| Over 9 | 20% | 80% | 50% |
| Over 10 | 20% | 60% | 40% |
| Over 11 | 20% | 40% | 30% |
| Over 12 | 20% | 40% | 30% |
| Over 13 | 0% | 20% | 10% |
| Over 14 | 0% | 20% | 10% |
Verwacht totaal: 4.55 + 5.18 = 9.7
Hoekschoppen analyse
Elche
| Overall | 4.55 |
| Thuis | 4.4 |
| Uit | 4.67 |
Verwacht totaal
9.7
hoekschoppen
Real Betis
| Overall | 5.18 |
| Thuis | 5.67 |
| Uit | 4.6 |
Blessures & schorsingen Elche
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Real Betis
Geen meldingen.
Topscorer – Elche
Fer Niño
6
Doelpunten
0
Assists
1.7
Schoten/W
0.9
SoD/W
Topscorer – Real Betis
A. Ezzalzouli
3
Doelpunten
0
Assists
1.9
Schoten/W
0.8
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Elche | Real Betis | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 11.91 | 17.00 | 14.46 |
| Schotconversie | 11% | 10% | 11% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.55 | 5.91 | 5.23 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7.36 | 11.09 | 9.23 |
| Schoten per goal | 9.36 | 10.39 | 9.88 |
| Meer dan 10,5 schoten | 64% | 82% | 73% |
| Meer dan 11,5 schoten | 45% | 73% | 59% |
| Meer dan 12,5 schoten | 45% | 73% | 59% |
| Meer dan 13,5 schoten | 36% | 73% | 55% |
| Meer dan 14,5 schoten | 36% | 73% | 55% |
| Meer dan 15,5 schoten | 36% | 55% | 46% |
| Schoten op doel 3,5+ | 45% | 82% | 64% |
| Schoten op doel 4,5+ | 45% | 73% | 59% |
| Schoten op doel 5,5+ | 45% | 55% | 50% |
| Schoten op doel 6,5+ | 27% | 36% | 32% |
Schoten per speler
Elche
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Fer Niño | 1.7 | 0.9 | 11 |
| F. Buonanotte | 1.6 | 0.6 | 7 |
| D. Affengruber | 1.3 | — | 3 |
| Ali Houary | 1.3 | 0.7 | 3 |
| L. Cepeda | 1.3 | 0.8 | 11 |
| A. Osorio | 1.1 | 0.4 | 8 |
| E. Ponce | 1 | 0.3 | 3 |
| Tete Morente | 0.8 | 0.1 | 11 |
Real Betis
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Antony | 2.2 | 1.4 | 10 |
| A. Ezzalzouli | 1.9 | 0.8 | 8 |
| N. Deossa | 1.6 | 0.5 | 11 |
| Marc Bartra | 1.3 | 0.7 | 7 |
| C. Hernández | 1.2 | 0.8 | 9 |
| Isco | 1.2 | 1 | 10 |
| Pablo Fornals | 1.2 | 0.2 | 10 |
| T. Parrott | 1.1 | 0.4 | 8 |
Schoten
Totaal schoten
11.9
17
Elche
Real Betis
Schoten op doel
4.6
5.9
Elche
Real Betis
Onderlinge resultaten Elche - Real Betis
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 12/05/2026 | Real Betis - Elche | 2-1 | ✓ | 3 |
| 14/01/2026 | Real Betis - Elche | 2-1 | ✓ | 3 |
| 18/08/2025 | Elche - Real Betis | 1-1 | ✓ | 2 |
| 24/02/2023 | Elche - Real Betis | 2-3 | ✓ | 5 |
| 15/08/2022 | Real Betis - Elche | 3-0 | ✗ | 3 |
| 19/04/2022 | Real Betis - Elche | 0-1 | ✗ | 1 |
| 21/11/2021 | Elche - Real Betis | 0-3 | ✗ | 3 |
| 04/04/2021 | Elche - Real Betis | 1-1 | ✓ | 2 |
| 01/11/2020 | Real Betis - Elche | 3-1 | ✓ | 4 |
| 16/03/2014 | Elche - Real Betis | 0-0 | ✗ | 0 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Barcelona | 11 | 10 | 0 | 1 | 46 | 12 | +34 | 30 |
| 2 | Atlético Madrid | 11 | 9 | 1 | 1 | 22 | 8 | +14 | 28 |
| 3 | Real Madrid | 11 | 9 | 0 | 2 | 28 | 10 | +18 | 27 |
| 4 | Real Betis | 11 | 7 | 2 | 2 | 18 | 15 | +3 | 23 |
| 5 | Real Sociedad | 11 | 6 | 1 | 4 | 20 | 20 | 0 | 19 |
| 6 | Sevilla | 12 | 5 | 3 | 4 | 17 | 19 | -2 | 18 |
| 7 | Athletic Bilbao | 10 | 4 | 3 | 3 | 14 | 10 | +4 | 15 |
| 8 | Real Club Deportivo de La Coruña | 11 | 3 | 5 | 3 | 15 | 14 | +1 | 14 |
| 9 | Real Racing Club de Santander | 12 | 4 | 2 | 6 | 17 | 30 | -13 | 14 |
| 10 | Alavés | 12 | 3 | 4 | 5 | 15 | 17 | -2 | 13 |
| 11 | Celta de Vigo | 11 | 2 | 6 | 3 | 10 | 10 | 0 | 12 |
| 12 | Villarreal | 11 | 3 | 3 | 5 | 15 | 15 | 0 | 12 |
| 13 | Rayo Vallecano | 10 | 3 | 3 | 4 | 15 | 20 | -5 | 12 |
| 14 | Getafe | 11 | 3 | 3 | 5 | 8 | 16 | -8 | 12 |
| 15 | Espanyol | 11 | 3 | 2 | 6 | 13 | 14 | -1 | 11 |
| 16 | Osasuna | 11 | 3 | 2 | 6 | 11 | 22 | -11 | 11 |
| 17 | Elche | 11 | 2 | 4 | 5 | 14 | 18 | -4 | 10 |
| 18 | Levante | 11 | 2 | 4 | 5 | 16 | 21 | -5 | 10 |
| 19 | Valencia | 11 | 2 | 3 | 6 | 8 | 17 | -9 | 9 |
| 20 | Málaga CF | 12 | 0 | 5 | 7 | 9 | 23 | -14 | 5 |