WVWVV
Telstar
Telstar - SC CambuurStatistieken, H2H & xG
VVVVV
SC Cambuur
Head to Head
22 wedstrijden3.36
Avg Goals
73%
BTTS
91%
Over 1.5
68%
Over 2.5
36%
Over 3.5
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Telstar | Statistiek | SC Cambuur |
|---|---|---|
| 1.5 | ⚽ Doelpunten | 1.1 |
| 2 | 🥅 Tegengoals | 2.8 |
| 1.25 | ⚡ xG | 1.53 |
| 10.1 | 🔫 Schoten | 14.8 |
| 3.8 | 🎯 Schoten op doel | 4.1 |
| 3.9 | 🚩 Corners | 4.9 |
| 70% | 🤝 BTTS | 90% |
| 80% | 📊 Over 2.5 % | 80% |
| 10% | 🧤 Clean sheet % | 0% |
| 20% | 🧤 Gescoord in beide helften | 0% |
| 46% | ⚽ Balbezit | 54% |
| 12.2 | 🟨 Overtredingen | 10.5 |
Telstar
10 wedstrijden (laatste 10) · 13 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVWVV | 1.20 |
| Thuis | VWWVV | 1.20 |
| Uit | VGWVW | 1.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 40% | 40% | 40% |
| Gem. goals | 3.5 | 3.6 | 3.4 |
| Voor | 1.5 | 1.6 | 1.4 |
| Tegen | 2 | 2 | 2 |
| BTTS | 70% | 40% | 100% |
| De '0' | 10% | 20% | 0% |
| Niet gescoord | 20% | 40% | 0% |
| xG | 1.25 | 1.29 | 1.21 |
| xG tegen | 1.88 | 1.65 | 2.11 |
SC Cambuur
10 wedstrijden (laatste 10) · 5 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVVVV | 0.50 |
| Thuis | GWVVV | 0.80 |
| Uit | GVVVV | 0.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 10% | 20% | 0% |
| Gem. goals | 3.9 | 4.2 | 3.6 |
| Voor | 1.1 | 1.2 | 1 |
| Tegen | 2.8 | 3 | 2.6 |
| BTTS | 90% | 80% | 100% |
| De '0' | 0% | 0% | 0% |
| Niet gescoord | 10% | 20% | 0% |
| xG | 1.53 | 1.42 | 1.71 |
| xG tegen | 1.69 | 1.55 | 1.91 |
Voorspellingen voor Telstar – SC Cambuur
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Telstar wint FT Resultaat | 40% | 2.50 | 1.65 | -34.00 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 50% | 2.00 | 4.20 | +110.00 | Ja |
| SC Cambuur wint FT Resultaat | 10% | 10.00 | 4.50 | -55.00 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 90% | 1.11 | 1.18 | +6.20 | Ja |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 60% | 1.67 | 2.25 | +35.00 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.02 | +2.00 | Ja |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.10 | +10.00 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.38 | +38.00 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 2.08 | +108.00 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 10% | 10.00 | 3.70 | -63.00 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 0% | – | 19.50 | – | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 0% | – | 5.75 | – | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 0% | – | 2.64 | – | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 0% | – | 1.75 | – | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 90% | 1.11 | 1.29 | +16.10 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 75% | 1.33 | 1.44 | +8.00 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 25% | 4.00 | 2.49 | -37.75 | Nee |
| BTTS & Winst Telstar Combinatie | 30% | 3.33 | 2.73 | -18.10 | Nee |
| BTTS & Winst SC Cambuur Combinatie | 10% | 10.00 | 7.00 | -30.00 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 82% | 1.22 | 1.10 | -9.69 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 72% | 1.39 | 1.25 | -9.88 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 60% | 1.66 | 1.45 | -12.57 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 48% | 2.09 | 1.68 | -19.53 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 36% | 2.77 | 2.13 | -23.11 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 18% | 5.59 | 5.30 | -5.13 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 28% | 3.58 | 3.25 | -9.33 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 40% | 2.52 | 2.53 | +0.44 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 52% | 1.92 | 2.01 | +4.72 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 64% | 1.56 | 1.64 | +4.80 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Telstar Clean Sheet Clean Sheet | 20% | 5.00 | 2.95 | -41.00 | Nee |
| SC Cambuur Clean Sheet Clean Sheet | 0% | – | 6.50 | – | Nee |
| Telstar wint nil Win to Nil | 8% | 12.50 | 3.30 | -73.60 | Nee |
| SC Cambuur wint nil Win to Nil | 0% | – | 10.00 | – | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Telstar
Advies: Double chance : Telstar or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
35%
WINSTKANS
30%
1.20
VORM LAATSTE 5
0.00
0.80
H2H LAATSTE 5
2.00
1.20
THUIS-/UIT PPG
0.20
1.25
XG (THUIS/UIT)
1.53
1.88
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.69
3.8
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.1
20%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
0%
80%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
80%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Telstar | SC Cambuur | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 2.5 | 80% | 80% | 80% |
| Over 3.5 | 50% | 70% | 60% |
| Over 4.5 | 20% | 20% | 20% |
| BTTS | 70% | 90% | 80% |
| BTTS & Win | 30% | 10% | 20% |
| BTTS & Draw | 10% | 20% | 15% |
| BTTS & Over 2.5 | 60% | 70% | 65% |
| BTTS No & Over 2.5 | 20% | 10% | 15% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.2
V
W
W
V
V
Vorm – Uit
0.2
G
V
V
V
V
Telstar
Telstar
0 - 4
Ajax
Telstar
1 - 3
Sparta Rotterdam
Telstar
3 - 0
Heracles
Telstar
4 - 1
Sparta Rotterdam
Telstar
0 - 2
FC Groningen
SC Cambuur
Fortuna Sittard
3 - 1
SC Cambuur
Bologna
3 - 1
SC Cambuur
Excelsior
3 - 2
SC Cambuur
De Graafschap
3 - 1
SC Cambuur
FC Den Bosch
1 - 1
SC Cambuur
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Patrick Brouwer
xG 1.50
Goals 2
+0.50
Rui Mendes
xG 1.06
Goals 2
+0.94
Abdelnour Soualhia
xG 0.78
Goals 1
+0.22
xG vs Goals
Rafik El Arguioui
xG 2.72
Goals 3
+0.28
Ilyes Hamache
xG 1.00
Goals 1
+0.00
Iwan Henstra
xG 0.49
Goals 0
-0.49
Gaat Telstar scoren?
60%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Telstar scoort.
0%
clean sheet uit
Gaat SC Cambuur scoren?
20%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat SC Cambuur scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Telstar | SC Cambuur |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 100% |
| Over 2.5 | 80% | 80% |
| Over 3.5 | 50% | 70% |
| Over 4.5 | 20% | 20% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Telstar | SC Cambuur |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 100% |
| Over 1.5 | 50% | 70% |
| Over 2.5 | 40% | 70% |
| Over 3.5 | 20% | 30% |
| Over 4.5 | 5% | 15% |
| Clean Sheets | 10% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Ronald Koeman Jr
1
Tg/Wedstrijd
10
Tegengoals
1
Clean Sheets
Keeper
Thijs Jansen
1.7
Tg/Wedstrijd
17
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Telstar | SC Cambuur | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 100% | 100% |
| Over 7 | 100% | 67% | 84% |
| Over 8 | 100% | 67% | 84% |
| Over 9 | 80% | 67% | 74% |
| Over 10 | 80% | 67% | 74% |
| Over 11 | 60% | 67% | 64% |
| Over 12 | 40% | 33% | 37% |
| Over 13 | 20% | 0% | 10% |
| Over 14 | 20% | 0% | 10% |
Verwacht totaal: 3.9 + 4.88 = 8.8
Hoekschoppen analyse
Telstar
| Overall | 3.9 |
| Thuis | 5.8 |
| Uit | 2 |
Verwacht totaal
8.8
hoekschoppen
SC Cambuur
| Overall | 4.88 |
| Thuis | 5 |
| Uit | 4.67 |
Blessures & schorsingen Telstar
M. PeersmanTwijfelachtig: Blessure
Blessures & schorsingen SC Cambuur
W. AsselmanBuiten de wedstrijdselectie
D. VisserKnieblessure
J. BerkhoutTwijfelachtig: Blessure
Topscorer – Telstar
Soufiane Hetli
4
Doelpunten
0
Assists
0.8
Schoten/W
0.3
SoD/W
Topscorer – SC Cambuur
Rafik El Arguioui
3
Doelpunten
0
Assists
2
Schoten/W
0.8
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Telstar | SC Cambuur | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 10.10 | 14.75 | 12.43 |
| Schotconversie | 15% | 8% | 12% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.80 | 4.13 | 3.97 |
| Schoten naast per wedstrijd | 6.30 | 10.63 | 8.47 |
| Schoten per goal | 6.73 | 13.11 | 9.92 |
| Meer dan 10,5 schoten | 50% | 75% | 63% |
| Meer dan 11,5 schoten | 30% | 63% | 47% |
| Meer dan 12,5 schoten | 20% | 50% | 35% |
| Meer dan 13,5 schoten | 10% | 50% | 30% |
| Meer dan 14,5 schoten | 0% | 50% | 25% |
| Meer dan 15,5 schoten | 0% | 38% | 19% |
| Schoten op doel 3,5+ | 50% | 63% | 57% |
| Schoten op doel 4,5+ | 20% | 38% | 29% |
| Schoten op doel 5,5+ | 20% | 13% | 17% |
| Schoten op doel 6,5+ | 20% | 13% | 17% |
Schoten per speler
Telstar
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Danny Bakker | 1.3 | 0.7 | 3 |
| Rui Mendes | 1 | 0.6 | 5 |
| Sem van Duijn | 1 | 0.7 | 3 |
| Cedric Hatenboer | 1 | — | 2 |
| Soufiane Hetli | 0.8 | 0.3 | 9 |
| Patrick Brouwer | 0.7 | 0.2 | 9 |
| Tyrone Owusu | 0.4 | — | 8 |
| Guus Offerhaus | 0.3 | 0.3 | 3 |
SC Cambuur
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Mark Diemers | 3 | 1 | 1 |
| Remco Balk | 3 | 1 | 1 |
| Rafik El Arguioui | 2 | 0.8 | 5 |
| Ichem Ferrah | 2 | 1 | 1 |
| Jort van der Sande | 2 | 1 | 1 |
| Sami Bouhoudane | 1.8 | 0.5 | 4 |
| Nicolas Binder | 1 | 0.3 | 3 |
| Bram Marsman | 1 | — | 1 |
Schoten
Totaal schoten
10.1
14.8
Telstar
SC Cambuur
Schoten op doel
3.8
4.1
Telstar
SC Cambuur
Onderlinge resultaten Telstar - SC Cambuur
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 31/01/2025 | SC Cambuur - Telstar | 2-1 | ✓ | 3 |
| 29/11/2024 | Telstar - SC Cambuur | 2-2 | ✓ | 4 |
| 23/03/2024 | SC Cambuur - Telstar | 1-0 | ✗ | 1 |
| 18/08/2023 | Telstar - SC Cambuur | 2-3 | ✓ | 5 |
| 05/03/2021 | SC Cambuur - Telstar | 3-1 | ✓ | 4 |
| 04/12/2020 | Telstar - SC Cambuur | 1-2 | ✓ | 3 |
| 07/09/2019 | Telstar - SC Cambuur | 0-2 | ✗ | 2 |
| 05/04/2019 | Telstar - SC Cambuur | 4-2 | ✓ | 6 |
| 14/09/2018 | SC Cambuur - Telstar | 2-0 | ✗ | 2 |
| 28/04/2018 | Telstar - SC Cambuur | 0-1 | ✗ | 1 |