GGWWW
Ajax
Ajax - PSVUitslag, statistieken & xG
VGWWW
PSV
Statistieken en doelpuntenmakers
Ajax
23'
Tolu Arokodare
1 - 3
Rust (1 - 2)
PSV
5'
Ricardo Pepi
45+1'
Lutsharel Geertruida
90+2'
Esmir Bajraktarević
1.91
xG
1.51
53%
Balbezit
47%
19
Schoten
13
6
Schoten op doel
5
13
Schoten naast
8
1
Hoekschoppen
1
6
Overtredingen
10
0
Buitenspel
1
3
Gele kaarten
6
0
Rode kaarten
0
Head to Head
35 wedstrijden3.31
Avg Goals
63%
BTTS
91%
Over 1.5
69%
Over 2.5
43%
Over 3.5
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Ajax | Statistiek | PSV |
|---|---|---|
| 3.1 | ⚽ Doelpunten | 3 |
| 1.3 | 🥅 Tegengoals | 1.8 |
| 2.53 | ⚡ xG | 2.18 |
| 22.9 | 🔫 Schoten | 18.1 |
| 8.6 | 🎯 Schoten op doel | 7.4 |
| 8.3 | 🚩 Corners | 6.1 |
| 80% | 🤝 BTTS | 80% |
| 90% | 📊 Over 2.5 % | 90% |
| 20% | 🧤 Clean sheet % | 10% |
| 56% | 🧤 Gescoord in beide helften | 56% |
| 63% | ⚽ Balbezit | 60% |
| 9.5 | 🟨 Overtredingen | 9.8 |
Ajax
10 wedstrijden (laatste 10) · 26 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GGWWW | 2.20 |
| Thuis | WWWGW | 2.60 |
| Uit | WWGWW | 2.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 80% | 80% | 80% |
| Gem. goals | 4.4 | 4.8 | 4 |
| Voor | 3.1 | 3.2 | 3 |
| Tegen | 1.3 | 1.6 | 1 |
| BTTS | 80% | 100% | 60% |
| De '0' | 20% | 0% | 40% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 2.53 | 2.82 | 2.24 |
| xG tegen | 1.05 | 1.04 | 1.06 |
PSV
10 wedstrijden (laatste 10) · 20 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VGWWW | 2.00 |
| Thuis | VWVGW | 1.40 |
| Uit | WW | 3.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 60% | 50% | 100% |
| Gem. goals | 4.8 | 4.75 | 5 |
| Voor | 3 | 2.75 | 4 |
| Tegen | 1.8 | 2 | 1 |
| BTTS | 80% | 75% | 100% |
| De '0' | 10% | 13% | 0% |
| Niet gescoord | 10% | 13% | 0% |
| xG | 2.18 | 1.97 | 2.81 |
| xG tegen | 1.02 | 1.2 | 0.47 |
Voorspellingen voor Ajax – PSV
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Ajax wint FT Resultaat | 31% | 3.18 | 2.50 | -21.45 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 21% | 4.87 | 4.10 | -15.85 | Nee |
| PSV wint FT Resultaat | 48% | 2.08 | 2.40 | +15.33 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 52% | 1.93 | 1.24 | -35.59 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 69% | 1.46 | 1.47 | +0.81 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 98% | 1.02 | 1.01 | -0.88 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 94% | 1.07 | 1.05 | -1.51 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 81% | 1.23 | 1.28 | +3.85 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 64% | 1.57 | 1.83 | +16.26 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 44% | 2.26 | 2.75 | +21.82 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 2% | 53.76 | 25.00 | -53.50 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 6% | 16.13 | 6.50 | -59.70 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 19% | 5.30 | 3.40 | -35.84 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 36% | 2.74 | 2.02 | -26.33 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 56% | 1.80 | 1.40 | -22.02 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 79% | 1.27 | 1.28 | +0.85 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 21% | 4.71 | 3.32 | -29.58 | Nee |
| BTTS & Winst Ajax Combinatie | 24% | 4.11 | 3.60 | -12.48 | Nee |
| BTTS & Winst PSV Combinatie | 36% | 2.79 | 3.45 | +23.58 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 99% | 1.01 | 1.20 | +18.80 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 99% | 1.01 | 1.34 | +32.66 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 99% | 1.01 | 1.77 | +75.05 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 98% | 1.02 | 1.95 | +90.71 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 96% | 1.04 | 2.42 | +131.84 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 1% | 100.00 | 3.65 | -96.35 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 1% | 100.00 | 2.83 | -97.17 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 1% | 90.91 | 2.17 | -97.61 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 2% | 45.45 | 1.73 | -96.19 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 4% | 23.81 | 1.43 | -93.99 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Ajax Clean Sheet Clean Sheet | 9% | 11.15 | 5.50 | -50.65 | Nee |
| PSV Clean Sheet Clean Sheet | 14% | 7.09 | 5.00 | -29.49 | Nee |
| Ajax scoort eerst Eerste Goal | 44% | 2.26 | 1.86 | -17.79 | Nee |
| PSV scoort eerst Eerste Goal | 55% | 1.83 | 1.85 | +0.83 | Ja |
| Ajax wint nil Win to Nil | 7% | 14.07 | 7.00 | -50.24 | Nee |
| PSV wint nil Win to Nil | 12% | 8.17 | 6.00 | -26.57 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Ajax
Advies: Combo Double chance : Ajax or draw and +1.5 goals
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
35%
WINSTKANS
30%
2.20
VORM LAATSTE 5
2.00
1.80
H2H LAATSTE 5
0.60
2.60
THUIS-/UIT PPG
3.00
2.53
XG (THUIS/UIT)
2.18
1.05
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.02
8.6
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
7.4
20%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
10%
100%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
100%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Ajax | PSV | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 2.5 | 90% | 90% | 90% |
| Over 3.5 | 80% | 70% | 75% |
| Over 4.5 | 30% | 40% | 35% |
| BTTS | 80% | 80% | 80% |
| BTTS & Win | 24.3% | 35.8% | 30% |
| BTTS & Draw | 20% | 20% | 20% |
| BTTS & Over 2.5 | 72.2% | 72.2% | 72.2% |
| BTTS No & Over 2.5 | 10% | 20% | 15% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2.6
W
W
W
G
W
Vorm – Uit
3
W
W
Ajax
Ajax
5 - 3
FC Sion
Ajax
2 - 2
Heerenveen
Ajax
3 - 1
Shelbourne
Ajax
4 - 1
Vojvodina
Ajax
2 - 1
Burnley
PSV
FC Utrecht
1 - 6
PSV
Excelsior
1 - 2
PSV
Go Ahead Eagles
1 - 4
PSV
Ajax
2 - 2
PSV
Sparta Rotterdam
0 - 2
PSV
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Steven Berghuis
xG 2.84
Goals 1
-1.84
Jorthy Mokio
xG 2.60
Goals 1
-1.60
Julian Brandt
xG 2.22
Goals 3
+0.78
xG vs Goals
Guus Til
xG 2.48
Goals 3
+0.52
Ruben van Bommel
xG 2.48
Goals 2
-0.48
Ricardo Pepi
xG 2.25
Goals 2
-0.25
Gaat Ajax scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Ajax scoort.
10%
clean sheet uit
Gaat PSV scoren?
20%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat PSV scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Ajax | PSV |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 100% |
| Over 2.5 | 90% | 90% |
| Over 3.5 | 80% | 70% |
| Over 4.5 | 30% | 40% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Ajax | PSV |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 80% | 90% |
| Over 1.5 | 40% | 50% |
| Over 2.5 | 10% | 30% |
| Over 3.5 | 4% | 10% |
| Over 4.5 | 1% | 4% |
| Clean Sheets | 20% | 10% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Marc-André Ter Stegen
1.4
Tg/Wedstrijd
7
Tegengoals
2
Clean Sheets
Keeper
Matěj Kovář
1.5
Tg/Wedstrijd
9
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Ajax | PSV | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 100% | 100% |
| Over 7 | 80% | 100% | 90% |
| Over 8 | 80% | 50% | 65% |
| Over 9 | 60% | 50% | 55% |
| Over 10 | 40% | 50% | 45% |
| Over 11 | 40% | 50% | 45% |
| Over 12 | 40% | 50% | 45% |
| Over 13 | 40% | 0% | 20% |
| Over 14 | 20% | 0% | 10% |
Verwacht totaal: 8.3 + 6.11 = 14.4
Hoekschoppen analyse
Ajax
| Overall | 8.3 |
| Thuis | 8.6 |
| Uit | 8 |
Verwacht totaal
14.4
hoekschoppen
PSV
| Overall | 6.11 |
| Thuis | 5 |
| Uit | 10 |
Blessures & schorsingen Ajax
S. AdingraVoetblessure
D. BlindBlessure
R. BounidaBlessure
Blessures & schorsingen PSV
M. Bro HansenBlessure
D. ManBuiten de wedstrijdselectie
S. OuaissaSpierblessure
A. PleaBlessure
J. SchoutenKnieblessure
K. SildilliaBuiten de wedstrijdselectie
Topscorer – Ajax
Tolu Arokodare
5
Doelpunten
2
Assists
2.2
Schoten/W
1.3
SoD/W
Topscorer – PSV
Guus Til
3
Doelpunten
0
Assists
1.5
Schoten/W
1
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Ajax | PSV | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 22.90 | 18.11 | 20.51 |
| Schotconversie | 14% | 14% | 14% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 8.60 | 7.44 | 8.02 |
| Schoten naast per wedstrijd | 14.30 | 10.67 | 12.49 |
| Schoten per goal | 7.39 | 7.09 | 7.24 |
| Meer dan 10,5 schoten | 100% | 89% | 95% |
| Meer dan 11,5 schoten | 100% | 89% | 95% |
| Meer dan 12,5 schoten | 90% | 89% | 90% |
| Meer dan 13,5 schoten | 90% | 89% | 90% |
| Meer dan 14,5 schoten | 90% | 89% | 90% |
| Meer dan 15,5 schoten | 90% | 78% | 84% |
| Schoten op doel 3,5+ | 100% | 89% | 95% |
| Schoten op doel 4,5+ | 90% | 89% | 90% |
| Schoten op doel 5,5+ | 90% | 89% | 90% |
| Schoten op doel 6,5+ | 80% | 56% | 68% |
Schoten per speler
Ajax
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Mika Godts | 3 | 1.3 | 3 |
| Steven Berghuis | 2.9 | 1.3 | 7 |
| Kasper Dolberg | 2.3 | 1.3 | 4 |
| Tolu Arokodare | 2.2 | 1.3 | 6 |
| Oscar Gloukh | 1.7 | 1.3 | 7 |
| Marcos Leonardo | 1.5 | 0.6 | 10 |
| Davy Klaassen | 1.1 | 0.6 | 7 |
| Julian Brandt | 1.1 | 0.7 | 7 |
PSV
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Ricardo Pepi | 3 | 1.3 | 4 |
| Sergiño Dest | 2.3 | 1.7 | 3 |
| Ruben van Bommel | 1.8 | 1 | 6 |
| Kodai Sano | 1.7 | 0.7 | 3 |
| Ivan Perišić | 1.6 | 0.8 | 5 |
| Guus Til | 1.5 | 1 | 6 |
| Lutsharel Geertruida | 1 | — | 1 |
| Ryan Flamingo | 0.9 | 0.4 | 8 |
Schoten
Totaal schoten
22.9
18.1
Ajax
PSV
Schoten op doel
8.6
7.4
Ajax
PSV
Onderlinge resultaten Ajax - PSV
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 02/05/2026 | Ajax - PSV | 2-2 | ✓ | 4 |
| 21/09/2025 | PSV - Ajax | 2-2 | ✓ | 4 |
| 30/03/2025 | PSV - Ajax | 0-2 | ✗ | 2 |
| 02/11/2024 | Ajax - PSV | 3-2 | ✓ | 5 |
| 03/02/2024 | Ajax - PSV | 1-1 | ✓ | 2 |
| 29/10/2023 | PSV - Ajax | 5-2 | ✓ | 7 |
| 30/04/2023 | Ajax - PSV | 1-1 | ✓ | 2 |
| 23/04/2023 | PSV - Ajax | 3-0 | ✗ | 3 |
| 06/11/2022 | Ajax - PSV | 1-2 | ✓ | 3 |
| 30/07/2022 | Ajax - PSV | 3-5 | ✓ | 8 |