WWWVV
FC Groningen
FC Groningen - FC TwenteStatistieken, H2H & xG
GWVWW
FC Twente
Head to Head
29 wedstrijden3.1
Avg Goals
66%
BTTS
90%
Over 1.5
52%
Over 2.5
34%
Over 3.5
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| FC Groningen | Statistiek | FC Twente |
|---|---|---|
| 1.7 | ⚽ Doelpunten | 2.4 |
| 2 | 🥅 Tegengoals | 1.2 |
| 1.52 | ⚡ xG | 2.53 |
| 13.4 | 🔫 Schoten | 20.2 |
| 5.5 | 🎯 Schoten op doel | 7.3 |
| 4 | 🚩 Corners | 7.3 |
| 80% | 🤝 BTTS | 60% |
| 80% | 📊 Over 2.5 % | 70% |
| 10% | 🧤 Clean sheet % | 20% |
| 60% | 🧤 Gescoord in beide helften | 40% |
| 50% | ⚽ Balbezit | 62% |
| 10.3 | 🟨 Overtredingen | 12.1 |
FC Groningen
10 wedstrijden (laatste 10) · 15 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWWVV | 1.80 |
| Thuis | VWWWV | 1.80 |
| Uit | VWVWV | 1.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 60% | 40% |
| Gem. goals | 3.7 | 3.4 | 4 |
| Voor | 1.7 | 1.8 | 1.6 |
| Tegen | 2 | 1.6 | 2.4 |
| BTTS | 80% | 80% | 80% |
| De '0' | 10% | 20% | 0% |
| Niet gescoord | 10% | 0% | 20% |
| xG | 1.52 | 1.74 | 1.3 |
| xG tegen | 1.48 | 1.39 | 1.57 |
FC Twente
10 wedstrijden (laatste 10) · 17 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GWVWW | 2.00 |
| Thuis | WVWWV | 1.80 |
| Uit | GVGWW | 1.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 60% | 40% |
| Gem. goals | 3.6 | 3 | 4.2 |
| Voor | 2.4 | 2.2 | 2.6 |
| Tegen | 1.2 | 0.8 | 1.6 |
| BTTS | 60% | 40% | 80% |
| De '0' | 20% | 40% | 0% |
| Niet gescoord | 20% | 20% | 20% |
| xG | 2.53 | 2.52 | 2.54 |
| xG tegen | 1.08 | 0.98 | 1.16 |
Voorspellingen voor FC Groningen – FC Twente
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| FC Groningen wint FT Resultaat | 32% | 3.09 | 3.28 | +6.00 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 23% | 4.42 | 3.81 | -13.74 | Nee |
| FC Twente wint FT Resultaat | 45% | 2.22 | 2.05 | -7.66 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 55% | 1.82 | 1.73 | -4.92 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 68% | 1.48 | 1.30 | -12.02 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 97% | 1.03 | 1.02 | -1.10 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 90% | 1.11 | 1.16 | +4.48 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 73% | 1.37 | 1.50 | +9.69 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 53% | 1.90 | 2.23 | +17.45 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 33% | 3.01 | 3.93 | +30.63 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 3% | 32.89 | 16.50 | -49.84 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 10% | 10.07 | 5.00 | -50.35 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 27% | 3.72 | 2.42 | -34.97 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 47% | 2.11 | 1.67 | -20.96 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 67% | 1.50 | 1.20 | -19.89 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 73% | 1.37 | 1.44 | +4.76 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 27% | 3.67 | 2.60 | -29.14 | Nee |
| BTTS & Winst FC Groningen Combinatie | 23% | 4.42 | 5.00 | +13.20 | Ja |
| BTTS & Winst FC Twente Combinatie | 31% | 3.28 | 3.33 | +1.60 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 98% | 1.03 | 1.24 | +20.90 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 95% | 1.05 | 1.44 | +36.66 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 91% | 1.10 | 1.57 | +42.56 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 85% | 1.18 | 2.18 | +85.08 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 77% | 1.30 | 2.80 | +116.16 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 3% | 40.00 | 3.50 | -91.25 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 5% | 19.61 | 2.55 | -87.00 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 9% | 10.87 | 1.96 | -81.97 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 15% | 6.62 | 1.58 | -76.14 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 23% | 4.39 | 1.36 | -68.99 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| FC Groningen Clean Sheet Clean Sheet | 13% | 7.86 | 5.00 | -36.41 | Nee |
| FC Twente Clean Sheet Clean Sheet | 18% | 5.69 | 3.65 | -35.86 | Nee |
| FC Groningen scoort eerst Eerste Goal | 45% | 2.24 | 2.14 | -4.34 | Nee |
| FC Twente scoort eerst Eerste Goal | 53% | 1.88 | 1.71 | -9.20 | Nee |
| FC Groningen wint nil Win to Nil | 10% | 10.33 | 7.00 | -32.23 | Nee |
| FC Twente wint nil Win to Nil | 15% | 6.88 | 4.00 | -41.86 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Twente
Advies: Double chance : draw or Twente
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
1.80
VORM LAATSTE 5
2.00
0.60
H2H LAATSTE 5
1.80
1.80
THUIS-/UIT PPG
1.60
1.52
XG (THUIS/UIT)
2.53
1.48
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.08
5.5
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
7.3
20%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
20%
80%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
80%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | FC Groningen | FC Twente | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 90% | 70% | 80% |
| Over 2.5 | 80% | 70% | 75% |
| Over 3.5 | 50% | 60% | 55% |
| Over 4.5 | 40% | 40% | 40% |
| BTTS | 80% | 60% | 70% |
| BTTS & Win | 22.6% | 30.5% | 26.6% |
| BTTS & Draw | 0% | 20% | 20% |
| BTTS & Over 2.5 | 63.9% | 63.9% | 63.9% |
| BTTS No & Over 2.5 | 0% | 10% | 10% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.8
V
W
W
W
V
Vorm – Uit
1.6
G
V
G
W
W
FC Groningen
FC Groningen
2 - 3
Fortuna Sittard
FC Groningen
2 - 1
FC Utrecht
FC Groningen
1 - 0
Valladolid
FC Groningen
0 - 0
Volos NFC
FC Groningen
0 - 4
FC Volendam
FC Twente
SC Cambuur
1 - 4
FC Twente
Qarabag
1 - 4
FC Twente
Dunajska Streda
3 - 3
FC Twente
Heerenveen
1 - 0
FC Twente
Genk
2 - 1
FC Twente
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Thom van Bergen
xG 2.60
Goals 3
+0.40
David van der Werff
xG 2.05
Goals 3
+0.95
Nils Eggens
xG 0.76
Goals 1
+0.24
xG vs Goals
Daouda Weidmann
xG 3.64
Goals 2
-1.64
Daan Rots
xG 2.87
Goals 2
-0.87
Wout Weghorst
xG 2.70
Goals 3
+0.30
Gaat FC Groningen scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat FC Groningen scoort.
20%
clean sheet uit
Gaat FC Twente scoren?
20%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat FC Twente scoort.
80%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | FC Groningen | FC Twente |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 90% | 70% |
| Over 2.5 | 80% | 70% |
| Over 3.5 | 50% | 60% |
| Over 4.5 | 40% | 40% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | FC Groningen | FC Twente |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 80% |
| Over 1.5 | 50% | 30% |
| Over 2.5 | 40% | 10% |
| Over 3.5 | 10% | 3% |
| Over 4.5 | 5% | 1% |
| Clean Sheets | 10% | 20% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Etienne Vaessen
1.43
Tg/Wedstrijd
10
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
Lars Unnerstall
0.67
Tg/Wedstrijd
4
Tegengoals
1
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | FC Groningen | FC Twente | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 80% | 100% | 90% |
| Over 7 | 60% | 100% | 80% |
| Over 8 | 60% | 100% | 80% |
| Over 9 | 60% | 80% | 70% |
| Over 10 | 60% | 60% | 60% |
| Over 11 | 40% | 40% | 40% |
| Over 12 | 20% | 20% | 20% |
| Over 13 | 0% | 20% | 10% |
| Over 14 | 0% | 20% | 10% |
Verwacht totaal: 4 + 7.3 = 11.3
Hoekschoppen analyse
FC Groningen
| Overall | 4 |
| Thuis | 5.2 |
| Uit | 2.8 |
Verwacht totaal
11.3
hoekschoppen
FC Twente
| Overall | 7.3 |
| Thuis | 5.4 |
| Uit | 9.2 |
Blessures & schorsingen FC Groningen
M. JengBeenblessure
T. MerceraBlessure
R. MetuBlessure
M. RenteBlessure
Blessures & schorsingen FC Twente
K. HlynssonBuiten de wedstrijdselectie
S. LemkinBlessure
Topscorer – FC Groningen
Brynjólfur Darri Willumsson
4
Doelpunten
0
Assists
1.3
Schoten/W
1
SoD/W
Topscorer – FC Twente
Marko Pjaca
5
Doelpunten
1
Assists
1.9
Schoten/W
1.4
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | FC Groningen | FC Twente | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 13.40 | 20.20 | 16.80 |
| Schotconversie | 13% | 12% | 13% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.50 | 7.30 | 6.40 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7.90 | 12.90 | 10.40 |
| Schoten per goal | 7.88 | 8.42 | 8.15 |
| Meer dan 10,5 schoten | 70% | 90% | 80% |
| Meer dan 11,5 schoten | 60% | 90% | 75% |
| Meer dan 12,5 schoten | 50% | 90% | 70% |
| Meer dan 13,5 schoten | 50% | 90% | 70% |
| Meer dan 14,5 schoten | 50% | 90% | 70% |
| Meer dan 15,5 schoten | 50% | 90% | 70% |
| Schoten op doel 3,5+ | 70% | 80% | 75% |
| Schoten op doel 4,5+ | 60% | 80% | 70% |
| Schoten op doel 5,5+ | 30% | 60% | 45% |
| Schoten op doel 6,5+ | 30% | 60% | 45% |
Schoten per speler
FC Groningen
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Thom van Bergen | 2.1 | 1 | 7 |
| Brynjólfur Darri Wi… | 1.3 | 1 | 7 |
| Nils Eggens | 1 | 0.5 | 2 |
| Alvin Nordin | 1 | — | 1 |
| David van der Werff | 0.8 | 0.6 | 8 |
| Tika de Jonge | 0.8 | 0.4 | 8 |
| Oskar Zawada | 0.5 | — | 2 |
| Tygo Land | 0.3 | — | 6 |
FC Twente
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Daouda Weidmann | 2.1 | 1.3 | 8 |
| Younes Taha | 2 | 0.8 | 5 |
| Naci Ünüvar | 2 | — | 1 |
| Marko Pjaca | 1.9 | 1.4 | 8 |
| Wout Weghorst | 1.7 | 1 | 7 |
| Daan Rots | 1.6 | 0.4 | 7 |
| Sondre Ørjasæter | 1.1 | 0.3 | 7 |
| Filip Thorvaldsen | 1 | 0.8 | 4 |
Schoten
Totaal schoten
13.4
20.2
FC Groningen
FC Twente
Schoten op doel
5.5
7.3
FC Groningen
FC Twente
Onderlinge resultaten FC Groningen - FC Twente
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 22/02/2026 | FC Twente - FC Groningen | 2-1 | ✓ | 3 |
| 02/11/2025 | FC Groningen - FC Twente | 1-1 | ✓ | 2 |
| 01/03/2025 | FC Groningen - FC Twente | 1-1 | ✓ | 2 |
| 15/12/2024 | FC Twente - FC Groningen | 2-0 | ✗ | 2 |
| 05/02/2023 | FC Groningen - FC Twente | 1-1 | ✓ | 2 |
| 16/10/2022 | FC Twente - FC Groningen | 3-0 | ✗ | 3 |
| 11/05/2022 | FC Twente - FC Groningen | 3-0 | ✗ | 3 |
| 01/10/2021 | FC Groningen - FC Twente | 1-1 | ✓ | 2 |
| 17/01/2021 | FC Groningen - FC Twente | 2-2 | ✓ | 4 |
| 25/09/2020 | FC Twente - FC Groningen | 3-1 | ✓ | 4 |