VWWWW
PSG

PSG - LyonStatistieken, H2H & xG

WGWVW
Lyon
⚔️

Head to Head

41 wedstrijden
PSG
(61%)
41
Wedstrijden
Lyon
(22%)
61%
17%
22%
25 Winsten
7 Gelijke Spelen
(17%)
9 Winsten
De onderlinge resultaten tussen PSG en Lyon laten zien dat PSG in de afgelopen 41 ontmoetingen 25 keer heeft gewonnen, Lyon 9 keer en dat er 7 keer een gelijkspel was. PSG scoorde 86 doelpunten en Lyon 44.
3.17
Avg Goals
63%
BTTS
78%
Over 1.5
61%
Over 2.5
37%
Over 3.5
📐

Statistieken

Seizoensgemiddelde per wedstrijd
PSG Statistiek Lyon
2 ⚽ Doelpunten 1.86
1.29 🥅 Tegengoals 0.71
2.4 ⚡ xG 1.43
20.9 🔫 Schoten 12.6
7.3 🎯 Schoten op doel 4.9
5.7 🚩 Corners 4.3
86% 🤝 BTTS 57%
86% 📊 Over 2.5 % 57%
14% 🧤 Clean sheet % 43%
14% 🧤 Gescoord in beide helften 28%
68% ⚽ Balbezit 52%
5.7 🟨 Overtredingen 10.9

PSG

7 gespeeld · 14 pts · #4
VormResultatenPPG
Totaal VWWWW 2.40
Thuis VW 1.50
Uit GGWWW 2.20
TotaalThuisUit
Winst %57%50%60%
Gem. goals3.293.53.2
Voor222
Tegen1.291.51.2
BTTS86%100%80%
De '0'14%0%20%
Niet gescoord0%0%0%
xG2.42.522.35
xG tegen1.180.821.33

Lyon

7 gespeeld · 14 pts · #3
VormResultatenPPG
Totaal WGWVW 2.00
Thuis GWWW 2.50
Uit WGV 1.33
TotaalThuisUit
Winst %57%75%33%
Gem. goals2.573.251.67
Voor1.862.51
Tegen0.710.750.67
BTTS57%75%33%
De '0'43%25%67%
Niet gescoord14%0%33%
xG1.431.671.12
xG tegen1.361.31.43
🔮

Voorspellingen voor PSG – Lyon

MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
PSG wint
FT Resultaat
63%1.581.38-12.53Nee
Gelijkspel
FT Resultaat
21%4.765.25+10.37Ja
Lyon wint
FT Resultaat
16%6.416.50+1.36Ja
Dubbele Kans 1X
Double Chance
84%1.181.09-7.99Nee
Dubbele Kans X2
Double Chance
37%2.732.93+7.30Ja
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Over 0.5
Goals Over/Under
95%1.051.00-4.69Nee
Over 1.5
Goals Over/Under
85%1.181.07-9.44Nee
Over 2.5
Goals Over/Under
63%1.581.36-13.72Nee
Over 3.5
Goals Over/Under
41%2.421.98-18.25Nee
Over 4.5
Goals Over/Under
23%4.313.00-30.46Nee
Under 0.5
Goals Over/Under
5%21.3211.60-45.60Nee
Under 1.5
Goals Over/Under
15%6.516.50-0.16Nee
Under 2.5
Goals Over/Under
37%2.742.86+4.56Ja
Under 3.5
Goals Over/Under
59%1.701.80+5.68Ja
Under 4.5
Goals Over/Under
77%1.301.33+2.17Ja
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
BTTS Ja
Beide Teams Scoren
59%1.711.53-10.37Nee
BTTS Nee
Beide Teams Scoren
41%2.412.34-3.08Nee
BTTS & Winst PSG
Combinatie
33%3.062.39-21.80Nee
BTTS & Winst Lyon
Combinatie
10%10.509.00-14.32Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Corners Over 7.568%1.481.27-14.15Nee
Corners Over 8.554%1.841.56-15.14Nee
Corners Over 9.541%2.421.95-19.47Nee
Corners Over 10.529%3.402.47-27.38Nee
Corners Over 11.520%5.083.14-38.14Nee
Corners Under 7.532%3.093.30+6.92Ja
Corners Under 8.546%2.192.38+8.53Ja
Corners Under 9.559%1.701.86+9.18Ja
Corners Under 10.571%1.421.51+6.61Ja
Corners Under 11.580%1.251.32+6.00Ja
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
PSG Clean Sheet
Clean Sheet
35%2.83––Nee
Lyon Clean Sheet
Clean Sheet
11%9.29––Nee
PSG scoort eerst
Eerste Goal
66%1.521.39-8.82Nee
Lyon scoort eerst
Eerste Goal
31%3.272.93-10.34Nee
PSG wint nil
Win to Nil
31%3.262.90-11.08Nee
Lyon wint nil
Win to Nil
6%16.4615.00-8.87Nee
🤖

AI voorspelling

Verwachte winnaar: Paris Saint Germain
Advies: Double chance : Paris Saint Germain or draw
45%
WINSTKANS
10%
2.40
VORM LAATSTE 5
2.00
2.40
H2H LAATSTE 5
0.60
1.50
THUIS-/UIT PPG
1.33
2.40
XG (THUIS/UIT)
1.43
1.76
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.66
7.3
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.9
14%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
67%
100%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
33%
📊

Over 2.5 & BTTS Voorspellingen

Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata
Match GoalsPSGLyonGemiddeld
Over 0.5 100% 86% 93%
Over 1.5 86% 86% 86%
Over 2.5 86% 57% 71.5%
Over 3.5 57% 29% 43%
BTTS 86% 57% 71.5%
BTTS & Win 32.7% 9.5% 21.1%
BTTS & Draw 28% 14% 21%
BTTS & Over 2.5 48.9% 48.9% 48.9%
BTTS No & Over 2.5 0% 14% 14%
📈

Huidige vorm - Wie wint?

Vorm – Thuis
1.5
V W
⚖ Beide teams zijn gelijkwaardig PSG is 20% beter in PPG
Vorm – Uit
1.33
W G V

PSG

PSG 3 - 1 Le Mans
PSG 1 - 2 Monaco

Lyon

Lens 2 - 1 Lyon
Paris 0 - 0 Lyon
Toulouse 0 - 2 Lyon
⚡

Expected Goals (xG)

xG Voor
xG Tegen

xG vs Goals

PSG
Ferrán Torres
xG 3.50 Goals 4 +0.50
Marquinhos
xG 2.22 Goals 3 +0.78
Désiré Doué
xG 2.22 Goals 1 -1.22

xG vs Goals

Lyon
Ernest Appiah Nuamah
xG 2.82 Goals 3 +0.18
Lois Openda
xG 1.80 Goals 1 -0.80
Zachary Athekame
xG 1.49 Goals 2 +0.51
⚽

Gaat PSG scoren?

100%
gescoord thuis
🟢
Hoge kans
Er is een hoge kans dat PSG scoort.
67%
clean sheet uit
⚽

Gaat Lyon scoren?

14%
clean sheet thuis
🟡
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Lyon scoort.
67%
gescoord uit
⚽

Goals gescoord

2 Doelpunten / Wedstrijd
1.86 Doelpunten / Wedstrijd
Goals/wedstrijd PSG Lyon
Over 0.5 100% 86%
Over 1.5 86% 86%
Over 2.5 86% 57%
Over 3.5 57% 29%
Over 4.5 0% 0%
Niet gescoord 0% 14%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
🥅

Tegengoals

1.29 Tegendoelpunten / Wedstrijd
0.71 Tegendoelpunten / Wedstrijd
DP Tegen/W PSG Lyon
Over 0.5 86% 56%
Over 1.5 43% 14%
Over 2.5 14% 4%
Over 3.5 4% 1%
Over 4.5 1% 0%
Clean Sheets 14% 43%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen

Goals per 15 min

PSG

Goals per 15 min

Lyon

Keeper

PSG
M. Safonov
M. Safonov
1.14
Tg/Wedstrijd
8
Tegengoals
0
Clean Sheets

Keeper

Lyon
D. Greif
D. Greif
0.8
Tg/Wedstrijd
4
Tegengoals
0
Clean Sheets
🚩

Hoekschoppen Over/Under

Seizoen percentages
Corners PSG Lyon Gemiddeld
Over 6 50% 100% 75%
Over 7 50% 67% 59%
Over 8 0% 67% 34%
Over 9 0% 67% 34%
Over 10 0% 67% 34%
Verwacht totaal: 5.71 + 4.29 = 10
🚩

Hoekschoppen analyse

PSG
Overall5.71
Thuis5
Uit6
Verwacht totaal
10
hoekschoppen
Lyon
Overall4.29
Thuis4.5
Uit4
🚑

Blessures & schorsingen PSG

  • O. DembeleBovenbeenblessure
  • K. KvaratskheliaKnieblessure
  • MarquinhosBovenbeenblessure
  • N. MendesSpierblessure
  • A. LongoniTwijfelachtig: Blessure
🚑

Blessures & schorsingen Lyon

  • L. OpendaBeenblessure
  • M. OuedraogoKnieblessure
  • N. TagliaficoSpierblessure
  • A. HamdaniTwijfelachtig: Buiten de wedstrijdselectie
  • P. SulcTwijfelachtig: Knieblessure
⭐

Topscorer – PSG

Ferran Torres
Ferran Torres
4
Doelpunten
1
Assists
1.6
Schoten/W
0.9
SoD/W
⭐

Topscorer – Lyon

E. Nuamah
E. Nuamah
3
Doelpunten
1
Assists
2
Schoten/W
1
SoD/W

Topscorers

PSG
Ferran Torres 4
Marquinhos 3
O. Dembélé 1
K. Kvaratskhelia 1
Vitinha 1
I. Zabarnyi 1
M. Akliouche 1
Beraldo 1

Topscorers

Lyon
E. Nuamah 3
Z. Athekame 2
L. Openda 1
C. Tolisso 1
F. Bacher 1
P. Šulc 1
T. Tessmann 1
M. Fofana 1

Assists

PSG
O. Dembélé 2
Fabián Ruiz 2
K. Kvaratskhelia 1
Ferran Torres 1
Vitinha 1
W. Zaïre-Emery 1
M. Godts 1
D. Doué 1

Assists

Lyon
P. Šulc 3
Z. Athekame 3
C. Tolisso 2
L. Openda 1
E. Nuamah 1
🔫

Schoten per team

Statistiek PSG Lyon Gemiddelde
Schoten per wedstrijd 20.86 12.57 16.72
Schotconversie 10% 15% 13%
Schoten op doel per wedstrijd 7.29 4.86 6.08
Schoten naast per wedstrijd 13.57 7.71 10.64
Schoten per goal 10.43 6.77 8.60
Meer dan 10,5 schoten 100% 71% 86%
Meer dan 11,5 schoten 100% 56% 78%
Meer dan 12,5 schoten 100% 56% 78%
Meer dan 13,5 schoten 100% 43% 72%
Meer dan 14,5 schoten 100% 43% 72%
Meer dan 15,5 schoten 86% 14% 50%
Schoten op doel 3,5+ 100% 71% 86%
Schoten op doel 4,5+ 86% 56% 71%
Schoten op doel 5,5+ 71% 28% 50%
Schoten op doel 6,5+ 71% 28% 50%
🔫

Schoten per speler

PSG

Speler Sch/W SoD/W W
O. Dembélé 2.6 1 5
K. Kvaratskhelia 1.9 0.9 7
D. Doué 1.7 1 7
Ferran Torres 1.6 0.9 7
João Neves 1.5 0.7 6
A. Hakimi 1.3 0.3 6
Vitinha 1.1 0.4 7
Nuno Mendes 1 0.7 3

Lyon

Speler Sch/W SoD/W W
L. Openda 2.4 1.2 5
E. Nuamah 2 1 5
C. Tolisso 1 0.7 7
M. Fofana 1 0.5 2
F. Bacher 0.9 0.4 7
K. Boudache 0.9 0.1 7
K. Merah 0.8 0.3 4
P. Šulc 0.7 0.6 7
🔫

Schoten

Totaal schoten
20.9
12.6
PSG Lyon
Schoten op doel
7.3
4.9
PSG Lyon
📋

Onderlinge resultaten PSG - Lyon

DatumUitslagBTTSGoals
19/04/2026 PSG - Lyon 1-2 ✓ 3
09/11/2025 Lyon - PSG 2-3 ✓ 5
23/02/2025 Lyon - PSG 2-3 ✓ 5
15/12/2024 PSG - Lyon 3-1 ✓ 4
25/05/2024 Lyon - PSG 1-2 ✓ 3
21/04/2024 PSG - Lyon 4-1 ✓ 5
03/09/2023 Lyon - PSG 1-4 ✓ 5
02/04/2023 PSG - Lyon 0-1 ✗ 1
18/09/2022 Lyon - PSG 0-1 ✗ 1
09/01/2022 Lyon - PSG 1-1 ✓ 2
🏆

Competitiestand

#TeamPWDLGFGAGDPts
1Lille8431116+515
2AS Monaco8431117+415
3Lyon7421135+814
4PSG7421149+514
5Paris FC8422139+414
6Lens84131612+413
7Rennes74121514+113
8Lorient732276+111
9Nice8323810-211
10Marseille73041410+49
11Brest82331412+29
12Toulouse72321211+19
13Auxerre73041117-69
14Strasbourg72141215-37
15Angers7214915-67
16Le Mans FC71331015-56
17Espérance Sportive Troyes Aube Champagne7115516-114
18Le Havre7025511-62