VVVWW
Olympique Marseille

Olympique Marseille - Le HavreStatistieken, H2H & xG

VGVVV
Le Havre
⚔️

Head to Head

7 wedstrijden
Olympique Marseille
(100%)
7
Wedstrijden
Le Havre
(0%)
100%
7 Winsten
0 Gelijke Spelen
(0%)
0 Winsten
De onderlinge resultaten tussen Olympique Marseille en Le Havre laten zien dat Olympique Marseille in de afgelopen 7 ontmoetingen 7 keer heeft gewonnen, Le Havre 0 keer en dat er 0 keer een gelijkspel was. Olympique Marseille scoorde 23 doelpunten en Le Havre 6.
4.14
Avg Goals
71%
BTTS
86%
Over 1.5
86%
Over 2.5
57%
Over 3.5
📐

Statistieken

Seizoensgemiddelde per wedstrijd
Olympique Marseille Statistiek Le Havre
2 ⚽ Doelpunten 0.71
1.43 🥅 Tegengoals 1.57
1.6 ⚡ xG 1.66
13.1 🔫 Schoten 15.6
4.9 🎯 Schoten op doel 4.7
4.4 🚩 Corners 5.7
43% 🤝 BTTS 57%
57% 📊 Over 2.5 % 43%
29% 🧤 Clean sheet % 14%
28% 🧤 Gescoord in beide helften 0%
58% ⚽ Balbezit 50%
10.7 🟨 Overtredingen 14.4

Olympique Marseille

7 gespeeld · 9 pts · #10
VormResultatenPPG
Totaal VVVWW 1.20
Thuis WVV 1.00
Uit VVWW 1.50
TotaalThuisUit
Winst %43%33%50%
Gem. goals3.4343
Voor22.331.75
Tegen1.431.671.25
BTTS43%67%25%
De '0'29%33%25%
Niet gescoord29%0%50%
xG1.61.661.56
xG tegen1.711.931.54

Le Havre

7 gespeeld · 2 pts · #18
VormResultatenPPG
Totaal VGVVV 0.20
Thuis VVGV 0.25
Uit GVV 0.33
TotaalThuisUit
Winst %0%0%0%
Gem. goals2.2822.67
Voor0.710.51
Tegen1.571.51.67
BTTS57%50%67%
De '0'14%25%0%
Niet gescoord43%50%33%
xG1.661.741.55
xG tegen1.441.591.23
🔮

Voorspellingen voor Olympique Marseille – Le Havre

MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Olympique Marseille wint
FT Resultaat
35%2.861.56-45.42Nee
Gelijkspel
FT Resultaat
25%3.924.30+9.62Ja
Le Havre wint
FT Resultaat
40%2.535.25+107.47Ja
Dubbele Kans 1X
Double Chance
60%1.651.17-29.24Nee
Dubbele Kans X2
Double Chance
65%1.542.50+62.53Ja
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Over 0.5
Goals Over/Under
95%1.051.01-4.18Nee
Over 1.5
Goals Over/Under
84%1.191.14-4.38Nee
Over 2.5
Goals Over/Under
62%1.611.50-7.09Nee
Over 3.5
Goals Over/Under
40%2.522.39-5.19Nee
Over 4.5
Goals Over/Under
22%4.574.20-8.10Nee
Under 0.5
Goals Over/Under
5%19.4911.60-40.49Nee
Under 1.5
Goals Over/Under
16%6.205.50-11.34Nee
Under 2.5
Goals Over/Under
38%2.632.58-1.81Nee
Under 3.5
Goals Over/Under
60%1.661.59-4.08Nee
Under 4.5
Goals Over/Under
78%1.281.22-4.69Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
BTTS Ja
Beide Teams Scoren
65%1.551.60+3.41Ja
BTTS Nee
Beide Teams Scoren
35%2.832.24-20.77Nee
BTTS & Winst Olympique Marseille
Combinatie
21%4.782.82-40.95Nee
BTTS & Winst Le Havre
Combinatie
23%4.298.17+90.61Ja
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Corners Over 7.571%1.411.19-15.51Nee
Corners Over 8.558%1.721.40-18.38Nee
Corners Over 9.545%2.211.72-22.26Nee
Corners Over 10.533%3.032.21-27.07Nee
Corners Over 11.523%4.412.83-35.76Nee
Corners Under 7.529%3.453.74+8.46Ja
Corners Under 8.542%2.402.64+10.09Ja
Corners Under 9.555%1.822.00+9.60Ja
Corners Under 10.567%1.491.59+6.53Ja
Corners Under 11.577%1.291.37+5.90Ja
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Olympique Marseille Clean Sheet
Clean Sheet
19%5.21––Nee
Le Havre Clean Sheet
Clean Sheet
21%4.69––Nee
Olympique Marseille scoort eerst
Eerste Goal
46%2.161.48-31.33Nee
Le Havre scoort eerst
Eerste Goal
50%2.022.74+35.63Ja
Olympique Marseille wint nil
Win to Nil
14%7.123.00-57.86Nee
Le Havre wint nil
Win to Nil
16%6.189.50+53.81Ja
🤖

AI voorspelling

Verwachte winnaar: Marseille
Advies: Winner : Marseille
45%
WINSTKANS
10%
1.20
VORM LAATSTE 5
0.20
3.00
H2H LAATSTE 5
0.00
1.00
THUIS-/UIT PPG
0.33
1.60
XG (THUIS/UIT)
1.66
1.29
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.35
4.9
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.7
33%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
14%
100%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
33%
📊

Over 2.5 & BTTS Voorspellingen

Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata
Match GoalsOlympique MarseilleLe HavreGemiddeld
Over 0.5 100% 86% 93%
Over 1.5 86% 57% 71.5%
Over 2.5 57% 43% 50%
Over 3.5 43% 29% 36%
Over 4.5 29% 14% 21.5%
BTTS 43% 57% 50%
BTTS & Win 20.9% 23.3% 22.1%
BTTS & Draw 0% 14% 14%
BTTS & Over 2.5 53.2% 53.2% 53.2%
BTTS No & Over 2.5 14% 0% 14%
📈

Huidige vorm - Wie wint?

Vorm – Thuis
1
W V V
⚖ Beide teams zijn gelijkwaardig Olympique Marseille is 500% beter in PPG
Vorm – Uit
0.33
G V V

Olympique Marseille

Olympique Marseille 1 - 2 PSG
Olympique Marseille 2 - 3 Paris
Olympique Marseille 4 - 0 Strasbourg

Le Havre

Lille 1 - 0 Le Havre
Toulouse 3 - 2 Le Havre
Lyon 1 - 1 Le Havre
⚡

Expected Goals (xG)

xG Voor
xG Tegen

xG vs Goals

Olympique Marseille
Amine Gouiri
xG 4.42 Goals 5 +0.58
Amine Harit
xG 1.83 Goals 2 +0.17
Himad Abdelli
xG 1.56 Goals 2 +0.44

xG vs Goals

Le Havre
A
Ally Samatta
xG 3.39 Goals 2 -1.39
Josh Maja
xG 1.54 Goals 1 -0.54
Amir Richardson
xG 0.83 Goals 0 -0.83
⚽

Gaat Olympique Marseille scoren?

100%
gescoord thuis
🟢
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Olympique Marseille scoort.
14%
clean sheet uit
⚽

Gaat Le Havre scoren?

33%
clean sheet thuis
🟡
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Le Havre scoort.
67%
gescoord uit
⚽

Goals gescoord

2 Doelpunten / Wedstrijd
0.71 Doelpunten / Wedstrijd
Goals/wedstrijd Olympique Marseille Le Havre
Over 0.5 100% 86%
Over 1.5 86% 57%
Over 2.5 57% 43%
Over 3.5 43% 29%
Over 4.5 29% 14%
Niet gescoord 0% 14%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
🥅

Tegengoals

1.43 Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.57 Tegendoelpunten / Wedstrijd
DP Tegen/W Olympique Marseille Le Havre
Over 0.5 71% 86%
Over 1.5 56% 43%
Over 2.5 14% 28%
Over 3.5 6% 7%
Over 4.5 2% 2%
Clean Sheets 29% 14%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen

Goals per 15 min

Olympique Marseille

Goals per 15 min

Le Havre

Keeper

Olympique Marseille
J. de Lange
J. de Lange
1.14
Tg/Wedstrijd
8
Tegengoals
0
Clean Sheets

Keeper

Le Havre
G. Gallon
G. Gallon
0.6
Tg/Wedstrijd
3
Tegengoals
0
Clean Sheets
🚩

Hoekschoppen Over/Under

Seizoen percentages
Corners Olympique Marseille Le Havre Gemiddeld
Over 6 100% 100% 100%
Over 7 67% 100% 84%
Over 8 67% 100% 84%
Over 9 33% 67% 50%
Over 10 0% 33% 17%
Over 11 0% 33% 17%
Over 12 0% 33% 17%
Verwacht totaal: 4.43 + 5.71 = 10.1
🚩

Hoekschoppen analyse

Olympique Marseille
Overall4.43
Thuis3.67
Uit5
Verwacht totaal
10.1
hoekschoppen
Le Havre
Overall5.71
Thuis5.75
Uit5.67
🚑

Blessures & schorsingen Olympique Marseille

  • D. CorneliusHeupblessure
  • A. Koum MbondoTwijfelachtig: Ziek
🚑

Blessures & schorsingen Le Havre

  • E. JelertBovenbeenblessure
  • F. MambimbiAchillespeesblessure
  • L. Mpasi-NzauAchillespeesblessure
  • T. PembeleSpierblessure
  • A. ToureKnieblessure
  • S. ZagadouKnieblessure
⭐

Topscorer – Olympique Marseille

A. Gouiri
A. Gouiri
5
Doelpunten
1
Assists
2
Schoten/W
1.3
SoD/W
⭐

Topscorer – Le Havre

M. Samatta
M. Samatta
2
Doelpunten
0
Assists
3.6
Schoten/W
1.7
SoD/W

Topscorers

Olympique Marseille
A. Gouiri 5
A. Harit 2
H. Abdelli 2
A. Gomes 1
P. Højbjerg 1
Igor Paixão 1
K. Abdallah 1

Topscorers

Le Havre
M. Samatta 2
R. Fofana 2
J. Maja 1

Assists

Olympique Marseille
T. Weah 2
Emerson 2
A. Harit 1
A. Gomes 1
A. Gouiri 1
T. Nnadi 1

Assists

Le Havre
F. Doucouré 1
S. Nakamura 1
🔫

Schoten per team

Statistiek Olympique Marseille Le Havre Gemiddelde
Schoten per wedstrijd 13.14 15.57 14.36
Schotconversie 15% 5% 10%
Schoten op doel per wedstrijd 4.86 4.71 4.79
Schoten naast per wedstrijd 8.29 10.86 9.58
Schoten per goal 6.57 21.80 14.19
Meer dan 10,5 schoten 86% 100% 93%
Meer dan 11,5 schoten 86% 100% 93%
Meer dan 12,5 schoten 71% 86% 79%
Meer dan 13,5 schoten 43% 86% 65%
Meer dan 14,5 schoten 14% 71% 43%
Meer dan 15,5 schoten 14% 43% 29%
Schoten op doel 3,5+ 71% 86% 79%
Schoten op doel 4,5+ 56% 43% 50%
Schoten op doel 5,5+ 28% 43% 36%
Schoten op doel 6,5+ 28% 14% 21%
🔫

Schoten per speler

Olympique Marseille

Speler Sch/W SoD/W W
Igor Paixão 2 0.7 6
A. Gouiri 2 1.3 7
P. Højbjerg 1.8 1 5
A. Gomes 1.1 0.4 7
K. Abdallah 0.9 0.3 7
T. Weah 0.8 0.3 6
A. Harit 0.7 0.6 7
Emerson 0.6 0.1 7

Le Havre

Speler Sch/W SoD/W W
M. Samatta 3.6 1.7 7
R. Fofana 1.4 0.8 5
J. Maja 1.3 0.6 7
A. Richardson 1.3 0.4 7
F. Doucouré 1 — 2
M. Ndiaye 1 — 2
S. Ebonog 0.7 0.4 7
S. Nakamura 0.7 0.4 7
🔫

Schoten

Totaal schoten
13.1
15.6
Olympique Marseille Le Havre
Schoten op doel
4.9
4.7
Olympique Marseille Le Havre
📋

Onderlinge resultaten Olympique Marseille - Le Havre

DatumUitslagBTTSGoals
10/05/2026 Le Havre - Olympique Marseille 0-1 ✗ 1
18/10/2025 Olympique Marseille - Le Havre 6-2 ✓ 8
10/05/2025 Le Havre - Olympique Marseille 1-3 ✓ 4
05/01/2025 Olympique Marseille - Le Havre 5-1 ✓ 6
19/05/2024 Le Havre - Olympique Marseille 1-2 ✓ 3
08/10/2023 Olympique Marseille - Le Havre 3-0 ✗ 3
22/01/2012 Olympique Marseille - Le Havre 3-1 ✓ 4
🏆

Competitiestand

#TeamPWDLGFGAGDPts
1Lyon7421135+814
2Lille7421105+514
3Paris FC7421127+514
4PSG7421149+514
5AS Monaco7421106+414
6Rennes74121514+113
7Lorient732276+111
8Nice8323810-211
9Lens73131411+310
10Marseille73041410+49
11Brest82331412+29
12Toulouse72321211+19
13Auxerre73041117-69
14Strasbourg72141215-37
15Angers7214915-67
16Le Mans FC71331015-56
17Espérance Sportive Troyes Aube Champagne7115516-114
18Le Havre7025511-62