VGWGW
Toulouse

Toulouse - TroyesStatistieken, H2H & xG

VVVVV
Troyes
⚔️

Head to Head

11 wedstrijden
Toulouse
(64%)
11
Wedstrijden
Troyes
(0%)
64%
36%
7 Winsten
4 Gelijke Spelen
(36%)
0 Winsten
De onderlinge resultaten tussen Toulouse en Troyes laten zien dat Toulouse in de afgelopen 11 ontmoetingen 7 keer heeft gewonnen, Troyes 0 keer en dat er 4 keer een gelijkspel was. Toulouse scoorde 23 doelpunten en Troyes 5.
2.55
Avg Goals
36%
BTTS
64%
Over 1.5
45%
Over 2.5
27%
Over 3.5
📐

Statistieken

Seizoensgemiddelde per wedstrijd
Toulouse Statistiek Troyes
1.71 ⚽ Doelpunten 0.71
1.57 🥅 Tegengoals 2.29
1.49 ⚡ xG 1.51
13.6 🔫 Schoten 14.4
4.6 🎯 Schoten op doel 3.1
4.1 🚩 Corners 7.1
57% 🤝 BTTS 43%
71% 📊 Over 2.5 % 43%
14% 🧤 Clean sheet % 14%
14% 🧤 Gescoord in beide helften 14%
50% ⚽ Balbezit 39%
15.6 🟨 Overtredingen 12.4

Toulouse

7 gespeeld · 9 pts · #12
VormResultatenPPG
Totaal VGWGW 1.60
Thuis VVW 1.00
Uit GGGW 1.50
TotaalThuisUit
Winst %29%33%25%
Gem. goals3.282.673.75
Voor1.7112.25
Tegen1.571.671.5
BTTS57%33%75%
De '0'14%0%25%
Niet gescoord29%67%0%
xG1.491.961.14
xG tegen1.551.51.58

Troyes

7 gespeeld · 4 pts · #17
VormResultatenPPG
Totaal VVVVV 0.57
Thuis GVVV 0.25
Uit WVV 1.00
TotaalThuisUit
Winst %14%0%33%
Gem. goals33.52.34
Voor0.710.750.67
Tegen2.292.751.67
BTTS43%50%33%
De '0'14%25%0%
Niet gescoord57%50%67%
xG1.511.71.26
xG tegen1.361.291.46
🔮

Voorspellingen voor Toulouse – Troyes

MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Toulouse wint
FT Resultaat
48%2.071.60-22.81Nee
Gelijkspel
FT Resultaat
25%4.014.30+7.23Ja
Troyes wint
FT Resultaat
27%3.735.00+34.10Ja
Dubbele Kans 1X
Double Chance
73%1.371.20-12.18Nee
Dubbele Kans X2
Double Chance
52%1.932.30+19.05Ja
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Over 0.5
Goals Over/Under
95%1.061.01-4.37Nee
Over 1.5
Goals Over/Under
83%1.201.17-2.59Nee
Over 2.5
Goals Over/Under
61%1.641.61-1.84Nee
Over 3.5
Goals Over/Under
39%2.592.49-3.76Nee
Over 4.5
Goals Over/Under
21%4.754.50-5.18Nee
Under 0.5
Goals Over/Under
5%18.8011.60-38.29Nee
Under 1.5
Goals Over/Under
17%5.975.00-16.30Nee
Under 2.5
Goals Over/Under
39%2.562.30-10.23Nee
Under 3.5
Goals Over/Under
61%1.631.50-7.97Nee
Under 4.5
Goals Over/Under
79%1.271.20-5.28Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
BTTS Ja
Beide Teams Scoren
63%1.601.65+3.32Ja
BTTS Nee
Beide Teams Scoren
37%2.672.20-17.76Nee
BTTS & Winst Toulouse
Combinatie
27%3.713.00-19.15Nee
BTTS & Winst Troyes
Combinatie
16%6.238.50+36.34Ja
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Corners Over 7.595%1.061.27+20.14Ja
Corners Over 8.590%1.111.55+39.50Ja
Corners Over 9.583%1.201.93+60.96Ja
Corners Over 10.575%1.342.37+77.28Ja
Corners Over 11.565%1.553.42+121.27Ja
Corners Under 7.55%18.522.87-84.50Nee
Corners Under 8.510%10.002.23-77.70Nee
Corners Under 9.517%6.021.81-69.95Nee
Corners Under 10.525%3.971.47-62.96Nee
Corners Under 11.535%2.831.25-55.88Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Toulouse Clean Sheet
Clean Sheet
27%3.76––Nee
Troyes Clean Sheet
Clean Sheet
16%6.22––Nee
Toulouse scoort eerst
Eerste Goal
56%1.801.51-16.19Nee
Troyes scoort eerst
Eerste Goal
40%2.492.74+10.15Ja
Toulouse wint nil
Win to Nil
21%4.703.00-36.13Nee
Troyes wint nil
Win to Nil
11%9.2810.00+7.77Ja
🤖

AI voorspelling

Verwachte winnaar: Toulouse
Advies: Double chance : Toulouse or draw
45%
WINSTKANS
10%
1.60
VORM LAATSTE 5
0.00
2.20
H2H LAATSTE 5
0.40
1.00
THUIS-/UIT PPG
1.00
1.49
XG (THUIS/UIT)
1.51
1.47
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.22
4.6
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
3.1
14%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
14%
33%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
33%
📊

Over 2.5 & BTTS Voorspellingen

Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata
Match GoalsToulouseTroyesGemiddeld
Over 0.5 100% 86% 93%
Over 1.5 86% 86% 86%
Over 2.5 71% 43% 57%
Over 3.5 57% 29% 43%
Over 4.5 14% 14% 14%
BTTS 57% 43% 50%
BTTS & Win 27% 16% 21.5%
BTTS & Draw 43% 0% 43%
BTTS & Over 2.5 51.2% 51.2% 51.2%
BTTS No & Over 2.5 14% 0% 14%
📈

Huidige vorm - Wie wint?

Vorm – Thuis
1
V V W
⚖ Beide teams zijn gelijkwaardig Toulouse is 181% beter in PPG
Vorm – Uit
1
W V V

Toulouse

Toulouse 3 - 2 Le Havre
Toulouse 0 - 1 Lille
Toulouse 0 - 2 Lyon

Troyes

Angers SCO 2 - 0 Troyes
Lille 2 - 0 Troyes
Lorient 1 - 2 Troyes
⚡

Expected Goals (xG)

xG Voor
xG Tegen

xG vs Goals

Toulouse
Casper Tengstedt
xG 4.23 Goals 5 +0.77
Jacen Russell-Rowe
xG 2.41 Goals 2 -0.41
Thomas Jørgensen
xG 2.30 Goals 2 -0.30

xG vs Goals

Troyes
Renaud Ripart
xG 1.80 Goals 1 -0.80
Timothée NKada
xG 1.58 Goals 1 -0.58
Jérémy Le Douaron
xG 1.43 Goals 1 -0.43
⚽

Gaat Toulouse scoren?

33%
gescoord thuis
🔴
Lage kans
Er is een lage kans dat Toulouse scoort.
14%
clean sheet uit
⚽

Gaat Troyes scoren?

14%
clean sheet thuis
🔴
Lage kans
Er is een lage kans dat Troyes scoort.
33%
gescoord uit
⚽

Goals gescoord

1.71 Doelpunten / Wedstrijd
0.71 Doelpunten / Wedstrijd
Goals/wedstrijd Toulouse Troyes
Over 0.5 100% 86%
Over 1.5 86% 86%
Over 2.5 71% 43%
Over 3.5 57% 29%
Over 4.5 14% 14%
Niet gescoord 0% 14%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
🥅

Tegengoals

1.57 Tegendoelpunten / Wedstrijd
2.29 Tegendoelpunten / Wedstrijd
DP Tegen/W Toulouse Troyes
Over 0.5 86% 86%
Over 1.5 71% 71%
Over 2.5 21% 28%
Over 3.5 7% 14%
Over 4.5 2% 8%
Clean Sheets 14% 14%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen

Goals per 15 min

Toulouse

Goals per 15 min

Troyes

Keeper

Toulouse
G. Restes
G. Restes
1.33
Tg/Wedstrijd
8
Tegengoals
0
Clean Sheets

Keeper

Troyes
P. Beach
P. Beach
2.29
Tg/Wedstrijd
16
Tegengoals
0
Clean Sheets
🚩

Hoekschoppen Over/Under

Seizoen percentages
Corners Toulouse Troyes Gemiddeld
Over 6 100% 100% 100%
Over 7 100% 33% 67%
Over 8 67% 33% 50%
Over 9 67% 33% 50%
Over 10 67% 33% 50%
Over 11 33% 33% 33%
Over 12 33% 33% 33%
Verwacht totaal: 4.14 + 7.14 = 11.3
🚩

Hoekschoppen analyse

Toulouse
Overall4.14
Thuis6
Uit2.75
Verwacht totaal
11.3
hoekschoppen
Troyes
Overall7.14
Thuis7.25
Uit7
🚑

Blessures & schorsingen Toulouse

  • M. NifloreTwijfelachtig: Blessure
  • S. OppongTwijfelachtig: Kuitblessure
🚑

Blessures & schorsingen Troyes

  • Y. KoneKnieblessure
  • A. OuzenadjiKnieblessure
  • Y. TitiBeenblessure
  • I. BouraTwijfelachtig: Heupblessure
⭐

Topscorer – Toulouse

C. Tengstedt
C. Tengstedt
5
Doelpunten
1
Assists
3.2
Schoten/W
1.2
SoD/W
⭐

Topscorer – Troyes

T. Nkada
T. Nkada
1
Doelpunten
0
Assists
2
Schoten/W
0.8
SoD/W

Topscorers

Toulouse
C. Tengstedt 5
J. Russell-Rowe 2
T. Jørgensen 2
A. Dønnum 1
C. Tapé 1
S. Oppong 1

Topscorers

Troyes
T. Nkada 1
R. Ripart 1
J. Le Douaron 1
L. Maronnier 1
A. Mille 1

Assists

Toulouse
C. Cásseres 5
A. Dønnum 1
Y. Gboho 1
C. Tengstedt 1
T. Jørgensen 1

Assists

Troyes
K. Diawara 1
A. Mille 1
A. Ouzenadji 1
🔫

Schoten per team

Statistiek Toulouse Troyes Gemiddelde
Schoten per wedstrijd 13.57 14.43 14.00
Schotconversie 13% 5% 9%
Schoten op doel per wedstrijd 4.57 3.14 3.86
Schoten naast per wedstrijd 9.00 11.29 10.15
Schoten per goal 7.92 20.20 14.06
Meer dan 10,5 schoten 71% 71% 71%
Meer dan 11,5 schoten 71% 56% 64%
Meer dan 12,5 schoten 71% 43% 57%
Meer dan 13,5 schoten 43% 43% 43%
Meer dan 14,5 schoten 28% 43% 36%
Meer dan 15,5 schoten 28% 28% 28%
Schoten op doel 3,5+ 71% 28% 50%
Schoten op doel 4,5+ 43% 28% 36%
Schoten op doel 5,5+ 14% 14% 14%
Schoten op doel 6,5+ 14% 0% 7%
🔫

Schoten per speler

Toulouse

Speler Sch/W SoD/W W
C. Tengstedt 3.2 1.2 5
J. Russell-Rowe 1.6 1 7
T. Jørgensen 1.6 0.9 7
Y. Azizi 1.2 0.2 5
R. Nicolaisen 1 — 4
Y. Gboho 1 — 2
S. Hidalgo 1 0.8 6
C. Tapé 0.9 0.3 7

Troyes

Speler Sch/W SoD/W W
T. Nkada 2 0.8 5
J. Le Douaron 2 0.6 5
C. Batola 2 — 1
R. Ripart 1.6 0.7 7
A. Mille 1 0.4 7
Y. Titi 1 — 1
M. Diop 0.9 — 7
A. Monfray 0.7 0.1 7
🔫

Schoten

Totaal schoten
13.6
14.4
Toulouse Troyes
Schoten op doel
4.6
3.1
Toulouse Troyes
📋

Onderlinge resultaten Toulouse - Troyes

DatumUitslagBTTSGoals
01/02/2023 Toulouse - Troyes 4-1 ✓ 5
14/08/2022 Troyes - Toulouse 0-3 ✗ 3
09/07/2022 Toulouse - Troyes 6-1 ✓ 7
06/02/2021 Troyes - Toulouse 1-1 ✓ 2
03/10/2020 Toulouse - Troyes 0-0 ✗ 0
27/01/2018 Toulouse - Troyes 1-0 ✗ 1
09/09/2017 Troyes - Toulouse 0-0 ✗ 0
07/05/2016 Toulouse - Troyes 1-0 ✗ 1
02/12/2015 Troyes - Toulouse 0-3 ✗ 3
16/02/2013 Toulouse - Troyes 2-2 ✓ 4
🏆

Competitiestand

#TeamPWDLGFGAGDPts
1Lyon7421135+814
2Lille7421105+514
3Paris FC7421127+514
4PSG7421149+514
5AS Monaco7421106+414
6Rennes74121514+113
7Lorient732276+111
8Nice8323810-211
9Lens73131411+310
10Marseille73041410+49
11Brest82331412+29
12Toulouse72321211+19
13Auxerre73041117-69
14Strasbourg72141215-37
15Angers7214915-67
16Le Mans FC71331015-56
17Espérance Sportive Troyes Aube Champagne7115516-114
18Le Havre7025511-62