VVVGV
Nottingham Forest
Nottingham Forest - Manchester CityStatistieken, H2H & xG
WWWVV
Manchester City
Head to Head
9 wedstrijden2.78
Avg Goals
33%
BTTS
89%
Over 1.5
44%
Over 2.5
22%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Nottingham Forest | Statistiek | Manchester City |
|---|---|---|
| 0.67 | ⚽ Doelpunten | 2.22 |
| 1.33 | 🥅 Tegengoals | 1.11 |
| 1.64 | ⚡ xG | 1.8 |
| 16.9 | 🔫 Schoten | 15.3 |
| 3.4 | 🎯 Schoten op doel | 5.6 |
| 4.7 | 🚩 Corners | 6 |
| 44% | 🤝 BTTS | 56% |
| 33% | 📊 Over 2.5 % | 67% |
| 11% | 🧤 Clean sheet % | 33% |
| 11% | 🧤 Gescoord in beide helften | 33% |
| 48% | ⚽ Balbezit | 64% |
| 13.9 | 🟨 Overtredingen | 11.2 |
Nottingham Forest
9 gespeeld · 6 pts · #19
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVVGV | 0.20 |
| Thuis | VGVV | 0.25 |
| Uit | GWVGV | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 11% | 0% | 20% |
| Gem. goals | 2 | 0.75 | 3 |
| Voor | 0.67 | — | 1.2 |
| Tegen | 1.33 | 0.75 | 1.8 |
| BTTS | 44% | 0% | 80% |
| De '0' | 11% | 25% | 0% |
| Niet gescoord | 56% | 100% | 20% |
| xG | 1.64 | 1.48 | 1.76 |
| xG tegen | 1.17 | 1.12 | 1.21 |
Manchester City
9 gespeeld · 21 pts · #2
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWWVV | 1.80 |
| Thuis | WWWWV | 2.40 |
| Uit | WWWV | 2.25 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 78% | 80% | 75% |
| Gem. goals | 3.33 | 3.6 | 3 |
| Voor | 2.22 | 2.2 | 2.25 |
| Tegen | 1.11 | 1.4 | 0.75 |
| BTTS | 56% | 60% | 50% |
| De '0' | 33% | 20% | 50% |
| Niet gescoord | 11% | 20% | 0% |
| xG | 1.8 | 1.91 | 1.67 |
| xG tegen | 1.14 | 1.1 | 1.2 |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Manchester City
Advies: Double chance : draw or Manchester City
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
0.20
VORM LAATSTE 5
1.80
0.80
H2H LAATSTE 5
2.00
0.25
THUIS-/UIT PPG
2.25
1.64
XG (THUIS/UIT)
1.80
1.10
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.20
3.4
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
5.6
25%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
50%
0%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
75%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Nottingham Forest | Manchester City | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 89% | 100% | 94.5% |
| Over 1.5 | 56% | 67% | 61.5% |
| Over 2.5 | 33% | 67% | 50% |
| Over 3.5 | 22% | 33% | 27.5% |
| Over 4.5 | 0% | 33% | 33% |
| BTTS | 44% | 56% | 50% |
| BTTS & Win | 18.8% | 21.5% | 20.2% |
| BTTS & Draw | 22% | 0% | 22% |
| BTTS & Over 2.5 | 48.1% | 48.1% | 48.1% |
| BTTS No & Over 2.5 | 0% | 11% | 11% |
Trends
- Nottingham Forest pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) slechts 1 punt, gemiddeld 0.2 punt per wedstrijd, en BTTS viel in maar 2 van die wedstrijden terwijl ze 2 keer scoorden.
- Nottingham Forest wacht al 5 wedstrijden op een zege, met 1 gelijkspel en 4 nederlagen.
- Voorin loopt het stroef bij Nottingham Forest: in 3 van de laatste 5 wedstrijden kwamen ze niet tot scoren.
- Nottingham Forest bleef dit seizoen in 5 wedstrijden droog staan (56%) en maakte in de laatste 5 duels slechts 2 goals.
- In slechts 2 van de laatste 5 wedstrijden van Nottingham Forest scoorden beide teams en ze wonnen geen van die 5 duels; dit seizoen viel BTTS in 4/9 wedstrijden.
Trends
- Manchester City pakte 9 punten uit de laatste 5 duels (thuis en uit), gemiddeld 1.8 per wedstrijd, met BTTS in 3 van die 5 en 12 goals in totaal.
- In de laatste 5 wedstrijden van Manchester City was het 3 keer BTTS; dit seizoen viel BTTS in 5 duels (56% van alle wedstrijden) met Manchester City.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
0.25
V
G
V
V
Vorm – Uit
2.25
W
W
W
V
Nottingham Forest
Nottingham Forest
0 - 1
Arsenal
Nottingham Forest
0 - 1
Coventry City
Nottingham Forest
0 - 0
Tottenham Hotspur
Nottingham Forest
0 - 1
Leeds United
Manchester City
Aston Villa
2 - 1
Manchester City
Liverpool
0 - 3
Manchester City
Manchester United
0 - 1
Manchester City
Crystal Palace
1 - 4
Manchester City
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Dan Ndoye
xG 2.47
Goals 2
-0.47
Liam Delap
xG 1.86
Goals 1
-0.86
Morgan Gibbs-White
xG 1.70
Goals 1
-0.70
xG vs Goals
Erling Haaland
xG 8.29
Goals 9
+0.71
Ryan Cherki
xG 3.63
Goals 4
+0.37
Antoine Semenyo
xG 1.86
Goals 2
+0.14
Gaat Nottingham Forest scoren?
75%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Nottingham Forest scoort.
50%
clean sheet uit
Gaat Manchester City scoren?
25%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Manchester City scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Nottingham Forest | Manchester City |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 89% | 100% |
| Over 1.5 | 56% | 67% |
| Over 2.5 | 33% | 67% |
| Over 3.5 | 22% | 33% |
| Over 4.5 | 0% | 33% |
| Niet gescoord | 11% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Nottingham Forest | Manchester City |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 89% | 67% |
| Over 1.5 | 33% | 33% |
| Over 2.5 | 11% | 11% |
| Over 3.5 | 5% | 3% |
| Over 4.5 | 1% | 1% |
| Clean Sheets | 11% | 33% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
M. Sels
1.11
Tg/Wedstrijd
10
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
G. Donnarumma
1
Tg/Wedstrijd
9
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Nottingham Forest | Manchester City | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 75% | 100% | 88% |
| Over 7 | 75% | 100% | 88% |
| Over 8 | 50% | 75% | 63% |
| Over 9 | 50% | 75% | 63% |
| Over 10 | 50% | 75% | 63% |
| Over 11 | 50% | 25% | 38% |
| Over 12 | 25% | 25% | 25% |
| Over 13 | 25% | 0% | 13% |
Verwacht totaal: 4.67 + 6 = 10.7
Hoekschoppen analyse
Nottingham Forest
| Overall | 4.67 |
| Thuis | 4.75 |
| Uit | 4.6 |
Verwacht totaal
10.7
hoekschoppen
Manchester City
| Overall | 6 |
| Thuis | 5.6 |
| Uit | 6.5 |
Blessures & schorsingen Nottingham Forest
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Manchester City
Geen meldingen.
Topscorer – Nottingham Forest
D. Ndoye
2
Doelpunten
0
Assists
1.8
Schoten/W
0.4
SoD/W
Topscorer – Manchester City
E. Haaland
9
Doelpunten
0
Assists
3.1
Schoten/W
1.8
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Nottingham Forest | Manchester City | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 16.89 | 15.33 | 16.11 |
| Schotconversie | 4% | 14% | 9% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.44 | 5.56 | 4.50 |
| Schoten naast per wedstrijd | 13.44 | 9.78 | 11.61 |
| Schoten per goal | 25.33 | 6.90 | 16.12 |
| Meer dan 10,5 schoten | 100% | 89% | 95% |
| Meer dan 11,5 schoten | 100% | 89% | 95% |
| Meer dan 12,5 schoten | 67% | 89% | 78% |
| Meer dan 13,5 schoten | 67% | 78% | 73% |
| Meer dan 14,5 schoten | 56% | 78% | 67% |
| Meer dan 15,5 schoten | 44% | 44% | 44% |
| Schoten op doel 3,5+ | 33% | 89% | 61% |
| Schoten op doel 4,5+ | 33% | 67% | 50% |
| Schoten op doel 5,5+ | 22% | 67% | 45% |
| Schoten op doel 6,5+ | 11% | 22% | 17% |
Schoten per speler
Nottingham Forest
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| L. Delap | 2.4 | 0.4 | 8 |
| D. Ndoye | 1.8 | 0.4 | 9 |
| M. Gibbs-White | 1.8 | 0.5 | 8 |
| J. McAtee | 1.2 | 0.6 | 9 |
| Murillo | 1.2 | 0.4 | 9 |
| Igor Jesus | 1 | 0.8 | 5 |
| R. Yates | 1 | — | 1 |
| D. Muñoz | 0.9 | 0.1 | 7 |
Manchester City
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| E. Haaland | 3.1 | 1.8 | 9 |
| I. Ndiaye | 1.4 | 0.4 | 7 |
| R. Cherki | 1.4 | 0.8 | 8 |
| J. Doku | 1.2 | 0.4 | 5 |
| E. Fernández | 1 | 0.6 | 7 |
| A. Semenyo | 0.9 | 0.6 | 7 |
| N. O'Reilly | 0.9 | 0.1 | 7 |
| P. Foden | 0.7 | 0.3 | 7 |
Schoten
Totaal schoten
16.9
15.3
Nottingham Forest
Manchester City
Schoten op doel
3.4
5.6
Nottingham Forest
Manchester City
Onderlinge resultaten Nottingham Forest - Manchester City
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 04/03/2026 | Manchester City - Nottingham Forest | 2-2 | ✓ | 4 |
| 27/12/2025 | Nottingham Forest - Manchester City | 1-2 | ✓ | 3 |
| 27/04/2025 | Nottingham Forest - Manchester City | 0-2 | ✗ | 2 |
| 08/03/2025 | Nottingham Forest - Manchester City | 1-0 | ✗ | 1 |
| 04/12/2024 | Manchester City - Nottingham Forest | 3-0 | ✗ | 3 |
| 28/04/2024 | Nottingham Forest - Manchester City | 0-2 | ✗ | 2 |
| 23/09/2023 | Manchester City - Nottingham Forest | 2-0 | ✗ | 2 |
| 18/02/2023 | Nottingham Forest - Manchester City | 1-1 | ✓ | 2 |
| 31/08/2022 | Manchester City - Nottingham Forest | 6-0 | ✗ | 6 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Arsenal | 9 | 8 | 0 | 1 | 14 | 5 | +9 | 24 |
| 2 | Manchester City | 9 | 7 | 0 | 2 | 20 | 10 | +10 | 21 |
| 3 | Brighton | 9 | 6 | 1 | 2 | 24 | 7 | +17 | 19 |
| 4 | Chelsea | 9 | 5 | 1 | 3 | 19 | 15 | +4 | 16 |
| 5 | Everton | 10 | 4 | 4 | 2 | 12 | 10 | +2 | 16 |
| 6 | Liverpool | 9 | 4 | 3 | 2 | 11 | 9 | +2 | 15 |
| 7 | Brentford | 9 | 3 | 5 | 1 | 16 | 9 | +7 | 14 |
| 8 | Leeds United | 10 | 3 | 5 | 2 | 10 | 8 | +2 | 14 |
| 9 | Bournemouth | 9 | 3 | 3 | 3 | 14 | 13 | +1 | 12 |
| 10 | Tottenham Hotspur | 10 | 3 | 3 | 4 | 10 | 11 | -1 | 12 |
| 11 | Aston Villa | 9 | 3 | 3 | 3 | 10 | 13 | -3 | 12 |
| 12 | Hull City AFC | 9 | 2 | 5 | 2 | 11 | 10 | +1 | 11 |
| 13 | Newcastle United | 9 | 3 | 2 | 4 | 12 | 15 | -3 | 11 |
| 14 | Ipswich Town FC | 9 | 3 | 2 | 4 | 14 | 18 | -4 | 11 |
| 15 | Fulham | 9 | 2 | 3 | 4 | 9 | 11 | -2 | 9 |
| 16 | Coventry City FC | 10 | 3 | 0 | 7 | 10 | 19 | -9 | 9 |
| 17 | Manchester United | 9 | 1 | 4 | 4 | 10 | 15 | -5 | 7 |
| 18 | Crystal Palace | 9 | 2 | 1 | 6 | 9 | 21 | -12 | 7 |
| 19 | Nottingham Forest | 9 | 1 | 3 | 5 | 6 | 12 | -6 | 6 |
| 20 | Sunderland | 9 | 1 | 2 | 6 | 7 | 17 | -10 | 5 |