GWVVV
Crystal Palace
Crystal Palace - LiverpoolStatistieken, H2H & xG
WVWWV
Liverpool
Head to Head
30 wedstrijden3.23
Avg Goals
63%
BTTS
87%
Over 1.5
70%
Over 2.5
37%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Crystal Palace | Statistiek | Liverpool |
|---|---|---|
| 1 | ⚽ Doelpunten | 1.22 |
| 2.33 | 🥅 Tegengoals | 1 |
| 1.13 | ⚡ xG | 1.69 |
| 10 | 🔫 Schoten | 15.6 |
| 3.4 | 🎯 Schoten op doel | 4.3 |
| 3.2 | 🚩 Corners | 5.1 |
| 44% | 🤝 BTTS | 33% |
| 56% | 📊 Over 2.5 % | 44% |
| 11% | 🧤 Clean sheet % | 44% |
| 33% | 🧤 Gescoord in beide helften | 0% |
| 42% | ⚽ Balbezit | 54% |
| 10.2 | 🟨 Overtredingen | 14.2 |
Crystal Palace
9 gespeeld · 7 pts · #18
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GWVVV | 0.80 |
| Thuis | VVWV | 0.75 |
| Uit | VWGVV | 0.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 22% | 25% | 20% |
| Gem. goals | 3.33 | 4 | 2.8 |
| Voor | 1 | 1.5 | 0.6 |
| Tegen | 2.33 | 2.5 | 2.2 |
| BTTS | 44% | 75% | 20% |
| De '0' | 11% | 0% | 20% |
| Niet gescoord | 56% | 25% | 80% |
| xG | 1.13 | 1.37 | 0.93 |
| xG tegen | 2.08 | 1.85 | 2.26 |
Liverpool
9 gespeeld · 15 pts · #6
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVWWV | 1.80 |
| Thuis | GGVWV | 1.00 |
| Uit | GWWW | 2.50 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 44% | 20% | 75% |
| Gem. goals | 2.22 | 2 | 2.5 |
| Voor | 1.22 | 0.8 | 1.75 |
| Tegen | 1 | 1.2 | 0.75 |
| BTTS | 33% | 20% | 50% |
| De '0' | 44% | 40% | 50% |
| Niet gescoord | 33% | 60% | 0% |
| xG | 1.69 | 1.54 | 1.88 |
| xG tegen | 1.31 | 1.35 | 1.26 |
Voorspellingen voor Crystal Palace – Liverpool
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Crystal Palace wint FT Resultaat | 27% | 3.76 | 5.00 | +32.87 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 25% | 4.07 | 4.40 | +8.01 | Ja |
| Liverpool wint FT Resultaat | 49% | 2.05 | 1.55 | -24.24 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 51% | 1.96 | 1.18 | -39.68 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 73% | 1.36 | 1.17 | -14.09 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 95% | 1.05 | 1.01 | -4.07 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 84% | 1.19 | 1.13 | -4.96 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 62% | 1.60 | 1.57 | -2.09 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 40% | 2.49 | 2.38 | -4.49 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 22% | 4.50 | 4.20 | -6.59 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 5% | 19.92 | 13.00 | -34.74 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 16% | 6.29 | 5.50 | -12.60 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 38% | 2.66 | 2.37 | -10.79 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 60% | 1.67 | 1.53 | -8.40 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 78% | 1.29 | 1.20 | -6.69 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 64% | 1.57 | 1.60 | +1.72 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 36% | 2.75 | 2.20 | -19.86 | Nee |
| BTTS & Winst Crystal Palace Combinatie | 16% | 6.17 | 8.43 | +36.73 | Ja |
| BTTS & Winst Liverpool Combinatie | 28% | 3.59 | 2.83 | -21.27 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 82% | 1.22 | 1.20 | -1.48 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 72% | 1.39 | 1.40 | +0.94 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 60% | 1.66 | 1.73 | +4.32 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 48% | 2.09 | 2.12 | +1.55 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 36% | 2.77 | 2.78 | +0.36 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 18% | 5.59 | 3.70 | -33.77 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 28% | 3.58 | 2.75 | -23.28 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 40% | 2.52 | 2.03 | -19.41 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 52% | 1.92 | 1.61 | -16.12 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 64% | 1.56 | 1.34 | -14.37 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Crystal Palace Clean Sheet Clean Sheet | 15% | 6.51 | – | – | Nee |
| Liverpool Clean Sheet Clean Sheet | 26% | 3.83 | – | – | Nee |
| Crystal Palace scoort eerst Eerste Goal | 40% | 2.49 | 2.76 | +10.68 | Ja |
| Liverpool scoort eerst Eerste Goal | 56% | 1.79 | 1.48 | -17.27 | Nee |
| Crystal Palace wint nil Win to Nil | 10% | 9.66 | 9.50 | -1.66 | Nee |
| Liverpool wint nil Win to Nil | 21% | 4.75 | 3.10 | -34.71 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Liverpool
Advies: Winner : Liverpool
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
0.80
VORM LAATSTE 5
1.80
1.60
H2H LAATSTE 5
1.00
0.75
THUIS-/UIT PPG
2.50
1.13
XG (THUIS/UIT)
1.69
1.81
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.46
3.4
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.3
11%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
50%
75%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
50%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Crystal Palace | Liverpool | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 89% | 89% | 89% |
| Over 1.5 | 89% | 67% | 78% |
| Over 2.5 | 56% | 44% | 50% |
| Over 3.5 | 56% | 22% | 39% |
| Over 4.5 | 44% | 0% | 44% |
| BTTS | 44% | 33% | 38.5% |
| BTTS & Win | 16.2% | 27.8% | 22% |
| BTTS & Draw | 0% | 22% | 22% |
| BTTS & Over 2.5 | 52.5% | 52.5% | 52.5% |
| BTTS No & Over 2.5 | 11% | 11% | 11% |
Trends
- Crystal Palace pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 4 punten, gemiddeld 0.8 punt per wedstrijd; BTTS viel maar 1 keer en ze maakten 3 goals in die reeks.
- Er lijken goals in te zitten, want de laatste 4 wedstrijden van Crystal Palace eindigden telkens met 2 goals of meer.
- Voorin loopt het stroef bij Crystal Palace: in 4 van de laatste 5 duels kwamen ze niet tot scoren.
- Crystal Palace bleef dit seizoen in 5 wedstrijden droog staan (56%); in de laatste 5 duels maakten ze bovendien maar 3 goals.
- In slechts 1 van de laatste 5 wedstrijden van Crystal Palace scoorden beide teams, en daarvan wonnen ze er 1; dit seizoen staat BTTS op 4/9 duels.
- Crystal Palace moet aanvallend beter voor een resultaat: ze scoorden niet in de laatste 3 wedstrijden, maakten 3 goals in de laatste 5 duels en zitten dit seizoen op 1 goals per wedstrijd.
Trends
- Liverpool pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 9 punten, gemiddeld 1.8 per wedstrijd, met BTTS in slechts 1 van die potjes en 5 goals in totaal.
- Liverpool is de laatste tijd sterk op verplaatsing en is al 4 uitduels op rij ongeslagen.
- Liverpool had het de laatste 5 duels lastig voor het doel en bleef in 2 van die wedstrijden zonder goal; past de trainer vandaag zijn tactiek aan of zet hij er een extra aanvaller bij?
- In slechts 1 van Liverpools laatste 5 duels scoorden beide teams, waarvan Liverpool er 3 won, en dit seizoen viel BTTS in 3/9 wedstrijden.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
0.75
V
V
W
V
Vorm – Uit
2.5
G
W
W
W
Crystal Palace
Crystal Palace
0 - 2
Newcastle United
Crystal Palace
3 - 1
Nottingham Forest
Crystal Palace
2 - 3
Ipswich Town
Crystal Palace
1 - 4
Manchester City
Liverpool
Brentford
1 - 2
Liverpool
Bournemouth
0 - 1
Liverpool
Ipswich Town
0 - 2
Liverpool
Newcastle United
2 - 2
Liverpool
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Tyrick Mitchell
xG 1.72
Goals 2
+0.28
Jørgen Strand Larsen
xG 1.55
Goals 1
-0.55
Anan Khalaili
xG 1.25
Goals 1
-0.25
xG vs Goals
Alexander Isak
xG 5.39
Goals 6
+0.61
Víctor Muñoz Villanueva
xG 2.19
Goals 2
-0.19
Cody Gakpo
xG 1.78
Goals 1
-0.78
Gaat Crystal Palace scoren?
75%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Crystal Palace scoort.
50%
clean sheet uit
Gaat Liverpool scoren?
11%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Liverpool scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Crystal Palace | Liverpool |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 89% | 89% |
| Over 1.5 | 89% | 67% |
| Over 2.5 | 56% | 44% |
| Over 3.5 | 56% | 22% |
| Over 4.5 | 44% | 0% |
| Niet gescoord | 11% | 11% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Crystal Palace | Liverpool |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 89% | 56% |
| Over 1.5 | 78% | 33% |
| Over 2.5 | 33% | 11% |
| Over 3.5 | 22% | 2% |
| Over 4.5 | 9% | 0% |
| Clean Sheets | 11% | 44% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
W. Benítez
2.2
Tg/Wedstrijd
11
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
Alisson Becker
0.89
Tg/Wedstrijd
8
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Crystal Palace | Liverpool | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 75% | 88% |
| Over 7 | 100% | 50% | 75% |
| Over 8 | 75% | 25% | 50% |
| Over 9 | 50% | 25% | 38% |
| Over 10 | 50% | 25% | 38% |
| Over 11 | 25% | 25% | 25% |
| Over 12 | 25% | 25% | 25% |
Verwacht totaal: 3.22 + 5.11 = 8.3
Hoekschoppen analyse
Crystal Palace
| Overall | 3.22 |
| Thuis | 5 |
| Uit | 1.8 |
Verwacht totaal
8.3
hoekschoppen
Liverpool
| Overall | 5.11 |
| Thuis | 4.8 |
| Uit | 5.5 |
Blessures & schorsingen Crystal Palace
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Liverpool
Geen meldingen.
Topscorer – Crystal Palace
T. Mitchell
2
Doelpunten
0
Assists
0.6
Schoten/W
0.3
SoD/W
Topscorer – Liverpool
A. Isak
6
Doelpunten
0
Assists
2.3
Schoten/W
1.1
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Crystal Palace | Liverpool | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 10.00 | 15.56 | 12.78 |
| Schotconversie | 10% | 8% | 9% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.44 | 4.33 | 3.89 |
| Schoten naast per wedstrijd | 6.56 | 11.22 | 8.89 |
| Schoten per goal | 10.00 | 12.73 | 11.37 |
| Meer dan 10,5 schoten | 56% | 89% | 73% |
| Meer dan 11,5 schoten | 33% | 89% | 61% |
| Meer dan 12,5 schoten | 22% | 78% | 50% |
| Meer dan 13,5 schoten | 11% | 44% | 28% |
| Meer dan 14,5 schoten | 11% | 33% | 22% |
| Meer dan 15,5 schoten | 11% | 33% | 22% |
| Schoten op doel 3,5+ | 67% | 67% | 67% |
| Schoten op doel 4,5+ | 22% | 44% | 33% |
| Schoten op doel 5,5+ | 11% | 33% | 22% |
| Schoten op doel 6,5+ | 11% | 22% | 17% |
Schoten per speler
Crystal Palace
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| D. Muñoz | 2 | 1 | 1 |
| J. Mateta | 1.5 | 0.5 | 4 |
| J. Strand Larsen | 1 | 0.9 | 7 |
| A. Khalaili | 1 | 0.2 | 9 |
| J. Lerma | 1 | 0.4 | 5 |
| B. Chilwell | 1 | 0.5 | 2 |
| Q. Timber | 1 | 0.2 | 5 |
| D. Osorio | 1 | 0.3 | 3 |
Liverpool
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| A. Isak | 2.3 | 1.1 | 8 |
| D. Szoboszlai | 1.4 | 0.7 | 7 |
| A. Mac Allister | 1.2 | 0.3 | 9 |
| C. Gakpo | 1.1 | 0.4 | 7 |
| B. Barcola | 1.1 | 0.1 | 7 |
| Víctor Muñoz | 1.1 | 0.6 | 8 |
| F. Wirtz | 1.1 | 0.3 | 9 |
| V. van Dijk | 0.4 | 0.1 | 9 |
Schoten
Totaal schoten
10
15.6
Crystal Palace
Liverpool
Schoten op doel
3.4
4.3
Crystal Palace
Liverpool
Onderlinge resultaten Crystal Palace - Liverpool
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 25/04/2026 | Liverpool - Crystal Palace | 3-1 | ✓ | 4 |
| 29/10/2025 | Liverpool - Crystal Palace | 0-3 | ✗ | 3 |
| 27/09/2025 | Crystal Palace - Liverpool | 2-1 | ✓ | 3 |
| 10/08/2025 | Crystal Palace - Liverpool | 2-2 | ✓ | 4 |
| 25/05/2025 | Liverpool - Crystal Palace | 1-1 | ✓ | 2 |
| 05/10/2024 | Crystal Palace - Liverpool | 0-1 | ✗ | 1 |
| 14/04/2024 | Liverpool - Crystal Palace | 0-1 | ✗ | 1 |
| 09/12/2023 | Crystal Palace - Liverpool | 1-2 | ✓ | 3 |
| 25/02/2023 | Crystal Palace - Liverpool | 0-0 | ✗ | 0 |
| 15/08/2022 | Liverpool - Crystal Palace | 1-1 | ✓ | 2 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Arsenal | 9 | 8 | 0 | 1 | 14 | 5 | +9 | 24 |
| 2 | Manchester City | 9 | 7 | 0 | 2 | 20 | 10 | +10 | 21 |
| 3 | Brighton | 9 | 6 | 1 | 2 | 24 | 7 | +17 | 19 |
| 4 | Chelsea | 9 | 5 | 1 | 3 | 19 | 15 | +4 | 16 |
| 5 | Everton | 10 | 4 | 4 | 2 | 12 | 10 | +2 | 16 |
| 6 | Liverpool | 9 | 4 | 3 | 2 | 11 | 9 | +2 | 15 |
| 7 | Brentford | 9 | 3 | 5 | 1 | 16 | 9 | +7 | 14 |
| 8 | Leeds United | 10 | 3 | 5 | 2 | 10 | 8 | +2 | 14 |
| 9 | Bournemouth | 9 | 3 | 3 | 3 | 14 | 13 | +1 | 12 |
| 10 | Tottenham Hotspur | 10 | 3 | 3 | 4 | 10 | 11 | -1 | 12 |
| 11 | Aston Villa | 9 | 3 | 3 | 3 | 10 | 13 | -3 | 12 |
| 12 | Hull City AFC | 9 | 2 | 5 | 2 | 11 | 10 | +1 | 11 |
| 13 | Newcastle United | 9 | 3 | 2 | 4 | 12 | 15 | -3 | 11 |
| 14 | Ipswich Town FC | 9 | 3 | 2 | 4 | 14 | 18 | -4 | 11 |
| 15 | Fulham | 9 | 2 | 3 | 4 | 9 | 11 | -2 | 9 |
| 16 | Coventry City FC | 10 | 3 | 0 | 7 | 10 | 19 | -9 | 9 |
| 17 | Manchester United | 9 | 1 | 4 | 4 | 10 | 15 | -5 | 7 |
| 18 | Crystal Palace | 9 | 2 | 1 | 6 | 9 | 21 | -12 | 7 |
| 19 | Nottingham Forest | 9 | 1 | 3 | 5 | 6 | 12 | -6 | 6 |
| 20 | Sunderland | 9 | 1 | 2 | 6 | 7 | 17 | -10 | 5 |