WGVVW
Everton
Everton - Coventry CityUitslag, statistieken & xG
WWVVW
Coventry City
Statistieken en doelpuntenmakers
Everton
56'
Thierno Barry
61'
Thierno Barry
81'
Kiernan Dewsbury-Hall
3 - 1
Rust (0 - 0)
Coventry City
52'
Yann Gboho
1.86
xG
1.61
50%
Balbezit
50%
16
Schoten
15
7
Schoten op doel
4
9
Schoten naast
11
2
Hoekschoppen
2
9
Overtredingen
6
1
Buitenspel
0
1
Gele kaarten
1
0
Rode kaarten
0
Head to Head
1 wedstrijden3
Avg Goals
100%
Over 1.5
100%
Over 2.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Everton | Statistiek | Coventry City |
|---|---|---|
| 1 | ⚽ Doelpunten | 1 |
| 1 | 🥅 Tegengoals | 1.78 |
| 1.58 | ⚡ xG | 1.2 |
| 13.9 | 🔫 Schoten | 10.8 |
| 4.8 | 🎯 Schoten op doel | 3.2 |
| 4.9 | 🚩 Corners | 3.8 |
| 33% | 🤝 BTTS | 33% |
| 22% | 📊 Over 2.5 % | 56% |
| 44% | 🧤 Clean sheet % | 11% |
| 11% | 🧤 Gescoord in beide helften | 22% |
| 47% | ⚽ Balbezit | 38% |
| 8.2 | 🟨 Overtredingen | 11.2 |
Everton
9 gespeeld · 13 pts · #7
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGVVW | 1.40 |
| Thuis | WGWV | 1.75 |
| Uit | GGGVW | 1.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 33% | 50% | 20% |
| Gem. goals | 2 | 2.25 | 1.8 |
| Voor | 1 | 1.25 | 0.8 |
| Tegen | 1 | 1 | 1 |
| BTTS | 33% | 25% | 40% |
| De '0' | 44% | 50% | 40% |
| Niet gescoord | 33% | 25% | 40% |
| xG | 1.58 | 1.71 | 1.48 |
| xG tegen | 1.56 | 1.52 | 1.6 |
Coventry City
9 gespeeld · 9 pts · #16
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWVVW | 1.80 |
| Thuis | VVWVW | 1.20 |
| Uit | VVWV | 0.75 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 33% | 40% | 25% |
| Gem. goals | 2.78 | 3.2 | 2.25 |
| Voor | 1 | 1.4 | 0.5 |
| Tegen | 1.78 | 1.8 | 1.75 |
| BTTS | 33% | 40% | 25% |
| De '0' | 11% | 0% | 25% |
| Niet gescoord | 56% | 60% | 50% |
| xG | 1.2 | 1.38 | 0.99 |
| xG tegen | 1.75 | 1.58 | 1.97 |
Voorspellingen voor Everton – Coventry City
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Everton wint FT Resultaat | 52% | 1.94 | 1.52 | -21.50 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 26% | 3.91 | 4.10 | +4.93 | Ja |
| Coventry City wint FT Resultaat | 23% | 4.39 | 4.75 | +8.13 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 77% | 1.29 | 1.23 | -5.01 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 48% | 2.07 | 2.29 | +10.74 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 93% | 1.07 | 1.02 | -4.81 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 79% | 1.26 | 1.22 | -3.11 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 55% | 1.82 | 1.81 | -0.31 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 33% | 3.06 | 3.00 | -1.84 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 17% | 6.03 | 6.00 | -0.46 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 7% | 14.97 | 11.60 | -22.51 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 21% | 4.86 | 4.05 | -16.65 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 45% | 2.23 | 2.09 | -6.12 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 67% | 1.49 | 1.41 | -5.14 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 83% | 1.20 | 1.11 | -7.41 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 57% | 1.76 | 1.70 | -3.32 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 43% | 2.32 | 2.05 | -11.58 | Nee |
| BTTS & Winst Everton Combinatie | 26% | 3.92 | 3.33 | -15.02 | Nee |
| BTTS & Winst Coventry City Combinatie | 12% | 8.05 | 8.75 | +8.76 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 48% | 2.11 | 1.30 | -38.25 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 34% | 2.96 | 1.57 | -46.93 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 22% | 4.46 | 2.24 | -49.82 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 14% | 7.25 | 2.60 | -64.12 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 8% | 12.66 | 2.90 | -77.09 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 53% | 1.90 | 3.20 | +68.00 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 66% | 1.51 | 2.37 | +56.89 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 78% | 1.29 | 1.87 | +45.11 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 86% | 1.16 | 1.44 | +24.13 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 92% | 1.09 | 1.28 | +17.89 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Everton Clean Sheet Clean Sheet | 33% | 3.05 | – | – | Nee |
| Coventry City Clean Sheet Clean Sheet | 17% | 5.88 | – | – | Nee |
| Everton scoort eerst Eerste Goal | 58% | 1.73 | 1.51 | -12.57 | Nee |
| Coventry City scoort eerst Eerste Goal | 37% | 2.74 | 2.73 | -0.36 | Nee |
| Everton wint nil Win to Nil | 26% | 3.83 | 3.00 | -21.64 | Nee |
| Coventry City wint nil Win to Nil | 10% | 9.68 | 8.50 | -12.19 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Coventry
Advies: Double chance : draw or Coventry
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
1.40
VORM LAATSTE 5
1.80
0.00
H2H LAATSTE 5
3.00
1.75
THUIS-/UIT PPG
0.75
1.58
XG (THUIS/UIT)
1.20
1.89
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.80
4.8
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
3.2
50%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
25%
25%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
50%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Everton | Coventry City | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 89% | 100% | 94.5% |
| Over 1.5 | 67% | 56% | 61.5% |
| Over 2.5 | 22% | 56% | 39% |
| Over 3.5 | 22% | 44% | 33% |
| Over 4.5 | 0% | 22% | 22% |
| BTTS | 33% | 33% | 33% |
| BTTS & Win | 25.5% | 12.4% | 19% |
| BTTS & Draw | 33% | 0% | 33% |
| BTTS & Over 2.5 | 44.8% | 44.8% | 44.8% |
| BTTS No & Over 2.5 | 0% | 22% | 22% |
Trends
- Everton pakte 7 punten uit de laatste 5 duels (thuis en uit), goed voor gemiddeld 1.4 punt per wedstrijd; BTTS viel maar in 1 van die wedstrijden en Everton scoorde 4 keer in die reeks.
- Voorin loopt het bij Everton de laatste tijd stroef, want in 2 van de laatste 5 wedstrijden wisten ze niet te scoren; past de trainer vandaag zijn tactiek aan of zet hij er een extra spits bij?
- Slechts 1 van de laatste 5 wedstrijden van Everton eindigde in BTTS en ze wonnen 2 van die 5 duels; over het hele seizoen viel BTTS in 3/9 wedstrijden van Everton.
Trends
- Coventry City pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 9 punten, goed voor gemiddeld 1.8 punt per wedstrijd; in 3 van die wedstrijden vielen goals aan beide kanten en Coventry City maakte 9 goals in die reeks.
- Coventry City bleef dit seizoen in 5 wedstrijden droog staan (56%), maar scoorde in de laatste 5 duels wel 9 keer.
- In 3 van de laatste 5 wedstrijden van Coventry City scoorden beide ploegen, en dit seizoen gebeurde dat in 3 duels (33%) met Coventry City.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.75
W
G
W
V
Vorm – Uit
0.75
V
V
W
V
Everton
Everton
0 - 2
Chelsea
Everton
1 - 0
Ipswich Town
Everton
2 - 2
Manchester United
Everton
2 - 0
Crystal Palace
Coventry City
Tottenham Hotspur
3 - 1
Coventry City
Nottingham Forest
0 - 1
Coventry City
Manchester City
1 - 0
Coventry City
Arsenal
3 - 0
Coventry City
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Thiemo Barry
xG 4.95
Goals 4
-0.95
Kiernan Dewsbury-Hall
xG 2.81
Goals 2
-0.81
Tyrique George
xG 1.45
Goals 1
-0.45
xG vs Goals
Jack Rudoni
xG 2.92
Goals 3
+0.08
Taiwo Awoniyi
xG 1.30
Goals 1
-0.30
Stephen Mfuni
xG 1.08
Goals 1
-0.08
Gaat Everton scoren?
75%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Everton scoort.
25%
clean sheet uit
Gaat Coventry City scoren?
50%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Coventry City scoort.
50%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Everton | Coventry City |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 89% | 100% |
| Over 1.5 | 67% | 56% |
| Over 2.5 | 22% | 56% |
| Over 3.5 | 22% | 44% |
| Over 4.5 | 0% | 22% |
| Niet gescoord | 11% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Everton | Coventry City |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 56% | 89% |
| Over 1.5 | 44% | 33% |
| Over 2.5 | 8% | 33% |
| Over 3.5 | 2% | 11% |
| Over 4.5 | 0% | 3% |
| Clean Sheets | 44% | 11% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
J. Pickford
1
Tg/Wedstrijd
9
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
C. Rushworth
1.11
Tg/Wedstrijd
10
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Everton | Coventry City | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 75% | 100% | 88% |
| Over 7 | 50% | 100% | 75% |
| Over 8 | 25% | 50% | 38% |
| Over 9 | 25% | 25% | 25% |
| Over 10 | 25% | 0% | 13% |
| Over 11 | 25% | 0% | 13% |
Verwacht totaal: 4.89 + 3.78 = 8.7
Hoekschoppen analyse
Everton
| Overall | 4.89 |
| Thuis | 4.25 |
| Uit | 5.4 |
Verwacht totaal
8.7
hoekschoppen
Coventry City
| Overall | 3.78 |
| Thuis | 4.2 |
| Uit | 3.25 |
Blessures & schorsingen Everton
T. GeorgeTwijfelachtig: Blessure
J. GrealishTwijfelachtig: Gepasseerd (keuze trainer)
Blessures & schorsingen Coventry City
A. AmendaKuitblessure
H. WrightSpierblessure
J. EcclesTwijfelachtig: Enkelblessure
B. ThomasTwijfelachtig: Kuitblessure
L. WoolfendenTwijfelachtig: Knieblessure
Topscorer – Everton
T. Barry
4
Doelpunten
0
Assists
2.4
Schoten/W
1.4
SoD/W
Topscorer – Coventry City
J. Rudoni
3
Doelpunten
0
Assists
1.3
Schoten/W
0.7
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Everton | Coventry City | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 13.89 | 10.78 | 12.34 |
| Schotconversie | 7% | 9% | 8% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.78 | 3.22 | 4.00 |
| Schoten naast per wedstrijd | 9.11 | 7.56 | 8.33 |
| Schoten per goal | 13.89 | 10.78 | 12.34 |
| Meer dan 10,5 schoten | 78% | 67% | 73% |
| Meer dan 11,5 schoten | 78% | 56% | 67% |
| Meer dan 12,5 schoten | 67% | 22% | 45% |
| Meer dan 13,5 schoten | 56% | 11% | 34% |
| Meer dan 14,5 schoten | 56% | 0% | 28% |
| Meer dan 15,5 schoten | 44% | 0% | 22% |
| Schoten op doel 3,5+ | 67% | 33% | 50% |
| Schoten op doel 4,5+ | 67% | 22% | 45% |
| Schoten op doel 5,5+ | 33% | 22% | 28% |
| Schoten op doel 6,5+ | 22% | 0% | 11% |
Schoten per speler
Everton
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| T. Barry | 2.4 | 1.4 | 9 |
| I. Ndiaye | 2 | 1.5 | 2 |
| K. Dewsbury-Hall | 1.7 | 0.8 | 9 |
| C. Alcaraz | 1 | 0.3 | 4 |
| Tyrique George | 0.8 | 0.3 | 9 |
| H. Armstrong | 0.8 | 0.2 | 9 |
| J. Branthwaite | 0.8 | 0.5 | 8 |
| J. Garner | 0.7 | 0.2 | 9 |
Coventry City
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Y. Gboho | 2 | 1 | 1 |
| B. Thomas | 1.4 | — | 8 |
| J. Rudoni | 1.3 | 0.7 | 9 |
| T. Awoniyi | 1.3 | 0.4 | 7 |
| S. Mfuni | 1.3 | 0.8 | 4 |
| L. Tchaouna | 1 | 0.5 | 4 |
| B. Thomas-Asante | 0.9 | 0.4 | 9 |
| S. Cherif | 0.8 | 0.4 | 5 |
Schoten
Totaal schoten
13.9
10.8
Everton
Coventry City
Schoten op doel
4.8
3.2
Everton
Coventry City
Onderlinge resultaten Everton - Coventry City
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 30/07/2024 | Coventry City - Everton | 3-0 | ✗ | 3 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Arsenal | 9 | 8 | 0 | 1 | 14 | 5 | +9 | 24 |
| 2 | Manchester City | 9 | 7 | 0 | 2 | 20 | 10 | +10 | 21 |
| 3 | Brighton | 9 | 6 | 1 | 2 | 24 | 7 | +17 | 19 |
| 4 | Chelsea | 9 | 5 | 1 | 3 | 19 | 15 | +4 | 16 |
| 5 | Liverpool | 9 | 4 | 3 | 2 | 11 | 9 | +2 | 15 |
| 6 | Brentford | 9 | 3 | 5 | 1 | 16 | 9 | +7 | 14 |
| 7 | Everton | 9 | 3 | 4 | 2 | 9 | 9 | 0 | 13 |
| 8 | Bournemouth | 9 | 3 | 3 | 3 | 14 | 13 | +1 | 12 |
| 9 | Tottenham Hotspur | 9 | 3 | 3 | 3 | 10 | 10 | 0 | 12 |
| 10 | Aston Villa | 9 | 3 | 3 | 3 | 10 | 13 | -3 | 12 |
| 11 | Leeds United | 9 | 2 | 5 | 2 | 9 | 8 | +1 | 11 |
| 12 | Hull City AFC | 9 | 2 | 5 | 2 | 11 | 10 | +1 | 11 |
| 13 | Newcastle United | 9 | 3 | 2 | 4 | 12 | 15 | -3 | 11 |
| 14 | Ipswich Town FC | 9 | 3 | 2 | 4 | 14 | 18 | -4 | 11 |
| 15 | Fulham | 9 | 2 | 3 | 4 | 9 | 11 | -2 | 9 |
| 16 | Coventry City FC | 9 | 3 | 0 | 6 | 9 | 16 | -7 | 9 |
| 17 | Manchester United | 9 | 1 | 4 | 4 | 10 | 15 | -5 | 7 |
| 18 | Crystal Palace | 9 | 2 | 1 | 6 | 9 | 21 | -12 | 7 |
| 19 | Nottingham Forest | 9 | 1 | 3 | 5 | 6 | 12 | -6 | 6 |
| 20 | Sunderland | 9 | 1 | 2 | 6 | 7 | 17 | -10 | 5 |